Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
28. sep 2007

janka - ja z vysky do vysky 😀 posledne boli uz aj dve naraz 🙄 no definitivne koncim, inac sa manzel so mnou rozvedie 😅

andrea.m
28. sep 2007

tý brďo lasenka to ako stíhaš? 😀 😕

lasenka
28. sep 2007

neviem andrejka, ale celkom ma to bavi, keby nebolo treba tolko dochadzat 🙄

lidka619
28. sep 2007

janka - detičky to zvládli úplne super - horšie to samozrejme bolo so mnou, ako vždy 😝 , deťom urobil program mužíček, tak deti boli spokojnučké, pretože ocko sa im teraz strašne málo venoval, nakoľko staviame dom a každú voľnú chvílu utekal na stavbu. Ale už máme dom pod strechou, tak teraz si robotičku plánujeme tak, kým som nie v škole, a keď som v škole, tak preberá mamičkovské povinnosti on 😉
- lasenka a ty už máš fakt najvyšší čas skončiť s tou školou, pretože ten tvoj muž sa asi s tebou fakt rozvedie
- apropó a už máte najvyšší čas začať snažilkovať 😵 😵 😵

mirettim
28. sep 2007

je to urcite tazke studovat a este sa starat o deturence a to este stihat domacnost..neviem si to predstavit a velmi vas vsetky obdivujem..

tiez studujem a tiez tuzim po babetku ale asi nemam odvahu..
😒

lasenka
28. sep 2007

lidka moja - ved presne tooooooooooo, snazilkovat chceeeeeeeeeeeem 😅

lidka619
28. sep 2007

lasenka - tak kde je problem??? ved už aj pomaly začať môžete, či nie?

janka46
28. sep 2007

no Mirettin,neboj najhorsie je asi sa do toho pustit 😀 potom to uz snad pojde.....
Lasenka a kam cestujes,asi si to tu uz pisala,ale nemam precitane dozadu 😎
ale super si dobre rozbehnuta s tymi skolami......a dochadzanie dokaze zabrat vela casu a niekedy aj nervov!

lasenka
28. sep 2007

lidka, janka - dochadzam do skoly na opacny koniec republiky, casto-krat opustam rodinu aj na dve noci, a to by som neprezila, keby ze aj dalsie malinke nechat doma s manzelom, dost mi je tazko, ked nechavam Matuska 😢 😢

lidka619
28. sep 2007

no lasenka, máš to ťažké, ale máš náš obdiv, že to takto zvládaš - tak už nejako dobojuj a potom šup na mimi 😉

lasenka
28. sep 2007

lidka - dakujem, aj ja vam drzim palce, aby ste to zvladli v pohode 🙂

lidka619
28. sep 2007

díky, je to od teba milé 😉

lasenka
28. sep 2007

lidka - no je nas tu takych viac, aj Bzuco studuje tolko ako ja, dlho som ju tu nevidela 😒

bzuco
29. sep 2007

ahojte
lasenka, tu sooooooooooooooooooooooooooooom 😵 😵 😵
len sa asi nejako obchádzame 😝
veru lasenka, ja som tiež taký večný študent 😅
baby, ale aké budeme múdre 😀 , sa o nás zamestnávatelia pobijú 😀 😀 😀

andrea.m
29. sep 2007

no len aby sa nepotrhali 😀 😀 😀

bzuco
29. sep 2007

andrea, čo ty vieš 😝 možno sa 😀 😀 😀 😀

maruschka
29. sep 2007

bzuco,kiež by to bola pravda s tými zamestávateľmi 😕 😅 😕 Dúfam 😀

andrea.m
29. sep 2007

bzučo napíšem ti o 3 roky presný popis ako sa trhali 🙂

bzuco
29. sep 2007

baby, musíme byť optimistickéééééééééééééééééééééééé 🙂

andrea.m
29. sep 2007

bzočo ja náhodou som.neviem prečo ale mám taký pocit od kedy tu žijem že v KE nepracuje iba ten čo nechce.dúfam,že nebudem sklamaná.

bzuco
29. sep 2007

no vidíš, základ je pozitívne myslenie 😉

maruschka
29. sep 2007

bzuco,dneska si idem napísať v exceli 100x,že musím byť opitimistická.Lebo nejako sa ma to nechytá.Ale ja si tiež myslím,že práca musí byť a keď nie,založíme si vlastné firmy,nie?! 😀 😀

verulka
29. sep 2007

kocky, co ste sisi? Jaska ze sa o nas potrhaju 😎 o mna sa uz 😀 ale nie, len sa mi podarilo najst si super robotu k detom...avsak po MD idem do tvrdeho sveta uplatnovat svoje vrodene predispozicie a ziskane zrucnosti 😎
Optimizmus je skvely pristup, ak tomu uverite, uveri aj okolie apremenite svet okolo seba podla svojho 😉
Andrea no vidis, ani to nie je tak davno, co si sa lucila a uz sem opat zavitas 😉 tesim sa.
Lasenka, no aj ja sa uz trapim posledny rok...i ked este mam v umysle skusit psychosku (kedze som to vzdy chcela a az prednedavnom sa otvorila externe), no mozno to necham az na univerzitu tretieho veku 🙂
ja som tiez dnes po skole, vcelku sa dalo, len mi chyba ten jeden den z vikendu 😝

janka46
29. sep 2007

Verulka,ved to ta sobotka chyba s rodinkou.......
a psychosku mozes zacat na dalsej materskej,ked si uz tak pekne zabehnuta,plynulo budes pokracovat.......................
som chcela len tak optimisticky ta podporit 😵

verulka
29. sep 2007

no ono taky bol plan 😉 ale mozno skusim pocas MD radsej nadupat ANJ skusit statku 😉 no rozhodne mi nehrozi ze budem len cisto na MD 😉
dakujem za podporu 🙂

janka46
29. sep 2007

tak ty toho stihas na MD,ja mam niekedy pocit,ze nestiham ani domacnost 😀

lasenka
30. sep 2007

ahojte studujuce mamicky 🙂
bzuco, si tu? nejde mi icq, tak ta pozyvam na kavu tu, na MK 🙂

bzuco
30. sep 2007

lasenka, ti soooooooooooooooooooooooooooom

lasenka
30. sep 2007

ako sa mas, bzuco moja? 😀 vidim, ze krasne rastiete 🙂 kedy odchadzas na MD? a co skola? bola si uz? ja som bola len na zapise, no buduci mesiac zarezavam 😒

tinau
1. okt 2007

Ahojte baby 🙂 , chcem sa opytat ako to vsetko zvladate.... skola, deti, domacnost??? Ja chodim teraz tiez do skoly a buduci rok by sme chceli zacat pracovat na miminku. Momentalne som v druhom rocniku. Neviem, ci urobim dobre, ked by sa to dietatko malo narodit tesne pred statnicami bakalarskymi alebo tesne po nich. Ale zase uz nechcem cakat velmi dlho 😠 . Ked dostudujem uplne, tak by som mala 30 a preto by som chcela mimi uz pocas skoly. Co vy na to??? 😀