Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

kawasaki17
3. mar 2012

@tatolu to je pravda, nastastie mam babicky, svagrine, kt. mozu, sestru a tak 🙂
odbory som si dala kniznicne a informacne studia a druhy je jazykove a komunikacne studia

tatolu
3. mar 2012

@kawasaki17 No nemám pocit, že by tu niektoá bola, čo by niektoré z týchto odborov študovala... Teda aspon tie, čo prispievajú pravidelnejšie... Ak si si však niečo zistila o štúdiu Ty, a máš istotu, že Ti vaši pomôžu, tak smelo do toho... Človek ak neskúsi, nevie 😉 Treba obavy odložiť bokom... Každá jedna sme sa báli... Držím päste 😉 😵

dioliana1
3. mar 2012

@damiankad na ktoru KU chodíš ? Ružomberok?

damiankad
3. mar 2012

@dioliana1 áno fakulta zdravotníctva ošetrovateľstvo

dioliana1
3. mar 2012

@damiankad ja chodím na pedagogicku fakultu v pobočke v Levoči -ŠP a PMP

damiankad
3. mar 2012

@dioliana1 no ja do rk mám to blízko takže preto inak som chcela martin oše..ale s malým by to bolo ťažšie..

dioliana1
3. mar 2012

@damiankad ja mám levoču najbližšie...okolo 45-50 km , záleží kadial ideme autom 😀

lussymusi
4. mar 2012

Mamičky, súrne hľadám niekoho kto študuje sociálnu pedagogiku. Nepoznáte niekoho??Prosím!!!

1ivanka1
7. mar 2012

pridávam sa k vám 🙂 budem mamička a som študentka 🙂

1ivanka1
7. mar 2012

@lussymusi jeeej Noemi to je krásne meno 🙂 u mňa neprešlo 😒

lussymusi
7. mar 2012

@1ivanka1 ja som chcela Evelin ale tatopovedal že to bude Noemi...mne sa páči tiež, tak som súhlasila🙂 aké meno ste zatiaľ vybrali?

1ivanka1
7. mar 2012

@lussymusi no evelin sa mi popravde nepáči.. 😒 tato vybral dobre..my nemáme žiadne, nevieme sa dohodnúť..mne sa páči Kiara môjmu nie.. 😒

lussymusi
7. mar 2012

@1ivanka1 veru už sa nepáči ani mne..zvykla som si na Noemi🙂 Kiara je krásne meno!!!Aké meno sa páči manželovi?

1ivanka1
7. mar 2012

no priateľovi sa páčia tieto : Monika, Martina, Petra, Simona aj Dominiku spomenul aj Kristínu...z týchto pre moje dievčatko nie je vhodné nič 🙂

kawasaki17
7. mar 2012

@tatolu dakujem za povzbudenia, mm ma plne podporuje a to my dodava mnozstvo odvahy.... ja sa vlastne nebojim toho, ze nezvladnem ucebne plany, t. j. studium, ale skor toho casoveho rozvrhu...

tatolu
7. mar 2012

@kawasaki17 Tak potom nepremýšľaj a hop do toho 😉 Niekedy sa dá aj s prednášajúcimi dohodnúť 😉

kawasaki17
18. mar 2012

@tatolu dakujem, teraz mi uz len drzat prsty , aby ma prijali 🙂

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kawasaki17
20. mar 2012

@esmera tak pevne v to verim 🙂

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kawasaki17
20. mar 2012

@esmera 🙂 nic tazke,
ale aj tak vo mne stale hloda cervicek strachu, ze predsa len ma neprijmu, tak som sa rozhodla nemysliet na to, uz som urobila potrebne kroky, teraz uz iba budem cakat na obalku, tak bud alebo 🙂

tatolu
20. mar 2012

@kawasaki17 Pamätám na ten deň, keď som dostala papier o prijatí 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Dúfam, že aj Tebe príde taký papier 😉

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kawasaki17
21. mar 2012

@tatolu dakujem 🙂 , potom sa ozvem,

kawasaki17
21. mar 2012

@esmera snazim sa :-ň) , ale pripadam si ako zalubena pubertiacka co caka kazdy den na sms od frajera 🙂

tatolu
21. mar 2012

@esmera Jáj ale to už bolo pred 6timi rokmi 😉 😀 Bolo to na Techn.univerzitu odbor Aplikovaná zoológia a poľovníctvo 😉 ale v ten týždeň som dostala aj z dvoch ďalších, ibaže z tejto som bola neskutočne sťastná 😵 😵 😵

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
21. mar 2012

@esmera Zatiaľ nie. Ja som s tým nerátala že po ukončení RD ma nezoberú naspäť (robila som úplne niečo iné) a robotu som si nehľadala. A teraz máme iné problémy, pre ktoré robiť ísť nemôžem... Človek mieni, Pán Boh mení 😔 😉