Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jaja25
23. sep 2006

Ja to uz mam nastastie za sebou. Nase prve babo sa narodilo v siestom rocniku. Este predtym, ked som bola v 8m tehotenstva, tak som letela z prvej statnice. ☹ Potom som s babom robila vsetky 4 statnice. Vdaka manzelovi a mojim rodicom som vysoku skolu skoncila.

tilly
23. sep 2006

tak ja som ani dnes nebola v škole, keď mňa tá galanta taaak odrádza... mne sa nechce zas letieť po tej hnusnej panelke ble 😝

ramzesa
24. sep 2006

tilly...no vidis a ja mam problem ist do skoly 10 minut od bytu,taka som leniva a to na mna ziadne nebezpecenstvo neciha... ☹

tilly
25. sep 2006

nebezpečenstvo číha všade 😀

samuelko
25. sep 2006

baby žiadna z vás neštuduje dištančnou formou?

nelika666
25. sep 2006

ja som chcela ale asi to nepojde lebo sa niektorym profesorom nechce davat prednasky na net v resp. nevedia to 😒

samuelko
25. sep 2006

ja tak študujem,celkom mi to tak vyhovuje,ale profesor mi tiež neposiela prednášky,ale len zoznam literatúry z čoho sa mám učiť.

nelika666
25. sep 2006

no ti tvoji aspon maily vedia posielat 😀

samuelko
25. sep 2006

klop-klop poklopem,zatial som nemala problém 😉

nelika666
25. sep 2006

to mas potom stastie - ja som bola v skole zatial len jeden den - v sobotu ale bol tam taky chaos ze som si to hned rozmyslela - si neviem predstavit aky chaos by to bol keby som na tie prednasky nechodila - hlavne ked sme sa pytali profesorov ake su hesla do systemu aby sme sa dostali k studijnym materialom tak sa na nas pozerali ako na...
asi prvykrat poculi ze vsetko je pod heslom 😒
takze musim chodit na prednasky a raz za dva tyzdne musi cez vikend babo postrazit niekto iny 😠

samuelko
25. sep 2006

tak to je škoda,a kto ti bude strážiť maličké? v ktorom si ročníku?

nelika666
25. sep 2006

ja som v druhom na kreditovom systeme
a male budu v piatky strazit stari rodicia a v soboty manzel ked nebude v praci a ked bude tak tiez stari rodicia

samuelko
25. sep 2006

Tak prajem pevné nervy v škole a držím palčeky 😎

nelika666
25. sep 2006

dakujem 😎 aj tebe

bzuco
23. okt 2006

maminy ahojte,chcem sa opýtať či sa tu nájde niekto, kto študoval anglický jazyk a literatúru a či nemáte niektorá odložené poznámky.

a ak môžem ja na oplátku ponúknuť, mám dosť veľa skrípt ak niektorá študujete učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ a je mi to lúto vyhodiť. Ja som skončila v BB.

verulka
30. okt 2006

Halo, baby, tak ako studujeme? Tili ako diplomovka?
Aktak ako to zvladas? A nelika a Ramzesa? plus ostatne (tieto studentky ma napadli, len teraz na rychlo 😉 )
Ja mam dost problemy donutit sa tam chodit, mam fakt krizovy rocnik. Dost nuda, neprijemne predmety...Uz aby bol letny semester... 😖 😝

emily3
1. nov 2006

Ahojte mamicky studentky, pridavam sa k vam ak mozem. na vysku som isla ked dcerka mala rok a pol. som z blavy ale chodim do skoly na vychod. bolo to nase prve odlucenie, ona plakala doma ja v skole. ale sme to zvladli. z manzelom sme sa "dohodli" ze dalsie babatko po skole 😉
ale pod stromcek sme dostali darcek a cely druhy semester sme chodili do skoly dvaja. nastastie som mala bezproblemove teho a dokoncila som prvy rocnik. v septembri sa nam narodil syncek. do skoly som vobec nechodila, spoluziacky ma zapisovali a posielali prednasky. potom som zbalila celu rodinu a isli sme na vylet na vychod, za vikend som urobila 5 skusok, chodila som od dveri k dveram s perom ruke...na stresy ci nieco viem alebo nie nebol cas. to sme urobili este dva krat.
v letnom semestri mal maly pol roka, odvazila som sa ho nechat den bezo mna, takze rannym IC tam a vecernym spat. sestra ma o pol roka starsieho syna, ponukla sa ze bude mojho kojit ked nebudem doma. tak mal nahradnu maminu.
chcem povedat, ze keby som nemala podporu celej rodiny, tak by som to nezvladla.
teraz som v 4roč, končim. v septembri sme mali prve statnice z pedag, psych. teraz ma caka diplomovka a dalsie statnice. a s detmi sa tesime na tu velku oslavu ktoru budem mat poskole 😀 ,

wanda
1. nov 2006

ahoj emily,to ta fakt velmi obdivujem.To musis mat dobru oporu v manzelovi 🙂 Z ktorej casti si?

emily3
1. nov 2006

som z Dubravky. oporu mam hlavne u mojich rodicov. byvame s mojimi rodicmi, takze nam kedykolvek postrazia deti.na skolu som sla po dohode s mamou ze mi postrazi Mon,
studujem externe raz za dva tyzdne piatok sobota, takze babka mi varuje MAreka a poobede idu pre Mon do skolky.
teraz sme v 4 do skoly sa neoplati chodit iba na skusky. tak to nejak uz dokoncime 😉

kmeli
1. nov 2006

ahojte, ja som v 6 mesiaci a teraz som zacala prvy rocnik externeho studia, uvidim ako to zvladneme, este prve skuskove zvladnem bez babatka no a na jar uz to bude aj s malickou. Mame kreditny system, mam spoluziacky, co ziju mimo SR a chodia len na skusky, tak hadam to neajo zvladneme, manzel ma v tom velmi podporuje, lebo doteraz sme sa venovali jeho kariere a moje vzdelanie bolo mimo.

emily3
1. nov 2006

kmeli drzim ti palceky. zo zaciatku to budes mat narocne ale uvidis ake budes mat babatko. dolezite je ze ta bude potporovat manzel. da sa to zvladnut.

aktak
1. nov 2006

caute studentky, uz som aj chcela pisat ze co sa tak dlho neozyvate, ale asi toho mate dost, ako ja, snazim sa robit co najviac ale dlho za stolom nevydrzim, malickemu je tesno, takze si chodim casto lahnut, som unavena a este sa snazim pozhanat vsetko potrebne, ale mam este mesiac tak to snad zvladnem
drzim nam vsetkym palce, aby sme to s bruskami a drobcekmi zvladli 😉

tilly
1. nov 2006

emily, tak to teda obdivujem, tie cesty na východ, mne robí problém ísť do galanty 😝 ble

verulka, no s diplomovkov je to biedne, už som ju dala na kontrolu a docentka ma s ňou poslala do ..., že na bakalárku je to v pohode, ale diplomovka musí byť trošku o inom, tak ju musím do pondelka celú prerobiť, no tešíííím sa...

aktak, ten posledný mesiac je dosť náročný s bruškom, ale zas skúškové budeš mať už s bábom a tie prvé mesiace dieťatko len spí, tak to zvládneš, skôr to bude horšie v lete, to už bude vymýšlať... držím palce 😉

aktak
1. nov 2006

tilly dakujem si zlata, aj ja ti drzim palce 😉

wanda
1. nov 2006

aktak,mrkni si IP 😵

emily3
1. nov 2006

tilky zalezi ako sa clovek na to pozera a ako to berie. mne to vyhovuje ze cestujem. doma nemam sancu sa v klude ucit na skusky, to si len tak zbezne pozriem o com to je. a vo vlaku sa to naucim, tam mam klud, nemusim skakat okolo deti 😉 ,a cesta spät to je uz veget, pocuvam Cd,a tak. a beriem to este ako vyletik...do skoly idem mimochodom, aj tak nam stale odpadavaju prednasky. stretneme sa so spoluziackami pokecame, pobehame obchody...studentsky zivot 😀 a idem na skusky, bude nam to chybat 😅 .

verulka
1. nov 2006

emily, tak drzim palce...A na aku skolu chodis? Strasne ma zaujima, preco si si vybrala skolu na vychode...ak chces, tak mi napis. Kazdopadne si fakt dobre, ze 5 skusok 😕 😕 Uff, ot by som asi nezvladla
Mne rozhodne tie stratene soboty chybat nebudu...Kym som nerobila, tak som sa na to pozerala inak. No teraz, ked mam 1 den volno, dost padam na hubu. Skola ma fakt hneva tento rok- nezaujimave prednasky a tak. Ale uz to nejako dokopeme do konca
aktak, vellmi na vas myslim, zelam pohodove babo 😉
Kmeli a ty kam chodis na VS? Samo, aj vam drzkame palce 😉

verulka
1. nov 2006

A este Tili, to ma mrzi s tou diplomkou, ale zase si teraz maknes a ams to z krku...To zvladas 😎

kmeli
6. nov 2006

ahojte,
Verulka ja chodim do BB, prave som si tak vyzistila ze mame tento semester 9 skusok, no krasa... hadam to zvladnem, niektore predmety su si dost podobne...

verulka
6. nov 2006

Neboj zvladas/te vsak uvidis...Nam uz zacali davat terminy na skusky, pomaly treba zacat makat na seminarkoch...no uvidime 😕