Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
15. apr 2009

ahojte mamuse 😀
tak ako? dalsi pekny den za nami?
Inak my sme s dudlom kamosi, cez den sem tam, ked je mrzuty a na spanie... sestricky vporodnici ma prosili aby som mu doniesla dudu lebo jacal na celu porodnicu a ked dostal dudu, bolo nadherne ticho.. vraj ma jednoducho silny saci reflex....ale na svadbu by som ho zobrala 😀 😀 😀

dzanka3
15. apr 2009

ahojte
moj soplos uz spinka-otvorenymi ustackamu chuda dycha.... - snad bude pekne celu noc - ma madrac tak podlozeny ze je v pololeze.....pri odsavani vrieska ako divi - a ma taku silu v rukach ze mu to uz sama ani nedokazem odsat 🙄

zuzak akuat dnes mi mama volala ze asi v sobotu pojde na gardeniu - ja som ani nevedela ze je...a nepojdem naco - snad na rok uz budem moct kupovat do zahrady okolo domu...teraz tam je len bordel a zelina 😀
- co ty ides kuk????

erika no si si teda uzila...nechcela by som byt ani za svet ani za vsetky peniaze sveta v tvojej kozi - ani na okamich.....take male babatenko a takto aj kozicku mramorocu???strasne - by ich tam asi zozrala od jedu za ten rotavirus!!!!

😵 a my sme uz tiez boli s matkom na svadbe - a bol ten najlepsi najmilsi svadoban - vsetky decka pri foteni zutekali a on pekne sedel - čapkal a ruky dvihal 😀 😀 😀

norik1
15. apr 2009

Dzanka ako keby si opisovala nasho maleho - presne tak dycha a prsne tak reveme pri odsavani, este sa len priblizim s odsavackou (je uplne jedno, ci na vysavac ci ustnou).... a sama mam dost problem mu odsat, musi ho niekto iny drzat lebo masakeeeer!!!

Baby ja tu radsej ani nenahadzujem fotky maleho ked mal 9 tyzdnov a boli sme v nemocke so salmonelou... vazil len 3300g (pri porode mal 3400!!), na hlavicke mu bolo vidno lebecne svy, fontanela preliacena....taky hrozne chuducky bol, infuzka zavedena do hlavy.... Erika presne viem ako si sa citila.... 😢

norik1
16. apr 2009

ahojteee

ja som uz dnes aj drazila a vydrazila som pre mm obal na cd do auta http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=911287 presne ladi 😀 😀 😀

erikasadek
16. apr 2009

ahojte norik pamatam asa ako si pisala , je to strasne.....

tu nedavaju infuzie do hlavy jedno stastie lebo by som sa zblaznila......

mala si to tazke , viem si predstavit... ☹

boze ked su take male tak to je strach ako oci.. u mna napriklad sa lekari striedali kazde 5 minut co ma znepokojovalo naozaj, a na druhej strane ukludnovalo, ze su tam ale aj tak mala som strach a poriadne som ani nespala stale som ho len drzala za ruku a bola pri nom...
norik dovolili Ti ostat v nemocnici s malym.. ,?
teda , aspon co viem velmi to este nie je mozne.. lebo keby som nemohla byt s nim tak sa uplne zblaznim....
tu je to aspon normalne ze ste stale so sojim dietatom .. aspon nieco pozitivne ...

vsimli ste si ako pekne zdvihal a otacal hlavu n abok ked mal 5 tyzdnov!!!! 😉 aspon sa pochvalim i ked neskoro.. ale to bolo jedine pozitivum co spravil v nemocnici ked bol tam...

baby ja tu dnes velmi nebudem mam vazne posedenie kvoli mmojej praci tak mi drzte palce.. dnes.... 🙂

roasha
16. apr 2009

erika,maly bol bozsky,"maly-velky chlap" 😵
no aj ja zatial prcham 😉 🙂

roasha
16. apr 2009

boze,to som zase v ktorej teme? 😅 😀

erikasadek
16. apr 2009

rosha neviem kde si bola;. 😀

dakujem..

blau
16. apr 2009

Hojte kocky, vcera ma suseda vyviedla tak z roavnovahy, ze som nevladala ani chodit. Bola tu na kave a malemu vsetko zakazovla, nie tam nechod( ked sme sedeli na terase) a stavala sa mu do cesty, ked chcel ist za mnou , tak mi hovorila nechaj ho nechaj ho. Maly bol taky z nej vytoceny , ze zacal plakat a ona furt nehaj ho...Uplne ju zacal neznasat. Ked lezie na kresle a stoji vnom idem za nim aby sa z neho nezrydal a ona mi hovori nehaj ho!!!
a hovorim ved spadne a ona nespadne!!! chapete to??? no nehala som to tak., ale na buduce ked pride, tak jej uz poviem nech sa nestara, ja si svoje decko vychovavam ako ja chcem a este mi tak nikdy nereval ako vcera pri nej. A ona si mysli, ze je taky stale! Hovori, no to sa ti ani necudujem, ked ides domov ze mas doma prazdniny. A pritom on je taky zlaty a ja si ho tak uzivam. NO do kelu 😖 som z nej hotova , dufam , ze sa dnes zas nedotrepe. Pekny den Vam prajem

erikasadek
16. apr 2009

blau, tak teraz si ma dostala, ta suseda by taktop u mna sa skoro teda neukazala.... 😠
tava jedna

blau
16. apr 2009

ved aj ja sa jej budem teraz vyhybat. Do kelu ale ako ked byvame v jednom dome 😅

erikasadek
16. apr 2009

jasne ale daj hranice... ty si jeho matka. a nie ona... 🙂 a ktomu bola si u seba takze s jej strany to bolo dost drze chapes.. rozkazovat v cudziom dome... a cudziemu dietatu..

norik1
16. apr 2009

no masaker taka suseda... na nervy a este u teba doma!!! nech sa necuduje ked ja raz maly nastve a kusne ju do nohy 😀 😀

zuzka1.
16. apr 2009

kokos blau moja svokra nebola doma vcera, neviem ci nebola u teba!!!
baby boli sme na vystave gardenia v nr, kupila som si tri orchidee do obyvky, bielu, ruzovu a zltu.40cm po 7 Eur, no nekup to.
svokrovci idu teraz. moja mama nakupila jak keby si chcela otvorit kvetinarstvo, ale to ona ma take kvety paradne vsade, ona aj vyhrala cenu za najkrajsi balkon v meste. herecka nasa.
idem sa ucit, pocitat volby a rozdleovanie mandatov. zajtra mam ekonomiku verjeneho sektora., vcer aosm precitala jendu knihu, pocitala, isla spat o pol 2, dnes asi tak isto a to budem etse balit na chatu, chystat na zabavu, gratulovat na svadbu a balit amleho k nasim, ideme prvykrat tak, ze nebu spat doma. ma poraza uz teraz, ale nasa chyba, my sa trepeme na zabavu

dzanka3
16. apr 2009

ahojte
zuzka ty to mas ale nabite - ale ty ved vsetko stihas vzdy a v pohode 😵 sluska nech super dopadne ako vzdy.... 😉
blau veru zamknut a nevpustat do domu take osoby!!!!!

my soplime 😢 stale chrchle mu soplik...ked odsavam reve ako besny.....ma cervene bodky okolo oci a opuchnute ocka - Dr. som volala ze to od placu...ze len nasivin 3x za den a odsavat.....aj teraz sa chystame von a predtym musim odsat ☹
vcera o pol noci plakal nevedel spinkat skrz sopel - tak som zacala odsavat - mm bol este v pivnici a tam pocul ze dieta niekde place!!!!! a to byvame na 5 posch.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - dosiel hore a to jeho plakalo 😕
urcite cely barak zobudil 😅

dzanka3
16. apr 2009

???kde ste - zas chytate brondz??? 😀
a ved treba - zajtra hlasia burky....uvidime ci im to vyjde 😅

erika co to v zufalkach? si si poplakala? snad ziadna choroba nova? 😒

a my odsavame a odsavame....a jeduje sa a huciiii a cervene bodky okolo ociek sa zvacsuju........... 😖

norik1
16. apr 2009

Dzanka tak to ste o dost horsie na tom....mne zacal maly uz aj kaslat, ale rychlo som urobila cibulovy sirup a vyzera ze zabral, je mu ovela lepsie, aj soplov menej, aj uz mu tak netecu z nosa jak niagarske vodopady... skus aj ty, ved uskodit neuskodis...

dzanka3
16. apr 2009

norik a ako to ten cibulovy sirup robis?

dzanka3
16. apr 2009

nieco taketo? a to mozu aj take male deti?

http://www.openair.sk/view.php?nazevclanku=cibu...

blau
16. apr 2009

Baby dnes som to hovorila nasim a mama povedala, ze som ju mala vyhodit. Ale otec mal pravdu ona to nemyslela zle ona mi chcela akoze poradit. Ale nech si nemysli, ze tu hodinu co je tu zmenim metodu mojej vychovy. Ja to robim dobre ako kazda z nas a aj mi to nasi hovoria aj Mario a kvoli nej to nezmenim. 🙄

blau
16. apr 2009

ale ako hovorite budem sa jej vyhybat, lebo toto nebolo prvy krat vlastne zakazdym ked ma stretla- radila- nehaj ho nehajho... 😖

norik1
16. apr 2009

ocistenu cibulu nakrajas na tenke kolieska a do sklenenej misky vrstvis cibulu, posypes cukrom, cibula, cukor, cibula, cukor... prikryjes a das do chladnicky na dve hodky a ta cibula ti pusti taku stavu. Je to sladke od cukru, takze F to vypije, dokonca sa tvari ze mu to chuti... 😉 robi sa to aj s pridavkom medu, ale ten vynechavam kvoli alergii...

norik1
16. apr 2009

Dzanka jasne ze cukor malemu normalne nedavam, ale poskusala som niekolko roznych sirupov proti kaslu a 1) zaiden ucinok, 2) vsetko vypluval lebo mu to nechutilo... radsej trochu cukru a je to prirodne a zaberie hned 😉

erikasadek
16. apr 2009

dzanka nie sme zdravy.. chvala bohu..
ale nevysiel mi pohovor na pracu a celkovo som znechutena so systemu je to na dlhe rozpravanei...;

ten cibulovy sirup robim aj ja, je to super vec a so , cibule ktoru precedim , robim este aj cibulovy caj.....
takze nic nevyjde nadarmo...

blau
16. apr 2009

jej erika to mi je luto s tou pracou, skoda a co to malo byt, ak mozem vediet? ja to viem ja som si to totiz vo francuzsku zazila ani mne to nevyslo.

erikasadek
16. apr 2009

blau asistent maternelle.. 😉

blau
16. apr 2009

🙂 krasa , urcite ti to vyjde, len za tebou musi niekto stat,lebo vo francuzsku je to tvrde ako si clovek ani nemysli

dzanka3
16. apr 2009

no vyskusame cibulak...

STOJIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
sam sa chyti ohradky a pekne postavy - akurat len potom capne dozadu - je za nim vankus na kojenie tak pohoda - ale vzdy nebude - no zacina rodeo... 😎

kukam ordinaciu ....caute zatial.....

erikasadek
16. apr 2009

blau dakujem..

dzanka je to chlap... 😉

norik1
16. apr 2009

dzanka supeeer!!! tak uz len capat a capat dozadu, kym nebude pevne stat 😉 a potom motkat sa a potom chodit a potom koniec nasim nervom...

Eri neboj, vyjde inokedy. Ber to tak, ze tak to malo byt a je to tak lepsie 😒