Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
11. apr 2011

@adetka Jéj super info v pase. Gratulejm a veľa zdravíčka prajem 😉

jalao
11. apr 2011

Adetka, pridávam sa ku gratulácii a tfuj, tfuj, tfuj!!!
@nanulik no mňa čaká takéto rozhodovanie o rok - viaceré sme tu druháčky...Tak sama netuším, ako sa rozhodnem 😎 Pokiaľ sa na to cítiš, tak ozaj neváhaj! Držím palec.

nanulik
11. apr 2011

@janka46 @tatolu @jalao mna to celkom aj baví len ked mám toho vela tak nadávam že skončím. a bereim aj tu energiu ked vidím ako niektoré mamičky čo majú viac detí, a niektoré aj do roboty chodia a zvládajú to tak prečo by som to nedokázala aj ja?
a viem že ked by som to teraz prerušila tak už by som sa na školu nedostala
a navyše malý je síce ešte krpec a bezo mna nie je dlhšie ako pol hodinu lebo inak reve (okrem mm ale ten chodí do roboty tak nemôže vždy) ale zase ako bude starší tak sa bude vedieť aj pekne sám zahrať a už ho budem môcť nechať napr. u našich.
teraz momentálne riešim projektový manažment a bakalárku 😝 ale už mi chýba iba záver, jeden a pol strany do poslednej kapitoly a nejaké obrázky a grafy tam capnem a hotovóóó 😀

tatolu
11. apr 2011

@nanulik Si dobrá 😵 Ja potrebujem z diplomovky napísať úvod, abstrakt, spracovanie zistených poznatkov a záver. No proste paráda 🙄 Tiež to máte mať odovzdané do konca apríla?

nanulik
12. apr 2011

@tatolu no tak tuším teraz v apríli to má byť
a inak mne nevadí učenie, ja len nenávidím písať všelijaké takéto práce 😝 ja na to nemám nervy, rozum a žalúdok

nanulik
13. apr 2011

nie je tu niekto z VSEMVS kto má na predaj projektový manažment od gozoru?

nanulik
14. apr 2011

bakalárka je na 98% hotová. ešte záver a hotovo. len uvidím čo povie školitelka 😝

tatolu
14. apr 2011

@nanulik Ja som bola diplomovku konzultovať v pondelok a do tohto pondelka ju mám dokončiť 😉 (Mám ísť znovu za konzultantom a už máme iba doladiť maličkosti. 😕 ). Keďže doteraz boli deti doma, a až dnes som ich dala do škôlky, mám na to celé dva dni 😵 😀 😀 😀

nanulik
14. apr 2011

@tatolu dva dni to skoro ako rok 😀

tatolu
14. apr 2011

@nanulik No urobila som si klasickú kávu teraz, lebo včera som prišla domov z okružnej cesty Slovenskom až vlastne dnes ráno po 1ej, tak nech sa preberiem a pustím sa do toho 😉 .

sofinka18
14. apr 2011

diplomovka vcera odovzdana🙂 o mesiac statnice.... 😅

tatolu
14. apr 2011

@sofinka18 Sofi a kedy presne štátnicuješ? My máme od 6.6. do 10.6. - uvidím na ktorý deň ma pridelia a k akej komisii 😔

tatolu
14. apr 2011

@sofinka18 A gratulujem k odovzdaniu 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sofinka18
14. apr 2011

my od 16.5.-20.5.... a uz sa posuskavaju mozne kombinacie komisii 🙂

sofinka18
14. apr 2011

@tatolu dakujem 😀 a ty musis dokedy odovzdat my sme mali termin do 15.4.

nanulik
14. apr 2011

@tatolu no tak mi písala školitelka a drobné výhrady mala ale v norme, len ešte musím napísať čo navrhujem zlepšiť a čo by som zmenila a to neznášam 😝 😝 😝

@sofinka18 tiež sa pripájam ku gratulácii 🙂

juj aj mna to čaká, už mi zadok sťahuje teraz od strachu. ale zase čo som pozerala otázky na štátnice tak vidím ako som sa učila za celé tie tri roky. niečo si pamatám a niečo nie

sofinka18
14. apr 2011

no moj veduci si tu pracu ani raz nechcel nechat ked som bola na konzultacii preletel uvod a zaver.. tak som zvedava ako to ohodnoti on aj oponent... 🙄
statnice mam z osmich predmetov... az sa mi oci z toho krutia ked pozeram do tez na statnice ☹

@nanulik dakujem 😵

tatolu
14. apr 2011

@sofinka18 Do konca apríla musí byť v systéme, hlavne 😉
@nanulik Ja tiež musím ešte také zmeny navrhnúť 😝 Ako som povedala školiteľke z vedľajšej školy, ako môže kurča učiť kuru? Však sa to stále iba učíme 😔

tatolu
14. apr 2011

My máme štátnice z 5 predmeto, pritom 2 z nich sú také, čo sme mali iba aké-také základy 😝 . Veľa si musíme ešte doštudovať 😝 lebo sme tie predmety nemali 😔

tatolu
14. apr 2011

No idem spratať a písať - držte sa 😉

sofinka18
14. apr 2011

drzim vam palce baby, ja beham od pocitaca k vysavacu a do kuchyne 🙂 nech je obed na 12. 🙂 ahojte 🙂

nanulik
14. apr 2011

baby obdivujem vás všetky ako to zvládate a držím všetkým palce na štátniciach 🙂 (aj sebe 😀 )
my máme tri okruhy a dokopy to je tiež okolo osem predmetov. lenže nám tie okruhy ešte nedali. tolen od starších spolužiakov máme. nám povedali že tézy nám dajú až ked sa odovzdajú všetky práce a to je mesiac pred skúškami

adetka
16. apr 2011

@tatolu, @jalao dakujem baby 🙂 ... citim sa unavene.... mam pocit, ze aj tehotenska demencia nastupila... nemzsli mi to 😀

citam, ze uz prace nodvydavate... a mne stale chzba cca polovica... ale ja mam termin do konca maja... ba mozno sa mi podari na tehotenstvo vyhovorit 😝 .... a odovydam az tesne pred prazdninami...

drzte sa 😉

adetka
16. apr 2011

@janka46 ... aj tebe dakujem.... sand sa mi podari v zdravi vynosit... 🙂

nanulik
17. apr 2011

prajem krásny večer
tak ja som bola na tu konzultáciu a zajtra idem dobre. v podstate to mám vraj dobre len sem tam nejaké pripomienky boli ale čo je halvné mám to písať odbornejšie. nie ako ked sa dve totky na trhu bavia. povedala mi konzultantka že ked poviem hovno je to hovno. ale ked sa povie výkal je to to isté ale odborné 😀 😝
no a dnes sa nám pokazil televízor tak ma to aspon nebude zvádzať pozerať superstar ale okupujem PC.
no a s drobcom mám starosti. idú mu horné zubky tak nechce jesť. poobede a večer horko ťažko 100 vypil a teraz ani 10 😒 dúfam že ho to prejde

adetka
18. apr 2011

@nanulik ... pekne vysvetlenie pouzivania odbornych vyrazov 😀 ... skoda ze som na nieco podobne neprisla pri mojich bakalarcoch... ja im stale iba hovorim, ze sa musia vyjadrovat ako narcisti... a hladat odborny vyraz pre vsetko 🙂

kukucg
21. apr 2011

Ahojte 🙂 rada by som sa k vam pridala, mam 4 rocneho syna a som co 4 rocniku na fifUK. Narodil sa v druhom rocniku a potom som s nim bola dva roky doma... radi by sme aj druhe babo, len ma na bududci rok cakaju statnice, diplomka a vsetky take vesele veci ale dufam ze by som to zvladla 😉

tatolu
23. apr 2011

@kukucg Ahoj 😉 Vítam Ťa 😵 Teraz je tu nejak ticho 🤐 Neviem, či je to tými sviatkami 😕
Ja mám 3 deti. Prvého som mala v 1.ročníku v 1. semestri a dvojičky v 2. po 3.semestri. Teraz už končím Ing. štúdium - vlastne mi chýba iba odovzdanie diplomovky a urobiť štátnice 😝 Je to o držku ale dá sa to 😉 Teda, dúfam, lebo od min.týždňa mám doma aj maminku po porážke-nechodí, nerozpráva, ale ma rozumie a je veľmi trpezlivá 😉

kukucg
23. apr 2011

Hm asi to bude tymi sviatkami aj ked teda mna skola prenasleduje aj cez sviatky 😝 musim odovzdat projekt po sviatkoch
Ty to mas teda riadne vesele, ja mam niekedy pocit ze aj to jedno je popri skole staci :D A ty studujes denne ci externe?? Lebo ja som na dennom, moj odbor sa inak neda, a skolu mam kazdy den viac menej, ale od septembra chodi maly do skolky tak sa to celkom da...
S tvojou mamkou ma to mrzi 😒 asi to nebude lahke, ale moj krstny mal porazku a bol na tom zle a teraz je celkom ok len tazko rozprava, takze drzim palce nech uzdravovanie ide co najlepsie 😉

tatolu
23. apr 2011

@kukucg Aj mňa prenasleduje škola 😒. Diplomovku musím daťž ísť zviazať v utorok, aby som ju do piatku mohla odovzdať. No a robím si ešte pedagogické minimu, ktoré tiež tento rok končím a to musím seminárku urobiť do 7.5. a začať písať tú druhú bakalárku a mať ju tak skoro hotovú do konca mája, lebo konzultantka ide na operácie kolien a dovtedy ešte by som prax potrebovala - al tú som si ešte nezajednala 😀 😀 😀 😀