Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
27. apr 2010

julia tak ta foto je dobra to ja som si raz nechala materialy bez dozoru a maly mi pocmaral celu stranu žasla som lebo som ho nevidela ze kedy mi utiekol

juliagregor
27. apr 2010

moji sú IT typy, nemôžem nechať zapnutý stolový PC, minule som prišla do izby a plocha prázdna ani jedna ikona, no skoro ma vystrelo...
podarilo sa im skryť ikony, robí sa to pravou myškou .. 😝
pri nich môže ísť len laptop, bez myši a píšem na stojáka. 😀

petrahy
27. apr 2010

kedze ja mam staršie deeti neustale zabudnu kde tu farbicky a pera a Misko nema problem ich zobrat a kreslit no talent a hlavne tam kde nemusi 😀

tatolu
27. apr 2010

Jáj, už som sa zľakla, že to iba ja mám deti, ktoré sa mi na kolená okamžite hrabú, keď zapnem PC a pýtajú si rozprávky 😀
Môj najmladší ráno, len čo oči otvorí, beží k PC a zapína ho. Pekne postupne - elektriku, zdroj, počítač (keď zdroj prestane blikať) a monitor. Len youtube si nevie vyhľadať - to musím ja 😒 😀
Juli, keď mi zmyznú ikony, viem na koho sa obrátiť 😉

juliagregor
27. apr 2010

tatolu dobre si ho naučila 😀
my máme satelit a u nás ide Jim Jam 😀

ludka_r
27. apr 2010

Juliagregor, u nás zas Disney a najmä Micky Mouse. 😀
Ale nemôžem si v podstate sťažovať. Keď si sadám k PC, vilko síce plače, ale chvíľu vydrží sedieť mi na kolenách a kresliť si, alebo sa nejako hrať. Teraz objavil nové drevené kocky, tak sedí pri mne na zemi a hrá sa. Počítam, že toto mu dlho nevydrží, ale niečo si zas nájdeme. 😀
Horšie to bude od septembra. Ale vycvičíme aj druhé.. 😀

maruschka
27. apr 2010

naša staršia sa tiež naučila veľmi skoro pracovať na počítači. Kvôli nej sme nainštalovali Google Chrome a tam mala ikony svojich obľúbených stránok, ktoré sme jej povolili- obliekačky bábik, rozprávky, vymaľovávanky. Takže si počítač zapla a už fičala. 😉 😉 😉 Teraz mali zákaz hrať sa s počítačom, lebo sme fofrovali s učením a tam nebolo mysliteľné, aby sme sa všetci bili o počítač..Tak sme im predplatili na skylinku Disney a JimJam a tam sedia chvíľu pri rozprávke..Inak sme teraz celé dni vonku-až do večera.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petrahy
27. apr 2010

no vidite my nepozname poriadne ani telku ani pocitac to maju deti len v skole doma velmi vynimocne na vianoce dostali ten detsky laptop ale dlho ich to nedrzalo teraz nam cas zabera ten fotbal

tatolu
27. apr 2010

Peti, aj Veronika hrá fotbal? Alebo iba skanduje 😉

petrahy
27. apr 2010

hra aj ona v pripravke môžu byť aj dievčatá je tam ešte jedna okrem nej staršia o rok 😉 a na zapasoch uz mali u protisupera aj 4 dievcata

maruschka
28. apr 2010

petrahy, to je super, že je taký športovec z malej. Naša chodí na brušné tance, hip-hop, hasičský krúžok, divadelný a víkendový detský krúžok...Takže je tiež taká rozlietaná a my s ňou. Už čakám, čo zahlási najnovšie, kam sa chce prihlásiť.

Inak, dievčatá sú super hráčky. Keď som bola povzbudzovať na zápase, tak mali v družstve jednu babu. Ľudia, ale ja som naozaj čakala, kedy zoberie pod pazuchy dvoch chalanov a rozbehne sa s nimi po ihrisku. Tak to bola hráčka ! To bola radosť sledovať zápas, aká bola oduševnená - a naozaj bola výborná. Tak isto na hasičských súťažiach - keď sú zmiešané družstvá alebo čisto dievčenské, tak tie baby idú do toho s takou vervou, ako keby boli na majstrovstvách sveta. Jednoducho baby sú jedničky ! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jalao
28. apr 2010

ahojte, študentky, toľko študujete??? Ja som vám chcela oznámiť, že z účtovníctva mi prišla známka a mám EEEEčko.
Priznám sa, že som teda čakala lepšie...ale evidentne hodnotila veľmi prísne, spolužiačky, čo mi písali dnes do mailu, majú doradu FX....no teda!!! ☹ ☹ ☹ ☹ Takéto učiteľky si asi potrebujú masírovať svoje egá 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 No nič, idem sa sústrediť vpred...na dalšiu skúšku.
Julia, no konečne! Peťa, to je sranda, že malá futbalistka! 😀 😀 majte sa krásne zatial.

juliagregor
28. apr 2010

jalao gratulujem 🙂 🙂 🙂

tatolu
28. apr 2010

Jalao pripájam sa ku gratulantom 😉 Každé písmenko je dobré ak nie sú dve 😉

petrahy
28. apr 2010

veru gratulujem aj ja 😉
mna caka skuska zajtra a budem rada ak bude len jedno pismenko moc som tomu nedala
zajtra mamju zase trening o pol stvrtej takze budem mat asi zmätky maleho davam prvykrat k susede teda uz tam bol ale nie ked som bola na skuske a este k tomu nemam auto takze casovo to bude zaujimave

dadulaa
28. apr 2010

Jalao, gratulujem 😵 😵 veď aj to je dobrá známka, lepšia než dve písmenká 😉

Petrahy, je mi ľúto, že som ti nemohla nejako pomôcť, ale viem, že to zajtra zvládneš 🙂 dobre sa na to vyspi a niečo sa určite nalepí...

grettka
28. apr 2010

jalao, super, gratulujem 🙂 hlavne, ze uz nemusis ist znovu, tak a v ustrety dalsej 🙂

jalao
28. apr 2010

dievčatá, dakujem vám! 🙂 🙂 Peťka, zajtra sa drž...Dadka, vy ešte nemáte skúšky?

dadulaa
29. apr 2010

Jalao, v nedeľu mám prvú a potom každý víkend po dve 😝 ☹ ty máš kedy ďalšiu?

tatolu
29. apr 2010

U nás je skúškové od 10.5. a keďže iba včera na niektoré vypísali termíny, tak sa nebolo do čoho poriadne pozrieť 😉 No prečo by som sa mala učiť dopredu? 😕 😅

tatolu
29. apr 2010

Peťka, s netrpezlivosťou očakávam výsledok, ale aj tak verím, že dva písmenká to nebudú 😉

jalao
29. apr 2010

Tatolu, no preboha, dopredu sa neuc! 😀 😀 Mne sa dobre dari ta teoria, ze naucit sa, spravit skusku a zabudnut! 🙂 🙂
Dadka a ake skusky ta cakaju v tomto semestri? to je tiez toto napad, davat na 1 vikend po 2 skusky... 😠 😠 logistika na pohladanie...Ja mam dalsiu buducu sobotu, bude to moja prva ustna, takze mam z toho nervy, co so mnou spravi trema 🙄 🙄

tatolu
29. apr 2010

Jalao, moja reč - naučiť a zabudnúť 😉 😀 Horšie je to, že všetko sú to štátnicové predmety 😖 😝

jalao
29. apr 2010

ano, viem, uz som aj na to myslela...ze ako to budem robit potom....ale to je este daleko. 😎 😎 Vecer som si tiez davala dokopy materialy na mikroekonomiu, lebo mam z toho chaos, posielame si to mailami krizom-krazom, ked to zacnem citat, pride nejaky pavlovov reflex a automaticky zivam 😀 😀

juliagregor
29. apr 2010

ahojte,
správna reč, prečítať a po skúške zabudnúť... 😀
keby som si všetko mala pamätať, tak sa mi hlava roztrhne, štátnice sa začnem učiť dva týždne pred...zbytočné dopredu...
maximálne nachystať odpovede na otázky...😎 myslím tým zohnať od spolužiakov 😀

petrahy
29. apr 2010

ahojte iba oznamujem dakujem ze ste na mna mysleli mam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

juliagregor
29. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
gratulujem

dadulaa
29. apr 2010

Petrahy, no tak vidíš 😀 super, gratulujem 😵 😵 😵 telepatické posielanie pozitívnej energie funguje! 😀

Jalao, aj mňa čaká moja prvá ústna, ale až v júni a mám z toho neskutočnú depku, lebo tréma u mňa robí svoje.. 😖

juliagregor
29. apr 2010

pri ustnej sa pozerajte vpravo hote, to znamená, že rozmýšľate...
nepozerajte sa vpravo dole to znamená, že neviete... 😉

silviamt
29. apr 2010

nechodite nahodou niektora na VSEMVS do IKS Cadca potrebovala by som vediet ci je to niekde v centre a ako daleko od autobusovej a vlakovej stanice