Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

avoncek
27. mar 2009

Mile maminky,prosim vas hladam kontakt na maminku,ktora mala na bazare ponuku,ze ide nakupovat do anglicka veci zancky next tento vikend.Ja som ale uz na nu kontakt nenasla.Neviet nahodou? dakujem

blau
27. mar 2009

tu sa taka este nenasla, skus pozriet temu nakupy v Uk

amatula
27. mar 2009

jááááj neter spinka to je poklad zje co jej daju a spat teda vie nie ako moji 😕

dzanka si ma inspirovala tak stahujem spalnu 😀 lebo som mala Mata vedla seba a dala som ho dalej do kuta,,no ten krpec vsetko dociahne tak musim zvesit obraz a moj nocny stolik posunut....
mam tam sperkovnicu a chcel ju dociahnut...rucickou sa nedalo tak skusal nohou 😀 😀 betar jeden

ale sa vytesuje 🙂 chodi hore dole po postielke a skuma kde co 🙂

norik1
27. mar 2009

no uz musim aj ja daco poprestahovat 🙂
uz sme chceli obyvak minuly tyzden ale nijak raz sa neda... musime daco povyhadzovat, ale ked teraz tam vsetko potrebujeme...tak az ked maly kus vyrastie 😉

Eri alebo by ste sa mohli striedat...ale mas pravdu aj ja by som spala na gauci... pri mm som to este neurobila len pri byvalom...tak tesne pred rozchodom asi 3 minuty 😀 ked som mu to hovorila, neveril ze ked sa raz odstahujem, tak je to koniec...neveril, uveril... 😀 😀 😀

blau
27. mar 2009

kde ste ? to tu zas flakate 😒

zuzka1.
27. mar 2009

flakame, veru vsetky a riadne!!!hanba nam, ved sme uz boli na druhej strane, nie,
videli ste pocasie baby???
ze 16-17 stupnov a tpelo, osm straaaaaaaaaaasne zvedava, nech mozme ist novu trojkolku prevetrat

norik1
27. mar 2009

no to aj ja... my rano plavame, tak som zvedava na tie teploty 😀

boze uz zasa chlascem 😀 😀 😀

zuzka1.
27. mar 2009

ja sm pila vcera, ale len 3 striky a sup ho domov

norik1
27. mar 2009

..ze len...mna by niesli....ziaden trening 😀 😀 😀

amatula
27. mar 2009

🙂

zuzka aka fotecka aja ze to nova clenka 😀 si ma dostala

co ideme zurovat? 😀 kto sa prida ja sajem vinko a krv muzovi 😀

norik1
27. mar 2009

ja sa na tu krv este len chystam 😀

amatula
27. mar 2009

babulky ale sa vam spinka cooooooooo 😠

ja som sa tu dajak zabudla 😀 😀 😀 😔

monkula
27. mar 2009

amatual, a jja so msa tu zabudla... MM mi kúpil v McDonalde šalát so syrovým dresingim, tak som mala sviatok 😀 😀

amatula
27. mar 2009

nerob chute 😠

idem si dat vodu 😅

monkula
27. mar 2009

aj aj pijem vodu.. lebo so mstáel hladná 🙄 🙄

zuzka1.
27. mar 2009

baby este ste tu ci uz ste zalomili???
ja mam pracu hotovu, este sa s tym pohram zajtra, nejake animacie a tak a hotovo! sami uz oci krizia, mm tu chrni, idem sa dat do gala a do postele!
a aj ja pijem, vela vela vody, ja som vzdy vecer strasne smadna, kedze cez den normalne vodu nepijem!

amatula
28. mar 2009

krasne ranko prajem 🙂 😵 slnieckovééé 😎

vecer tu snorim do polnoci....a rano budicky o 6:30 😖 🙄

idem dat kaficko a poupratovat a navarit a kolacik upiect,,,mozno pride svokra 🙂 😉
a vecer sa mozno pojdeme kupkat 🙂
chceli sme ist lyzovat ale uz su tie podmienky slabe tu naokolii 😒 a mm uz má cestovnu horucku....co by aj nie tam kam ide 😀

zuzka1.
28. mar 2009

dobre ranko!!!
ja som sa chystala vcera pred pol 1 spat a moj synator sa povystieral, postavil a chechtal, velice vyspaty(spal cez den 6 hodin)!!!Tak sme sa hrali do pol 3 a spinkal dalej, len rano uz po 6 bol hore!
Ja som vcera tu pracu spravila, etse mi chybaju nejake animacie a mam to!
amatula akam ide mm, ked sa tak tesi?nech mozme zavidiet 😝

norik1
28. mar 2009

hej hej, moja mama sa vratila z lyzovacky v Svajci a na velku noc ide s ocom na Kubu... co vam budem hovorit...ja im mozem akurat chodit kvietky polievat 😢 😢

blau
28. mar 2009

Cuba-Libre tak nech si to tam uziju a nech si zoberu memory stick aspon so 6timy giga.
Tam je tak krasne, najkrajsia vodicka. Hned by som isla zas.
Norik do kelu skoda, ze som nebola pri prezidentovi, ked si pisala aj ty. Na tuto temu som ja hakliva 😅

norik1
28. mar 2009

juj aj ja... tak dohodneme a pojdeme hm? 😀

zuzka1.
28. mar 2009

co?o akom prezidentovi?
a viete co?
v pezidentskych volbach a nemoze volit zo zahranicia!
iba ked su volby na VUC a starostovske!
nejak osm s ato zle naucila, ze?
tu je krasne, umyla som okna, ked maly spinkal a ideme k mamke mojej, je sama doma, tak pojdeme von, mam jazdu.

norik1
28. mar 2009

rano svietio slniecko nadherne, rysoval sa krasny den a prd z toho, bola som teraz s malym vonku, pockala kym zaspi a sup naspät do tepla lebo VKV fuka jak zmyslov zbaveny!!! Ciernava na oblohe, no humus!!!

amatula
28. mar 2009

noo aj u nas fuka 😝 😒

zuzka niet co zavidiet 😝 🙂 chodi do nemecka..polska,ukraina a top je rumunsko 😀 od tial ked pride sa tyzden spamätava a bozkava nasu maticku zem 😀
teraz ide do polska 😉

norik1
28. mar 2009

a nevezme aj mojho? 😀 😀 😀

amatula
28. mar 2009

no ved mu poviem nech sa cestou ponho zastavi 😉

amatula
28. mar 2009

ale zasa s Rumunska nosi nadherne drevenne hracky 😉 este nikdy som nukde take krsne nevidela

teraz budeme mat len krowky 😅

amatula
28. mar 2009

pisem ako mamlas 😕

nikde a krasne 🙂

norik1
28. mar 2009

no nahodou take fajne natahovacie krowky....jedna basen 😀

dzanka3
28. mar 2009

ahojte
aj som sem dva krat napisala aj vymazala...
taka som dnes nasrata ze nemozem ani verejne pisat dnes
tak caute 😠