Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

8aninka5
22. feb 2011

Fuuuha...ved ja nemozem tu prihlasku dovyplnat 😒 😒 😒 este tam mam kolonku detasovane pracovisko fakulty....neviem to nikde najst...neviete mi poradit..???? Trnavska univerzita,pedagogicka fakulta????

tweetinkapp
22. feb 2011

@8aninka5 ale ved ty nejdes na detasovane pracovisko, nie?

8aninka5
22. feb 2011

@tweetinkapp no..nie...takze to nemam vypnat?teraz sa hanbim? 😒 som len nevedela,ci sa to ma vyplnit... je tam Vysoka skola,podtym Fakulta a podtym Detasovane pracovisko... 😒 takze to vynechat??? no som uz peknych par rokov zo skoly prec a mam v tom chaos...

miriamr
22. feb 2011

Ahojte, nie je tu niekto, kto študeje v BB na UMB na ekonomickej fakulte? Chcela by som si tam podať prihlášku na externé inžinierské štúdium a rada by som nejaké info o štúdiu 😀 Miriam

atrami
22. feb 2011

@8aninka5 , pozri si stránku školy, alebo zavolaj na štúdijné oddelenie.

atrami
22. feb 2011

Ja budem stíhať podať prihlášku asi tak-tak. Nejako som sa nemohla dostať po vysvedčenia.
Chcem ísť do TT na sociálnu prácu.
Neviete mi poradiť? Sú tam prijímačky? Na stránke som našla len výberové konanie na základe výsledkov zo SŠ. Ostatné roky mali prijímačky.
Malí zalahnú a dúfam, že stihnem.

sanika
23. feb 2011

Ahojte a ide niekto na špeciálnu pedagogiku v BA?Alebo už je?Ak áno dá sa to zvládnuť s dvoma detmi,no my máme zatiaľ len jedno ale chceme ešte jedno počas materskej

atrami
23. feb 2011

poslať prihlášku na našej dedinskej pošte sa mi podarilo na 3. pokus. Zaplatila som šek, poprosila som tetu za okienkom, či mi nepredotí poukážku, že nemá kopírku, tak som utekala domov prefotiť. Vrátim sa na poštu s obálkou A4, kúpim si malú s doručenkou vypíšem a hovorím jej nech mi ju nalepí na veľkú, ona, že na pošte nemá lepidlo ani lepiacu pásku, skoro ma vystrelo, tak znova domov a dorobiť to. Medzitým vyzdvihnúť syna zo školy a znova na poštu. Hurá, poslané. 😀

jaduska
23. feb 2011

Ahojte žienky....
Nie je tu niektorá, ktorá študuje (chystá sa študovať, príp. študovala) Mgr. - Učiteľstvo pre primárne vzdelávanie v BA alebo NR? Rozhodujem sa, kam dať prihlášku, tak by mi pomohli nejaké info....
Vďaka

monkula
26. feb 2011

Ahoj,
dúfam, že sa k vám v septembri pridám. 😉

tatolu
26. feb 2011

@monkula To je jasné, že sa pridáš 😉

monkula
26. feb 2011

@tatolu ďakujem 😉

sanika
26. feb 2011

a kam sa pridáš do BA alebo Trnava?Každopádne držím palce

penpen
8. mar 2011

ahojte,
nemá niekto skúsenosti z projektovaním v sociálnej práci????? Potrebujem fiktívne vypísať žiadosť o nenávratný finančný príspevok z operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia ( treba reagovať na výzvu- samozrejme, že môže byť už aj neaktuálna). Vie niekto o čom hovorím? Neviem si s tým žiadno poradiť, potrebujem pomoc. Ďakujem

jazminn
8. mar 2011

@penpen napíš mail adresu, pošlem projekt, ako sme to robili my u prof.Radkovej

penpen
8. mar 2011

jazminn mail: toko2@centrum.sk

adetka
8. mar 2011

ako bakalárky a diplomovky píšúce?... ja stale rovnako... maximálne stranu denne... 😒 ... a bakalárnici moji už pomaličky finišujú 😅

janka46
8. mar 2011

@adetka ach jaja Adetka by som potrebovala teraz "nakopnuť" od teba pisateľky 😉 musim sa rozhýbať s temou diplomovky, osloviť školitela, podpísať formalit, ale hlavne sa neviem rozhodnuť...či pokracovať v Bakalárke, či ísť do niečoho nového 😕 😕 😕 🤐 a najhoršie, že vôbec sa mi nechceeeeeeee 😒 😢

tatolu
8. mar 2011

@adetka Adet, tak ja som niečo mala s diplomovky napísané, ale musela som to zmazať - nešla som správnym smerom 😀 a teraz mám myslím úvod - aj to odkopčený s bakalárky 😝 Ale ja mám ešte časuuuuuuu do konca apríla 😀 😀 😀 😀
@janka46 Jani ani mne sa nechce 😝

janka46
9. mar 2011

@tatolu ved som aj na teba myslela, že určite píšeš o 106 😝 a píšeš uplne niečo iné ako si mala BC. ALEBO.....

tatolu
9. mar 2011

@janka46 Akože názov témy ostal (iba trochu rozšírený), ale ten obsah chce iný 😕 Takže sťahujem údaje nanovo z int 😠

adetka
10. mar 2011

@tatolu uff.. to kazal skolitel?... alebo si sa sama rozhodla?... ja mojim studentom akurat hovorim do toho, ci maju dostatok literatury, ci zle cituju a podobne... a nie do obsahu.... aj ked.... ten sme si urcili pred zaciatkom pisania...
drzim palce... 😉

moj skolitel na mna kasle... a jeho nazor sa dozviem asi az pred obhajobou... ak mi pracu pusti... dnes opat jedna strana... neskutocne sa bojim rozpisat... a stale iba menujem vyskumy a pisem teoriu... uaaaaa 😖

tatolu
10. mar 2011

@adetka V podstate rozhodol školiteľ, ale ja som za ním išla, že mi to akosi neštimuje - tak neviem, či nie som vadná 😀 😀 😀

karci1
11. mar 2011

Učil Vás Ernest KOVÁČ, mame s nim SP v 3 sektore? Aký je? Da sa u neho skuska urobiť v pohodke 🙂

zuzka99
8. apr 2011

Je tu niekto, kto sa chystá alebo študuje právo?

tatolu
8. apr 2011

@zuzka99 Hm, myslím že asi nie 😔 Tak ja isto nie 😉

nanulik
10. apr 2011

ahojte študujúce maminky
neprispievam často ale čítať chodím poctivo 😀
dnes som sa po zrelej úvahe a debate s mm a rodičmi (sponzormi 😀 ) rozhodla že budem pokračovať aj v mgr. štúdiu. sice aj tento bc, ma vyčerpáva ale hovorím si že ked som už tri roky zvládla tak nejako urobím aj tie dva. 🙂
dúfam že svoje rozhodnutie neolutujem

prajem pekný večer papa 🙂

tatolu
10. apr 2011

@nanulik Dobré rozhodnutie 😉 - shvaľujem 😉 😵

janka46
11. apr 2011

@adetka jéééj čo som si všimla v pase, veľká gratulka 😉 😵 😎 😎 😎 sa tešíme na nové študujúce bábetko 🙂 😅 hlavne prajem pohodové tehu 😉

janka46
11. apr 2011

@nanulik tiež som toto rozhodnutie prežívala....a bojujem dalej 😕 😀 😝 takže držím palce aj tebe!!!!!