Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

loliqk
5. sep 2010

Ahojte maminy 🙂
Mozete mi poradit, v utorok idem na zapis a chcem si dat ziadost o individualne sudium len neviem ako ju mam napisat a komu ju mam odovzdat? a ake doklady mam k tomu prilozit ked som na materskej aby mi individualne studium uznali? dakujem za kazdu infosku 😉

adetka
5. sep 2010

@liliqk ... skus sa opytat na studijnom alebo veduceho katedry ... kazda skola to ma inak ... u nas sa napriklad individualne stgudovat neda ... ti, co nestgihaju denne - musia prejst na externe alebo prerusit... drz sa 😉

slavuska30
5. sep 2010

@janka46 ..dik...ja som to nejako nedomyslela s tými školami, lepšie povedané nerátala som s babatkom, ale už som sa dohodla s drahym a s babkami, že to nejako polepíme, ja mám zápis na oše 9.9.a prednášky zacínaju 18.10. aj oše aj špecializacia..ešte tak ziskat tam človeka na nejaké tie poznamky by bolo fajn, jedine co mi este nevyhovuje je, ze jedny prednasky su v modre a druhe tu v blave.. 😀 😀 😀 , ale nejako len bude...

kika86
5. sep 2010

@alexis13 Ahoj, ano studujem v nitre. Ja som uz mohla mat skolu za sebou len sa vyskytli nejake problemy a dostudovat som nemohla ako som chcela. Bezpecnost potravin ma dost pribuznych predmetov ako technologia potravin. Mam spoluziaka co dostudoval tento tvoj odbor, tak ak by si nieco potrebovala tak kludne povedz. Inak ja som mala individualny stud. plan a mne sa to zdalo dost zle vymyslene. Bola som v skole castejsie ako moji spoluziaci, ktori chodili normalne 😒 A pri skuskach to tiez nebolo moc velkou vyhodou, prave naopak. Mozno tvoja skusenost bude lepsia, ale ja by som uz druhykrat takto nesla. Preto dalej pokracujem na externom. Individualne u nikdy.

jalao
5. sep 2010

@adetka no tak to je asi zlý ftip!! čítam to až teraz...človek už nevie, kde si dávať pozor 😒

loliqk
5. sep 2010

@adetka no je mi jasne ze satam musim popytat len som si to chcela vsetko pripravit ze im to tam odovzdam cez zapis aby som nemusela cestovat hore dole kedze som z vychodu a zapis je v Nitre ale tak ci tak si bude musiet na to cestovanie zvyknut 😀

tweetinkapp
5. sep 2010

Ahojte,
môžem sa aj ja pridať k študujúcim mamičkam? Akurat zajtra mam zapis do tretieho ročnika 😉 . Druhý ročník som chodila na denné, keďže my nemáme individuálny plán a bolo to dosť časovo náročné hlavne preto, že aj môj manžel študuje, tak sme sa striedali škola-domov-praca. preto som sa tento rok rozhodla pre externe, tak hadam tam bude viac pohody. ake mate skusenosti s externym studiom? hlavne take, co si to mate moznost porovnat s denným?

tweetinkapp
5. sep 2010

@loliqk u nas takuto ziadost treba podat tak minimalne 30 dni pred zapisom. drzim palce s tym schvalenim 😉

tweetinkapp
5. sep 2010

@kika86 ahoj. ani si sa nepochvalila, ze ides dalej studovat 😉

loliqk
5. sep 2010

@tweetinkapp no to dufam nie lebo ja som tam pisala a mi powedali ze staci to na zapise odovzdat tak teraz dufam ze mi to schvalia lebo ak nie mozem studium odlozit az na rok ☹

kika86
5. sep 2010

@loliqk a na aku skolu chodis?

loliqk
6. sep 2010

@kika86 idem prvykrat a je to SPU v Nitre 🙂

kika86
6. sep 2010

@loliqk Tak vtedy staci dat ziadost na indivind. plan az pri zapise, alebo aj potom zaciatkom semestra.

loliqk
6. sep 2010

@kika86 no to viem ale nevies ake doklady mam k tej ziadosti prilozit, ked som na amterskej a priatel je zamestnany takze sa nema kto o malinku postarat takisto aj moji rodicia su zamestnani 😒 a ty si tam tiez studovala alebo este studujes? 🙂

kika86
6. sep 2010

@loliqk AJ som tam studovala a ja budem 😉
Staci prefoteny rodny list dietata a musi mat do 3 rokov. To uplne staci. Takze napises ziadost a pridas kopiu rodneho listu 😉

loliqk
6. sep 2010

@kika86 budes a aky odbor mas? 🙂 panecku tak drzim prsty 😉
dakujem velmi pekne ja som myslela ze ten rodny list by mal stacit ale niektori mi vraveli ze treba aj doklad o tom ze som na materskej a ze ak mam manzela tak aj potvrdenie o tom ze je zamestnany 😒

loliqk
6. sep 2010

@kika86 a este by ma zaujimalo ako si spokojna so skolou? ten individualny plan tam respektuju ci to budem mat tazke 😖

papty
6. sep 2010

Ahojte baby, dlho som tu nebola. My mame zapis 23. septembra, teraz sa celkom tesim, ale urcite ma to skoro prejde 😀 . No a cakam babulo, tak uvidim ako to vsetko zvladnem

petrahy
6. sep 2010

papty jeje to je pekna spravicka gratulujem 🙂 🙂 neboj zvladnete to ja mam obavy ako ja dopadnem aj skola aj robota aj maly nastup do skolky

tweetinkapp
7. sep 2010

chodi tu prosim vas niekto na presovsku univerzitu? sestra sa teraz prihlasila na magisterske studium a nejak nevie ako bude mat prednasky

maruschka
13. sep 2010

ešte sa tu prázdninuje.. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a ja som si už našla prácu dievčatá..Vo štvrtok nastupujem a zarezávam naplno 😉 😉 😉 😉

viliva
13. sep 2010

@maruschka 🙂 🙂 🙂 šikulka! A drobci ako? škôlka?
😉

grettka
13. sep 2010

gratulujem maruschka, a aka je to praca? 🙂 ak nechces tu pisat, napis nam do sukromnej 🙂a prajem ti dobry start do novej prace

jalao
13. sep 2010

No teda, tu je noviniek! 🙂
@papty tebe v prvom rade vela šťastia, gratulujem!!
@maruschka , ano, povedz, aspon orientačne, kde nám zakotvíš 🙂
@tweetinkapp ja chodím na prešovskú, o čo ide? ja som druháčka na Bc.

tweetinkapp
13. sep 2010

@jalao segra chcela vediet aspon orientacne, ze ako tam byvaju prednasky na externom, ci kazdu sobotu, alebo v nejakych tyzdnovych blokoch? neviem, ci je to pre kazdu fakultu zvlast, ale ona sa prihlasila na zdravotnicku, ci ako sa vola na osetrovatelstvo 😉

jalao
13. sep 2010

ano, každá fakulta to má po svojom, niekde na víkendy, niekde na bloky,treba pozrieť stránku danej fakulty 🙂

maruschka
14. sep 2010

dievčatá ďakujem.. 😵 , tak začínam pracovať v TN oproti Maxu (práca v kancelárii)..Som šťastná, že som si ju našla tak rýchlo, prakticky som ani nedúfala, že za mesiac nájdem prácu..Ale tak vidíte.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Maruschka vo štvrtok nastupuje do škôlky a Julka ide do družiny..Super je, že ráno ich manžel zavezie a poobede pre nich bude chodiť buď jedna, druhá babka alebo segra, možno brat...A úplne super je to, že svokrovci sú už na dôchodku (svokra je detská sestra a bývalá zástupkyňa v detských jasliach) a ešte k tomu bývajú vedľa škôlky, takže to je taká fantastická kombinácia....Čo viac dodať, len to, že dúfam, že sa tam udržím a bude to dobrá skúsenosť.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A samozrejme zostávam v tejto téme ako nápomocný článok a čoskoro znova študentka..Zatiaľ je to na 80% andragogika, ale stále zvažujeme možnosti.. 😀 😀 😀

@papty tak gratulujeme a držíme palce aj tebe, aj malému študentovi, aby ste to zvládali v pohode.. 😵 😵 😵 😵 Pekne sa nám to tu rozrastá.. 😵 😵 😵

denne73
14. sep 2010

Ahojte. Tak ja patrím tiež medzi študujuce maminky. Od 2.10 . 2010 nám začina vyučba a to každu sobotu. Študujem špecialnu PG 1.r mgr. Som naozaj zvedavá , lebo to v každom pade bude fuška. termin pôrodu mám totiž 24.1 a to je práve skuškové obdobie. Aby toho nebolo malo tak som už na pn. SOm fakt zvedavá ak nedajbože nabehne v sobotu kontrola ako to ja vykryjem .

jalao
14. sep 2010

@denne73 no vitaj tu medzi nami, kde si bola doteraz?? 😀 😀 Uz tu mame štvrtu maminku studentku cakatelku, to je teda parada...coskoro si v nasom klube 3-detnych 😝 😝 . tfuj tfuj babatko hlavne nech je v poriadku... A neprivolavaj certa, v sobotu nech si sedia kontroly doma, no nie?? A to chodis v PO na VS?
@maruschka no a to je samozrejme, ze ty zostavas medzi studentkami a gratulujem ku dobrej praci!! Drz sa 🙂

petrahy
14. sep 2010

jalao my mame klub 3-detnych?? 😀 😀
tiez vitam nove tvare
maruschka super ze si tak rychlo nasla pracu a ocakavame ta ako moralnu podporu 😉