Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

claudinka
3. sep 2008

nadsenie? hehee od neho mam daleko teda aj ja 😀 😀

tretulka
3. sep 2008

uz aj ja mam zapis za sebou, zaciname 13.9....mam take zmiesane pocity...tak hor sa do ucenia maminy 😉

emily3
3. sep 2008

ahojte..my mame zapis az 12.9 a zaviname posledny septembrovy vikend..uzivam si este prazdniny 😀 😀 😀
ale za to mam prvacku, blazninec, musime sa nejak zorganizovat, skola, kruzky....som z toho hotova ...

claudinka
3. sep 2008

my zaciname 30. 9. 😉

aktak
3. sep 2008

my mame zapis az 18teho, a zaciname 22eho ale ako ich poznam tych nasich profakov tak do oktobra ich asi nenajdeme 😀

charlinka
3. sep 2008

Chci se zeptat, ti které robíte letos bakalářku nebo diplomovku. Mužete si na vašich školách vybrat témata, např. pokračujete na téma z předchozích ročníkových prací, nebo vám ho přidělí či dají vybrat ze seznamu? Já asi budu pokračovat v témě z ročníkovky, aspon tak si to myslím, seminář k bc práci máme až v novembri.

maruschka
3. sep 2008

emily,my začíname 20.septembra a tiež mám prváčku..Ráno ju zavediem a o dve vyučovacie hodiny idem naspäť do školy,lebo im končí vyučovanie. 🙂 🙂 Takže je to také rozbehané.

charlinka,u nás sa môže zvoliť nová téma,alebo pokračovať v starej.Ale ty tuším chodíš tiež na svätú Alžbetu,že?

charlinka
4. sep 2008

Maruschka, ano chodím, v NZ, začínám třeták. Podle mě za chvíli polovina slovenska tam bude chodit. Ale apson víme, že ty peníze které platíme za školu jdou na dobrou věc, na všechny ty nemocnice a léky pro děti a lidi kteří to potřebují no ne?

janka46
5. sep 2008

Maruschka tak aj ja som si to vcera pekne "odtvrdla" na zapise akoro 3 hodky 😠 😠 😠
ozaj o akych knizkach uz vies?????daj vediet aj mne.....nech potom nezurim....baby ked si predstavim aky kolotoc nas zase caka 😒 😒 zacinam 6.10.....

maruschka
5. sep 2008

janka,určite potrebujeme 6 kníh-info mám od sesternice,je v 3.roč..Z tých budú profáci skúšať.Hlavne Oláh.Idem jej napísať,lebo hovorila,že mi ich požičia na prefotenie.Nech ma nič neprekvapí a nech to mám z krku.Min. rok sme sa pokúšali zháňať nejaké knihy,ale nebola šanca.ešteže sme ich až tak nutne k skúškam nepotrebovali 🙂 😉 Ale ako hovorila,tento rok to bude iné. 😕 😕

weroni
5. sep 2008

maruschka nic si z toho nerob mna vacsinou chyti ta studijna nalada ked uz je po skuskach 😀
inac zienky ja tom taka trupka - dnes mi segra povarovala malu a ja namiesto toho aby som sa ucila som vyupratovala izbu 😅

maruschka
5. sep 2008

weroni, tak to je asi následok stresu 😀 😀 😀

claudinka
5. sep 2008

a do utorka 25 tem si spominala, vsak? 😀

maruschka
6. sep 2008

weroni,to si ešte v ťažkej pohode..do utorka kopec času 😉 😀

janka46
6. sep 2008

Maruschka tak to mam chapat,ze tento rok bude horsi 😕 😕 🙄

maruschka
6. sep 2008

janka 😀 😀 😀 Tá moja sesternica-zlaté dievča inak-mi hovorila,že druhý ročník je vo väčšej pohode ako prvý.Lebo,že už vieš, ako sa máš zariadiť,čo máš očakávať,sem-tam dostaneme profákov,čo sme mali aj v prvom ročníku-a pri tých približne už vieš,ako prebieha skúška. 😉 Takže,ak máš potrebné materiály ku štúdiu,ideálne študijné prostredie,spíš aspoň 8 hodín denne,máš čas na prípravu a učenie, tak by sme to mali v podstate zvládnuť na samé A... 😀 😀 😀 😀 😀

duskaf
6. sep 2008

maruschka , to si pekne napísala. Ja som mala včera zápis a môj entuziazmus opadol, ale zajtra už bude dobre.

weroni
7. sep 2008

baby z mojho ucenia bolo doteraz asi tolko ze vcera som po divokom dni zvladla precitat styri strany 🙄 manzel skocil na stavbe do klinca a prerazil si nohu az ku kosti tak som ho musela brat na pohotovost, odtial rozviest robotnikov a dosli sme az vecer s malou - chuda mala den straveny vo vajicku v aute 😒 a ja tak vypluta ze som fakt len daco stihla na wecku precitat. Ach jaj, teraz so mnou ani nema kto ist na skusky v utorok, vidim to tak ze fakt pojdem s malou v satke alebo vo vaku 😅 dnes a zajtra sa od toho ucenia nemozem ani odtrhnut, aj teraz len popri jedeni som dobehla na kona inac letim dat malu do kocika na dvor a zahlbit sa do papierov....
no jo drzte palce nech aspon daco z tycdh 25 otazok precitam 😅

claudinka
7. sep 2008

drzime drzime, ako vidim, mas to teda vesele 😠

duskaf
8. sep 2008

Myslím na Teba weroni, nech sa Ti dobre učí.

adetka
8. sep 2008

weroni... uff.. to je "nadeleni"... drz sa!..

ja som dnes pol dna nahadzovala do skolskeho informacneho systemu predmety magisterskeho studia, organizovala rozvrh externistom, diskutovala so skolitelom o zmenach na internetovej stranke a trosku si pripravovala veci ohladom predmetu, ktory prednasam (ale nezapisujem, podla noveho zakona doktoranti nesmu zapisovat)... skratka dievca pre vsetko 😅 - innterny doktorand
neviem kedy sa dostanem k svojej dizertacke... a zatial nemam ani spravy ohladom mojich povinnych skusok... to sa asi dozviem az po zaciatku semestra... 😖 🙂

maruschka
8. sep 2008

weroni, tak ti držíme palce a myslíme na teba....si jednička 😉 😉 😉 😀

weroni
8. sep 2008

baby tak zajtra ideme 😀 je mi do smiechu aj ked nema preco lebo mam pocit ze nic neviem 😅
ale nejak to zvladneme potom sa vecer ozveme (aj ked neviem lebo sa ideme so spoluziackou ktora ide tiez na skusky so stvormesacnou dcerkou "ozrat z detskeho sampusu" 😀 😀 )

dakujem za palceky baby 🙂

dahlia23
8. sep 2008

ahojte, ja som bola na zápis v piatok a začínam v pondelok 22.9. tak som zvedavá, ako to budem zvládať. TN-BA - denné štúdium. no čo, človek zvládne toľko, koľko zvládnuť chce. a niekedy možno aj čosi navyše
😀

horallka
8. sep 2008

denné a pri dieťatku? Tak to bude podľa mňa dosť náročné- to si ani neviem predstaviť - byť každý deń v škole.A na externé sa nedalo? To je podľa mňa- pre nás maminy- lepšie.

lasenka
8. sep 2008

ahojte mamicky - studentky 🙂
chcem vam len popriat vela trpezlivosti, sily a chute do ucenia, nech vam ten skolsky rok zbehne ako voda 🙂
ja som nesmierne stastna, ze som skoncila skolu minuly rok a nemusim na ziadny zapis, seminar alebo skusku 😉
drzim vam palce pri vsetkych skuskach a statniciach 😉

horallka
8. sep 2008

Tak mňa už čakajú posledné dva roky - dva roky a potom finito. Musím to zvládnuť - budem sa snažiť ako divá- musím vydržať- ide mi o veľa. A držím palce všetkým ostatným študujúcim maminám.

duskaf
8. sep 2008

weroni zajtra to zvládneš, Ty budeš pokojná, aby bola maličká pokojná a Anna sa už postará.

claudinka
8. sep 2008

dahlia si na tom podobne 😉 ja tiez mam denne studium, ale nie TN, ale TT 😀

weroni drzime silno paste 😉

dajanek
9. sep 2008

jej,ahojte aj ja ešte študujem, v žiline na stavebnej