Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

papty
16. nov 2010

@viliva Slovník sociálni práce - sa to volá, ten sa myslím dá zohnať. Ja som druháčka teraz.

monika_123
16. nov 2010

@papty ahoj, aj ja chodim do SP do sladkovičovo, len ikc Vrútky. Som prváčka a zajtra už mám aj prvú skúšku! 😕 😖 mam uvod do studia soc. prace a dejiny s Kovačikovou. Mala si aj ty s nou skusku???

tatolu
16. nov 2010

@monika_123 Monika, s Kovačikovou z UMB BB? Ja som s ňou mala prednášky aj skúšku - ak ide o tú istú pani 😉

monika_123
16. nov 2010

@tatolu 🙂 ano ide o nu. uci na umb. A aky predmet si snou mala? tiez toto?

tatolu
16. nov 2010

učila nás Úvod do teórie a praxe výchovy a vzdelávania

papty
16. nov 2010

@monika_123 ahoj, nie nás učia iní profáci. Tak držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

ludka_r
19. nov 2010

Ahojte.
Som tu zas nebola ani nepamätám...
Skúšky mám v plnom prúde, ani sa nemám kedy zastaviť. Len mi to akosi nevychádza. Známky síce zatiaľ v pohode, ale také detaily, ako zatiaľ neschválená téma na bakalárku, dva krát presunutá jedna skúška a raz presunuté dve skúšky, ma vedia poriadne vytočiť. Už som to mohla mať dávno za sebou 😖 No ešteže nemám teraz pred termínom pôrodu, inak by ma asi porazilo....
Do školy musím stále chodiť aj s manželom a deťmi, tak ani oni to nemajú veľmi príjemné... Našťastie prednášky ma čakajú až v januári a dovtedy to hádam dajako vyriešime, aj keď skôr asi nie. 😀

janka46
19. nov 2010

@ludka_r ahoj, tak normálne si ma "nakopla" ze sa to asi da, aj ked s nervami - studovat aj popri novorodencovi 😝 len ja som vcera chytala totalnu depku, cely tyzden prednasky, ktorých som sa s pochopit, dovodov s tyzdnovým babetkom nezucastnila....a predmety brutálne, že ako to ja "dobojujem" tento semester fakt netuším 😲

juliagregor
20. nov 2010

@janka46 dakujem za gratulku a Tebe a Adelke prajem všeeeeetko naj... 🙂 🙂 🙂

janka46
20. nov 2010

@juliagregor Vdaka 😉

papty
22. nov 2010

Maminky kde ste? 😕 Nejako sem už nechodíte 😔

lucinocka
22. nov 2010

zacina zapoctove a skuskove, asi sa drvia 😀

petrahy
25. nov 2010

veru neni casu skusky sa sypu a ked tak pisem do sukromnej temy, mam tretiu skusku za sebou a mam A buduci tyzden mam v jeden den dve 😖 a stihat este aj pracu a rodinu a net to je tazke

denne73
5. dec 2010

Ahojte takže mi tiež s maličkou uspešne študujeme. 😉 😉

tatolu
5. dec 2010

@denne73 Ahoj 😉 A študuješ niekde blízko bydliska alebo dochádzaš? No lebo teraz sa s bruškom po tých zimách trepať 😖 . Dávajte obe si pozor 😉

denne73
5. dec 2010

NO našťastie študujem u nás v PO na Prešovskej Univerzite odbor špeciálny pedagog. Skončila som bc a teraz robim mgr. Inak vôôôôbec sa mi nechce učiť . Ešte ma toho teda čaká dosť. Už máme s maličkou 2skušky za śebou. ešte do pôrodu musim stihnuť 2skušky a 4 seminárky. 😕 😕 😕 . NO netušim ako to zvladneme 😝

tatolu
5. dec 2010

@denne73 Ešte máš mesiac. Neboj zvládnete to 😉 , malinká to pochopí a vypýta sa na svet, keď bude po všetkom a budeš sa jej môcť trošku viac venovať 😉 - A to robíš posledný rok, alebo si tento začala v pokračovaní - lebo písať ešte aj diplomovku k tomu by bol asi riadny zaberák 😒

denne73
5. dec 2010

@tatolu no teraz som v 1.roč mgr čiže pokračujem 4rok ešte jeden . No a temu diplomovky som už vyfasovala 😲

tatolu
5. dec 2010

Hihi, tak ja som nejaká oneskorená, tému z hlavnej školy som si vybavila iba minulý týždeň a z vedľajšej školy ešte vôbec, iba taký okruh 😝. Neviem, kedy ich stihnem napísať 😀 😀 😀 😀 😀 - ale však mám čas. Ak spravím tie ťažké skúšky, cez ktoré sa veľmi ťažko prechádza, tak sa do nich pustím 🤐 😝 😀 😀
No idem dnes spať skôr, lebo už týždeň som ťahala do 1ej rána, Nech môžem od zajtra znovu do niečoho kukať 😉
Dobrú nôcku

nanulik
6. dec 2010

ahojte študujuce mamičky, tnto semester ma čaká už len jedna skúška a jedna seminárka. takže hádam cez vianoce to zvládnem, doteraz sa mi ako tak darilo skúšky úspešne urobiť.
až na informatiku, ked som prišla na skúšku tak som povedala profesosovi že prídem na druhý termín. neviem prečo ale vždy pár dní pred skúškou začal byť Gabrielik taký zlý že som sa absolutne nemohla učiť a využívala som aspon chvíle pri kojení kedy som mala malého na cecku a v druhej ruke skriptá 😀 . ale halvné je že zatial to ako tak zvládam.

@tatolu ak som dobre pochopila ty chodíš na dve školy? 😕 a pri troch deťoch? 😲
@denne73 waw dve dete a tretie na ceste, kedy sa učíš? ja mám jedno ale chodím s kruhmi pod očami ako vačica 🙄
ženy na čom fičíte že to zvládate? ja som si kúpila homeopatikum sativol aby som to mohla aj pri kojení brať, neviem či to pomáha, ale možno je to len moja sugescia 😀

bambola
6. dec 2010

ako vam to ide? lebo mne vobec ☹ ja mam snad uplne vykojeny mozog, neviem sa do toho dostat a mam pocit, ze co som sa naucila som hned aj zabudla. uz som uplne zufala 🙄

tatolu
6. dec 2010

@bambola Hlavne sa nestresuj. Ber to tak, že skúšky nie sú teraz to podstatné 😔 . Neboj, pri skúške sa Ti veľmi veľa vecí oživí a urobíš ich. Hlavne sa nestresuj. Odráža sa to aj v mliečku a Maťka je potom tiež viac nervóznejšia. Viem, že sa mi to ľahko hovorí, ale dá sa to, sústrediť hlavne na malú 😉

denne73
6. dec 2010

@nanulik ja ti ani neviem ako to zvladam . proste nejak to ide a neberiem tu školu až tak vážne. no dari sa 😉 😉

sendy1977
6. dec 2010

@denne73 Ahoj, prosím ťa kde a v akom odbore si skončila bc.

denne73
6. dec 2010

@sendy1977 ahoj. na Prešovskej Univerzite pedagogickej fakulte. Odbor: psychopedia - pedagogika mentálne postihnutých 😉

sendy1977
6. dec 2010

@denne73 ďakujem za odpoveď máš IP

ludka_r
14. dec 2010

Ahojte.
Tak nám to tu akosi spí. Asi veľa učenia. Veru, aj ja mám celkom dosť. Síce nejaké skúšky mám už za sebou, ale ešte zopár spraviť musím. 21 mám poslednú pred Vianocami. Joj, šak sa mi nechce.

@bambola neboj, ja som na tom rovnako. Z jedného neúspechu sa vôbec neviem spamätať. Akosi mi to tiež padá na hlavu, keď mám ďalšie mimčo.
No, nie je to veru sranda študovať s dvoma deťmi. A to môžem byť ešte rada, že ma manžel podporuje a bráva si kvôli mojej škole dovolenku.

jalao
14. dec 2010

@denne73 tak to sme na rovnakej skole...ale na inej fakulte 😎 😎
@ludka_r no ty sem ale chodis malinko uz...jasne, ze mas kopec starosti, nech sa ti dari, tfuj, tfuj! 🙂

bambola
14. dec 2010

@ludka_r ja si to pri dvoch neviem ani predstavit, mne staci moja jedna a to musim podotknut, ze je dobre dieta.
Dnes mi prisli prve vysledky z dvoch skusok za C a D 🙂

tatolu
14. dec 2010

@bambola To sú dobré známky 😉 -gratulujem 😵