Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

monkula
4. apr 2009

mne dovezú dve fľaše v utorok... ešte mám v chladničke na dne fľašky trošku, ale nemám džús... 😀

norik1
4. apr 2009

no to je len relativny problem... 😀 väcsi problem by bol keby si mala 3 litre dzusu a pálenô nikde 😀 😀 😀

monkula
4. apr 2009

norik, mne čistý alkohol nechutí... budem sama doma, tak umyjem riad a asi si nalejem trošku limoncino.... suvenír z dovolenky v IT 😀 😀

norik1
4. apr 2009

ved ani mne 😀 ale je furt lepsie ked chyba nealko 😀 😀 😀 prinajhorsom si spravim sumienku 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
4. apr 2009

monkula ahojjjjjjjjjjjj 🙂

zuzka ty si ma velmi vazis ze? dakujem Ti, nie nie som len som si uz vela presla s mnohymi detmi co som strazila a s patom su to skor specialne perly, medicine sa vymykajuce....
no ma teraz 39°C ide spat trochu meskal aspon do seba dostal trochu kakaa.. dufam ze zajtra do neho , pojde
aspon kuracia polievka co som dnes spravila.;

ale poviem Ti jdno ked mu vystupila cez 41°C teplota nebolo mi vsetko jedno.. bala som sa hlavne o jeho hlavu a srdiecko..a hlavne aby ochladzovanie , nesposobilo konvulzie... toho najviac.. 🙂

baby prajem vam krasnu nocku.. ked tu nie ste.. tak zajtra pa.. 😔

monkula
4. apr 2009

ahoooj, eri, pozrela som video, no krásne sú tie Tvoje detičky a ty máš úžasný smiech.... 😉 😉 😉

erikasadek
4. apr 2009

ahoj , ja uzasny smiech si robis srandu ze? 😀

jej dakujem za ne.. su to zlaticka len pato v posledej dobe dost trpi........ ☹

ako s ami mas, dietujes ze? tak ako?

monkula
4. apr 2009

eri, akú srandu? nie, ozaj más úžasný smiech, aj hlas máš milý.... pozdravujemeb Paťka, nech sa uzdraví..
nediétujem, chodím cvičiť, ale stravu flákam... kamarát mi zstavuje jedálniček, ta som zvedavá, čo mi zakáže... 😀
inak rovnako....

erikasadek
4. apr 2009

aha tak dakujem , vidis a ja ma depku ked sa sama pocujem, alebo ked sa vidim.. 😠 😀

tak si mi dala optimizmus.... 😉

aha takze tak, kamarat sa ti sytara o stravu tak , vela zdravych tanierov ti zelam..
nie, ale vazne nech ti to vyjde, aspn ze cvicis ,ja uz ani nato nemam silu pri mojich dennych kilometroch sa ani uz neda.. 😀

monkula
4. apr 2009

no, on te je sôr Jariho kamarát, majiteľ posilovne, ale poznáme sa aj my dvaja....

erikasadek
4. apr 2009

aha tak to vsetko vysvetlje, tak len si vytvaruj teliocko ako len si zelas.. nech sa vydari... 😉

amatula
5. apr 2009

ahojte 🙂

no mi sme mali vcera fajne den
dvor sme na kompletku upratali 😝 potom auto vybliskali,,no nadrela som sa hrozne 😝 ale deti mali radost ze su celi den vonku...
potom sme boli u tety na chalupe,,vratila sa s Thajska,,doniesla mi krasny naramok 😵 uz nech sa nosi kratky rukav 😉
potom pivecko no super idealna sobota 🙂 😉

dnes vari mm,,napapame a ideme do mesta na kaficko 😵 🙂

pocasie uzasne.....

prajem pekny den 😲 🙂

a ospravedlnujem sa ale nestiham ani citat o zufalkach ani nehovorim 😖 😕 😨



zubrowku zboznujem ale bez dzusu 😉 ja si rada vychutnavam kvalitu 😉 a originaaaaal 🙂

erikasadek
5. apr 2009

dobre ranko baby..

amatul eviem si predstavit ako si sa namakala.. 🙂

blau
5. apr 2009

ahoj ahoj, my tu mame krasne. Spravila som Brada Pitta z Maria 😀 😀 😀 ( som ho iba ostrihala)

vy ste tu ani poriadne neni, co bude ked bude leto. Tema bude na 7mej strane. 😎

baby (Norik) , tak ten komunista vyhral 😖 😔 😕 😠 😒

erikasadek
5. apr 2009

blau ahoj.. tak to musi byt teraz velky fesak, mario.. 😉

volby no koment nepoznam ani jedneho ani druheho... ale co uz, niekto predsa mosel vyhrat.............

blau
5. apr 2009

😀 😀 mosel nemosel( to slovicko sa mi paci) 😉

ano fesak 😀 😎
ako sa ma Patrik? dufam, ze lepsie. Ideme von. Papa

erikasadek
5. apr 2009

blau dakujem za opytanie, uz lepsie, prave zjedol par lyzic francuzskych zemiakov tak sa tu tesim ako mala... za chvilu ma brat atb silne a on uz ich berie od 4 dni a stale nic nejedol doteraz tak som rada, aby u neznicili , zaludok su velmi silne;..

norik1
5. apr 2009

no nic blau, nabuduce budes musiet prist na slovensko a podporit Ivetu... aj tak nazbierala krasne hlasy a keby nebolo Fica, tak ani IG nie je tam kde je...ved to uz je jedno 😉

my sme boli kupat v madarsku, boze baby neskutocne bolo, teplo, voda, relax, masaz...uz len sex tam chybal 😀 😀 😀

Zuzi no jasne ze aj nakupisko bol....maly sedel v kosiku nakupnom vyjaveny a vyteseny, ani nepipol a hral sa s balikom plienok, hrozne dobrucky bol cely den, ani nezaplakal, nic 😉 potom nahodim foto aj ked len z mobilu ale predsa 😀

zuzka1.
5. apr 2009

ahojte zienky, my sme prave dogrilovali, uz nam bolo chladno, tak idem trosku testovat, zajtra idem na piercing, potom pohadzem nove fotos, ok?
krasne di teraz, jak medove tyzdne, to bude tym pocasim!
dokonca mi ani svokra na nervy nelezie 😝

norik1
6. apr 2009

He he Zuzi zeby aj ona sex?

amatula
6. apr 2009

ahojte 🙂

dnes zas krasne pocasie 🙂 😵

ale povinne kazda minimalne jeden prispevok!!!!!!!!!!!!!!aspom tak rozsiahli ako norik 😀
lebo zanikneme 😒

vcera bolo uzasne,,kaficko v meste na terase,,prechadzka,,mm to tak bavilo ze ja uz by som isla aj domov,ale on len prechadzat sa 😕 .........ja viem mlade cicky poviliezali...nahodili sexi tricka 😀

dnes pranie,zehlenie..........a este idem nieco upiect 😝 a potom von!

norik1
6. apr 2009

Ved aj ty nahod sexi tricko, ved mas co dat donho 😀

No a Dzanka by mala dat rodicom zaviest nejaky internet, aby sa mohla aj v lete zucastnit diskusie 😀 😀

zuzka1.
6. apr 2009

dzanka je na vidieku????
ahojte zienky, idem ja dotrstovat, potom idem na pierxing, naspat domv, poobede idem na udrzbu a na poslednu jazdu, vecer zase len testovat.
tu je tak normalne, slnieco ale nesvieti, neviem kde sa tula.
ake dne splany???
amamtula mlade cupky su uz vonku, to bude mat aj moj mm radosti, uchylkovska sezona zacina 😝
erika moja, co Patko???paka, teplota fuc? dufam
blau ty mas mm Pitta????no hod foto, nech s amozme kochat 😉

amatula
6. apr 2009

norik ved sa snazim....................ale ze mam po dvoch porodoch,dvoch kojeniach a tiahne mi na 30 uz nezamaskujem 😝 😀 len tak tak 😎

ale ved nech sa pokochá 😉
len keby sme mali aj mi co pozerat 😒

erikasadek
6. apr 2009

ahojte amatula neboj mas co ukazat.... 😉

ja ked sa pozeram na niektore 16 rocne a nisie vyssie, tak mi je smiesno , ake maju velke niektore previsnute brucha tesdne tricka ktore to este zdoraznia.. aja po dvoch porodoch nemam take; 😀 😀

zuzka dakujem za opytanie , podla mna najhorsie je uz za nami... pato vcera trocha papala z ku veceru, teda zjedol aj s kolaca jahodoveho tak som sa radovala ako nikdy... 🙂

zatial este spia obaja ale podla dotyku nema vobec teplotu celo je studene, a dufam ze dnes mu bude uz len a len dobre....
je krasny den, je cez 24°C stupnov tak ich zoberiem von, a pojdem mu kupit stuple do usiek a by si ich tera zstale chranil...

pratat s ami nechce.. 😠

zuzka1.
6. apr 2009

asi tak, nech si pokuka, nechyta len aj my by sme zobrali nejaky matros, ze?

norik1
6. apr 2009

he he ja sice mam len po jednom porode a dost kratkom kojeni ale uz mam davno po 30-tke 😀 😀 😀 takze vysledok podobny he he

dzanka3
6. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeee
nie som na vidieku 😵 sme doma ale nejak som vas zanedbavala - prepacte..... 😔

boli sme vonku - dali sme si okruznu jazdu po sidlisku....dobra prechdzka to bola...
a dnes sa snazim len dzusikovat - uvidim - snad vydrzim do vecera.....vcera tu bola moja mama a doniesla babovku -som neodolala 🤐 😅

zuzka a kde si ides dat piercing - ci ako sa to pise? na pupok - na to krasne rovne brusko uz????

ja uz obleciem vacsinu nohavic - ale su take pretekarske 😀 😀 😀 - preteka mi cez ne brucho ako tym 16 - nastkam 😀

blau
6. apr 2009

jeeej ze pretekarske gate, to je dobre!!!! my tu mame tiez krasne, tesim sa na koniec aprila ideme na Slovensko. Jupiiii

blau
6. apr 2009

jaaj a ozaj k tomu bradovi pittovi, nooooo haha nie ale ak sa mi podari niekedy v zivote natiahnut sem do konika s mojim slabym signalom fotky, tak sa zasmejete na Bradovi a jeho ex. Lebo od Angeliny mam dalaaaakoooo.
aj ja baby musim prestat zrat, lebo mi tie nove plaFky budu male.
ale ked dokojim uz nemam taku zravku. Ale aj, ked niesom hladna tak si dam. Som hrozna. Idem vyskusat dat tie foto