Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
26. mar 2009

xixi monkula 😀 😀
zijes???????

zuzka1.
26. mar 2009

monkula ahoj, osm cakala kedy prides, ako to ide s tym formovanim postavy???
ja som zacala tiez, ale nie tak moc asi ako ty, ale cm z pasu a brucha a stehien idu dole, pred chvilou som dosla z aerobicu, dala nam zabrat sucina!!!!

monkula
26. mar 2009

amatul, žijem, bola som u našich... 😉
zuzka, bidne, bidne, ale som od včera začala natvrdo, bola som včera aj dnes v posilovni, tak msa zajtra asi nepohnem 😀 😀

erikasadek
26. mar 2009

monkul aahoj........

jezisi , vy uz aj vyzdoby mate.... 🙂 😀

takze aby som sa dala do prace s detmi?? to bude zabavy.. 😀

norik1
27. mar 2009

cafte vsetci, caf Monkula, no teba vidiet.....to si bola docasne odstahovana? 😉

Nemam vahu ani som sa ja sprosta na zaciatku nepomerala, ale uz taham opasok na rifliach na tretiu dierku namiesto prvej 😎 takze nem zle, nestazujem sa...len este vydrzat a potom pomaly kombinovat 🙂

Mamuse ako dnes? co porabate?

zuzka1.
27. mar 2009

ahoj norik,
to ti dobre ide, mna mm rano o pol 2 meral!!!!
neviem preco sme nesli rovno spat, ale citila som sa taka lahucka, takze mam 4 cm z pasu a brucha a 4 cm hor ena stehne!!!!!!!! 😀 😀
tak budem drzat a cvict teda este aspon mesiac a uvidim zase

dzanka3
27. mar 2009

dobre ranko
vy ste ake frajerki 😎 no nist idem ja radsej zehlit a potom upratovat nech sa hybem aspom trochu.....
a veru len napiste ako vam to ide snad ma to nejak motivuje - lebo ja uz neviem co - asi sa budem musiet znova vydavat - vtedy som 10kg za mesiac 😵 😕

erikasadek
27. mar 2009

ahojte, anorik zuzka, ste frajerky.. 😉

dzanka a ty ako, ako sa ti dary..... 😉 drzizs sa?

norik1
27. mar 2009

Dzanka tak sup sup na vyrocie rychlo vystrojit svadbu, date si opakovacku 😉
No priznam sa ze mna motivovalo az to, ked som sa videla v jednom zrkadle v obchode ked som si skusala nejake tricko alebo co...no bola to hruza 😝 😝 😝 a potom sme sli na tu lyzovacku a kamoska co chodi do Polska ficala uz mesiac na delenej a bolo vidno vysledky...tak este v hoteli som pomenila jedla tak, aby boli len so zeleninou 😀 😀 😀
A mne maly pozera Bebe TV a rehoce sa nahlas z lehatka betar jeden...

erikasadek
27. mar 2009

norik moji tiez ficia v poslednej dobe na baby tv..no ja nechapem, pato zmenil namiesto , disney... 😕

norik1
27. mar 2009

no aj synovec 4,5 rocny presiel z minimaxu na bebe...daco na tom bude 😀 😀

dzanka3
27. mar 2009

ja sa inak drzim - tic tacujem...upratujem...vela vody pijem...
ale co sa sladkeho tyka - aj take si doprajem 😕
snad od pondelka pojdem na dietu nejaku aj ja uz konecne - zatial stale len planujem a nic z toho - skutek utek.......
norik a mne tu maly cd roztahuje- musim ho vyhnat odtialto!!!

norik1
27. mar 2009

hej Dzanka betari su to!!! nas lubi videokazety, lebo maju cervene obaly...jak maly byk ked ich vidi 😀 😀 😀

dzanka3
27. mar 2009

jaaj ste ma normalne navnadili - spravila som 30ks brusakov - ale tak ze ruky vedla tela - maly byt za hlavu???no to by som sa nedvihla 😅 a aj na rotane som chcela trochu - ale tem moj pomocnik my chcel pomahat....- to je vyhovorka cooo 😀 😀 😀
a ozaj erika a tie napoje co si pila - kolko islo dole ved sa pochval ?

amatula
27. mar 2009

ahojte

no dnes to bude fuska
rano ma bolela hlava...potom prisla svagrina s neterou( 2roky)tak zas bolí 😝
zachvilu mi segra doveze neter tiez 2 roky ze na chvilu postrazit........ 😖 to uz budem muset mat asi aj obklady..a este mám aj upratovat 🙄

idem rychlo povysavat 😝 a navarit makoveho caju

pekny den prajem 😀 😀

amatula
27. mar 2009

ja sa k tej diete ani nevyjadrujem 😅 😕 😕
som to kila so soboty,drapla naspät 🙄

norik1
27. mar 2009

amatula v tvojom pripade su to mikrodeka a nie kila 😀 😀

zuzka1.
27. mar 2009

asi tak, ved si jak prutik!!!!!! 😠

norik1
27. mar 2009

a jeden valetol to spravi - tu navstevu 😀 😀 😀 alebo vies co? sprav liter caju, drbni tam dva dithiadeny a mas klud 😀 😀

amatula
27. mar 2009

ze prutik...tak dubova snoha 😀

zuzka tak si aj ty prutik ved co si pisala máme podobnu vahu! 😉

no Mato zaspal a Dalibor sa hra s Ninkou...vysvetluje jej ako sa hrat s autami 😀 idem robit dozor....a stlmit im decibeli 😕 😨

erikasadek
27. mar 2009

norik asi to bude tym, zeta davaju teraz vela obrazkov a slov, a pato takto vela opakuje.. takze lepsie rozprava... 🙂

a zase dzanka, moja na vahu pojdem az v nedelu.. ale pijem stale, aj moj muz, on uz schudol za tyzden, 4 kila.. je nadseny; este jeden tyzdne, a konc s dietou...
on vela nepotrebuje zhodit...

norik1
27. mar 2009

a uz sa rozpravate? alebo ta dieta je ze nech si spravi sam jest? 😉

blau
27. mar 2009

Hoj kocky, som si Vas pocitala. Vcera sa nedalo, boli sme na tej navsteve. Baby oni maju psa a macky v dome vsade tie chlpy , ze sa neodvazite ani nikam sadnut no hruza. Prisli sme domov a sme len vzdychali obidvaja ako mame pekne a cisto. Maleho som vydrhla. Ale inak su ty znamy strasne zlaty, len toto...fuj. Dava mi aj veci po jej synovi. Take krasne veci len od chlpov, tak ich odchlpujem lepiacov paskov a 100x periem.
A inak? Co mate noveho?
My krasne slnecno Mario ide polievat travnik(nenarasteny este 😀 )
Maly spinka, a potom idem do mesta na topanky 😉

dzanka3
27. mar 2009

blau no to by som ani ja nezniesla - a asi by som u nich maleho len na rukach drzala.....ja mam rada aj macky aj psov - ale vonku a ked si nemam kde ruky hned umyt ani ich nepohladkam - ked si mam tak ano a s radostou.,....

ten moj krpec uz ide do dalsej fazy - najskor dvierkami na skrinke buchal, potom otvoril a pozerak co je dnu a teraz uz otvori a opacuje co je dnu - zatial este nevyhadzal - ale uz to dlho nepotrva 😀
no pokial ja dopisem on to ma vonkuuuuuuuuuuuuuuu

blau
27. mar 2009

jaj maly je sikovnickek. Ani mi nehovor, boze ake ja mam nervy, ale maleho len tak neudrzis na rukach on chce chodit lozit hrat sa. Ked sme vysli von, tak som si len tak vydychla. Ale zas sa smykal na zadrbkanej smykale, tak bo l ako prasiatko 😒
ruky sa im daju umyt len na poschodi v kupelni tam som ani nebola, a v kuchyni, kde je umyvadlo nemaju ani mydlo. Oni si ani ruky asi neumyvaju 😠
Volali nas velice na navstevu a pridte pridte pritom maly >Filip bol nachcypany furt mu tiekol sopel a Manfred tiez. To som tiez bola nastvana. Ja ked sme chory, tak nikoho na navstevu nevolam ani nejdem 🙄

erikasadek
27. mar 2009

blau na takuto navstevu treba dobre nervy...... 😠 ted aja ma doma macku , ale tazko najdes chlpy v byte, a ktokolvek kto k nam pride, ani nepozna ze mame macku.; vzdy su na konci prekvapani, ak s anahodou ukaze ty mas doma macku???????

norik vsetko si robi sam; len ja najviac trpim , spim na gauci , uz , tyzden.. boli ma chrbat , ale , nepovolim.. 😠

blau
27. mar 2009

eri nepovol nepovooool. Ano aj moja kamoska ma psa v byte a neviem o nom. Su ludia , ktory nie su humusaci, a tito su tak zvyknuty. No ale ti poviem sa z toho este dnes spamatavame.

erikasadek
27. mar 2009

nepovolim ver mi.... 😉 😉

tak to mas pravdu , a mam pocit ze ich je vela takych humusakov.. 😖 😝

blau
27. mar 2009

je..... a ja som taky medvedik cistotny a mna taketo veci vytacaju a potom doma drhnem este viac aj umyte 😅

zuzka1.
27. mar 2009

erika nepovol, len na tom gauci by mohol spavat on, nie?
bol tu kamarat, isli aj s mm na strelby, dnes maju skusky strelecke, tak snad aj oslavovat pojdmee vecer.
zajtra mam jazdu a 9.4. by som mala mat skusky