Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sasiki
10. dec 2009

my sme mali zatiaľ len písomné + nejaká tá seminárka......

petrahy
10. dec 2009

u nas prave ta skuska co mala byt ustna a bola nakoniec pisomna dopadla katastrofalne ona povedala ze sa bude pytat ako v praxi robime co pouzivame a ked dala pisomku kazdy pisal uplne nieco ine a ty co isli potom ustne dopadli vyborne je to skuska ze klinicka prax a neviem ze by niekde na skole mali z toho skusku. A znamka nam bude aj tak zapisana az po absolvovani praxe 136 hod. Musime doniest potvrdenie zo styroch oddeleni a musime si to tam aj odpracovat.

tatolu
10. dec 2009

Na pedagogickom minime sme 2 skupiny, po 25 ľudí - tam sa dá jeden termín a kto nemôže musí si skúšajúceho potom náisť na jeho katedre 😉
Na hlavnej škole však máme prihlasovanie cez AIS - skúška spolu s dennými, tie isté otázky atď. Väčšinou sa skúška skladá z písomky a kto napíše, tak ide na ústnu. Niekedy začne skúška o 8.00 a ústna končí o 17tej 😖 . Nás diaľkových je teraz asi 30 a denných bude nejak cez 50. Nehovoriac o tom, že nie vždy sa podarí na 1 x. 🤐 . Toto je v podstate predtermín, a iba jeden jediný ....
Prax máme aj my, vždy sa musí eľte vypracovať, čo sme tam robili....

dadulaa
10. dec 2009

Len poraďte, kde schovám tie ťaháky, keď budem mať blúzku a sukňu? 😀 😀

petrahy
10. dec 2009

musis mat tmavu bluzku a dlhy rukav. Na poslednej skuske mala jedna starsia pani / chuda ako modelka/ Tricko na telo s kapsickou ako klokanie vacko od dcery si pozicala a tam mala tahaky 😀
treba novu modu vymyslieť pre študujuce maminky elegantna sukna s kapsama 😅

dadulaa
10. dec 2009

Presne také niečo by som potrebovala - blúzku s vačkami.. 😀 no niečo už vymyslím 😉

petrahy
10. dec 2009

a este my sedime na stolickach v radoch takze na stolicku pred sebou dat kabat a tam do kapsy a potom pri pisani pod papier my mame take tie stolicky so sklopnym stolikom.

petrahy
10. dec 2009

a nemas elegantne sako s vackami? alebo taky svetrik? vymyslam kraviny namiesto ucenia a hlavne ze ja tahaky som este nepouzila

dadulaa
10. dec 2009

veru mám také sako, asi si ho dám a ťaháky som sa tiež doteraz bála použiť, len nemám inú možnosť, na 2 skúšky sa nemám kedy naraz učiť..no nič, idem na to učenie 😒 😉 díky za rady 🙂

petrahy
10. dec 2009

neni začo aj ja sa chystam robit tahaky ale ako ich použiť pri mojom strachu 😝 kam ich napchať som už vymyslela ešte ich aj používať sa treba naučiť v mojom pripade

grettka
10. dec 2009

ahojte.. seminarku som nestihla napisat...takze 16. nejdem na skusku.. kaslat na to.. som chora, lezim...takze januar to isti... mam 5 predmetov, hadam to na jeden sup zvladnem...

petrahy
10. dec 2009

tak sa pekne vylieč aby si mala dosť síl 😉 urcite to zvladnes

tatolu
10. dec 2009

Ja mávam ťaháky od začiatku do konca v ruke 😉
Ak by boli odložené niekde inde, nepoužijem ich. Pri ošívaní si skúšajúci ošívateľa viac všíma - môj názor 😔
Mám 2 osvedčené - mini zošitok (odstrihnutá časť z normálneho zošita okolo zašívačky) vtedy musím písať ručne...
alebo urobená tzv. harmonika - zmenšené, zúžené z PC, poskladané a potom jednotlivé časti zlepené priesvitnou lepiacou páskou 😉
Kolega tlačí na priesvitnú fóliu (tú na meotár) a keď sa položí na lavicu, nevidieť ho 😔

POZOR, niektorí majú veľmi dobré oči a dobrú pamäť. Vtedy ťaháky neodporúčam vôbec. Darmo, že ich nepoužijete, ale ak ich čo i len zahliadne, nemusí dať spraviť ani opravnú skúšku 😔

jalao
10. dec 2009

ahojte...no tohoto by som sa presne Tatolu bala...ze ci mi to stoji za tu ostudu ☹ ☹ Aj opisovat musis VEDIET... 😉 😉

maruschka
10. dec 2009

petrahy na ťaháky sa osvedčila vesta-normálna s bočnými vreckami, pár ľudí nosí pravidelne kapsáčové nohavice a nenápadne vyťahujú ťaháky z tých bočných vačkov-pohyb ruky nie je vidieť, lebo ju majú pod stolom alebo to tričko s klokaním vreckom....To už presne viem, ako prídu študáci oblečení na skúšku... 😀

vááááu tatolu, tak to s tou fóliou je fakt vychytávka, to som ešte nepočula..Inak ten systém harmoniky si robím občas aj ja, len som ešte neprišla do štádia, aby som ju aj vytiahla.. 😀

papty
10. dec 2009

grettka skore uzdravenie prajem 😉

baby tak ja si tahaky nepisem, co viem viem, co nie , kaslem na to. ja som v tomto divna 😀
ale mozno zacnem, ked nebudem nic vediet 😀 co sa moze pri mojom "uceni" velmi lahko stat 😀

Ja som si vcera zacala pisat seminarku na biolgiu a o tyzden ma caka skuska - este som sa neucila, ale tato patri k tym lahsim.

mamina007
10. dec 2009

ahojte ... pozdravujem Vás všetky ... tak skúšku mám za sebou ... výsledky budú až bud. týždeň, ale pocit je ok ...

idem dnes spať s malým ... je chorý, tak je moc prítulný ... však to poznáte ... 😎

paa

petrahy
11. dec 2009

mamina007 ten pocit mam aj ja ale stale chodim pozerat na stranky ci uz nie su vysledky 😉 a nech sa drobec coskoro uzdravi 😉

jalao
11. dec 2009

ahojte, mamina, petra, gratulujem...ja som na rozdiel od Mamiiny sla spat o druhej ☹ , o 6 som vstala, lebo ma matali clenenia a definicie, co som drvila, a zistila som, ze mam akysi prazdny list v hlave... 🙄 poznate taky pocit? Potajomky to tu este memorujem, ked sa nikto nediva, o druhej mam skusku 😢 😢 😢

dadulaa
11. dec 2009

mamina, gratulujem 🙂

Jalao, budem na teba myslieť a držať palce 😉 mňa to čaká zajtra, už to chcem mať za sebouu...

jalao
11. dec 2009

ahoj Dadka, mam riadne nervy, poviem ti...informatika. 😒

petrahy
11. dec 2009

jalao a ja na teba budem mysliet ved tu vzdy mysli kazdy na kazdeho a chce aby to mal za sebou informatiku veru nemam ale moc by ma to nelakalo ale neboj ty to zvladnes 🙂

jalao
11. dec 2009

Diky Petra, dufam, ze stres ma vyburcuje k dobrym vykonom 😎 😎 vecer dam info, ak budem schopna... 😉

tatolu
11. dec 2009

Jalao, mne sa to pred skúškou tiež stáva a potom tú tému dostanem... Či sa pozriem, alebo nie 😔
Dobre sa do toho ešte raz mrkni a potom daj vedieť, či si ju dstala 😉
Budem držať palce, nech si na všetko v tom strese spomenieš 😔

jalao
11. dec 2009

ahoj tatolu, dakujem moc, al to bude pisomka, takze tam bude z kazdeho rozku trosku, musim sa mrvit so vsetkym....teraz su ti prednasajuci viacej v presse kvoli tym aferkam, takze si davaju na vsetko riadne bacha... 😕 😕

josie3331
11. dec 2009

jalao budem na teba mysliet

ja mam docela tazku skusku 21.12 a teraz som kazdy den v praci, tak mam dovtedy vlastne iba 3 dni volna..takze som si pekne tezy rozdelila na tri dni a kazdy den musim zvladnut 17 tem...da sa to s troskou sebazaprenia, ale musim to zvladnut, lebo si nemozem dovolit opakovat....
v praci si budem ucivo citat ked bude cas, tak si vravim, ze snad to bude bez stresov, ale jaksi tomu neverim uz ked to pisem🙂)) 😀

jalao
11. dec 2009

JOsie, dat termin na tazku skusku 21/12, to je dost huste...poviem ti. Ja by som nebola v klude, kym by som vysledok nevedela... 🙄

petrahy
11. dec 2009

aj ja mam skusku 21,12 o 16,30 😝 a manzel ma o 19,00 vianocny vecierok 😠 ale bola by som rada spravila ale netusim co bude po nas chciet jej materialy su na 280 stran 😖

jalao
11. dec 2009

Petka, to nic, ja mam skusku makroekonomiu popoludni (v januari az) a vecer ideme na ples... 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
11. dec 2009

a ja chcem ist na ples 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
neznasam skusky az poobede to mam cely den nervy a je mi zle