Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
10. jan 2010

julia, teda to mas super, ked ti takto drahy pomaha. co by som ja za to dala 😔
zas som to po dvoch hodinach v posteli vzdala - nevyspata, neschopna ucit sa a stary este nespi, tak sa tu obchadzame 😔 tak velmi by som sa potrebovala vyspat ☹

janka46
10. jan 2010

Sisa mangela ignoruj a ty si lahni a dospi to ak sa da 😔 😔

juliagregor
10. jan 2010

grettka MKP v TN 5. ročník 🙂

sisa.b
10. jan 2010

som vyspata 😵 idem sa ucit 😎

grettka
10. jan 2010

ja sa tiez snazim, sice nie ucit, ale pisem seminarku o Freudovi, do kelu, taky blby zdroj mam... ten autor ho tam obkecaaaavaaaaa a kym pride k jadru veci tak je to aj na tri strany, a takychto "jadier" veci je tam niekolko... to s ami nepodari zhustit do normalneho rozsahu....slak ma ide trafit... a do toho este tie pravnicke primarne a sekundarne hypotezy, ktore mam urcovat... o tych sa mi este aj snivalo.. 😀

mamina007
10. jan 2010

ahojte .. mne to tu nešlo 3 dni otvoriť ... 😠 😒

kočky, gratulujem ku krásnym výsledkom zo skúšok ...

sisa ... no nezávidím ... nic moc taká "opora" ... ale aspoň si sa vyspala konečne ... ako som čítala ... bez toľkého spánku nemá zmysel sa učiť ...

majka35
10. jan 2010

ahojte ... ja som sa dnes učila ráno, teraz hodinku a večer sa znovu chystám 🙄 mňa tie makroekonomické teórie snáď pripravia o zdravý rozum ... človek sa učí 2 hodiny teóriu aj s krivkami a výpočtami a keď to ako tak konečne pochopí, tak na ďalšej strane ho čaká vyvrátenie celej teórie od iného fenomenálneho ekonóma a môžeme začať odznova 😠 už nech je utorok, nech to mám za sebou ...
a od zajtra ma čaká celý týždeň škola, tak sa teším 😖

grettka
10. jan 2010

majka35, presne viem, co s tou makroekonomiu mysliiis! Ja mam presne to iste, ze sa to ucim, tlacim do hlavy, grafy, vzorce, krivky.... a este to musim mat vsetko v anglictine, to je predmet na maslu, uz som si to v stredu doslova odrevala.... a aj ja idem v utorok na skusku....sialene cosi 😝

sisa.b
10. jan 2010

ja uz mam dve strany napisane a to som presla len prvu kapitolu 😕 dalsie styri ma este cakaju. asi to nebudem mat na 2-3 strany, ako nam povolil 😅 😝

petrahy
10. jan 2010

baby gratulujem tym co ste spravili skusky mam malo casu nestiham citat bojim sa na skusku mam sociologiu mrcha neprisla, ale tehotna nie som na sto percent takze neviem co sa deje 😒 akosik s tym mam obcas problem ale potom to trva 10 dni takze dorazi iste priamo na skusku

minusa
10. jan 2010

ahojte

tak ja som na tejto dnesnej skuske total pohorela 😔 tak ako som pekne zacala, tak som to dnes pekne pototo, no neviem, keby sa ma spytal aj to ako sa volam, tak by som to asi zo seba nedostala....nevadi, buducu nedelu si to pojdem zopakovat 😝

a zajtra hned ako vypravim juniora do jasliciek sadam nad teorku statu, musim za dva dni zopakovat a doucit co este neviem

a gratulujem tym, co mate za sebou uspesne skusky 😉

sisa.b
10. jan 2010

baby, uz mam referat na 5 stran a som kusok za polovicou knihy. bude vadit, ked ho budem mat dlhsi? 😕

majka35
10. jan 2010

grettka, v angličtine? to čo je, prečo? veď keby som sa mala toto učiť ešte v angličtine, tak môžem rovno odísť zo školy 😀
minusa ... ja to poznám, zažila som to v utorok na celej čiare ... blok totálny ... uvidím pozajtra, či som už konečne odblokovaná 🙄
sisa, vidím, že ťa baví písanie referátov, dúfam, že keď budem potrebovať ja referát, tak ti budem môcť poslať zadanie ... 😀
prejem všetkým dobrú noc, ja si idem pre knihu ... a zajtra máme 8 hodín matiku ... s pánom dekanom 😝

jalao
10. jan 2010

dievčatá, takže matiku som zvládla, už mám výsledok...mám nááádhernéééé E. 🙂
Som hrozne šťastná, bola to ozaj drina. Dakujem za podporu a ostatným babám držím palec na dalsie skúšky. Ja sa už ucím na piatkovu makroekonomiu.
Juli, diky, Sisa, drž sa, Sasi, ak niečo treba, rada poradím, Peta, to ti mešká kvôli stresu istotne...Gretka, makro v angline, to môže byť vzrušo, ja som to tak mala na jazykových štatniciach kedysi, to sú fakt lahôdky 😝 😝 Majka, všetko si zapisuj, čo sa ti dá, aj ked na prednáške tomu nepripisuješ význam...potom pri učení ti to môže zrazu pomôcť, ver mi, aj mne sa to tak stalo.
Príjemné učenie zatiaľ, paááá.

dadulaa
10. jan 2010

jalao, supéér, máš to za sebou 😵 🙂 ja budem tiež šťastná, ak dostanem z matiky E 😉
baby, držím vám palce na skúškach 😉

jalao
10. jan 2010

diky dadka, ak by si dačo potrebovala, ozvi sa. 😉

sisa.b
10. jan 2010

jalao parada 😵 😵 😵 aj ja chceeem

majka, si rob srandu. uz mam 7 stran a este musim dopisat koreu a dat tomu nejaky zaver 😝

sisa.b
10. jan 2010

8 stran a ja neviem, ako to mam ukoncit, pomooooooooc 😲 😝

jalao
10. jan 2010

sisa, ja musím do piatku tiež odovzdať jednu semenárku 😀 😀 😀 😀 , mám hrubú zostavu, ale musím to všetko docibriť. Teraz sa učím otázky na makroekonomiu na piatok. je ich 45 a som na desiatej... ☹ ☹ ešte to bude humor. Tak zatial učeniu zdar! 😉

sisa.b
10. jan 2010

tak ja to balim, dieta sa poslednu hodinu dozaduje mojej pozornosti, tak si s nou idem lahnut 🙂
este sa chcem spytat - autor v knihe v doslove pise o nasich ekonomicko-politickych vztahoch k tym krajinam, ale fakt len v doslove. mam to tiez spomenut v referate? 😕

jalao
11. jan 2010

fiha...v tomto ti neporadim, ale Gretka a aj Maruška tuším je šikulka na semenárky. 😉 😉 😉 Ja ani neviem, ako dať dokopy tú moju... 😝 😝
Dobrú noc, balím to tu. 😉

sisa.b
11. jan 2010

ahojte,

akurat som dostala vyhodnotenie z informatiky - druhe zadanie za 90 a tretie za 100 percent 😵 tak mozem ist na skusku 😝 akurat mi vytkol, ze nula je parne cislo 😅 a ja som tam ako blba zakomponovavala podmienku, aby mi program nuly vylucil, kedze som sa docitala, ze je to neutralny prvok 😝

jalao
11. jan 2010

fiiii, sisa, super vysledky!! ja som mala na inform. skuske binarne sustavy a rozne prevody medzi inymi sustavami a kodovanie a celkom ma to bavilo. 😉 😉
Ja som nemohla v noci zaspat, stale som pocitala x na druhu atd... 😀 plnu hlavu limit 😀 😀 a od rana ma hlava bolela, musela som siahnut na tbl...ale to su nervy, to viem... 🙄 🙄

tatolu
11. jan 2010

Gratulujem ku spraveným skúškam 😵 😵

Minusa, nabudúce bude OK 😉 A Ty dávaš malého do jasličiek? Máš potom nárok na rodičovský príspevok?
Ja mám všetky tri doma 😔

sisa.b
11. jan 2010

jalao, to si mala akoze program na to vytvoreny? lebo to som robila aj ja v druhom zadani, akurat som musela vytvorit program, ktory mi prevedie cislo z desiatkovej sustavy do akejkolvek inej, nielen binarnej 🙂 to bola celkom pohoda, viac som sa zapotila s funkciami 😝 😅

papty
11. jan 2010

jalao gratulujem ku skuske z matiky, super 😉 🙂
baby sisa.b a jalao, ked ste si tu pisali co vsetko ste robili z tej matiky, tak som si pripadala ako keby som citala cinsky - nicomu som nerozumela 😀
ja sa snazim ucit filozofiu, malinky spi tak to vyuzivam

sisa.b
11. jan 2010

tak mne teraz profka napisala, ze oficialne doucko z matiky konecne univerzita povolila a vraj zacat mozeme buduci tyzden 😅 no ja tajne dufam, ze buduci tyzden sa uz matikou nebudem musiet zaoberat 😝 teda este algebrou, tu si chcem dat 20teho - 4 dni po matike 😀

alika54
11. jan 2010

ahojte 😉 ,,,papty potom daj vediet co ste mali za otazky z ekonomie,,,,mna caka o tyzden,,,filozofiu uz vies??? ja ani ciarku 😝 ,,a to chce od nas toho taaak vela 😲

papty
11. jan 2010

alika kdeze z filozofie ani nemam sancu sa vsetko naucit, tak sa snazim aspon nieco - vlastne ani nevieme, co sa mame poriadne ucit. Dala nam zoznam povinnej literatury asi 7 knih a ked sme sa jej pytali na co sa mame zamerat povedala nam, ze ona nam dala povinnu lit. a my sme si zvolili externe studium - cize samostudium, tak nech jej nedavame taketo otazky 😒 no mila pani 😖
a z ekonomie viem zhruba polovicu, este sa musim ucit. Alika co sa vy ucite na filozofii?

sisa.b
11. jan 2010

baby, ja uz beham na zachod a to je este len pondelok 😝 v piatok asi ani nezaspim. hrooozne sa bojim, hlavne ked myslim na to, co vsetko este neviem a nestiham sa naucit ☹