Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

kukucg
14. sep 2011

@zuzka2010 ahoj, v podstate musim, ale ja som si dala ziadost o odpustenie skolneho z dovodu MD a bolo mi vyhovene a skolne odpustene 🙂

Inak ahojte, dlho som tu nebola 🙂 školu začínam buddúci tyzden, nastastie posledny rok 🙂 A k nasmu 4 a pol rocnemu skriatkovi pribudne v aprili dalsi 😅 velmi sa tesim, akurat sa trochu obavam statnic s babatkom, uvidim este ci pojdem v juni alebo v auguste..

tupinka
19. sep 2011

Ahojte, prosim Vas studuje tu niektora z Vas LVM na VSSAlzbety v BA? AK ano, z coho sa tam robia prijmacky a este sa chcem spytat,ci sa to da zvladnut popri MD.Jeden syn mi ma 2 roky a druhy 3 mesiace.A ako je to s ubytovanim ked byvam mimo BA.Chcela by som tood buduceho roku skusit?Dakujem ,majte sa pekne papa.

atrami
25. sep 2011

Normálne to musím predýchať. Pravdepodobne som zo školou skončila skor ako som začala. Na zápise mi tvrdili, že škola je len cez víkend. Všetko som podriadila tejto infromácii, zmenu práce....Teraz volám na štúdijné, keď povedali termín- 1 celý týždeň v mesiaci, skoro ma vystrelo. V práci som 9 dní a už vidím ako mi dajú týždeň volno ☹ . Školné som nezaplatila, našťastie. Teraz čakám čo mi napíše zo štúdijnného.
Stránka TT univerzity nefunguje, tak nič neviem.

bambola
25. sep 2011

@atrami no pekne ☹ slubuju hory doly len aby si zaplatila. skus si zistit ci tam musis chodit. ja mam skolu tiez jeden cely tyzden v semestri plus par sobot ale niektori ked sa z prace nedostanu tak nepridu

atrami
26. sep 2011

@bambola no ja keby som vedela aspon rozvrh. Ešte stále ho nemám. Ak by som to vedela, tak si dám žiadosť o preloženie do PN. Teraz som im volala a mám si dať, znova prihlášku, celé zaplatiť a oni rozhodnú, či ma zoberú.

sofokleska
26. sep 2011

@atrami ahoj skus si to pozisťovať ako ti radi bambola, ani u nas nechodia všetci na prednašky...škoda to zahodiť ked si prijata a od buduceho roku sa predlžuje externe študium o rok ☹ zisti si to a daj vedieť ako si sa rozhodla.držim palce 🙂

atrami
26. sep 2011

@sofokleska my sme si to s manželo prešli celé. Jednoducho pri 3. deťoch nemám šancu, cez týždeň chodiť do školy. Čakám ako dajú rozvrh. Problém je v tom, že ja som nastúpila po 9. rokoch do práce, ešte tomu do novej. Neviem ako by sa pozerali na to, že chodím celý týždeň preč. Mňa odradil aj prístup, jednoducho volám vyše mesiaca ako je stanovený rozvrh. Keby mi vtedy povedali, že je cez týždeň, vybavím si prestup do PN, teraz to nieje isté.
Jednoducho rozhodnúť sa, či budú trpieť deti, lebo nebudem mať čas, alebo obetovať rok-dva. Mám až 4 dni čas.
Mne vadí ten prístup. Škola v týždni od 24.10., potom od 28.11. V decembri týždeň, potom skúšky, to sa nedá stihnúť ani ohľadom prednášok. A za necelé 2 mesiace zaplatiť 300 €?

sofokleska
26. sep 2011

@atrami uff, ved aj ja sa toho bojím že ked si konečne najdem pracu ako to bude zamestnavatel brať, ked budem sem tam odchadzať. 😉 Žial je to ťežke ☹

bambola
26. sep 2011

@atrami pristup fakt uzasny ☹ 😠 a to akoze do PN mas podat znova prihlasku? a este aj zapltit predtym ako sa rozhodnut? 😠 uzasne, vitajte na slovensku 😠

@sofokleska to som nevedela, ze sa predlzuje studium 😕 bude to platit aj pre mgr?

atrami
26. sep 2011

@bambola , presne zaplatiť za prihlášku a oni povedia, či ma príjmu.

bambola
26. sep 2011

@atrami neviem ako velmi ti zalezi na skole a tak celkovo neviem aky mas z toho pocit ale toto je hovadina najhrubsieho zrna , ved zaplatis ked ta prijmu a normalne budes platit za studium ale preco by si mala platit este predtym ako budes vobec vediet ci ta vezmu 😕 no len som chcela napisat, ze ja by som im neplatila lebo by som sa bala, ze si nechaju peniaze aj ked ta nevezmu 😒

atrami
26. sep 2011

@bambola , o to práve ide, radšej prídem o rok školy ako možno o oboje, nestíhala by som teraz ani prácu, ani školu, ani deti.Nakoniec by som zaplatila za rok školy, ktorý by som nedokončila, Mne prekáža ten prístup. Volala som tam od začiatku augusta, každý týždeň. Stále len tvrdili, že to už bude na nete a stále nič.
Jednoducho bola som v tom, že škola bude cez víkend, všetko -prácu, školu detí som prisposobila tejto informácii.

atrami
26. sep 2011

@sofokleska , to je ten problém buď jedno, alebo druhé. Ja mám prácu od pondelka do piatka, s tým, že by som mala víkendy pre školu.

bambola
26. sep 2011

@atrami ja som nic dobre o tej univerzite nepocula , nechces radsej skusit niekde inde? vies, ked uz len zaciatok je takyto ako to pojde dalej? peniaze by chceli ale este ich ani nemaju a uz sa tvaria, ze neskutocne otravujes 🙄

atrami
26. sep 2011

@bambola myslíš v Trnave?

sofokleska
27. sep 2011

@bambola palati to pre všetky formy externeho študia, my sme už mali na stranke školy oznam ☹ Podla mojich informacií sa ma o tom ešte v januari rokovať. tak snad to neprejede 🙂

bambola
27. sep 2011

@sofokleska aha, ale to plati len pre tych co nastupia buduci rok? na aku chodis?

sofokleska
27. sep 2011

ano palti od až od buduceho roka. Chodim na Alžbetu-socialna praca, teraz len začinam 🙂 Ty kde študuješ?

bambola
27. sep 2011

@sofokleska v BB na UMB , 2.rocnik:-) akurat dnes vraveli v spravach , ze statnice ostavaju 😠 no skoda 😀

zuzka2010
28. sep 2011

baby nerobili ste si niektora PhD. externe?

cartridge
3. okt 2011

Ahojte baby, neviem, či som tu správne, ale nenašla som nikde inú príbuznú tému.
Momentálne som nezamestnaná a začínam štúdium na VŠ - externe. Je možnosť požiadať príslušnú VŠ o zníženie školného z dôvodu, že som nezamestnaná? Veľmi by mi to pomohlo. Má niektorá z Vás takúto skúsenosť?

tweetinkapp
3. okt 2011

@cartridge môžeš, ale je potrebné zdokladovať zlú finančnú situáciu 😉

tretulka
3. okt 2011

ahojte...nenajde su tu nejaka mamina co studovala mgr. socialnu pracu v RK na KU?

tretulka
3. okt 2011

pripadne aj inde 😉

maculkac
4. okt 2011

@maruschka
Ahoj, pátram po elektronickej forme knihy Oláh, Roháč - Sociálnoprávna ochrana a sociálna kuratela k diplomovke, ak by ti to nevadilo a máš ju ešte niekde uloženú, mohla by si mi ju poslať na cernica505@gmail.com, veľmi by si mi tým pomohla. Ďakujem vopred. Maťa.

charlottte
9. okt 2011

@adika_pl ahoj ja som tretiačka na VŠ a 10.novembra čakáme chlapčeka, a skúškové nám začína 5. decembra...tiež netuším ako to zvládnem, ale hádam nejako áno 🙂

chuaneta
10. okt 2011

Prosím, nemá niekto poslať knihu od Levickej Cesta za klientom? Veľaká vďaka vopred. môj mail: magnetka111@gmail.com

nanulik
12. okt 2011

ahojte študentky a maminy, tento rok začínam 4 ročník a malý má rok, z finančných dôvodov budem musieť nastúpiť do práce a malý pojde do jasiel. Preto by som chcela od nejakej mamičky, ktorá študuje, pracuje a má deti, počuť že sa to dá zvládnuť. Nečakám že budem každý den oddychovať a viem že to bude ťažké ale potrebovala by som proste iba počuť že sa to dá. lebo každý mi hovorí že to nezvládnem, ale že sme každý mesiac v mínuse nikto nevidí.

dioliana1
12. okt 2011

@nanulik určite sa dá, ak pomáha aj zvyšok familie...

czechzuzanaba
12. okt 2011

@nanulik da se vsecko. A kdyz se nepodari, aspon si muzes rict, ze jsi to zkusila a nerekla hned, ze nejde.