Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
7. apr 2009

zuzka ja jednoznacne pouzivam..................celorocne seba med krem....

a na opalovanie.....dost niveu!!maju aj taki super chladiví po opalovaniii 😉 ten si davam aj ja je uzasny 😵

zuzka1.
7. apr 2009

vcera spm ju pozerala v dm-ke, takze vezmej aj ja ten. 30 staci teda, ked povie norik 😉
moje dieta krici po notebooku jeho, lebo stale vyhrava. 😉

erikasadek
7. apr 2009

zuzka tak mas zlateho lmuzicka vd hovorim, aky romantik, jahody banany cokolada.; ty sa neho nesmies hnevat.. 😉

riesite opalovacie kremy ako vtej teme.... 🙂

ja som vzdy pouzivala pre drobcov, avene.. pre mna je najlespi, ale su aj ine samozrejme;. 😉 50 faktor...
pre mna len na tvar spêcialny ten staci.. 🙂 ja sa aj ta uz neopalujem.. 😀

zuzka1.
7. apr 2009

ja zboznujem opalovanie, 😉
erika je zlaty, ked chce 🙂
my v tejto tmee riesime vsekto anemusime potom zakladat dalsich 20 podobnych tem, asi preto na snezamkli

blau
7. apr 2009

Hojte damy, zuzik mas narodky ako moja svagrina tak si ta zapamatam 😉

ja som akurat vcera kupila VICHY 😉 5o tku pre deticky. Maly ma pokozku po mariovi 5min na slnku cierny ako cigan a pritom su blondaci spinavy. To len ja musim byt najprv do cervena a na druhy den som hneda. Zuzik ten piz buin poziva svokra, je velmi dobry. Ja pouzivam Niveu. Jaaj chcela by som sa ist opalovat ale nemame este spravenu take tienidlo aby ma susedia neocumovali a dnes fuka taky studeny tak si len sadnem na terasu.

zuzka1.
7. apr 2009

my tu mame vysoke tujky po bokoch, tak ma nikto nevidi, len tu furt barskto pobehuje, my lezu na nervy, clovek s anemoze ani vo vlastnej(moja je, nie svokrovcov, ked som sem prisla byvat som im vyhlasila:"tak a odteraz je toto moj dom, moj dvor, moja dielna, moj muz a moji svokrovci!"

norik1
7. apr 2009

Zuzi dobre si to vyriesila... ja sa riadim doma heslom "Co je tvoje, to je aj moje a co je moje - do toho ta nic" 😀 😀 😀

erikasadek
7. apr 2009

norik dobre heslo.. 😀 😀

ja som doma znicena..... 😝

dzanka3
7. apr 2009

ahojte
dobre hesla mate babizne 😀 😀 😀
erika co to citam v zufalkach????daj vediet ci mame gratulovat 😵
my den ako kazdy iny......ruky uz mam ako ciganka cierne a tvar - samy pigmentovy flak - vsetko to mam naspat na tvari ako pocas tehu...nepomohol ani drahy krem ....

ideme kupat dnes mam zahradu 😀

zuzka1.
7. apr 2009

dzanka kozny lekar by nevedel poradit?

norik1
7. apr 2009

Dzanka vsak si sa v tehu neopalovala, ze nie? Lebo vtedy sa zvyknu tvorit, ale myslim ze to asi nieje tvoj pripad...

erikasadek
7. apr 2009

dzanka moja, no nadsen azatial nie som.. ale dam vediet zajtra slubujem... 😉

ani ja som sa neopalovala ked som bola tehotna vlasten od prveho tehotenstva som sa vobec neopalovala..

zuzka1.
7. apr 2009

ja som sa opalovala aj v tehu, ziadne flaky nic, len opalnie, chvalabohu. ja som bola viac opalena ako baby co boli pri mori.
Uz aj teraz chytam bronz

blau
8. apr 2009

Halooo, prva??? to nieje ani mozne. Maly mrnuchal to bola noc, zas mu idu zuby. Ale inak ssa drzi statocne. tak teraz odpadol. Ja som oprala vyvesala, zjedla pol kila tiramisu a som spokojna. Ake mate plany dnes dievcata? my pojdeme do mesta a potom pride tatik, taaak hadam nieco vymyslime.

blau
8. apr 2009

Mne v tehu strasne vadilo slnko a to som teda spekacka prvej triedy a potom ked sa mal maly narodit bolo horuco( vo februari) ja som si sadla na terasu a spravil sa mi jediny flak pri oku. Vadi mi nehorazne. Ale aj svagrovej sa to robila a kupila som jej krem od VICHY na flaky. Do kelu ale nepamatam ci jej pomohol. Ja mam znamu a ta aj ked nieje tehoska je flakata cely zivot. A nic si z toho nerobi aj kolegynu som mala ta to mala pod nosom a stale som jej hovorila nech si rozotrie ten make-up poriadne. A ona to su flaky( ked nema make-up vyzera este horsie) ale zevraj pouziva nejaky speci make-up co to fajn zakryje.. Zuzi, dobre si toto je moje velmi dobre tak to ma byt.

norik1
8. apr 2009

Cafte, my sme boli plavat, maly spi... vcera co nezazmuril ani oka, zaspal az o pol deviatej aj to som ho nosila na rukach a spievala mu kadeco, len aby zaspal... strasne cosi...

blau
8. apr 2009

Norik otazka my sme boli s malym plavat, ale fakt som nevedela Mariovi odpovedat na otazke, kolko moze byt maly vo vode? My sme boli hodinku aj nieco myslis,ze vela? a ozaj uz mate zubok?

norik1
8. apr 2009

Zuby nikde... uz asi vezmem smirgel papier a trosku mu tie dasna presmirglujem 😀
Babetkam sa odporuca polhodka vo vode a 15 minut oddych a zasa polhodka...ale vy uz nie ste babetko a my sme tiez na plavani celu hodinu vkuse vo vode... takze pohoda...ak bol Luca v pohode, tak vsetko je ok 😉

zuzka1.
8. apr 2009

ahojte zienky, tak uz osm prepichnuta, dufsam, ze nenastanu komplikacie ako naposledy, poviem mm nech ma pofoti.
idem vyvarit cestoviny k masu a pojdem sa slnit.
potom sa budem ucit, zajtra mam velky den.
bola som v meste, minula 100, neviem kde, ale je fuc, co uz, ale aspon nakupene ako tak na par dni.
norik mylsim, ze filipkove zubky su najocakavanejsie na koniku 😉
blau my sa tiez kupeme , vychadza to 45 minut myslim

erikasadek
8. apr 2009

zuzka takz euz top mas za sebou...... 🙂

blau teda nevim i netresnem blbost.. ale podla mna u deti to nie je otazka minut, ale podla toho ci sa nezacinaju triast od zimy, alebo pery zacinaju modrat a hlavne ked je pokozka uplne scvrtnuta... 🙂
u kazdeho dietata je to ine, jedno vydrzi 10minut druhe aj hodiny.. 😀

norik1
8. apr 2009

Zuzi to zajra mas uz skusky? tak teda napis o ktorej a budeme vysielat pozitivne signaly, nech policajtovi treba na zachod (a tym sa bude musiet poponahlat) a podobne 😀

Ja som dnes bola vybavit jasle, strasne dobre to tam vyzeralo, tety boli mile, vyzeralo to tam ako u snehulienky na navsteve 😀 F pojde na dva tyzdne na zvykacku a potom naplno, tak uvidime, do septembra este daleko 😀

zuzka1.
8. apr 2009

norik a kto s nim bude kedze nastupujes od juna???
mm, ci svokricka milovana? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

amatula
8. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

idem vas pocitat............ja nestiham ☹ m

mám normalne abstaáák 😀 😀 mi chybate

zuzka1.
8. apr 2009

amatulka a kde sa nam tulas?
jaaaaj ty chystas tu oslavu, coooo?

amatula
8. apr 2009

noooo oslava...a zajtra je uz mm doma tak hotovo sa ozvem asi v pondelok 😖 😢

a este musim aj s detmi von ked je takto pekne 😉

norik1
8. apr 2009

bude s nim svokra 😉 ona bola vychoska takze toho sa nebojim...boze dieta mi zdrhlo do kuchyne utekaaaaam

amatula
8. apr 2009

norik ved co by si sa bála............sak dobreho chlapa ti vychovala ne 😉 🙂

norik1
8. apr 2009

no to hej 😉 fiha Ama to je tazky argument len sa ho nesmie dozvediet mm 😀 😀 😀

amatula
8. apr 2009

😀 tak tak

norik1
9. apr 2009

Cafteeee

Tak Zuzka sa ide dnes pridat ku komunite soferov, Zuzi drz sa!!