Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ludka_r
26. mar 2010

ahojte.
Ako vidím tu sú skúšky ozaj v plnom prúde. A to som si myslela, že ja budem robiť skúšky ako prvá, keď si to chcem nadbehnúť, aby som mala v lete pokoj.
No neva.
Reklamu mám už natočenú, len som ju dala spracovať kamošovi, tak som zvedavá, čo z toho bude. Asi sa budem musieť zmieriť s tým, že to nie je reklama ako býva v telke. ☹ 😀
To a potom hop na práce, ktorých mám tiež hodne. Najhoršie je, že ich mám zo spolužiakmi, ktorí sa vôbec neponáhľajú. Tak ich stále len naháňam a nič z toho. Som z toho nešťastná, ozaj to nechcem robiť sama.
Som ja zvedavá, ako všetko do mája postíham.

petrahy
26. mar 2010

gratulujem k spraveným skúškam 🙂
ja mám skúšku za C a 4 baby vyleteli
teraz nám dávajú robiť dve seminárky jednu v poverpointe, druhú v exceli takže sa nudiť nebudem. Už mámee po prednáškach a skúšky mám rozložené približne po 14tich dňoch

dadulaa
26. mar 2010

ahojte.. 🙂 gratulujem tým, čo už majú nejaké skúšky za sebou. 😵
Mňa čaká ešte pár prednášok, skúšky až v máji...s tým uzamknutím témy mi to je jedno, ako vy chcete...my už máme v regiónoch aj tak tému zamknutú...

Ludka, a o čom bola nakoniec tá reklama? niečo s malým? neboj, to všetko stihneš a zvládneš do pôrodu, uvidíš 😉 🙂

janka46
26. mar 2010

Ahojte, poctivo čítam...ale chýba mi veľa energie 😝 😝 😝
Všetkým Gratulkujem Emily...máš moj obdiv 😉 😉 Maruschka, tak super, si to dobre stihla s bakalarkou 😵 Petrahy C je fajnové....

Uzamknutie temy....tiež si myslím, že fajn nápad, len nemam to tak preštudované, budu mocť prichádzať nové studentky????
Ozaj co je s Majkou????Dlllho tu nebola....

josie3331
26. mar 2010

ludka tak to by mohli byt aspon trosku zhovievavi a mysliet na to, ze ty sa predsalen trosku ponahlas, ze babo nepocka dokym sa oni uracia cosi spravit...no nie...inac uz mas pekne brusko, super 😀

inac ja to flaaaakam hrozne, fuj.....

a uzamknutie mi nevadi

grettka
26. mar 2010

baby pozor, dufam, ze myslite uzamknutie tejto temy, ale zaroven vytvorenie novej, ktora bude sukromna??

dadulaa
26. mar 2010

ano grettka, tak som to myslela ja a určite aj ostatné dievčatá 😉

grettka
26. mar 2010

uf.. normalne som zacala byt paranoidna, ze nebudeme mat temu 😀 ok, tesim sa na novu, kto sa podujme novu zalozit a popozyvat clenky? 😉

tatolu
26. mar 2010

Petrahy, gratulujem 😵
Ja sa idem učiť na pondelok. Akosi sa nevládzem a nechce sa mi od koňa odlepiť 😔
Tú seminárnu prácu som nakoniec nedorobila a neodovzdala, takže budem mať čo robiť, keďže ma ešte čakajú dve. Síce o dosť ľahšie vyzerajú, ale ktorvie 😔
No a 17teho sa mi dobre križujú termíny - ráno o 8.00 skúška z pedagogického minima, potom prednášky z pedagogického minima (musím tam byť) a o 9tej máme povinné cvičenia z hlavnej školy. Ešteže dal aj náhradný termín na 3.5. lebo ináč neviem čo by som robila. No náhradný termín poskytol profák 1 x za obdobie čo študujem 🤐 😵

emily3
26. mar 2010

mozme zalozit sukromnu temu a budeme tam len my a nik iny 😉

uf, uz mi z tej diplo sibe...v podstate este jednu kapitolu upravim a potom uz " len" uvod, zaver, obsah, literatura... 😝 a upravit a zviazat...

josie3331
26. mar 2010

kludne, len kto sa na to podujme?

petrahy
28. mar 2010

ahojte mozno so mnou nebudete súhlasiť, ale ked sa téma uzamkne tak sa k nám nebudu mocť pridať nové študentky? ja som sa k vám dostala pred rokom a som tomu velmi rada. A zdá sa mi že tu až tak nepretriasame prednášajúcich a ak by niekto dával nejaké info ohladom konkretenej osoby stačí si predsa poslať IP. Ale ak ste viacere pre uzamknutie ta sa prisôsobím tolko moj názor

tatolu
28. mar 2010

No viem, že má Petrahy pravdu s uzamknutím, ale mali sme tu mamičku, ktorá mala nejaké problémy, keď sa vyrozprávala - našla som IP, tak ma to napadlo 😉

emily3
28. mar 2010

ahojte pomaly finisujem z diplo, este uvod, zaver..ale uz nemam muzu....a inak moj skolite .....timto ho zdravim 😉 ......tiez cital toto co pisem.. 😅 ....no ale zobral to v dobrom..dufam.......

nellina
28. mar 2010

ahojte je tu nejaka mamina prosim, ktora studovala predskolsku pedagogiku, alebo soc.pracu? potrebovala by som nejake info co sa tyka prijimaciek na tieto skoly..dakujem moc 😉

josie3331
28. mar 2010

tak ja som vytvorila sukromnu skupinu, sak moze sa pisat do oboch, ako sa chce....kto by tam chcel patrit, tak nech mi napise spravu...skupina sa vola Studujuce (buduce) mamicky

sasiki
29. mar 2010

nellina, studovala som predskolsku pedagogiku v Ruzomberku, ale prijimacky som nerobila, ale baby, co robili hovorili, ze to bol pohovor... 😉 kde by si chcela studovat?

jalao
29. mar 2010

Ahojte studentky, ja myslim, ze tuto temu nie je treba zamykat, ved mozeme veci okolo skoly prepierat aj tu, aj v SS.. 😉 😉 , keby chceli nove studentky prist medzi nas...To je moj nazor...
co sa tyka nasej akreditacie, je to uz OK, mam to potvrdene z Min. skolstva, teraz este treba doriesit problem, ci mozeme pokracovat v studiu na nasom detas. pracovisku, lebo stale nevieme, ci si ho chce univerzita ponechat, alebo nie... Takto nas drzia v napati a to sa mam pripravovat na skusky... 😒 😒 😒
Ostatnym prajem vela sil na skuskach a pri pracach... 🙂

nellina
29. mar 2010

sasiki, ja by som chcela v Ba, no neviem zeby len pohovor? tak to by bolo easy 🙂 a ty si sla bez prijimaciek, ako sa Ti studovalo da sa to zvladnut aj popri detoch?

tatolu
29. mar 2010

Ahojte - skúška je za mnou - mám C 😵 - ešte lepšie ako som očakávala. Bola som druhí, ale tá tretia musí ísť na dekanský. O ostatných neviem 😔. Som rada, že týmto mám zimný semester uzatvorený 😎

silvulienka
29. mar 2010

Aj ja studujem predskolsku a elementarnu pedagogiku v TT. Mali sme prijimacky formou testu zo vseobecneho prehladu aj v Nitre bol test a ustny pohovor.
Dlho som tu nebola hlavne kvoli praci (obcas som nakukla). A popri detoch sa studovat urcite da, ved vidis kolko nas tu je. Obcas sice musim vynechat daku rodinnu akciu ale dufam, ze sa mi to oplati do buducna.
....tak idem zase makat 🙂

petrahy
29. mar 2010

tatolu super gratulujem 😉 vidis si sikulka nam prave prednasajuca poslala okruh tem co budu na skuske a namiesto siedmych ich bude 18 takže neviem či to stihnem sa naučiť no čo musím zabrať

sasiki
29. mar 2010

tatolu aj ja gratulujem 🙂
nellina, mali to vtedy tak, ako to chodí teraz, netuším, ja teraz pokračujem v Trnave...
no držím palce, aby ťa prijali a popri deťoch sa to dá, keď sa chce, aj keď počas skúškového je to ťažšie 😉

jalao
29. mar 2010

tatolu, sikulka nasa, cecko je skvele!! 🙂

tatolu
29. mar 2010

Dievčence ďakujem 😉
Petrahy, nová fotka? - no takto Ťa nespoznám 😀 - ani okuliarmi nedovidím🤐 🙂

martinano
30. mar 2010

ahojte studujuce maminky
mozem sa k vam pridat?aj ja som studujuca mamina, konecne koncim a takto po nociach pisem diplomovku ☹

emily3
30. mar 2010

koneeeec. diplomovka vytlacena a rano ju dame zaviazat a v stredu ju odovzdavam.....ak su tam chyby ( co su) uz para tlaci...konecne..... este jedna skuska po sviatkoch a v maji to zavrsime statnicami...25-5 je ten osudovy den....

petrahy
30. mar 2010

emily3 super si šikulka ja ťa obdivujem ja mam daleko od konca skoly ale snad sem budes chodit na nas pozerať 😉

tatolu
30. mar 2010

Emily - super - však hodnotiaci musí v práci náisť nejaké malé chybyčky 😉 Ako by to bolo 😔 😀 😀 😀

Martinano vitaj, pridaj sa k nám a stresuj spolu s nami 😉 - neprispela si niekedy aj dávnejšie 😕

Petrahy, neboj. Ubehne Ti to ako voda a ani sa nenazdáš a bude po tomto kolotoči 😉. Len aby nám nebolo za štúdiom smutno. 😀 😀 😀

jalao
30. mar 2010

Martinka, vitaj 🙂 Tak ja si to ani neviem predstavit, robit piaty rocnik, kedze som ledva zacala 😀 😀 a nemam potuchy, ako budem vlastne od septembra pokracovat 😖 . Aku skolu vlastne robis?
Petka, ty len pri tych tehlach 😀 😀 , ja zijem tiez takym zivotom, ale nastastie sme uz trosicku dalej, ja uz sa pri stierkach fotim 😀 😀
Emily, chudiatko, kedy ty spis... Tatolu, dlho sme sa tu nestretli, co drobci? 😉