Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lidka619
20. feb 2007

fakt, je to dobry sposob - ja sa tiez zvyknem pomodlit aj ked sedim pred dverami ktore smeruju k zubarke, lebo tej sa fakt bojim 😉

lasenka
20. feb 2007

lidka
ja sa modlim aj vtedy, ked idem na gyndu 😀

lidka619
20. feb 2007

ja tam nastastie idem teraz už iba 1xza rok a to sa dá zvládnuť

lasenka
20. feb 2007

hmm, ved aj som tam bola v pondelok, ale po troch rokoch 😒

lidka619
20. feb 2007

lasenka ja som tak tiez bola jedneho casu, ale ma doktor vysvetil zaraz medzi dverami - odvtedy poslusne kazdy rok, je to predsa istota

lasenka
20. feb 2007

lidka
viem 😔 , uz sa polepsim 😉

lidka619
20. feb 2007

ved preto, a čo druhé mimino neplanujete?

lasenka
20. feb 2007

joj, ani mi to nespominaj ☹
ale chcem najprv skoncit skolu 😠

lidka619
20. feb 2007

a kolko mas do konca?

lasenka
20. feb 2007

koncim buduci rok... uz to nejako vydrzime 😉

lidka619
20. feb 2007

no, horsie by bolo, keby si len začínala - takto už máš super, tak ja pomaly odchadzam, idem si hajat, lebo som už unavená - tak sa maj

lasenka
20. feb 2007

ahoj 🙂 idem aj ja

lasenka
21. feb 2007

studentky, ste tu? 😲

verulka
21. feb 2007

ahoj, lasenka, takto o rok budeme stresovat spolu 😉 Ty aj robis, ci si este doma?

lasenka
21. feb 2007

verulka
ja pracujem 😉 len teraz mame jarne prazdniny, tak som doma 😉
takze aj ty buduci rok koncis? brrrrr

verulka
21. feb 2007

ani mi nevrav, v sobotu som mala dipl. seminar a strasne zlateho veduceho. LEn si neviem predstavit kedy budem diplomovku pisat a aj na statnice sa ucit...Popri tom deti, muz robota 😝 ale verim, ze si nejaky system najdem 😉

lasenka
21. feb 2007

verulka, nebooooooj 😉
je pravda, ze mas tri deticky (milee 🙂 ), ale ako pises, system je dolezity. Len si nenechavaj diplomovku na poslednu chvilu. Ked som koncila vysku, bola som vtedy tehu, tak vsetko som mala presne naplanovane na tyzdne

lidka619
22. feb 2007

och baby, tak si idem dnes poslat prihlasku, uvidíme čo bude dalej - či vôbec spravim prijimacky 😀 po tolkych rokoch neučenia sa 😅

verulka
22. feb 2007

neboj trosku sa do toho kuknes a uvidis, budeme drzta palce.
Lasenka, no ja si vzdy urobim plan, ktory nikdy nedodrzim. Ale diplomovku nemozem nechat na poslednu chvilku, nakolko musim vela komunikovat so svojim zdrojom a infosky hned spracovavat 😉 uff, ale to ma este cas 😉

lasenka
22. feb 2007

verulka, a z coho pises tu diplomku? mozno pomozeme 😉

verulka
22. feb 2007

Odvetvova analyza ako sucast strategickeho marketingoveho planovania firmy 😀 😀 😀 A firmu mam podnikajucu v specif. odvetvi (letectvo) 😀

lasenka
22. feb 2007

😲 😲 😲 tak to som uplne mimo 😀

verulka
22. feb 2007

vsak som si myslela 😉 ale aj tak diky za snahu. Ja to nejako zmaknem... 😀

bzuco
24. feb 2007

ahojte

lasenka, tak ako si dopadla?
som ti držala všetky palce a aj prsty 😉

lasenka
25. feb 2007

ahoj bzuco 😉
skusku som spravila, bola to posledna skuska z toho pedagogickeho zakladu, cakaju ma uz len statnice, ktore budem mat v septembri 😨
dakujem , ze si mi drzala palceky a prsticky 😉

bzuco
25. feb 2007

super
ja mám tú preloženú skúšku 6.3. a namiesto toho aby som sa učila, tu vysedávam 😅

lasenka
25. feb 2007

ahoj moja 😉
vychadza ti to asi v utorok, nie? moja sestra ma vtedy narodky, tak si na teba urcite spomeniem.. z coho to vlastne mas?

bzuco
25. feb 2007

hej v utorok poobede
z tej krepej britskej litiky 😠

lasenka
25. feb 2007

hmmm, nemam ani potuchy, o com ta skuska je, mam ju v 3.rocniku... uz nieco vies, nie?

droby
25. feb 2007

ahojte studujuce maminky , troska teraz vtieram, ale potrebujem jednu radu, nemate skusenost s odkladom na VŠ?? či treba njak dokázať prečo chcem odklad alebo ho dostanem aj len tak so súkromných dovodov?