Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
20. mar 2009

sikovnaaaaa... a tie volby si si zistovala? ci mozes? vidis ved ja ani vlastne neviem, ci brat v anglicku ide volait alebo to ma v pazi...

erikasadek
20. mar 2009

na ambasadu som nevolala zatial zavolam na buduci tyzden co sa tyka volieb..
ale vidim to blbo , treba sa presunut na ambasadu a mne sa nechce ist cez cely pariz... 😒

norik1
20. mar 2009

eri, tuto sobotu su volby 😀 ale ked sa mas trepat cez cely pariz tak to by som kaslala aj ja...bracho vlastne tiez nebude, lebo siel lyzovat do Kanady, sviniar jeden

erikasadek
20. mar 2009

jej ten sa ma... 🙂 😀

aha tak tuto sobotu pojdem rano s patom k homeopatke a potom ideme do disneylandu... 😉

zuzka1.
20. mar 2009

erika nebudes moct volit urcite, pretoze to musis podat ziadost na urad, ktory sidli v petzalke, tam su zapisane vsetky osoby Slovaci zijuci mimo sr, teda ti, ktori maju inde trvaly pobyt. Oni by ti poslali obalku , kde by si napisala kandidata a najneskor 15dni pred volbami musi byt dorucena na ich adresu spat. Mylsim, ze take su tie lehoty, alebo nejak podobne, je to v ustave, mala som z toho skusku, len tie lehoty si uz nepamatam.

erikasadek
20. mar 2009

zuak ata vidis, nikdy som navolila, a asi ani nikdy nebudem.. 😀

norik1
20. mar 2009

Zuzi nestuduj tolko preboha lebo toto znelo ako zo skript 😀 😀 😀 ale zasa raz byrokracia a ked si to nasinec zijuci v zahranici zisti tak sa na to cele vyprdne... verim tomu lebo ja by som sa vyprdla urcite 😀

zuzka1.
20. mar 2009

norik ver mi, ze ja duplom!!
mali by bojovat za kazdy jeden hlas volica a podporovat, aby ludia volili a nie odradzat a komplikovat

blau
20. mar 2009

presne tak(myslim volby)
dusime sa dusime 😀
my sme tu mali volby zacitakom mesiaca milion letakov aj pera cukriky a pasteta na chleba zavesene na dverach aby sme volili. NIIIIIc pastetu sme zjedli aj cukriky s perami sa hra maly, ale volit sme neboli.
A kde je dzanka a amatula?

norik1
20. mar 2009

oni asi nezaplatili elektriku a vypli om nety aj compy hehe... alebo sa Dzanka nechce priznat ze nedzusikovala cely den 🙂 a Amatula....zachranuje deti lebo urcite prave daco riesia 😀 😀 😀 alebo milion dalsich scenarov by som tu vymyslela 😀

blau
20. mar 2009

dobreeee, som sa pobavila. Ozaj norik ano tu fotku na hrade melir si daj v kazdom pripade, (HOVORI ODBORNIK)

norik1
20. mar 2009

jaaaaj vazne, vidis som zabudla 😀 o to viac si to vazim 😉

dzanka3
20. mar 2009

caute caute
norik ty si uhadla ☹ veru dzusik ale nie s reznom ale pizzou 😀 😀 😀 a aj sampanskym 😝
a uz aj zakusky kostujeme co budu zajtra na svadbe...no co vam poviem - ale neustale myslim na dietu - aby ste si nemysleli 😀
idem okupat krpateho....potom ja sa musim nejak poludstit nech tam zajtra nevyzerame ako sedliaci z dediny 😵

amatula
20. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
vobec nastiham 😝

zasa mám super manzela 😵musim sa venovat 😀

A dnes som si bola kupit nove lyze a zajtra sa idem na Kubinsku holu dolamat 😀 😀 😀 😀 😖
Mata nechcavam svokre a ideme sa este vyblaznit.......tak ked to prezijem ozvem sa zajtra vecer alebo nedelu 😕

tak pekny vecer,,este krajsu sobotu prajem 🙂 😉 😵

idem balit 😎 😎

norik1
20. mar 2009

tak si to uzi, strasne sa tesim ze je to u vas ok🙂 oddychnite si a milujte sa!!!! 😀 😀 😀

amatula
20. mar 2009

he he dik norik 🙂

milujte sa a mnozte sa hej....

ale mnozit sa nebudem uz to co mám nestiham 😀 😀 😀 😀 😀

caute idem ja lebo o stvrtej vstavam 😖 😝

norik1
20. mar 2009

ved presto som tu vetu stopla za "milujte sa" he he mnozenie uz len nacvicujte 😀 😀 😀

zuzka1.
20. mar 2009

zienky uz spite??
tak my sme boli s mm v tesci v NR, kupili sme hojdacku, taku hru s kladivkom, malemu pyzamka, supravu disney pochopitlene, lsnecne okuliare, bodynka a straaasne vela zrasdla, neivem na co, ale ok, mm poje.
idem vybalit, do sprchy a hajat, zajtrajsiu skolu si este rozmyslim 😝 😝 😝

blau
21. mar 2009

zuzik skola v sobotu, to ako tu v rakusku. Ble...M niekde zmizol nepovedal a maly spinka. Tak a ja si dam asi pivko, som hrozna ale mam nan chut.

norik1
21. mar 2009

he he blau dobreee pivko na rano 🙂 no a co? ked ho milujes, nie je co riesit 😀 😀 😀

My sme sa vratili z plavania, spinkame 😀

zuzka1.
21. mar 2009

ahojte zienky, rano sme nabehli s mm do dm, nakupene na mesiac by malo stacit, kupila som malemu perfis ciapku a tri cocodrilacke bodynke, tie su cellkom kvlaitne, apson ja mam taku skusenost, mne sa usli rifle a taska, a a a teraz budem mat obdobie apson 3 tyzdne, ze nebudem kupovat ic, lebo s aso mnou rozvedie!!!!necham mu vydychnut!
objednala som tu trojkolku ak si pamatate, dlao som link.Som zvedava kedy bude.
Hojdacka je zavesena v zahrade, dedo montoval rano, tak budeme vonku, poobede pojdeme odvolit a potom budeme slavit tie sestrine narodky, bude rodeo, vsetci surodenci pokope=dobra opica!

norik1
21. mar 2009

no ja sa pre zmenu pridavam k skupine tych co maju doma tichu domacnost... pokosili sme sa a mame klud obaja, kedze sa nerozpravame 😅 isiel von s malym tak ja idem zehlit...

erikasadek
21. mar 2009

norik tak to mi je luto.... ☹

amatl aakze ty si uz, na koni teraz uz je dobre.. 😀

zuzka ty vecna nakupovatelka;. 😀

zuzka1.
21. mar 2009

baby co ste besne vsetky tichu domacnost, no cakam kedy to pride aj na moho ,ze ma nasere!!
idmee volit terza, nechcelo s anam predtmy,sme boli vonku pol dna!
maly spi, tak ideme, mozno aj do ulic vyrazime, ale nie na dlho, mm ma rano strelby!

erikasadek
21. mar 2009

zuzka pridavam sa do klubu tichej domacnosti.. 😠

norik1
21. mar 2009

Zuzik pockaj este rok dva a aj ty budes stalou clenkou 😀 asi je to po urcitom case normalne, pred dvomi rokmi by som sa ti vysmiala ze my a ticha domacnost??? Iba ked nikto doma nie je 😀

erikasadek
21. mar 2009

norik ked ti chlapi to sa jednoducho neda preglgnut 😠

norik1
21. mar 2009

tak tak, presne...niekedy je mi zo vsetkych chlapov na grc...a to som porodila do tohto sveta dalsieho 😀 😀 😀

erikasadek
21. mar 2009

a ja dvoch... 😀 😀

erikasadek
22. mar 2009

dobre ranko.. tak co je s vami dnes to zachranujem ja.. ☹ 😕