Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
18. jan 2010

tak ale ty chodis do prace, tak musis byt vyspata 😉 ja sa zas cez den pri krpcoch skoro nich nenaucim 😒 tak potom zamakavam v noci

jalao
18. jan 2010

sme my ale za sovy.... 😀 😀 😀 😀

majka35
18. jan 2010

mne vyhovuje tiež systém ísť skôr spať a skoro ráno vstať ... obdivujem tie, ktoré sa dokážu učiť po nociach, ja sa už neviem sústrediť a potom neviem spať, lebo sa mi o učive sníva 🙂

dadulaa
18. jan 2010

čaute, tak ja som dnes bola na doučku z matiky a čosi sa na mňa hádam nalepilo 😉 baby, ja vás obdivujem, že sa dokážete v noci učiť, mne to vtedy už vôbec nepáli, max tak do 23.-24.hodiny 😕 😨 a už vôbec si neviem predstaviť, že by som mala vstávať o tretej v noci 😝 ale nikdy nehovor nikdy... 😀

majka, gratulujem k tomu C-čku, je to krásne písmenko 😉 🙂

sisa.b
18. jan 2010

dadula, tak matiku zmaknes jedna radost 😉

ja by som si sla asi este raz napisat matiku, ako sa tu mechatroniku ucit. mam pocit, ze okrem matiky mi uz do hlavy nic ine nevlezie, nestava sa vam to? 😅
a tesi ma, ze spoluziak spravil, to by bol iny trapas, keby som ostala v triede sama 😀 😝 😅

grettka
18. jan 2010

hej, stava, ja som v utorok po skuske z ekonomie a prava mala pocit, ze uz sa mi tam uz nic nezmesti, dala som si pauzu a az vcera som sa zacala ucit na dejiny a metodologiu...

dadulaa
18. jan 2010

sisa, bodaj by si mala pravdu s tou matikou, no ja to tak ružovo nevidím 😒 aj tak ťa obdivujem, že si sa dala na taký odbor 😨 😲 ja by som si netrúfla..a tiež mám niekedy pocit, že sa mi do hlavy už nič nezmestí, hlavne keď sa mám učiť naraz viac predmetov 😅

sisa.b
18. jan 2010

dadula, neboj sa, ved sa pripravujes 😉 to urcite spravis. budeme na teba mysliet 🙂 ja idem este moju kamosku doucovat matiku, lebo nespravila skusku na ekonomike a stryko je akysi neschopny doucit ju. len neviem, kedy si pri tej algebre najdem cas 😝
a ja som zistila, ze studujem nieco, co nie je pre mna, az po prvej prednaske, ked som zistila, ze som sama medzi chalanmi 😅 po matike mi gratulovali so slovami, ze som ich velmi zahanbila 😀 😝 myslim, ze ma na mechatronike zahanbia oni, lebo vobec neviem, o com sa ucim ☹

dadulaa
18. jan 2010

sisa, veru keby si bývala bližšie, tak chodím na doučko k tebe 🙂 🙂
tá pani, čo ma doučuje matiku, študuje 1. rok v Nitre učiteľstvo dejepis a náuku o spoločnosti, ale to len preto, že nenašla v okolí žiadnu školu so zameraním na mat a fyziku 😒 som si ju zajednala už aj na tú fyziku, ktorú budeme mať v LS 😉

sisa.b
18. jan 2010

dadula, aj ty? 😅 zas budeme mat o com pisat 😀

papty
18. jan 2010

Baby ja tomu nemozem uverit ja som tu filozofiu urobilaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
Mam D. Nááááááádherne písmenko D 😀
Robilo nás 66 ludi skusku - A,B,C - nemal nikto. Dve sme mali D, 13 E a ostatní FX.
Som stastnáááááá.

Majka35 gratulujem aj Tebe, super si zvladla tu obavanu makroekonomiu a sisa.b teeeda, ze A super, vidis vyplatila sa snaha, ktoru si vynalozila. 😉

sisa.b
18. jan 2010

papty, gratulujeeem 😵 uzasny vykon 😉

dadulaa
18. jan 2010

papty, gratulujem 🙂 si hviezda 😵

tatolu
18. jan 2010

Papty super 😵

Iba tíško závidím, že ste medzi tým hviezdami z ročníka, čo skúšky porobili 😔. Ale zas som šťastná 😵 😵 😵, že poznám tie hviezdy a sú moje koníkové kamarátky 😉

maruschka
18. jan 2010

tak aj ja gratulujem ku skúškam..Sú z vás budúce kapacity...je to výborný pocit, však dievčatá 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina, janka, ...dobrá správa-školné sa platí až do konca marca..Predĺžili nám to..huráááá.. 😵 😵 😵 😵 😵

sisa.b
18. jan 2010

mne este stale dieta nespi, tak to vidim s algebrou velmi biedne ☹

alika54
19. jan 2010

bre ranko 😉 ,,,,Papty gratulujem super 😉 ,,,z coho ta este caka skuska???

majka35
19. jan 2010

dobré ránko ... ďakujem dievčatá

papty, gratulujem ku skúške ... 🙂
a tatolu, pekne si to napísala ... 🙂
ja sa idem teraz učiť podnikové hospodárstvo, zajtra mám zápočet a o týždeň skúšku ... som v práci, tak neviem, či sa mi podarí vôbec do toho pozrieť, k tomu tu mám aj šéfa, takže to bude biedne s tým učením ... no uvidíme 😎
a ináč ... všetky ste neskutočne šikovné ... fakt ... máte môj obdiv, ako to zvládate

papty
19. jan 2010

ďakujem babule 😵
Alika mna caka uz len anglina, tesim sa 🙂 a ty, kolko este?

jalao
19. jan 2010

papty, gratulujem ku vybornemu Dcku...
Mne prisiel vysledok seminarky...takze za C...nie, ze by to bola zla znamka, ale vcelku by ma zaujimalo, co sa mu tam nepozdavalo tomud docentovi...ale myslim, ze to sa uz nedozviem... 🙄 🙄 Ani neviem, ci ho v druhaku budeme na nieco mat na prednaskach...kaslem na to uz. 😖
Ja som vcera za sovu nebola...o 11 som odpadla nad zositom pri hrajucej telke...dnes to musim ponat zodpovednejsie. Ale zo skolky bezim mladej na rodicko, odtial na nakup a potom rucne strucne domace povinnosti, takze az potoooom.....zase len na neskory vecer a noc ☹ ☹ ☹
Tatolu, ja som to tu tiez pisala, ze ked sa vraciam zo skoly, mam na pamati, ze vam idem napisat svoje dojmy... 😀 😀 Dadka, co si sa vcera doucila?

sisa.b
19. jan 2010

jalao, kasli uz na to 😉 hlavne, ze to mas za sebou. ale teda verim, ze to nastve, ked ani nevies, preco taka znamka 😒
som zvedava, ako ohodnoti moj referat. inak ja som mala seminarku z matiky na 35 stran slusne v liste a chlapci na dvojharku, ti lepsi na 5 papierov zopnutych a v euroobale 😀 ked som ju vytiahla, tak prehlasili, ze tu svoju neodovzdaju a ani nikto neodovzdal 😀

jalao
19. jan 2010

sisa, cau, no ja som sa snazila splnit vsetky jeho kriteria, nejdem to tu vsetko menovat, malo to podla mna aj hlavu aj patu, ale neviem...aku bude niekedy moznost, snad sa to dozviem...ale skor pochybujem, ved tie prace on odklada kdesi do archivov, alebo kam, takze kto by to uz hladal...ved budeme mat este vela seminariek a kazdy ma mozno svoje naroky, nevadi.

petrahy
19. jan 2010

Ahojte gratulujem vsetkym co spravili skusky a myslim na vas co Vas skusky cakaju ja stale nemam vysledok z tej decembrovej 😒
ale vidim ze tu sa dari jedna lepsia hviezda nez druha ste sikulky 🙂
my sme ziadne zapocty nemali len skusky, a pri jednej sme mali mat spravenu pracu.

sisa.b
19. jan 2010

my mame aj zapocty, ale iba z polovice predmetov. teda aj to stacilo 😀 no aspon som bola nutena programovat, pocitat a merania teda ani neviem, na co mi boli 😝 😅 ale ja by som pocitala aj bez toho 🙂
jalao, snad sa to dozvies a ked nie, tak uz ti to moze byt aj tak jedno. mas to spravene 😉

grettka
19. jan 2010

sisa, ze seminarka na 35 stran, ved to je pomaly uz ako diplomovka! ja pisem seminarky tak na 3-5, alebo 4-6 normostran (1800 znakov)... tak nam bolo povedane.... pismo "times new roman" velkost 12, riadkovanie 1,5. My mame take pravidla...

jalao
19. jan 2010

akurat som sa trosku poburila, pisala mi kamoska, co chodi externe TnU, ze ukoncila semester so samymi Ackami, len z matiky teda Ecko...ale chodi na detas. pracovisko na vychod...Mna to uplne soklo...zeby tam malil ine kriteria??? Nie, ze by som jej to nepriala, ale rozhodne ona nie je taky sprto....Ja som mala trebars z informatiky 12 bodov zo 14 a sup - C...takze ziadne lazo-plazo... 😖 😖 U nas dostat A je skor maly zazrak u tych najpilnejsich, a nie ich zbierat ako jablcka... 😎 Ved ani vy nemate doradu Acka, ci sa mylim? nevravim, ze na pismenkach zalezi, na cerveny diplom sa nejdem hrat...ale pride mi to takmer az smiesne.. 😖

janka46
19. jan 2010

Ahojte studentky!Tak citam,ze sa to tu hemží uspechmi!!!! 😵 😵 😵 Len tak dalej.Papty ,Mjak aj ine gratulujem!
Mna caka zajtra tiez /dufam/ posledna skuska,len som dostala totalnu nechut k učeniu a aj samotnej skole,konzultantka mi k praci dodala dost pripomienok,takze mam na najblizsie dni co zase prerabat a dorabať a zhanat 😝 😝 😝 No ale co už,snad to dotiahneme k uspešným statniciam si stale hovorím 😕 😕

Maruschka, vdaka za info,potešilo,len ked nam to potom navalia zaplatit vsetko spolu aj so statnicami 😝 😝 to bude iny prievan na učte 😖
Zajtra sa tesim na pana R....,tak velke sance si nedavam,lebo fakt robim vsetko ine,len nesedim nad tym,tak poctivo ako citam,ze sa tu po nociach studuje 🤐 🤐 no ved aj snehu si treba troska užit s malou 😝 Tak mam aspon vyhovorku.....

petrahy
19. jan 2010

jalao u nas ma viacero bab viac Acek ale take by som nechcela keby neopisovali nemali by. Mam dve a som na to jeno velmi hrda lebo to bola test a aj ustna 😉 na pismenkach nezalezi ale tiez ma to stvalo ze oni maju a ja nie ale uz som to pochopila ja mam tri deti oni jedno alebo ziadne a este musia aj opisovat? No kazdy to bere inak a ja som rada ze tu su ,, kamosky,, ktore su ferove a uprimne a vedia sa navzajom podrzat kaslat na ostatnych ucim sa pre seba a nie pre spoluziakov 😉 a mam aj B,C, D, E vsak bolo vela skusok 😅

jalao
19. jan 2010

ano, Petka, ved ja mam tiez vsakovake pismenka 😀 , nehanbim sa vobec za ne...ale hentak mi to pripada minimalne smiesne, nech sa na mna nikto nehneva....alebo nech sa hneva. 😉 A ako hovoris, neda sa zrovnavat, kedze mam 3 detiska... 😉 😉 Ale u nas Acka padaju len fakt vynimocne, vobec nie na pockanie, kriteria su ozaj prisne, aj stupnice hodnotenia...Ved som to pisala, 12 otazok zo 14 bolo hned C, na psychologii boli asi len 2 Acka v celej skupine, na Informatike 5 Aciek v celej skupine...takze je to skor vzacnost. Aby som to upresnila, skupina je 62 ludi 😠 😠

maruschka
19. jan 2010

petrahy...ani ja nechcem mať taký fádny index a preto robím zbierku známok.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Čo tam A-čko, to dostane každý..Ale vybalansovať s E, aby človek nedostal hneď FX - to je umenie..Tomu sa hovorí, že sa "pohybuje na hrane"... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀