Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bzuco
31. mar 2007

verulka, ja som to vedelaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 gratulujem
no ja som sa včera dozvedela, že 1. skúšku v LS mám 24.4. 🙄
nieže by sa mi chcelo.... 😖

verulka
31. mar 2007

dakujem, ani mne sa nechcelo, ale vzdy sa nakoniec nejako donutim...vyhodou letneho semestra je, ze po nom je dlllho volno 😉 tak hor sa do studia 😀

lasenka
1. apr 2007

verulka
aj ja ti velmi velmi velmi blahozelam 😉

alysea
1. apr 2007

Verulka blahozelam 🙂 Si super.

alysea
3. apr 2007

ahojte maminky, prosim Vas neviete mi niektora poradit ako sa vyhodnocuje dotaznikovy prieskum? Ja som robila v ramci svojej bakalarky, uz mam dotazniky doma vyplnene od pacientov, ale neviem co teraz s nimi. Budem Vam vdacna za kazdu radu. zatial papa

retaux
3. apr 2007

Alysea: ja mám podobný problém. Včera som dostala posledné dotazníky domov vyplnené a neviem s nimi pohnúť. 😠

lasenka
3. apr 2007

ahojte babusky 😉
aspon co ja viem, najskor je potrebne vyhodnotit kazdu otazku zvlast a potom suma sumarum, t.j. celkovy pocet dotaznikov, a napriklad, ako odpovedali zeny a muzi, alebo dospeli a deti..., neviem akych respondentov tam mate

alysea
3. apr 2007

Retaux ja uz otravujem s tymto kazdeho koho pozna, uz si pripadam ako chodiaca sisi otrava. Lasenka, ja pisem o kryoterapii, preto pohlavie a vek nie je rozhodujuci. Ale v com prebieha to vyhodnotenie? To mam napisat ze na prvu otazku odpovedalo desat ludi a, pat b a tak? alebo sa to robi aj do grafov?

retaux
3. apr 2007

Podľa mňa by v tom vyhodnotení asi mali byť aj tabuľky a grafy - je to prehľadné a lepšie tak vidieť výsledky. Len si to naozaj neviem predstaviť, že ako to robiť. 😒

lasenka
3. apr 2007

najprv to treba okomentovat slovne a potom samozrejme nejaky graf a tabulku, z tej tabulky je velmi jednoduche vytvorit graf...

aly, ano, len tak by som to okomentovala, ze tolko ludi sa vyjadrilo tak a tolko tak, v zavere kazdej otazocky by som vyvodila nejaky zaver, ze preco asi

na konci otazok vyslednu tabulku, napriklad prvych pat otazok sa tykalo takej temy a dopadli asi tak... dalsich pat otazok sa tykalo zase inej temy a dopadli asi tak...

baby, neviem, ci mi rozumiete 😉

retaux
3. apr 2007

Najhoršie je, že na to už mám len niečo vyše týždňa a ešte nemám poriadne nič napísané. Dúfam, že to stihnem.

lasenka
3. apr 2007

retaux
su odpovede tvojich dotaznikov len jednoslovne (ano-nie) alebo su volne rozpisane?

alysea
3. apr 2007

Lasenka, no uz mi to zacina byt jasne, len mne sa nebude dat urobit graf pre pat otazok lebo kazda otazka je ineho charakteru, nedaju sa takto zosuladit, tak to mam vytvorit 15 grafov, ze pre kazdu otazku jedne?

retaux
3. apr 2007

Aj také aj také a niektoré odpovede sa krúžkovali - vyberali z možností.

lasenka
3. apr 2007

aly
ano, urob na kazdu otazku jeden graf, ked to na konci nemozes zosumarizovat, grafy pri tabulke musia byt, a tabulky tiez 😒

retaux
tak najprv zacni s tymi volnymi, su tazsie, lebo tam musis vypisat aj jednotlive odpovede, ktore sa rôznia... tie kruzkovane a kratke vyhodnotis raz-dva

retaux
3. apr 2007

Ďakujem. 😉

alysea
3. apr 2007

Dakujem lasenka velmi pekne, si zlatunka. Este mam otazocku k tym tabulkam.To mam napisat otazka prva ... k nej odpovede, vsetko v tabulke a ku kazdej odpovedi vypisat pocet odpovedi a tak to spravit do grafu?

lasenka
3. apr 2007

retaux
za malo a drzim palce 😉

lasenka
3. apr 2007

aly
otazka prva: napis jej znenie a potom nejaky vseobecny uvod, v druhom odseku zacni vyhodnocovat, ako ti odpovede postupne povychadzali, potom tabulku, v ktorej budu konkretne cisla a z toho rychlo spravis graf - len pravym klikni na GRAF, vyberies typ grafu a mas... troska sa s tym treba pobavkat

alysea
3. apr 2007

Lasenka dakujem velmi pekne, si moja zachrana.

lasenka
3. apr 2007

aly
aj na buduce 😉

alysea
3. apr 2007

A uz sa aj uckas? Ci umyvas okna pred Velkou nocou? Ja mam mrtvy bod tvorivosti.

lasenka
3. apr 2007

skusku mam az v juni, okna uz mam poumyvane, uz len rozmyslam, co napeciem a uvarim 😉

alysea
3. apr 2007

jej ty si sikulka 🙂 Ja budem robit len vlassky salat, nejaku udeninu, rezne a dost. Pecenie? Hm, neviem, mozno babovka, velmi sa mi nechce a po pravde ani nestiham.

lasenka
3. apr 2007

aly
zajtra pokecame, idem uz spinkat 😉

alysea
3. apr 2007

Dobre moja, dobru nocku a pekne snicky. papa

lasenka
12. apr 2007

mamicky - studentky 😲 😲 😲
to mate vsetky studijne volno alebo ste prerusili studium ???

alysea
12. apr 2007

Ahoj Lasenka 😉 Este raz dakujem za radu k tym dotaznikom, vcera som bola za konzultantom a povedal, ze to tak bude dobre 😉

lasenka
12. apr 2007

aly
no vidis 😉 kedy to koncis?

alysea
12. apr 2007

No povedala som mu, ze najneskor prvy majovy tyzden mu to chcem odovzdat. Bol prekvapeny, lebo termin je az 28.5 ale povedal, ze doteraz to bolo vsetko v poriadku, takze vie, ze aj ked to tak rychlo dokoncim, ze to bude fajn.