Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

josie3331
8. dec 2009

jalao a nechodi s tebou do triedy nejaka Julka?🙂

jalao
8. dec 2009

Josie,...neviem, kto to ma byt? 😅

josie3331
8. dec 2009

no moja spoluziacka zo strednej, teraz ma tak 21 a studuje tiez manazment....

jalao
8. dec 2009

josie, posielam ti IP. 🙂

majka35
8. dec 2009

ahojte ... mne neskutočne blbne net ... na mojom PC mám ako posledné príspevky stále zo včerajška, tak som si myslela, že je niečo s modrým koníkom, ale teraz som na kolegyninom PC a vidím, že vy si tu veselo píšete ďalej ... niečo som aso poklikala, ale neviem čo ... teraz mám 2 hodiny na učenie, som sama v práci, ale ani za svet sa neviem prinútiť ... ako to robíte, aby ste všetko zahodili a hajde sa učiť? ... a všetkým, čo majú zvládnuté skúšky blahoželám 🙂

ludka_r
8. dec 2009

ahojte.
Mamina, jalao, gratulujem.. D-čko je tiež krásna známka, to poźnám aj ja 🙂
Mne sa vôbec nič nechce. Mala by som sa konečne niečo učiť.. A už týždeň sa prehováram, že spravím jeden blog, čo máme za úlohu, ale ani za svet sa k tomu neviem dokopať.. Veď ani neviem, či už nie je náhodou neskoro... 😖
No nič, musím ísť žehliť, ani do toho sa mi vôbec nechce... ☹

petrahy
8. dec 2009

jalao k tomu genialnemu manzelovi on ma uz titul davno za sebou a vtedy som mu ja robila vstky zapoctove prace a omacky ako to on nazyval. teraz mam skusku a je to sama latina a to sa proste neda naucit tak mi to zmensoval v pocitaci a vytlacil mne to neslo upravit tie materialy a on ma firemny notebuk a robil to na nom. Vecer uvidime ci to prinesie ten spravny efekt

jalao
8. dec 2009

neboj, petrahy, vy ste drzali palce mne a ja budem tiez vsetkym vam... 😉 😉 😉 nech ti to vecer dobre opisuje, bud opatrna... 😀 😀 Kupte profakovi noviny, nech si pocita chvilu za katedrou... 😉
Ludka, dakujem...tak ty uz aj blogujes?? 😎

petrahy
8. dec 2009

mame profku a mladu a namyslenu tak neviem neviem prednasku stvorhodinovu skratila na hodinu a pol takze uvidime co bude chciet

majka35
8. dec 2009

no, mala som knihu 20 minút v ruke a absolútne neviem, čo som čítala ... 😒 aj kolegyňa má mladú profku, tá je vraj najhoršia na škole ... 🙄

jalao
8. dec 2009

majka, nas matikar ma 26 rokov... 😒 😒 😒 Co ti budem hovorit...

tatolu
8. dec 2009

Jalao super, GRATULUJEM - obkec pomohol 😉

tatolu
8. dec 2009

Pred pár minútami som sa dozvedela, že už máme dávno otázky na nete a ja tu vyčakávam a teším sa, že sa nemám čo učiť, že nie sú otázky... 😉 😖

jalao
8. dec 2009

tatolu...takze rozcarovanie... 😀 😀
A dakujem.
ja uz letim do skolky a domov. ahoj vsetky...

dadulaa
8. dec 2009

Jalao, supééééér, gratulujem! 🙂

Petrahy, budem držať paluchy 😉

Tatolu, tak hor sa do učenia 😉

tatolu
8. dec 2009

No už mám prezentácie, otázky, predpisy a iné pracovné pomôcky na kľúči. Budem sa môcť učiť z PC po nociach 🙄. Cez deň sa pri krpcoch nedá...

papty
8. dec 2009

petrahy drzim palce nech to vyjde 😉
jalao - super gratulujem 🙂 😉

až mám výčitky svedomia, keď vidím aké ste usilovné 🤐

mamina007
8. dec 2009

maruschka ... z azylantov ...

idem sa učiť na štvrtok ... posledné 2 noci som spala dokopy asi 5 hodín ... malý je chorý ... no som zvedavá, kedy zaspím ... či nie po 2 stranách ... 😀

jalao ... gratulujem ... super ... 😉

maruschka
8. dec 2009

mamina..ach jaj..mňa to čaká v sobotu-20 otázok, 25 minút, na E musím mať správne 12 otázok..Budú otvorené/zatvorené a väčšina na prvý krát vyletí..To je stres..A tých materiálov-4 knihy, 2 zákony, poznámky..nech je už sobota večer.. 😖

petrahy
8. dec 2009

ahojte tak vysledok sa dozviem mozno do sviatkov mozno do Silvestra 😖 cuduj sa svete obidve skusajuce sa celkom dali ale aj nacapali tahaky a upozornovali nech nie su taky okaty ja som svoj samozrejme nevytiahla
bola som na dvoch skuskach ta druha mala byt v januari a ma byt z toho jedna znamka väčšina to dala dnes po sebe tak som sa zviezla aj ja myslim že to mam ale radsej pockam na vysledok.
o tyzden ma caka dalsia ťažka skuška z 20tich 11ti vyleteli

tatolu
8. dec 2009

Petrahy, super že to máš za sebou 😉 . Výsledok bude určite OK 😵

sasiki
8. dec 2009

ahojte žienky, gratulujem jalao 🙂
mne sa taaak strašne nechce učiť, v piatok mám slovenčinu a v sobotu aritmetiku 😖 Inak mám pocit, že do konca štúdia priberiem aspoň 20kg, keďže pri učení stále niečo jem 🙄 😀

tatolu
8. dec 2009

Sasiki, pred skúškou to pôjde z Teba dole 😀

mamina007
8. dec 2009

sasiky ... tak tak ... súhlasím s tatolu ... stresy robia očistné divy ... 😀

petrahy ... určite bude jednomiestnepismenko ... 😉 šikulka ...

tak ťaháky mám urobené a hádam aj niečo v hlave ... ešte mám zajtrajšok na učenie ... už skoro nevidím ...

majte sa fajn spolutrpiteľky moje ... 😎 ja už tu nie som ... 😵

petrahy
9. dec 2009

dakujem vam baby ste mi velkou oporou mam vas a vzdy sem zajdem kedze ako kolektiv v skole sme nic moc. Ale musim sa zacat ucit na skusku utorok sa blizi a na skuske budeme asi iba 12ti a na 30 otazok 30 minut a otazky polozene tak ze ak nepochopis mozes ist a ani tahaky nepomozu 😒
vsetkym budem drzat palce na skušky 😉

majka35
9. dec 2009

ahojte baby ... tatolu, obdivujem ťa, že sa dokážeš učiťv noci, ja keď dám o ôsmej večer malú do postele, som taká vyšťavená z celého dňa, že sa mi pri učení zbiehajú písmená ... ja mám v piatok skúšku, ale vôbec si neverím je toho strašne veľa a mne to už naozaj vôbec nepáli 🙄 máme sa naučiť 300 strán, tak si myslím, že je to nemožné ... 😝
a o jeddní pri učení ani nehovorím 😀 😀 ja si pekne vyložím nôžky, dookola samé dobroty, káva a v ruke kniha pero 😵 aspoň takto si kompenzujem tú nespravodlivosť, že môj muž si v pohode prepína telku a ja sa musím drieť 😅

rimmel
9. dec 2009

caute baby chcela by som sa vas spytat ako to zvladate..myslim casovo sa venovat aj dietatu aj skole a hlavne aj manzelovi?? mna to caka buduci sept tak som zvedava 😕 😀

tatolu
9. dec 2009

Majka, nemáš čo obdivovať. Cez deň som skoro stále s deťmi. Keď má mm voľno, tak vtedy sa on postaví k hrncom, ale deti sú vždy na mne. Ináč robí 12tky, takže alebo celý deň, alebo celú noc pracuje, ak je po nočnej, tak vtedy doobeda dospáva a keď je pred nočnou tak si doobeda predspáva 😖 . Okolo 17tej si urobím klasickú kávu, aby som vydržala aspon do tej 23, v noci okolo 1ej sa niektoré z dvojek budí - idú im asi zuby a okolo 6.00 už deti lozia 😉 Ešteže o 20.00 už väčšinou spia.
A domácnosť teda vôbec nevizerá ako pred sviatkami 😔
No neroztrhnem sa 😝

sasiki
9. dec 2009

ani mne to v noci nepáli, som unavená......ešte večer sa dá, ale po 22h som ,,neinteligentná" 😀

majka35
9. dec 2009

že neinteligentná 😀 😀 😀 😀
tatolu - veď ty musíš byť stroj, v dobrom samozrejme
môj muž mi veťmi nepomáha, on bol veľmi proti škole, tak stále vraví, že som asi vedela, do čoho sa púšťam, tak teraz nech neplačem 🙄 🙄 🙄
ja som celý den v práci, o pol 5 utekám po malú, potom do 8 som s ňou a potom, že sa mám učiť ... 🙄

no a o mojej domácnosti radšej pomlčím ... zmôžem sa akurát tak na riad, práčku, sem tam žehlenie a zbieranie smietok zo zeme, vysávač nemám čas vyťahovať ... a darček na vianoce si asi budem želať, aby mi dedo mráz
prišiel umyť okná