Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

adetka
10. mar 2010

marushka... obcas to robim... ked sa neviem rychlo dostat k povodnej literature... ale odporuca sa citovat a parafrazovat z povodnej literatury, z ktorej vychadzal autor...

jalao
10. mar 2010

ahojte...Josie 🙂 🙂 , nepribudlo ti nahodou daco mile nove v tvojom pase? 😎 😎 😎 Drzim palce a nech to mas za A 😀 😀
Adet, ja sa kvoli znamkam netrapim, ale ked niekoho pocujem, ako mi vravi, ze studuje na Acka, len obcas B, tak sa musim nad tym aj zamysliet...lebo to moc nechapem...ale teda ok, nech maju. ja som to tu uz tiez konstatovala, ze moja mozgova kapacita konci na pismenku C 😀 😀 😀 Akurat anglinu mam za A, ale to by bolo, aby nie. 😉

jalao
10. mar 2010

A stratili sa nam z fora Sisa a aj Sidus! Dievcata, ozvite sa, co je s vami?? podajte nam kratke hlasenie. 🙂

grettka
10. mar 2010

aj emily niekam zmizla, ale mam dojem, ze som ju videla/citala v minulotyzdnovom cisle Slovenky 😉

jalao
10. mar 2010

gretka, to vazne? a v akej suvislosti? co sa mne zda, ona sa uz na statnice chysta... 😉

grettka
10. mar 2010

bolo to v suvislosti s viacdetnymi rodinami 🙂

tatolu
10. mar 2010

Ahojte
Emily nestíha, má malinkú a ešte aj štátnice k Bc. - píšem si tak sporadicky s ňou v inej téme 😉 a tam tiež iba nakukne a beží

adetka
10. mar 2010

cert mi bol dlzny robit katedrovu rozvrharku 😒 ... neustale presuvam bloky... prednasajuci chorlaveju, maju zrazu ine dolezite veci... a ja musim obviolavat, odpisovat, prganizovat... 😠 ... na nasej katedre je anarchia... zo strany pedagogov i studentov... iba externisti chodia na prednasky poctivo... 😉 🙂

tatolu
10. mar 2010

Adetka, ak prídu externisti poctivo a pedagóg nie, no to sa dobrá rana pod pás 😠
Ja to mám našťastie blízučko, ale tí čo dochádzajú - brr. Minule sme sa tiež dotrepali na 8.00 na prednášku a nebola 😔 😠 . Druhá začínala až o 12.00.

emily3
10. mar 2010

Ahojte
tak robim kuk, nestiham....pisem diplomovku a mam este styri skusky 😝 ...potom koncom maja statnice a koooneeec. cely den som s detmi a vecer padam unavena, a uz mi to nemysli...som zvedava ako to dokopem...

emily3
10. mar 2010

inak sme uz skoncili s prednaskami...aj mi bude luto, ale za skuskami nie....tak s detmi odpocitavame skusky....po velkej noci mam poslednu skusku a ak ich urobim, a potom do maja relativne pokoj...len statnice...

tatolu
11. mar 2010

Hop na 1. stranu. Ak sa pomedzi štúdium budete chcieť vykecať, nech nemusíte dlho hľadať 😉

emily3
11. mar 2010

no dnes som trosku pohla s diplo, dvaja mali spali a treti cumel do telky..a ja som mohla pisat...

tatolu
11. mar 2010

Emily aj tak si šikulka 😉

emily3
11. mar 2010

tatolu no uz nech to mam napisane a po skuskach, teraz mam v stredu skusku a je toho tak vela, ze neviem kedy to stihnem precitat, a nie sa to este ucit..to bude zazrak ked urobim tu skusku...a v sobotu dalsiu ale to by som mala spravit, so psychologie materstvo a otcovstvo..to sa da...
inak moja najstarsia bola na skolskom kole v recitacii a vyhrala tretie miesto...neverila som ze sa umiestni, lebo sa tu basnicku viac neucila ako ucila..keby sa to poriadne naucila, mohla byt prva..a priniesla domov listky na irske tance, takze v sobotu sa ideme zabavat...tesim sa..

tatolu
11. mar 2010

Emily, to bude zážitok 😉 😵 😵 😵
Také tance aj myseľ osviežia a potom to učenie už pôjde ľahšie 😵

melouna
11. mar 2010

i tady se hlásím, nejsem jen maminka do 25let, ale i studujíci 🙂 dělám MMG a služby.

grettka
11. mar 2010

emily, to je super, nielen, ze ty si sikovna, ale aj tvoja dcera 😉 ako som sa uz zmienovala vyssie, nebola si naaahodou v Slovenke? 😉 Podla popisu sa mi zdalo, ze si to ty, stihas toho neskutocne vela naraz 🙂

melouna, vitaj medzi nami.... akurat, ze sme tu tu trosku podaktore starsie nez 25 🙂 a ja zatial bez potomstva, ale zas sa v tejto studovacej teme citim dobre 🙂 a kde studujes? to mas jeden odbor, ci dva spojene a ktory rocnik? Prepac, ze ta tak zasypavam otazkami, ale som zvedava 😀 😀 😀

sisa.b
11. mar 2010

ahojte 🙂

som tu, stale vas sledujem 😎 😀 este som sa nezacala ucit, nejak sa mi nechce, tak potom budem viac otravovat 😅

gratulujem vsetkym urobenym skuskam a drzim palce vsetkym skusanym 😉 🙂 😵

jalao, nelobujem, jednoducho sa mu na odvoz nikto neponukol, tak ho hadam nenecham ist pesi, ked to mam po ceste 😀

emily3
11. mar 2010

gretka hej bola som v Slovenke, sice tam nebola nejak extra fotka...poslali sme im viac a lepsie...no nic...senzacia trva trva tri dni 😉 ...teraz pozeram ruzovku...to je ucenie... 😅

maruschka
11. mar 2010

už mi celkom slušne hrabe z tej bakalárky..Dneska som vyhodila polovicu prvej kapitoly a celú ju opravujem odznova..Dorobím štvrtú kapitolu posielam to..A to ma na budúci týždeň čaká skúška..Čo už, nejako bolo, nejako bude.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

emily...a my nemááááme Slovenkúúúú...Musím ísť k babke, tá odoberá, tak mrknem, kde hviezdiš.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa..tak iba nesleduj a aj čosi píš-sem do tejto aktívnej študijnej témy..Nejako to tu viazne..Ja tu sedím už 4 hodiny a píšem prácu..Ale teraz si robím krátku prestávku, inak skolabujem.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adetka...tak, tak..nech si všetci nemyslia, že len my študáci sme pod úroveň..Občas dobre padne, keď sú na vine aj profáci.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som tiež raz zažila, keď sme sa dotrepali uprostred týždňa na prednášku a profesor odkázal, že má iné povinnosti..Bolo to veselé hlavne pre tých, čo si brali dovolenku.. 🙄

tatolu
11. mar 2010

Ahojte, ja som si dala tiež trošku voľna od písania práce.
Vlastne neviem ako ďalej 😖

emily3
11. mar 2010

marush taks tou pracou som podobne aj so skuskami...kriza... no a Slovenka hladaj poviem len, strana 18 😉

sisa.b
11. mar 2010

emily, aj ja mrknem u mamy v sobotu, som zvedava 😀 😵

maruschka
12. mar 2010

tatolu, to sme dve..Ja mám dnes veľký plán dorobiť tú prácu-zatiaľ mám len jadro, titulku..Ostatné sa napíše veľmi rýchlo, to je vec na dve hodiny, ale aby so to jadro dotlačila dokonca je hlavné.. 😅 😅 😅

jalao
12. mar 2010

Sisa, tak to som rada, ze si tu s nami stale, aj ked za oponou momentalne 🙂 No hento, s tym odvozom 😀 , aj u nas vzdy jedna holka vozi matikara po prednaske do TN a my jej pred cestou hucime = X, spytaj sa ho hento a povedz mu, že....a nevravel niečo o tom a o tom? 😀 😀 Alebo, ze ci uz nadiktovala nase mena, aby vedel, ked bude opravovat pisomky 😀 😀
EMily, kuknem ten casopis...a ako na vas prisli? 🙂
Tatolu, Marush, no to je fakt na palicu sa takto prehnat na vyucko...nas to stoji vzdy usilie tam prist a vsetko si pritom doma zorgaizovat kvoli detom a vacsina z triedy nasej aj pracuje... 😖

emily3
12. mar 2010

marus ahoj aj ja sa snazim dokoncit do jadro ale dnes to asi nebude, priebezne som robila titulny list a tie cestne prehlasenia...

jalao no je to v starej Slovenke c 8.

sisa.b
12. mar 2010

jalao, tak ja som si s nim celkom pekne pokecala, ale mojich spoluziakov to absolutne nezaujimalo 😨 nikto sa na nic nepytal.

na vyucovanie som sa prehnala ja 2x, ale tak mi treba, lebo nikdy vecer nemrknem na stranky, ci sa nieco nezmenilo 😅 😝

jalao
12. mar 2010

Sisa...tak už sme sa aj my dopočuli - zatiaľ ako fámu - že naše detaš. pracovisko sa od septembra rušííííí 😢 😢 😢 Tak to sme zvedaví, čo s nami hodlajú spraviť 😠 Alebo počkajú, kým vyplatíme školné na další školský rok a potom nas preradia kamsi do Prešova, alebo na denné štúdium???? Človek už nemá absolutne žiadnu istotu... 🙄 Sme z toho úplne rozhodení v škole...ani nemám chuť sa na skúšky drviť. ☹

sisa.b
12. mar 2010

jalao, je to strasne, co teraz so studentmi robia ☹ nas uz zastrasovali vsetkym moznym. teraz mi rektor hovoril, ze by sme konecne v maji mali dostat akreditaciu, ale tiez chcu najskor zrusit vsetky detasovane pracoviska. vraj to maju ako podmienku, tak neviem, ci to nie je podobne aj u vas ☹