Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
19. máj 2010

ahojte ráno mm zobral malého k babke uvidíme či ho večer privedie alebo tam ostane aspon na jednu noc skusku mam buducu stredu ale nejde to stale akosik sa ucit, ráno ma hrozne bolelo v krku no uvidime zase na mna nieco leze mala kasle uz vyse tyzdna a aj Misko uz vcera bol zachripnuty. Cez vikend su u nas hody a verca ma vystupovat a aj futbal maju hrat a casovo sa to ma prelinat a pravdaze keby bolo pekne tak mm ide na stavbu makat 😝

grettka
19. máj 2010

neskoro skuskove? nam zacalom 17.5.... skor zacinalo len tretiakom a piatakom....

tatolu
19. máj 2010

V lete ale u nás nie je možný žiaden predtermín, iba v zimnom taký týždeň pred 😔
No ale ak v sobotu spravím túto, budem mať polovicu skúšok za sebou 😉
Tiež sa vyteľujem, že z hlavnej školy už iba 3 skúšky, pričom už iba jedna z nich je zabijácka. Sa teším, že ročník dokončím, veď si ju budem môcť prinajhoršom presunúť do ďalšieho ročníka 😀

tatolu
19. máj 2010

No trošku šalamúnsky som to napísala 😔
V sobotu ma čaká jedna z vedľajšieho štúdia, v stredu tá zabijácka a potom vlastne ešte 3 😝 (jedna z vedľajšieho a 2 z hlavného)

petrahy
19. máj 2010

teda ja žasnem nám síce nikdo oficiálne nepovie kedy začalo skúškové ale škola začala v marci a v marci sme aj mali prvú skúšku a v apríli tri skúšky a teraz v máji dalšie tri a len jedna nám ostala na jún ale ked mám byť úprimná moc nám profáci nedali na výber väčšinou povedali nejake dva terminy a hned na prednáškach sa určil termín skúšky minuly semester davali viac terminov teraz väčšinou jeden dva

jazminn
19. máj 2010

A my máme komplet koniec. Skúškové skončilo v apríli, porobené sú bakalárky aj magisterské a teraz už len keď niejaké opravné. 😀

tatolu
19. máj 2010

Nám na vedľajšej škole tiež dajú iba jeden termín a kto nemôže, môže si profáka hľadať kde chce, najčastejšie v BB.
Na hlavnej škole sú termíny hodené naraz aj pre denných aj pre nás s určitou kapacitou - kto sa prihlásiť stihne dobre, je to OK, kto nie, tak má skúšky nabité.
Túto, čo som bola včera napríklad termíny vypísal v soboru večer a iný termín mi nevyhovoval, bol vždy deň pred, deň po nejakej skúške, čo som mala naplánované, prinajhoršom dokonca v ten istý deň a ešte aj v tú istú hodinu. Preto som si povedala, že skúsim, lebo na iný termín by som sa pripravila isto ešte horšie ako na včera 😔

tatolu
19. máj 2010

Jazmin, super 😉
Takže Ty už prázdninuješ 😵
A teraz Ťa sfúknem - máš nás psychicky povzbudzovať v našom snažení a Ty sa flákať 😠 😀 😀 😀 😀

jazminn
19. máj 2010

Jasné, že Vás budem povzbudzovať 😀 Takže baby :neflákať sa, ale poďme do učenia. Ja už zháňam vypracované otázky na bakalárky na budúci rok, že už by som sa aj začala dačo učiť, celkom mi to učenie po dvoch týždňoch začala chýbať ☹ Manžel sa zo mňa smeje, či som v poriadku 🙂

tatolu
19. máj 2010

Jazmi, kým otázky zoženieš, ošiaľ ťa prejde 😉

misella111
19. máj 2010

prosím ma niekto vypracovny projekt v oblasti social praca kazuistika aspon k nahkiadnutiu ako to ma približne vyzerať,mame sice poznamky z prednažky ale to je premna ako laika v tomto obore spanish village sim dakujem

jazminn
19. máj 2010

Pošli mail.adresu. Pošlem Ti čo som odovzdala ja a mám aj niejaké vzory.

ludka_r
19. máj 2010

Tatolu, trošku zle som to napísala. Mne ostáva už "len" štyri skúšky z deviatich. Tou prvou som myslela, ako prvá odteraz. 😀
U nás je to tak, že väčšinou sa skúšky robia priebežne. Napr. prvú sme mali už začiatkom marca. Ale aj tak sa to najviac kopí teraz. Nemajú na nás vôbec čas.

tatolu
19. máj 2010

Jáj, už som sa zľakla, že Ťa iba prvá čaká 😉
Ale už si za polovicou 😉 , ja som ešte pred polovicou 😖

tatolu
19. máj 2010

Dnes som sa pustila do veľmi zaujímavej skúšky. Teória výchovy je veľmi zaujímavá. Je tam veľa zaujímavých vecí ako správne vychovávať, chváliť a trestať deti 😵 Dokonca sa to dobre číta 😵 Škoda iba, že sa neviem k tej teórii priblížiť v praxi 😔 .
Mala by som si odtiať zovrať viac ponaučení a uplatniť ich pri výchove 😉

dadulaa
19. máj 2010

Caute, akosi nestíham sem písať, ledva vás prečítam. Teraz mávam každý víkend po 2 skúšky, tak som skoro stále v knihách 😖 Už mám polovicu za sebou, ale ešte polku pred sebou.. 😝

Tatolu, gratulujem 😵 v nedeľu som tiež mala Teóriu výchovy a je to fakt zaujímavá skúška, ale mňa také predmety bavia 😉

tatolu
19. máj 2010

však aj ja som knihu prečítala jedným dychom - ale je to predmet z vedľajšej školy, tam sú celkovo tie knihy jednoduchšie písané 😔
Vlastne chýba mi pár strán, lebo si chcem pri čítaní čo najviac zapamätať, tak čítam s prestávkami 😉

papty
19. máj 2010

čaute baby, 1OO rokov som tu nebola, závidim, že už máte pár skúšok za sebou ja len jednu z angliny, ešte ani neviem ako dopadla, ale malo by to byť v pohode. Ešte ma čaká 7 skúšok 😝 a vôbec sa mi nechce. Zdá sa mi to náročnejšie ako v zimnom semestri.

sisa.b
20. máj 2010

ahojte,
ja mam po svadbe, skuskove je v plnom prude a ja som nic nevidela ☹ v sobotu dve tazke skusky, tak sa trapim, ako viem 😔 pekne som si zavarila 😅

tatolu
20. máj 2010

Sisa zaujímavé medové týždne 😉

Papty, podľa mojich skúseností, je letný väčšinou ťažší ako zimný už aj preto, že v lete sa tak veľmi nechce učiť, aj napriek tomu, že sú dni dlhšie, alebo práve preto 😕
Neboj zvládneš 😉

tatolu
20. máj 2010

Sisa zaujímavé medové týždne 😉

Papty, podľa mojich skúseností, je letný väčšinou ťažší ako zimný už aj preto, že v lete sa tak veľmi nechce učiť, aj napriek tomu, že sú dni dlhšie, alebo práve preto 😕
Neboj zvládneš 😉

janka46
20. máj 2010

Sisa..Jupíííí...gratulkujeme k zoficialneniu 😉 a prajeme pokojne mangelstvo 😵 😵

Tak ja dnes uz s rano cestou do skolky pocitame, kolko sa este vyspí a maminka bude mat "snad" po statniciach...no dnes si to ucenie este spestrím poradnou...takze tomu vela nedam a to v nedelu este detska oslava 2 rockov 😅 😅 paráda.....

janka46
20. máj 2010

Ozaj ma napadlo....ako sme sa tu raz bavili o tej uzamknutej teme........NEPODNIKNEME TO?????alebo ako sa to tu nakoniec uzavrelo 😕 😕

tatolu
20. máj 2010

Jani, ona je, len tam sa nikto nesťažuje, a teda sa tam ani neprispieva moc 😉

petrahy
20. máj 2010

ahojte takže už sa mi nedalo a išla som k lekárovi samozrejme mi dal ATB 😝
dnes majú deti o piatej zápas a kto tam s nimi má ísť ked nie ja mm ako vždy o takom čase nie je doma
idem si lahnúť

tatolu
20. máj 2010

Peti 😔 neviem, ako by som Ťa povzudila 😔

janka46
20. máj 2010

Aha,Tatolu tak som v obraze 😀 😀 fajn a ako sa tam dostanem....vobec to nemam "nastudovane" 😝 musi ma tam niekto nahodit?

Petrahy teply cajik,vela vitaminov....ale sa mi pise,ze 😕ale je teraz vela toho,ved sa ani necudujem v tomto pocasí...

tatolu
20. máj 2010

Tému otvorila a teda iba ona môže pridávať je Josie3331 - jej treba napísať IP, aby Ťa pridala 😉 , potom Ťa tam už pustí

akzuzs
20. máj 2010

Ahojte včera som mala skúšku z psychológie a mám to za D tááááákto som rada, lebo som tomu venovala 2 dni a myslela som si že to bude FX. Uffff. Ešte v stredu právo vo štvrtok cieľové skupiny a mám to za sebou.
Téma sa má zamknúť a ísť do súkromnej???? nie som v obraze, lebo tu často nechodím, ale čííííííítam vás ženušky.
Paty, ano, ano veľa vitamínov a tekutín. čerstvý nie chladný vzduch a pokoj na lôžku
🙂
PS: Kedy už prestane by ť škaredo. Ááááááááááááááááááááááááááááá

tatolu
20. máj 2010

Akzus, nie táto téma ostáva a na vylievanie srdiečok a hnevu je aj ďalšia súkromná 😉 Keďže je to verejné, aby si niekto nezavaril pred skúškou
😉

akzuzs
20. máj 2010

aháááááá
to tu chodia aj skúšajúce a čítaju to???????