Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
17. mar 2009

ano erika a dokonca aj mm povedal ze da sa jest... 😵 ...este aby ma pochvalil to by bolo 😠

no ideme sa nachystat von a ja cestou kupim dzusiky....
erika 10kg????to co je za zazrak? a potom sa to rychlo nenaberie?
a kolko si uz schudla herecka? ved uz musis nocit M velkost aj ty? 😎

norik1
17. mar 2009

Dzani neboj zvladnes to, len stale ked ta prepadne hlad treba vypit naraz aspon 3 deci niecoho...vody, dzusu..mozes si aj ten dzus riedit 🙂 a ak fakt nevydrzis, daj si jablko....

amatula
17. mar 2009

tak ideme teda na to 🙂 idem umyt aspom dve okna lebo ma prepadava hlad 😀
a budem popijat dzus 😉 ....norik a rajcinovy s vodkou?ved to musi byt hnus 😖

norik1
17. mar 2009

Amatula nikdy si nepocula o Krvavej Mary? Bloody Mary? rajcinovy dzus, vodka, sol, peper a kto ma rad tak aj Tabasco... brutal, ale je to chutne...

http://www.foodlife.cz/index.php?option=com_con...

amatula
17. mar 2009

ja neznasam uz len tu vodku 😖 😝 samotnu......

amatula
17. mar 2009

norik a ozaj ako to je so sladkim???nejes vobec sladke alebo obcas alebo ako????

lebo ja som zavisllak na sladkom,,aj ked uz nie tak ako som bola ale aspom raz denne musim mat......to je lepsie teraz pijem caj kavu bez cukru ale este pred Matom som si davala dve lyzicky 😅 a sladkosti aj tri krat za den...
teraz mi staci jedna 😨

norik1
17. mar 2009

no jasneee ze si dam... nie som sice moc na sladke, ale ked si na zelenine tak nejaka ta energy chyba... ked mam zvieratkovsky den (mäso, syry, vajcia, mliecne) tak si dam nejaku cokoladu - nie keks kvoli muke. Ked mam rastlinkovy den, tak si dam nejaky keksik, alebo moju oblubenu sojovu tycinku, alebo zasa tu cokoladu... ale snazim sa len doobedu...zdoraznujem, snazim sa 😀

a ked mam zvieratka tak si dam aj zmrzlinu...a v pohode, ide to a ani sa moc neobmedzujem...

norik1
17. mar 2009

ozaj kavu som si prestala sladit uplne... 😵

norik1
17. mar 2009

inak vodku ani ja nemusim, nemusim dokonca ani ten rajcinovy dzus, ale takto pekne dokopy to raz za cas je celkom fajn osviezenie... a ty mas rada rajcinkovy dzusik?

blau
17. mar 2009

Ahojte ako Vas tu citam , tak ste riadne rozdietovane okrem mna a amatulky...Ale Norik musim ti dat za pravdu ze delena strava je asi najlepsia a nie taka brutalna a da sa v podstate jest stale. jeden odbornik na vyzivu teraz bol strasne tucny a schudol pomocou delenej a teraz pise clanky do casopisov a je trener vo fitness a tak. A hovoril, ze ked chcete velmi schudnut, tak najlepsia je ta zivocisna a hlavne jest same ryby, ze to ide krasne dolu. Ja som ju raz drzala, teda nie dlho to ked som tak zhukla pocas mojho``posobenia`` v Parizi a uplne som vynechala chleba a fakt to islo dole. Ja Vam velmi prajem, aby ste boli spokojne so svojou vahou a aby ste to co najrychlejsie dosiahli. Pekny den

zuzka1.
17. mar 2009

ja vodku mozem, ale len s redbullom alebo s grepovym dzusom, inak nie, zemiaky v tekutom stave mi neorbia dobre 😝

norik1
17. mar 2009

tak caute na chvilu, idem k nasim nech si aj ja oddychnem 😀

ericienka
17. mar 2009

norik 1 kde byvaju tvoji rodicia?

dzanka3
17. mar 2009

no ja uz mam po diete - to moje decko nechce hltat ked mu len popucit - dnes som mu klepacom na maso pekne na jemno popukala a len vrestal a nechcel - on je hladny a ja som sa od jedu najedla 😠

zuzka1.
17. mar 2009

dzanka nevadi, staci nejesst vece ra trosku aspon trochu si zacvict
maly chce len mixovane??,my sme uz presli na rozlacene alebo nakrajane na drobno.
A hlasim, ze vcera zjedol maly na veceru cely rozok s lucinou celou, nakrmil s asam, natrhala som to na kusky, kazdy jeden kusok ponatierala lucinou a maly sa krmil sam.spinavy bol statocne, ale napakany a spokojny, ako to zvladol.

amatula
17. mar 2009

dzanka a preco ho uz nutis na popucene ved ma este cas nie 😕 😕 ja si myslim ze v tomto pomali dalej zajdes......moja neter vobec nechcela mixovane len popucene a moj Dalibor nezjjedol nic popucene do roka a pol,,len mix...........je tam toho......

no ja nejdem na dietu ani odelenu stravu ale nieco sa priucim a chcem obmedzit tie kaloricke jedla a veceru....
mne staci dat dole 3 az 5kg,,aby som zasa nemusela menit celi satnik 😀
a moj chlap ma dva metre a vahu okolo 100kg,,tak zasa aby ma len tak jednou supou nezrazil na zem 😀
aj ked po dnesku mam zasa pocit ze to skor speje k rozvodu ako k stastnemu manzelstvu 🙄 🙄

a´rajcinkovy dzusik .....vypijem 😖 ...ale pocula som ze pomaha pri chudnuti..neviem co je na tom pravdy 😕 😕

a dnes robim zapekany syr 😅 😅 tak az od zajtra 😕

zuzka1.
17. mar 2009

my sme mali vyprazany, amatulka ako sa robi zapekany syr?

amatula
17. mar 2009

mam traky super recept len ho musim ist pozret do schranky potom napisem je to mnamka ale kalorická 😅 😖

zuzka1.
17. mar 2009

amatula nevadi, ved ich spalim, ked snaztilkujem, nie?

amatula
17. mar 2009

http://vrablanska.blog.sme.sk/c/89484/zapeceny-...

ja to vajicko rozslahavam a polievam to s nim..nechuti mi tam ked je tam take cele 😝 inak je to mnamka a mam misky na jednu porciu take krpate 😉

amatula
17. mar 2009

a ja si to dam dnes este s tatarkou na rozlucku pre zdravou vyzivou 😀 😀

erikasadek
17. mar 2009

ahojte baby, prepacte odisla som a nestihla som sa rozlucit..... 🙂

takze uz som sa vyzalovala , v zufalkach..

blau co sa tyka muza , neboj a moj ma take stavy vtedy ho chcem zabit... 😀

nepocuje a nevidi.. a nic nechape , lebo s amu nechce..

😀

dzanka, ta dieta su ciste proteiny ake v prirode nai nejdes ciste.. takze vaha ide velmi rychlo dolu; a hlavne nestracas , svalovinu....
ano da sa aj , masovou dietou tiez proteinova, ale tam stratis max 4 kila za tyzden..

otom treba samozrejme robit stabilizaciu, ak to spravis dobre tak nepriberies...
😉

ja poznam ludi co stratili za mesiac 25 kil a potom uz len stabilizacia av pohode.. samozrejme, aj ,vitaminy a vsetko k tomu co patri....

tuto dietu robia vsetci aherci spevacky a podobne rychle a nenarocne, len narocne na penazenku... 😉

zuzka1.
17. mar 2009

mylsis, ze take sacky dostaneme kupit aj tu?

norik1
17. mar 2009

jaaaj som sa u nasich vazila, asi budem drzat post dalsich 5 dni...a mama ze ci si nechcem vahu zobrat domeov...NIEEEEEE

erikasadek
17. mar 2009

zuak amoja to neviem.. poviem ti az ked pridem na slovensko... 😉 som ti nepomohla ze? 😖

amatula
17. mar 2009

norik a kolko vazis?a merias??ak nieje tajne 😉 lebo na fotkach sa mi zdas chudunka 😕

norik1
17. mar 2009

168/66 😠

norik1
17. mar 2009

Ericienka nasi byvaju v Starom meste za Jumbom

erikasadek
17. mar 2009

jezisi noirik tak to si naozaj obezna.. 😀 😀 😀

neblazni.. 😉

norik1
17. mar 2009

obzna nieeeee ale tych 6 kil by mohlo ist dole...