Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
18. dec 2009

uz som si to zazila pokazene stierace isli na heslo dvakrat po ceste vypovedali musela som zastavit a pockat kedy sa chytia takze pravidelne soferujem v strese a v zime mam trosku z ciest obavy uz som dostala hodiny sice to je davno ale stale to tam je ked je sneh a asi 5 minut neposedim mam problem kde zaparkujem ale to vzdy nasa skola su vlastne prerobene priestory v nemocnici a nemocnicne parkovisko je male a vzdy plne

maruschka
18. dec 2009

baby ja vás všetky čo šoférujete obdivujem. Viem, je to úplne normálna a bežná vec. Ja so tiež kedysi chodila na aute, ale asi pred 2 rokmi som oškrela auto na značke-zviezol ma sneh. Bývame v takej úzkej uličke a niekoho napadol taký šťastný skutok, že dali značku pomaly do 1/3 cesty, tak som išla, šmykla som sa a oškrela som auto. Nič hrozné, žiadna búračka..Ale odvtedy som nejazdila. 😉 😅 😅 😕 😕

často krát si hovorím, že keby som mala svoje auto, maličké, žiaden luxus. Aby som mohla s deckami zbehnúť na nákupy do mesta, k doktorke, atď. Lebo takto sme odkázané len na manžela a ten chodí domov až neskoro večer a tak u nás nákupy prichádzajú do úvahy len v sobotu. 😨 A tak pomaly zabúdam jazdiť a pokiaľ sa nezamestnám a nebudem prinútená sem-tam zbehnúť na aute, tak zabudnem celkom..

petrahy
18. dec 2009

takze ty mas luxusne velke auto 😀 to by som nechcela ja som mala skodu favorit a teraz mame nissana a bolo to tazke sadnut za volant ale ja som musela bez auto to do roboty neslo a behom tyzdna som chodila s manzelom a potom sama ale v zime nerada ale inak mam rada rychlu jazdu a kedy sa chystas do prace?

maruschka
18. dec 2009

petrahy..že luxusné 😀 😀 😀 ja nemám žiadne 😀 😀 😀 to má manžel služobné 😎 😎 😎

petrahy
18. dec 2009

to tak viznelo 😀 😀 😀 ani ja vlastne nemam to je pisane na manzela 🙂 🙂 🙂

jalao
18. dec 2009

Sidus, ty si teda iný borec!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Uprimne ti v dobrom závidímmm, fakt, paráda, 4 klobúky dole.. 😀 😀 Ja by som aj celému sídlisku požehlila, keby som len nemusela na tú písomku 😖 😎 😎
Marushka, už máš výsledky???

maruschka
18. dec 2009

niééé, čakám čakám čakám...už mám nervy nadranc a výsledky ešte nič..Ale na to FX ani veľmi vyčakávať nemusím, že?! 😀 😀 😀 😀

josie3331
18. dec 2009

tak ja mam 12-rocne auticko a po inom zatial netuzim, lebo nejaky maly skrabanec sa parkrat vyskytne a take starucke auto to moc neboli 😅 prave teraz idem pondelok na nom do BB, bojim sa jak prasa.... 150 km, pocasie take ake je, snad to prezijem 😅 aspon sa budem bat viac o seba ako na tu skusku, na ktoru pojdem.... so spoluziackou sme volali, ze sme z toho uplne zufale, su to strasne blbosti a taaak 😀 no vravime, ze ideme pozriet otazky a na opravnej uz budeme vediet, co tam mame cakat....
cely vikend som v praci, koncim o 9 vecer, tak posielam priatela, nech sa ide zajtra kamsi zabavit a ja mozem do noci do toho cumet, tak snad budem mat klud...lebo ked som s nim, tak sa ucit vobec nedokazem...

tak idem sa ucit, mozno motyka vystreli

papty
18. dec 2009

Ahojte dievčatá, ale ste aktívne 😉

majka35 gratulujem, krasna novinka, drzim palceky 🙂 🙂

My sme mali dnes poslednu prednasku a zajtra poslednu skusku v tomto roku, potom v januari tie najtazsie, ale nevadi, uz si vychutnávam vianocnu atmosku. 😉

majka35
18. dec 2009

ahojte ... no tak ja ešte stále nemám výsledky, v pondelok je už 2. opravný termín, v stredu bol 1. a ona nám nedokáže vycapiť výsledky skúšky do AISu ... už som z toho na nervy 🙄 🙄 🙄

papty ... ´dakujem 🙂
ináč ja auto nemám, mám vodičák, ale šoférovať mám strach a neviem, či sa niekedy odvážim sadnúť si za volant, u nás všetko musí odšoférovať muž

ludka_r
18. dec 2009

Ahojte,
tak ja už som si dala prázdniny.. Ešte mám síce spraviť blog, ale to snáď zvládnem v nedeľu, keď bude chlap doma. Vôbec sa mi do toho nechce...
Len mávam občas takú zlú náladu z tej školy... Mailom som sa dozvedela, že som z jedného predmetu dostala D.. Môžem byť rada, že to vôbec mám, ale neteší ma to, lebo na práci som si dala záležať a test som snáď až tak nezmrvila... Neviem, v čom to je.. A najväčšia haluz je, že u tej istej vyučujúcej som odovzdávala aj so spolužiačkami inú prácu, ktorá bola písaná podobným štýlom, ako tá moja a tam sme dostali A. Tak som z toho trochu mimo....Ale čo, aj tak môžem byť rada...
Inak, v utorok som bola na nemčine.. Dostala som B, a ako som sa jej bála.. 😀

petrahy
18. dec 2009

ludka_r gratulujem a netrap sa vsak mas, a uz su Vianoce 😉 to snad ja pocitim az v pondelok 😝

alika54
18. dec 2009

caute caute,,,uspesnym velke gratulujem 🙂 ,,,,zatra mam skusku z prava a mam z toho uz riadne nervy 😝 ,,,vsetko sa mi strasne pletie 😖 ,,,baze sa teraz bojim aby som vobec napisala,,,po tej poslednej skusenosti 😝 ,,,

majka35
18. dec 2009

ludka ... hlavná vec, že si skúšky spravila ... 😉 ja sa budem tešiť aj z E-čiek, len nech skúšky urobím

alika, držím palce, určite to zvládneš 😉

tatolu
18. dec 2009

Ludka, aj D je lepšie ako FX 😉 . Možno to hodnotila nejaká iná osoba, alebo má vyššie kritériá na tento predmet 😒 .

Alika, budem na Teba myslieť 😉

Jossie, hneď som začala rátať, že odkiaľ asi si. Keď do BB máš 150 km, možno odniekiaľ z Popradu? Donovaly máš tročku istejšie ako cez Šturec (teda myslím, že je to Šturec-tam okolo Brezna) 😉

maruschka
18. dec 2009

dievčatááááá...práve nám profesorka poslala zoznam študentov, ktorí majú FX a my tam nie sme..Hurá, tak sme prešli-ja sa zbláznim od radosti 😀 😀 😀 Úplne mi je jedno, čo som dostala, som šťastná, že som prešla-ostatné známky budú až budúci týždeň 😎 😎 😎 😎 Tento predmet bol teda zaberák..fúúúha..máme to za sebou.

Chudáci tí, ktorí neprešli-je ich 30..Zajtra ráno majú opravný termín-no majú čo robiť, aby sa to naučili-je toho vcelku dosť. ☹ ☹ ☹ ☹

petrahy
18. dec 2009

maruschka gratulujeme 😀 😀 😀 😀
no veruto su chudaci sak by som sa zblaznila na ich mieste a 30 to je dost 😝

tatolu
18. dec 2009

Maruschka GRATULUJEM 😵
A koľkí ste boli celkovo?
Lebo 30 je dosť, ak vás bolo 35 😉

papty
18. dec 2009

alika tak zajtra mame pravo obidve 😉
marushka super 😉

dadulaa
18. dec 2009

Maruschka, super, gratulujem 😵

alika, papty, zajtra budem držať palčeky 🙂 😉

maruschka
18. dec 2009

Ďakujem všetkým 😵 😵 😵 Mám C-práve som si čítala zoznam..No bolo nás viac ako 30-to sme boli raňajšia skupina-dokopy nás bolo asi 150? Tak nejako...Fakt iba odhad-možno menej.. 😎 Tiež nezávidím tým 30, majú sa čo obracať dozajtra..taký šibeničný termín 😕 😕

majka35
18. dec 2009

maruschka ... aj ja gratulujem 😉

maruschka
18. dec 2009

majka ďakujem 😵

janka46
18. dec 2009

Maruschka paradička 😉 😉 😉
Inak s tým soferovanim ako keby som o sebe čitala 😒 normalne som aj dost na seba najedovana,ze som taky strachopud....proste ja ked mama soferovat...radsej najdem 5 inych sposobov ako sa prepraviť 🙄

papty
18. dec 2009

tak ja baby soferujem, ale moj muz sa vzdy smeje, ked parkujem to neviem dodnes a uz ani nikdy vediet nebudem 😀 . Ale jazdim stale z jednoducheho dovodu - som leniva chodit MHD 😀

josie3331
18. dec 2009

tatotu--- nie, nie...viac na zapad....byvam v okolo Trencina, v Dubnici...
inac zajtra vyzeniem priatela k nemu domov a pridem z roboty a idem sa poriadne ucit, dam si tesne pred skoncim prace piccolo a potom doma genius tea a snad vydrzim niekolko hodiniek a budem si to este v praci pozerat..v nedelu vecer na to kaslem, je superstar 😀

sidus
19. dec 2009

Dobre ranko.Uz sa nam veru poriadne zvianocnieva🙂Baby,my mame v skole uplne odlisny system ako vy.Ja viem vysledky hned po skuske.My mame skusky vacsinou po 10-tich.Z ekonomiky sme boli len 6.Mame vypisanych viac terminov,na jeden,kt.si vyberies sa prihlasis.Ked nezrobis mozes sa prihlasit na dalsi.Vsetko cez internet.Vacsina skusok ma viac casti.Z informy az ti co spravili prakticku isli pisat test.Aj na matike,najskor sme pisali pisomku,ked opravil,este sme isli po jednom na ustnu.Takze vysledky mam okamzite aj zapisane v indexe.

alika54
19. dec 2009

caute,,,tak uz mam pravo za sebov a uz len cakat na vysledky,,,papty ako si napisala??? pekny dnik prajem 😉

ludka_r
19. dec 2009

Maruska, tak to je super. Veď C je paráda.. My sme tak tiež mali jeden predmet, polovička ľudí mala FX.. No, sú také zabíjacké predmety, ja ale pevne verím, že takú známku pod mojím menom nikdy neuvidím...
Viem, môžem byť rada, že mám D, tak už to radšej ani riešiť nebudem. Len sa asi budem musieť pustiť do ďalšej práce, lebo to je z vizualizácie a tomu sa ja vôbec nerozumiem... 😖

papty
19. dec 2009

Baby posledna skuska (tento rok) z prava za A 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂