Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

grettka
22. jan 2010

dakujem za drzanie palcov, skuska za mnou, doc. povedal, ze to jedno za kolko bodov, hlavne, ze ste nieco napisali... skuska je urobena..
emily gratulujem, super, ze ti uznali statnice 🙂
sisa neboj, nieco sa na teba z mechatroniky nalepi, netreba hned mysliet na fx (a to hovori, ta prava, mne sa o fx aj sniiiva 😀
tatolu, ked si minule spominala, ze sa ides ucit dreviny, tak som sa snazila spomenut si, ze kolko si ich pamatam zo strednej..nooo veru "az" styri... borovica, breza, lipa a dub... a mozno aj na nejaky ten drevokazny hmyz, ale to je asi tak vsetko... kua a to sme mali dva roky....

sisa.b
22. jan 2010

grettka super 🙂 gratulujem 😉

petrahy
22. jan 2010

emily3 super gratulujem 😵

grettka taktiez gratulujem 😵

maruschka dakujem za odpoved este pockam do buduceho tyzdna a potom tam asi zajdem osobne sa opytat

sisa.b
22. jan 2010

emily, dcera je sikulka 😉 🙂

ludka_r
22. jan 2010

emily, super, gratulujem...A tak si sa natrápila... 😉
Grettka, tak je dobre.. Super, keď máš.. 😉
No ja som bola včera na tej ťažkej skúške. Napísala som ku každému čosi, ale boli to také bludy, že sa bude snáď pri tom aj smiať.. ☹ Veľmi si neverím, asi to aj bude to FX. Najhoršie je, že opravné sú 1.2. a hneď 2.2. mám ďalšiu skúšku, tak sa nebudem stíhať učiť.. Aj predtým mám ešte jednu, tak je toho ozaj veľa.
Výsledky budú asi zajtra, tak mi držte prsty..

dadulaa
22. jan 2010

Baby, z tej matiky mám A! 😵 😵 😵 nemôžem tomu uveriť...cítim sa ako v siedmom nebi 🙂 Ďakujem vám za držanie palčekov, veľmi mi to pomohlo 😉

emily, gratulujem 🙂

ludka, neboj, isto si spravila 😉

sisa.b
22. jan 2010

dadula, krasne pismenko 😵 😵 😵 gratulujem

ja sa idem pozriet na tu mechatroniku, ale vobec si neverim. vcera som nad tym sedela 3 hodiny a presla som len nejake 3 strany a nic neviem 😢

emily3
22. jan 2010

dadula gratulujem super, zase o krok blizie ku koncu 😉
sisa zvladnes to

jalao
22. jan 2010

No dadula, je to vôbec možné??? Takto ti sadli všetky príklady??? paráda, gratulujem... 🙂 🙂 U nás má zajtra 50 spolužiakov opravnú matiku...je mi ich aj ľúto, ale ved chýbalo málinko a mohla som byť medzi nimi 😒 , takže s nimi veľmi súcitím... A čo ostatní spolužiaci, budú aj opakovať?
Emily, Grétka, trasiem pravicou, môžete si už vydýchnuť.
Sisa, ved ešte nepanikar, ešte si sa s tou mechatr. len rozbehla.... 😕 😕 Ty si evidentne technický typ, takže sa postupne do toho zahryzneš 😉 😉 Ľudka, nebud dopredu smutná...
Tatolu, málo sem chodíš... ☹ bola si s malými po doktoroch tuším...
peťa, viem, takto dlho čakať na výsledky, to je pakáreň... 😠

emily3
22. jan 2010

jalao no este velmi nie, este mam dve skusky a napisat diplomovku do konca februara 😅 uz mi hori termin...no koncim a idem spat..dobru nocku

jalao
22. jan 2010

dobru...aj ja sa idem vyspať na zajtrajšiu skúšku... 🙂

jalao
22. jan 2010

je ešte niektorá študentka pri zmysloch? 😎 😎 😎 😎 O 1 má hrať hantuchová, tak by som si rada kúsok zápasu pozrela, ale hlava mi padá.. 😵

sisa.b
23. jan 2010

ja sa idem ucit, snad dieta vydrzi spat co najdlhsie 😝

sisa.b
23. jan 2010

jalao, zajtra drzim paste 😉 🙂

sisa.b
23. jan 2010

ten moj elektrikar mi nic k tomu nevie vysvetlit a je to na zblaznenie, ked si kazde druhe slovo musim vyhladavat na wikipedii, aby som aspon trochu chapala, o com sa ucim ☹

jalao
23. jan 2010

sisa, ty máš vlastného elektrikára? 😀 😀

jalao
23. jan 2010

a diky. V Melbourne stále prší...zápasy odložili...idem pod duchnu. dobrú... 😉 😉 😉

sisa.b
23. jan 2010

mam autoelektrikara, ale teda nevie mi vysvetlit absolutne nic 🙄 a to chodil aj na doplnkove studium, aby mohol robit elektrikara. no uz je to asi davno, co chodil do skoly, lebo ked som sa ucila BOZ, tak som chcela, aby mi vysvetlil zakladne veci - rozdiel medzi jednosmernym a striedavym prudom... - a po mojej tretej otazke mi povedal, ze mam ist studovat nieco ine 😅 😝 🙄

sisa.b
23. jan 2010

tak dobru 🙂

ja stale vyhladavam na nete, lebo mi vobec nie su jasne tie pojmy ako konduktivita, rezistencia, divergencia... a potom sa uc, ked toho mam plne skripta ☹

maruschka
23. jan 2010

dievčatá,ktoré máte po skúškach, tak vám gratulujem.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nejako sa roztrhlo vrece so skúškami, už sa mi to pletie, kto skúškuje, kto má po a koho to ešte len čaká.. 😀 😉

ja sa akože učím..ale fakt sa učím, len som si na chvíľu odbehla a znova idem na to, lebo mi už hlava padala do materiálov..Zajtra mám skúšku o 15,00, ale cez deň sa do toho už nebudem môcť pozrieť, lebo malá ide spievať do fašiangového sprievodu a tak sa musíme ísť pozrieť..a odtiaľ prášime na skúšku na plný plyn.. 🙂 Škoda, že to máme v poobede, radšej sme si mohli odskúškovať ráno a bol by pokoj.. 😕

jalao, ty takto sleduješ tenis? Ty si inakší fanda, keď vydržíš do 1,00 v noci čakať na zápas.. 😀 😀 😀 a ty máš dnes tiež skúšku, že? Pekná sobota pred nami...

sisa a to čo sa učíš? Ja som si tiež v prvom ročníku pri niektorých predmetoch pripadala, že čítam materiály, ktoré sú písané v svahilčine, absolútne som tomu nerozumela a tak som sa vo väčšine prípadov zo začiatku do toho pozerala ako ťava, až potom ma osvietilo láskavé svetlo múdrosti a čo-to sa mi dostalo do tej mojej hlavy.. 😀

maruschka
23. jan 2010

sisa pre teba by bolo najlepšie, keby si si vytlačila všetky tieto základné pojmy aj s výkladom na nejaký plagátik a dala nad písací stôl alebo vedľa pc, nech to máš stále na očiach a tak sa ti budú ľahšie čítať skriptá.. 😉 😉 😉

sisa.b
23. jan 2010

maruschka, mechatroniku. kiez by aj mna tak osvietilo ☹ 😔

dadulaa
23. jan 2010

baby, díky.. 🙂
Jalao, ano, príklady mi sadli, dostala som dobrú skupinu, takže som vedela všetko 😉 keby som mala inú skupinu, tak by to isto dopadlo horšie. Neurobilo asi 10 a hneď si ich tam nechal a šiel ich skúšať ústne do kabinetu 😒 veru som im nezávidela.. 😝 Dnes ti budem držať palce 🙂

Inak ja už mám semester ukončený a začíname až 3.marca 😵 😵 teším sa na to poriadne upratovanie.. 😀

sisa, tak na takéto veci, čo sa učíš, by som asi nemala odvahu, klobúk dole 😉 ale ty si technický typ, tak to zvládneš, uvidíš 🙂

petrahy
23. jan 2010

super gratulujem vam ku skuskam a k ukonceniu semestru

dnes budem na Vas mysliet co mate skusky

ideme s detmi na maškarný, včera som dorábala masky, a ešte musím rýchlo niečo napiecť zajtra oslavujeme

tatolu
23. jan 2010

Dadula 😵 , no A z matiky 😉

Ludka, niekedy keď sa chce, bodíky sa nájdu 😉 , keď sa nechce, tak ani celé napísané skriptá nepomôžu. Ver skúšajúcemu 😉

Tiež gratulujem aj ostatným babenkám k spraveným skúškam a tým čo sa pripravujú a boja skúšok držím palčeky 😉

Jalao, no v pondelok sme chodili po doktoroch s dvojkami. Boli sme na preventívke a popri tom som spomenula, že Tomi nevystrie lakeť. Maminka si to všimla v sobotu ráno, resp. vtedy mi to tak iba šeptom oznámila... Odtiaľ sme putovali k ortopédičke, ale keďže sme nemali číslo, museli sme čakať, či nás zoberie po objednaných a po tých, čo mali číselká. Zobrala nás o 11.00, potom nás poslala na rentgen. To sme už ale v ten deň vzdali. V piatok sme išli zas s najstarším na urológiu a s Tomim na ten rengen a znovu k ortopedičke (zas bez číselka, lebo mm nechcel počkať hodinku do vyloženia lístkov - bol po nočnej). Takže sme zas boli do 12.00. Výsledok vyšetrenia vôbec nie je dobrý. Tomimu diagnostikovali vrodenú genetickú vadu rastu kostí predlaktia. Bude mať zníženú pohybovú aktivitu ruky. Ak sa nebude môcť s ňou obslúžiť, bude sa to riešiť operačne, a to je veľmi komplikovaná operácia. Môže ale nemusí sa to rastom skomplikovať. Proste teraz myslím stále na neho a tie študijné materiály pri čítaní ani nevnímam.

tatolu
23. jan 2010

Okrem toho, asi sa naši skúšajúci rozhodli, že nás preriedia. Asi ešte nemali toľko študentov v jednom odbore, ktorí by šplahli na Ing. titul. Je nás asi do 50 ľudí a pred školu sú vypísaní maximálne 15ti. Aj to som zahliadla minule, že boli iba zo 5-ti. Som zvädavá, koľko nás ostane po 1.semestri. Veď pri Bc. sme ostali po 1. semestri 20ti zo 60. No žiaľ dokončili sme iba 16. Tí zvyšní opakujú ročník.

adetka
23. jan 2010

ahojteeee studentky 🙂

dlho som Vas nevidela... ako sa mi mate... vidim ze mate skuskove obdobie... drzim vsetkym palce... a tym, co uspesne urobili BLAHOZELAAAM 😉 ...

mna caka dizertacna skuska v polovici februara... a jedine co som doteraz spravila, ze som si zohnala materialy k tezam 😅 ...
uz som aj ja skusajuca... ale moji studenti (zatial iba terni, externych mam 30.) dopadli velmo dobre... asi som makka 😉 ... dvasat jednotiek, desat B-ciek a len styri cecka... ale ako citam, tak citam... ten test zodpoveda urovni predmetu... vuaaaaa 😒 ... uvidim ako externisti 🙂

este raz vam vsetkym drzim palce... mysmil na vas... 🙂

alika54
23. jan 2010

ahojte,,,,gratulujem vsetkym uspesnym 😉 ,,,ja mam dnes tiez po skuske,,,ekonomia -mam za C,,,,takze uz o tyzden len obcianske pravo a semester ukonceny 🙂

tatolu
23. jan 2010

Alika, super - gratulujem 😵

Nam začína semester 12.2. Som zvädavá ako chcem doklepať tie 3 skúšky 😔

sisa.b
23. jan 2010

tatolu, uvidis, ze bude vsetko v poriadku 🙂 treba mysliet pozitivne
a ty budes medzi tymi, co budu pred skolou napisani 🙂