Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

misa349
13. dec 2015

Ahojte, nie ste tu niektora, co studujete na MTF? Mala by som par otazok 🙂 Zaroven ak je niektora z FEM, rada poslem na mail materialy, testy 🙂

tanyab90
16. dec 2015

ahojte baby, je tu niekto kto je na materskej a zaroven studuju na EUBA v BA externe?

skvarkaoskvarka
14. jan 2016

ahojte, ja študujem a premýšlam neprerušiť štúdium po narodení bábätka. možno hlúpa otázka, ale práve pozerám úradné záležitosti, ktoré bude treba vybaviť. myslím, že na rodičovský príspevok by som mala mať nárok, ale v žiadosti, konkrétne v kolonke kde mám uviesť svoj sociálny status nie je možnosť študent (je tam napr. nezamestnany, zamestnanec, atď). Riešili ste niečo podobné?

tamuska18
15. jan 2016

ahoj ja tiež študujem popri md ale že som student som neuvádzala nikde

tanyab90
15. jan 2016

Ani ja som nikde nič nehlasila ze som študent. Baby a studujete externe? Platite aj skolne?

amairim
15. jan 2016

@misa349 Ahoj, ja studujem na MTF

babymaminka
15. jan 2016

Ano studujem externe platim.skolne samozrejme

zuzka_puska
15. jan 2016

inak baby, aj tie ktore studujete vysoku skolu dennou formou mate narok na prispevok na starostlivost v sume 280€. dnes som sa dozvedela

larinkal
23. feb 2016

Ahojte dievčatá, ste tu niektoré, čo študujete pedagogické minimum na Žilinskej univerzite? Ďakujem

leeaa8
23. mar 2016

ahojte, ak niekto potrebuje pomoct so seminarnou pracou, bakalarkou...piste ...rada pomozem..napisem

vlastulina1
24. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

Baby mam jednu otazocku zvladali ste v pohode studium popri vychode dietatka?

vivika79
24. mar 2016

@vlastulina1 ja prave statnicujem a je to fakt narocne ☹ este raz by som sa do toho asi nepustila... takze skoncim 3r. a koncim...

juliagregor
25. mar 2016

@vlastulina1 zacala som externe ako slobodna a bezdetna a skoncila som ako vydatá s tromi detmi... niekedy fakt na mašľu, ale nelutujem, mam lepšiu prácu... a v pohode som to isto nezvládala, pomahal mi vela manžel, ktorý bol s detmi, ked som bola v škole a teda také zúfalé SMS mi posielal 😎
mne osobne sa lepšie učilo pri malých deťoch, ku koncu už toho bolo ozaj veľa, starší mal 4 roky a dvojky 2 roky, ked som koncila...

amairim
25. mar 2016

@vlastulina1 ja som teraz v stvrtom rocniku-externe, pri dvoch detoch. Poviem ti, na prednasky si chodim oddychnut. Na skusky sa ucim len v noci, akoze fakt v noci do druhej rana a aj seminarky pisem. Netvrdim, ze je to jednoduche, ale da sa to. Len sa nemozem dockat buducorocnych statnic 😀
A najvacsie pozitivum? Deti mi pojdu na promooocie 😀

tyelde
25. mar 2016

Ja som tretiacka na dennom...ale asi si dam rok pauzu a pokracujem potom...

babymaminka
25. mar 2016

Ja som chodila bc denne potom sa narodila mala presla som na externe teraz som ukoncila 1.mgr pred tyzdnom no je to o hubu manzel v rakusku ja sama s malou v cudzom meste uplne bez rodiny po nociach nespim ucim sa nema mi ju kto ani na minutu postrazit... No este rok a dokopem to 😀😀😀

leeaa8
25. mar 2016

@vlastulina1 ano 5 rocník pri 6mes.babatku

katymi
25. mar 2016

@vlastulina1 vsetko sa da zvladnut 🙂. Ja som momentlane 4 rocniku a mam dve deti. Ucim sa nocami, alebo ked spia cez den. Do skoly si chodim oddychnut, odreagovat a 🙂. a uprimne neviem si rpedstavit, ze by som sa aspon akto neodragovala . Zalezi aj od toho aky odbor studujes, ci ta to bavi ...

katymi
25. mar 2016

@amairim sim na tom presne ako ty. stvrtacka , dve deti a do skoly chodim oddcyhovat :D :D.

leeaa8
29. mar 2016

ahojte, ak niekto potrebuje pomoct so seminarnou pracou, bakalarkou...piste ...rada pomozem..napisem 🙂 😉 😒

vlastulina1
31. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@katymi toho sa bojim, ze by som si nejaky vybrala a ze potom by to bolo pre mna viac trapenie ako odreagovanie :/

katymi
31. mar 2016

@vlastulina1 ak neskusis, nebudes vediet. Ja som velmi chcela ist na inu skolu a dala som si rok ,aby som nevysla z cviku. Nakoniec som zistila, ze vela predmetov je rovnakých a taham to už 4 rok. Dokonca sa mi podarilo minuly rok zostatnicovat. V skuskovom obdobi som porodila druhe dieta. VSetko sa da , ked sa chce. 🙂

vlastulina1
31. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@katymi tak to mas moj obdiv. Nevies si predstavit uz kolkokrat som si povedala, ze idem do toho, ze to zvladnem, ked to tolko inych mamiciek zvladlo. Ale vzdy nejako z toho zide a zobudim sa ked je uz neskoro a poviem si ze a ved mozno o rok :/

dioliana1
5. apr 2016

dobrý deň, chodí tu niekto na KU na LP ?

leeaa8
3. sep 2016

@dioliana1 LP je?

dioliana1
4. sep 2016

Liečebná pedagogika

annie34
19. sep 2016

Ahojte je tuniekto kto studuje laborator vysetrov metody v BA externe? Na vysokej.skole sv Alzbety?

lukajka
29. sep 2016

ahojte, je tu niekto kto má skúsenosti s externou formou na VŠEMVS - verejná správa v BA?

vivika79
29. sep 2016

@lukajka ahoj ja som teraz skoncila v BA vsemvs verejnu spravu Bc. a skusim dobojovat Mgr...

lukajka
29. sep 2016

@vivika79 a akou formou dennou, či externou?