Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sonnya
2. dec 2008

charlinka - nie ja studujem na Katolickej univerzite v Ruzomberku - detasovane pracovisko Dolny Kubin 😉
idem si vas docitat som tu dlho nebol 😎

zuzka1.
2. dec 2008

baby ake ste mali temy bakalarok, ktore ste uz bc?????
Nam ich dali 970 na vyber a neviem co pisat!aj by ste pozicali, keby sa hodi???? 😝 😝 😖

bibinka
2. dec 2008

zuzka1- na akej fakulte?

sonnya
2. dec 2008

zuzka1 tak to ich mate naozaj velmi vela... ja som tiez len v stadiu vyberania -ale asi prevlada tema nahradna rodinna starostlivost 🙂
Nemate s tym niekto vlastne skusenosti???

zuzka1.
2. dec 2008

Studejem na Vysokej skole ekonomie a mnanazmentu verejnej spravy. temy su ekonomicke, dnavnicke, poistovnicke, verejna sprava, nezamestnanost, cestovny ruch, uctovnictvo, informatika atf. pomoze niekto????
sonnya spytam sa kamosky, v priebehu dna dam vediet, ak je doma a nie v rakusku.

bibinka
2. dec 2008

zuzka1- dík, mám teraz "rozšírené obzory" 😀 tak tých tém je fakt veľa,ale aspoň si máš z čoho vyberať. 😉

lubka131
2. dec 2008

bibinka, studujem ten isty odbor co zuzka1.

petrusk
2. dec 2008

Ahoj, ja som z vsemvs, druhy rocnik. V ktorom ste stredisku?

zuzka1.
2. dec 2008

petrusik aj ja som druhacka v zlatych moravciach

petrusk
2. dec 2008

ja som v trencine, ked som videla tie nase slavne temy na bakalarky, tak som sa zhrozila. hlavne po seminari s Rozsom. A uz ste skuskovali teraz? My sme mali len ustavne pravo.

zuzka1.
2. dec 2008

my sme mali pravo a viatok mame verejne financie a 13. mame cenove strategie, tu mame ustnu, teraz pisomne a kto bude mat malo alebo zle napisane, bude este odpovedat. Aj vam to tak spravili??co informa???my to mame mat v januari ustne. neviem si to predstavit, ale ok, ja mam ten program aspon doma. Ked bude chces nejake materialy, staci povedat.

petrusk
2. dec 2008

nooo, zaujimave, my mame najblizsie az 3.1. verejne financie, inak nic, informa, ze vraj kokles odmietol ustnu skusku a bude rokovat s rektorkou o pisomnej skuske. no my sme zrovna stredisko kde nam uplne zrusili pisomne skusky, co pre mna nie je bohvie co. ja radsej pisem. ja mam tiez kopec materialov, poznamok, mozme vymenit. som zvedava na tu vasu skusku z verejnych financii, potom daj vediet. nasa trieda z tych skusok dost nestastna, lebo to zaberie vela casu a dostanes jednu, dve otazky a mozes vediet vsetko a toto ti nesadne a dovidenia. je to dost neobjektivne. program mam aj ja doma, ale este som to nepozerala a na prvej prednaske som chybala, tak som zvedava ako na to pridem.

petrusk
2. dec 2008

zuzka IP

lubka131
2. dec 2008

Ja som prvacka zo strediska v Cadci, a zatial sme mali uz dve skusky, pisomne a jedna nas caka v januari ustna z verejnej spravy, ale tiez si to neviem predstavit. Dufam, ze tie ustne zrusia, a budu len pisomne. U nas bola na prednaske aj cibakova a povedala, ze nam daju kameru do ucebne, vy uz mate?

zuzka1.
2. dec 2008

cooooo???u nas nikto nic take nespominal!!!!!!!to by stalo strasne vela penazi!!!!!pochybujem a preco by ju tam davali?

petrusk
2. dec 2008

baby moje, nasi prvaci to uz maju namontovane, takze to myslia vazne. a my mame uz len ustne skusanie.... ☹ ☹ ☹

zuzka1.
2. dec 2008

kokos to uz co sa robi!!!!smmiesne!!!!!od nas jedna holka, teda o rok vyssie v rocniku pisala minuly rok na rektorat, ze sa strasne opisuje atd, bolo z toho velke halo, vsetci ju neznasaju a nic sa v podstate nezmenilo!!!! 😝

petrusk
2. dec 2008

ja uz niekedy na to co sa deje nemam slov. v prvom rocniku sa mi to viac pacilo aj ked sa tam dialo vselico, ale teraz v druhom zacinam byt sklamana, lebo niektori profesori prednasaju hrozne, nic sa poriadne clovek nedozvie a teda jedna nemenovana profesorka ani nevedela poriadne na akej je prednaske a ked sme sa jej pytali, aby nam vysvetlila nejaku konkretnu otazku, tak sme sa nedockali. toto by sa na vysokej skole nemalo stavat, ale asi s tym nic nenarobime.

maruschka
2. dec 2008

zuzidr, kazuistiku známkovala v pohode..väčšina bola A, len tí, čo napísali iba kratučké práce-okolo 2 strán, dostali B... 🙂 🙂

dievčatá, ak chcete, tak vám do mailov prepošlem môj projekt..Mala som A.. 😕 😕 Tiež som to písala podľa projektu jednej dobrej dušičky z tretiaku... 🙂 🙂

janka46
2. dec 2008

Maruschka ja idem na kazuistiku v stvrtok a ma nas este ze vraj aj ustne doskusavat 😠

a potom my uz ostava len posledna skuska Projekt III.sektok 😖

zuzka1.
2. dec 2008

baby to co studujete!!!!!zle sa to aj cita!!!co je kazuistika?????

maruschka
2. dec 2008

Zuzka1-Kazuistika je pravdivý popis prípadu klienta-je tam rodinná anamnéza, osobná anamnéza,diagnostika,analýza sociálnych údajov, záver...Jednoducho,ako soc.pracovník dostaneš klienta a robíš s ním také zhrnutie jeho života,života jeho rodiny a snažíš sa to zdiagnostikovať,nejako to zdokumentovať...Je to lážo-plážo predmet..Ja som opisovala prípad mojej tety-takže som mala pravdivý príbeh.. 😉 😉

zuzka1.
2. dec 2008

no takto vysvetlene je to ok, ale nazov priserny!!!!!to vsetky tu na MK studujete socialniu pracu?????

maruschka
2. dec 2008

zuzka1-tak skoro.. 😀 😀 😀 Ale nie, je nás tu asi 5-6..aktívnych pisateliek na MK, preto sa to zdá, že sú tu iba baby zo socky 😀 😀

maruschka
2. dec 2008

janka, nás doskúšaval z Projektovania/museli sme stručne opísať projekt,cieľ,aktivityatď/..z Kazuistiky nie..
ale inak ten Projekt v III.sektore je dobrá kravina-podľa mňa..My máme pred sviatkami ešte Právo/skúšku s Kunošíkom 😎 / a prednášku z Antropológie 🙄 /inak skúšky v 2.ročníku dopadli ževraj hrozne, nás to ešte len čaká, tak som natešenááááá 😖 🙄 /

sonnya
3. dec 2008

maruskchka ten projekt mas z kazuistiky alebo z vedecko-vyskumnej cinnosti? My sme zatial mali len VVČ a mame napisat projekt do konca januara, ale zatial neviem aku otazku si dam na vyskum 😝
Inak Dejiny SP co som mala mat skusku v piatok prekladam az na januar - sa to nestiham ucit a v prvaku som u tej profacky zhytala Fx tak tento rok nechcem 😎 Takze sa teraz zacinam ucit na rodinne pravo - mame na nom takeho profaka co si da na tom poriadne zalezat 😖 a to som nebola na prednaske tak dufam, ze mi to neda pocitit na skuske 😝

maruschka
3. dec 2008

sonnya, tak ti držíme palce...A ten projekt mám z Projekt v soc.práci/žiadosť o finančné dotácie na nejaký tvoj vymyslený projekt-od fondov EU/ a Kazuistiku už tiež mám oznámkovanú..Takže to sú dve práce za mnou a ešte ma čaká ročníkovka, na 25 strán..A pre tento rok hotovo s písaním...dúfam 😎 😎

bibinka
3. dec 2008

maruschka- ak budeš tak dobrá, písni a pošli mi do ip ten projekt, rada by som videla ako to vyzerá- aspoň sa niečomu priučím. vďaka.

maruschka
3. dec 2008

dievčatá, tak to tam máte...Nie je to nijaká vysoko odborná práca..Tam ide iba o pohľad sociálneho pracovníka a vyrozprávanie životného príbehu...To je vlastne taký záznam zo sedenia, kedy sa snažíte s klientom prebrať všetky okolnosti a udalosti v jeho živote...Ak ten človek zomrel, prognóza sa nedáva..Ja ju tam tiež nemám, lebo tá pani zomrela..Ale manžel dával, lebo ten chalan, ktorého opisoval žije a snaží sa o akú-takú nápravu... 😉

bibinka
3. dec 2008

maruschka- je to super, čo chceš, ved je to OK.a je to tvoja práca ,od nikoho si neodpisovala, tak čo? 😉