Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
12. jan 2010

idem si stiahnut dalsie integraly, lebo som zistila, ze ani iracionalne neviem 😔 bojim ☹

maruschka
12. jan 2010

zisti si od spolužiakov, ako to píšu oni..Lebo u nás to vždy prebieha tak, že sa dva týždne dohadujeme, ako to napíšeme, či podľa Katuščáka, či podľa Orendáča..Ale zoznam použitej literatúry sme dávali vždy, či sme použili len jednu knihu, či 10 kníh...U nás nám veľmi šliapu na päty kvôli plagiátorstvu, takže si musíme dávať pozor, či sme označili v texte všetko a či sme napísali všetku použitú literatúru..

josie3331
12. jan 2010

maruschka tak to je ina smola.... mne sa to stalo par rokov dozadu, som si povymazavala vsetky fotky z fotaku a prerevala som tiez niekolko hodin....

inac, ja som mala dnes dve skusky, jedna B a druha na 100% FX, to je jasne, ale nevadi....este ma caka teda opravna+ dve skusky, to uz nejako zmaknem snad......uff.....
a uz od 1. do 5. februara mame vyucovanie v letnom semestri....to si ani neoddychnem 😅

sisa.b
12. jan 2010

josie, gratulujem 😵

ja som si nasla pekne vysvetlenu matiku1 - ako pre blbov - takze pre mna 😀 😝 skoda, ze som to nenasla skor ☹

maruschka, este raz velmi dakujem 🙂

maruschka
12. jan 2010

sisa, pohoda 😎 hlavne, aby sa podarila napísať..ja teraz sedím nad seminárkou nad témou Prevencia..len sa neviem rozhodnúť, či sociálno-patologických zmien v rodine, prevencia CAN, drogových závislostí alebo čohokoľvek iného...Najhoršie je, keď mi dá niekto na výber z množstva tém..potom sa hodiny rozhodujem.. 😀

sisa.b
12. jan 2010

maruschka, drzim palce, nech sa rychlo rozhodnes 😀

jalao
12. jan 2010

caute, zdravím nočnú smenu 😀 😀 . Dokončujem tiež seminárku, ale už nevládzem...musím sa ísť vyspať...

sisa.b
13. jan 2010

jalao 😀 😀 😀 tak to si trafila. ja uz si dam asi tiez odchod, lebo integrovat 12 hodin s kratkymi prestavkami je moc aj na mna 😝 a stale to neviem 😢

dadulaa
13. jan 2010

sisa, prosím ťa, môžeš mi poslať tú matiku, čo si našla alebo odkaz na ňu, ak to bolo na nete? díky, ja totiž tiež potrebujem vysvetlenie ako pre blbov 😀

minusa
13. jan 2010

ahojte

tak ja sa pomaly idem obliect a palim na skusku 😝 budik som mala dnes na 4.00 a to som si ho ani davat nemusela, budila som sa v hodinovych intervaloch, takze vyzeram hrozne 🙄 a aj sa tak citim

maruschka - ak maju v servise dobry program a odbornikov, tak Ti nieco z toho PC obnovia ..... inak ja nechapem niektorych "odbornikov", kolegyna mala notebook a proste jedneho dna zhasol, ani obraz a ani zvuk, zavolali nejakeho odbornika a ten im oznamil, ze notebook mozu vyhodit 😕 este ze mi to spomenula, hned som jej kazala, ze nech ho prinesie, drahy sa nan pozrel, vymenil disk a notas im funguje 😠

dadulaa
13. jan 2010

minusa, držím palce 😉 🙂

csina
13. jan 2010

čaute baby, pridám sa ak môžem... 🙂 tiež teraz končím bakalára a som nemnožko na prášky...doma novorodenec a tento mes mám pred sebou 5 skúšok...niektoré ešte ani načaté...budem si k vám chodiť pre povzbudenia... 🙂

petrahy
13. jan 2010

ahojte dakujem aj ked teraz tu asi tak casto nebudem budem na vas mysliet 😉
maruska ten pripad ako ty s pocitacom poznam stalo sa to mm teraz davam vsetko na pocitac, notebuk a na dva kluce 😅 trochu prehnane ale istim sa kde sa da
csina jasne ze mozes baby beru kazdeho
a co sa tyka vysledkov A o tych som ani ja nesnivala vsak mam len dve a mam aj jedno E

sisa.b
13. jan 2010

dadula, tu http://web.tuke.sk/fei-km/MA1/ su tam aj neriesene priklady s vysledkami.
moja dcera mi dnes prichystala ranajky s kavou 😵

maruschka
13. jan 2010

csina, gratulujeme. Veď maličká má len týždeň. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je také maličké, voňavučké bábätko. Tak jej želáme len všetko najlepšie najkrajšie do života... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Jasné, len pekne chodievaj sem. Tu sa hlavne podporujeme, keď sme s nervami na konci, alebo potrebujeme radu, alebo poradiť jedna-druhej..Všetky sme tu v rovnakej ťažko adrenalínovej situácii, takže sa vieme dokonale pochopiť.. 😀 😀 😀 😀

Je nás tu dosť, čo tento rok končíme bakalára, tak nám tu tečú nervy rovnakým prúdom, ako tebe 😀 😎 A buď rada, že drobček má len týždeň. Ešte všetko prespí, horšie sú tie väčšie deti, ktoré si vyžadujú všetku pozornosť, voľný čas a "najust" nechcú ísť spať o 20,00, ale skáču po hlave do 23,00...A keďže si malá s tebou už nejaký ten semester odštudovala, bude mať pochopenie pre teba, neboj sa.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sisa.b
13. jan 2010

csina, tiez gratulujem k babatku 🙂

minusa
13. jan 2010

ahojte

csina - pripajam sa k blahozelaniu k babatku, to je uzasne 😵 😵 😵 a drzim palce v skole

ja som to dnes urobila, v indexe zapisane Cecko 😵 😵 😵 dnes urobili vsetci, vyzera to tak, ze najlepsie je k nemu chodit na posledny termin 😅 opravak ma uz plny

sisa.b
13. jan 2010

minusa, to si robila tu matiku? gratulujem k C-cku 🙂 ja mam z toho neskutocny strach 😔

minusa
13. jan 2010

sisa.b - nemala som matiku 🙂 mala som teoriu statu, chodim na pravo 😉 .... matiku nieeeeee, pomoooooc, nekamaratime sa spolu od zaciatku 😀

sisa.b
13. jan 2010

minusa, teda pravo - ziadna lahka skola 😝 nezavidim. sesternica mala mat teraz statnice a odlozila si ich o rok pre istotu. ked mi opisovala, co vsetko sa musela naucit - zlate integraly 😀 😀 😀

listy som kupila, akurat u nas komplet 0,95€ 😝 tak som asi z drahsieho kraja 😅

minusa
13. jan 2010

sisa, no ved uvidim, kam sa dostanem 😖 este 3 skusky, 2 z toho zabijacke, ale podmienku na postup do letneho semestra mam splnenu po tejto skuske, aspon to

sisa.b
13. jan 2010

ale ti je 😉 ja mam zatial len 5 kreditov a potrebujem tusim 15 😝 idem rychlo dopisat a vytlacit ten referat, vecer potrebujem zacat pisat seminarku z matiky ☹ ako to mam napisat? asi by sa tiez patrilo urobit nejaku titulnu stranu na pc, ale zvysok aj tak musim pisat rucne. mame vypocitat 50% z doporucenych prikladov, tak na pocitaci to od nas nechce. povedal, ze formatovanie necha na nas. no zda sa mi to divne, urobit titulku na pc a zvysok napisat rucne 😅

maruschka
13. jan 2010

sisa, to vôbec nie je zvláštne, aj keby si mala mať jadro ručne písané..Titulka nikdy nič nepokazí a finálna verzia práce pri odovzdávaní je estetickejšia, skrátka skoro všetci profáci si dávajú veľký pozor na úpravu práce 😉 ..

sisa.b
13. jan 2010

no ved hej, aspon to bude dobre vyzerat 😀 😝 teda ja mam taku tremu uz len z toho doucovania s profkou ☹

dadulaa
13. jan 2010

sisa, ďakujem za ten link 😉 ja mám tiež hrozný strach z tej matiky 😨 už nech je zatým..aj ja musím napísať seminárku z matiky a iba vrchnú stranu urobím na pc, príklady napíšem ručne, myslím, že to tak stačí. 😉

minusa, gratulujem k C-cku 🙂 aj ty zbieraš céčka? 😀 😀

csina, vitaj a pridaj sa 🙂 gratulujem k čerstvému bábätku.. 😵

sisa.b
13. jan 2010

dadula, kedy mas tu skusku? ja by som si mala aj informatiku pozriet, lebo som pozabudala, co sa dalo. ako to robite, ze dokazete tolko info naraz drzat v hlave. ja sa jedno naucim skoro na 100% a ked sa ucim dalsie, tak to predchadzajuce mi z hlavy vyfuci ☹ 😠 😔

dadulaa
13. jan 2010

skúšku mám až budúci piatok, to ty už ju vtedy budeš mať za sebou a ja budem len ticho závidieť 😀 a s tým učením si myslím, že je dobré si to priebežne a stále opakovať, aby ti to nevyfučalo z hlavy 😉

petrahy
13. jan 2010

csina je ja som si nevsimla gratulujem k babetku 😵 a teda klobuk dole s takym babenkom studovat aj my mame spoluziacku na prednasky chodila s bruskom na skusky uz bez

gratulujem k spravenym skuskam to C je taka pekna znamka 😉

sisa.b u nas pred skuskou baby citali skripta a hovoria jednym okom dnu a druhym von 😀

tatolu
13. jan 2010

Csina, gratulujem k bábätku. Neboj pôjde to 😉

K spraveným skúškam gratulujem.

Ja som už konečne skompletizovala otázky na učenie. Takže zajtrašok asi nedopadne najlepšie, keďže už je skúška 😝. No skĺbiť 65 otázok z 3 rôznych predmetov dá zabrať 😖.
Ešte aj zákon som musela riadne prelúskať a náisť tie blbé odpovede😠

sisa.b
13. jan 2010

baby, ja som spat z doucka a hroza, des 😝 asi som si mala najst niekoho neznameho na doucko, lebo pred mojou profkou som mala taku strasnu tremu, ze som si nevedela na nic spomenut 😔 😝 taka bola zlata, tak ma povzbudzovala a ja som ani pisat nevedela. no neviem, co budem robit na skuske ☹