Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
27. apr 2009

zuzik pekne a ake cisielko ako pre modelku, tesime sa s tebou 😉

zuzka1.
27. apr 2009

no pre modleku nie, ale malo by sadnut, cistych 36 to etse nie je, ale 38 by malo byt ok 😉

norik1
27. apr 2009

no tak ta chvila trvala do teraz 🙂

pytala som sa dnes doki na tie MMR a skaredo na mna pozrela ze ´preboha dufam ze sa taka inteligentna zena ako vy nepridala k odporcom ockovania???´ no co som jej na to mala povedat? 😀 😀 😀

pokecali sme o tom trochu a povedala ze ockovat treba ale len ked je dieta 100% zdrave, ona bude radsej odkladat a odkladat kym nie je istota, lebo ked co len trochu kasle tak sa moze nejaka svinacina objavit... tak teda uvidime, do 15 mesiacov este casu dost... 😵

amatula
28. apr 2009

bre ranko..........slnecne 😎

vidis blau.norik ti to teraz pekne napisala...........staci sa len rozhodnut.............. 😉
ja osobne nemam zle skusenosti s ockovanim a myslim ze keby to tak tie nase deti nicilo tak to niekto zakaze.....
ved pozri aj antibiotika nam skodia aj pomahaju 😉

zuzka pekny topik....ty fakt takuto velkost 😕 ti brdo asi sa aj ja dam na tu dietu 😨

co dnes porabate 🙂

norik1
28. apr 2009

caute caute

he he zuzi ja taketo velkosti predavam, rozlucila som sa s nadhernymi ciernymi pasikavymi korzetovymi satami a zavesila som ichna mmb lebo ich proste hore nezapnem ani keby neviem co!!! ked ti chyba 7 cm tak s tym vela neurobis 😀 😀 😀

my dnes kava s kamoskou a ideme ohovarat chlapov lebo obe mame tichu domacnost 😀 😀 😀

norik1
28. apr 2009

Vydrazila som si na ebay uz tretiu knihu midsomerskych vrazd v anglictine, hroooozne sa tesim ze budem mat zasa co citat!!!! 😀 😀 😀

dzanka3
28. apr 2009

ahojte
norik ty aj citat knihy stihas? 😵
ja uz pomaly chystam na cestu.....vyzivka uz ohriata idem teraz hipp......len aby maly tie plienky - aby ich slovaci nevykupili vsetky - ved u nas stoja 315sk v akcii - a tam 159!!!!!!

a ja nemam ziadnu fotku - mna nema kto fotit...zato je tam zase Matko - snad ho nevymazu....norik aj ty to co mas aku krajinku tiez? 😀 - ci ty si tam pod stromom? 😀

caute otom sa ozvem ako sme pochodili....

norik1
28. apr 2009

he he ja som pod tym stromom 😀 😀 😀 a filip je v babyvaku skryty 😀 😀

zuzka1.
28. apr 2009

ahojte zienky, takze baby sa nekona, dnes som dostala, teda este nie riadne , ale spinim, mm pojde ku gyndosovi pre antikon, nech s ami to upravi, ale pre istotu si spravim etse raz test, nech sme si isti.
idem varit, dnes mame brokolicovy den, polievka-krem a zapekana broko so zmeiakmi a syrom.mnam.

ten topik osm vyhrlaa a v zapati mi pisala ta baba co ho predava, ze aukcia pokracuje neie, preco a konci dnes.

ja som tiez kopu 36 dala neteri, ale nieco oblecem, teraz vaqcsinou len tych 38, niekedy 40, podla toho co a z kade to je.

blau
28. apr 2009

hojte, kocky. Ach to ockovanie, no dobre, tak budem inteligentna a budem verit nasmu pediatrovi, lebo je najlepsi u nas vyhral nieco a diplom mu visi v odrdinacii. Bol aj primarom v Klagenfutrskej krajskej nemocke, kde som rodila, tak hadam vie a ma 3 synov. 16, 13, 9 rokov. On povie proti comu ich dal ockovat a proti comu nie.

Zuzik, tak dufam, ze je uz vsetko na najlepsej ceste a ty sa uz nebudes trapit s periodov. Ja po porode mam silnejsie ako predtym.l Niekedy ako z vodovodu. Potom zas normal, som zvedava ci sa to nejako upravi ked dokojim.Ozaj vcera som bola na 3min. v solarku. Myslite, ze mozem ked kojim za 24hodin ale uz len 3-4x.???
Ja sa totiz nemam sancu opalit cela a uz som 3sezony nebola poriadne na slniecku. Co budete dnes robit? Ja mam zajtra kadernicku potom kozmetiku a potom zas zubar zubar a zubar.

amatula
28. apr 2009

blau to solarko teda neviem 😕

a este kojis,,,,teba to este baví 🙂

aj mm chcodí do solarka uz je krasne bronzoví musim aj ja zacat 😕

vraj je tam mlada cicka 😀 ktora robí nechty,tak mi vybavil idem buduci tyzden na ne 😉 pekne gelove,lebo moje polamne drapy 😝

blau
28. apr 2009

Tak to solarko asi kaslem, ale len 3min som bola. A kojenie ma bavi, fakt. Vies on neotravuje ani nieje zavisly ani si nepyta. Je to take nase tulkanie. Chcem do 18mesiacov a ked mi to nebude vadit, tak aj dlhsie. Ved podla mna je to jednoduchsie vyhrnut tricko a netrapit sa s ohrievanim a zarabanim a viem, ze mu davam to najlepsie okrem mojej lasky........ 🙂
Ja si ho tak uzivam, ked uz donho dam napichat same sracicky, tak nech ma aspon moje mliecko.
Tak budes kocka s nechtikmy..

amatula
28. apr 2009

kto kavickuje 🙂

aj u vas tak fuuuuuka 😅 mi asi ani von nejdeme 😔

erikaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕

aj zufalky su na druhej strane........kdesi???

zuzka1.
28. apr 2009

ja som dokavickovala, idem dat maleho spat a mm dat obed.
ja som gelove este nemala, mne rastu moc rychlo moje a vzdy si ich lakujem aj zdobim sama. Easte aj ked som bola tehu musela byt francuzska aj na nohach. na porodnici sa cudovali ako som to dokazala. 😀

ja som chodila do solarka, uz s ami nechcelo, tak osm prestala. ale mame doma horske slnko, tak si obcas pusitm.

doki mi prepdisal tu antokoncpesiu, dufamk, ze z nej nepriberiem, teraz, ked chudnem, lebo ma porazi. to ju radsej vysadim. 😝

amatula
28. apr 2009

zuzka no ty si expert..ze tehu a nechcty na nohach 😀 😀

fuha ja som sa tak pohadala s mamou ze dovi dopo 🤐
zbalit kufre a het...lebo inak ma moje dve ssuper sestry 😨 🤐

zuzka1.
28. apr 2009

amatulka ved ju to prejde, nie??ja to riesim tka, podla toho cia je to chyba, ale vacsinou to vzdy vsetkych prejde aj smao!

maly spi, mm najedeny, idem vegetit, alebo sa ucit??

ozaj viete co sa mi stalo? rano osm sa zobudila a piercing v ustach!!!!!!!!! etseze som ho v noci nezhltla. tak osm si ho nasadila naspat a mm prisroboval gulicku

dzanka3
28. apr 2009

zuzka -no skoda ze cervena armada dosla - ja ze uz ti budeme tt ratat - tak nabuduce 😉

baby ja som unesena z nakupu - boli sme len v komarome - 70km tam a 70 km naspat - za 4 hod sme boli doma....maly nechcel nic papat - len piskotky po ceste jedol a pecivo.....

no nakupili sme tie plienky, hipp cajik za 73sk, kase, mlieko Beba2 600g za 189sk!!!!co tu 415sk 800g stoji....sprchove sampony a telove mlieka a dalsie uz len blbotiny...

ale ozaj sa tam oplati - kto ma dieta urcite - nech tu nasu ekonomiku aj slak trafi - ked pre deti je tu vsetko dvojnasobne drahe 😅

amatula a vy byvate s tvojou mamou?

zuzka ze nachty ako tehu lakovala a manikuru.... 😀 😀 😀 ja som bola rada ze som si ich ostrihala a to som bola pol hod narobenaaaaa 😝

norik1
28. apr 2009

no ja som tiez isla do porodka s oranzovymi salpkami a zupanom, tak nehty museli ladit, nie???? mm si na celo klopal ze v deviatom mesiaci a nehty na nohach lakovat!!!! no a? sak som nejaka dama, ne?

ja som mala gelove nehty roka pol a odvtedy mam svoje ovela pevnesie, predtym sa dali normalne ohybat, take mäkke som ich mala. Ani teraz ich nemam super tvrde ale je to ovela lepsie. Takze ja gelaky odporucam, len musia byt robene kvalitne....a lak na nich ovela dlhsie vydrzi...

blau
28. apr 2009

Ano presne aj mne po tich gelakoch spevneli. A na nohach som mala francuzsku aj ja, len potom som dostala letak na prijem do porodky a nic ani make-up ani sperky aj strojcek som musela vyplut aj vsetko odlakovat 😕

No tej strojcek dobre, ze som nemala lebo som vracala a mala horucku. Uff...ale zazitok fantasticky 🙂

amatula, tak presne ako povedala zuzka kto je na chybe ma prist, teraz som to bola v mojom pripade ja , tak som isla a vsetko oukej. Maleho tu prezliekam 100x za den teraz sa napr. hra v hline a nechce ist z tadial prec.no co uz s nim 🙂

amatula
28. apr 2009

haloooooooooooooooo kde ste kto

a erika 😕 😕

ja som mala gelove na svadbe a bola som spokojna...a to bolo uz davno 😀

inak dik za radu.u nas to ale fungovat nebude 😒 tak co uz...
problem je ze by sme si chceli uz prerobit lepsie chalupu a nasi si myslia ze to bude vsetko tak ako oni povedia...

blau
28. apr 2009

Jaaaaaaaaaaaj, no tak take staranie nemusim aj ja, nastastie nasi ani svokrovci sa nestaraju, iba svokor ma niekedy debilne poznamky.. Erika je dnes busy, lebo som ju nevidela ani na skype.

zuzka1.
28. apr 2009

no amatula to je najhorsie, ale veddom je ich, nie?? tak by mali byt radi, ze chcte investovat.Ja som svokrovcom vysvetlila, ze by si mali uveodmit, ze ich raz doopatrujeme my, tak nech sa patricne spravaju, aby na starobu nevyplakavali 😉 😀 😀 😀
bola som cvicit, rano o 9 mam bicycle-teda spinning, sa teism

mm isiel s chalanmi do baru pozerat hockey, ja sa budem asi ucit a ockom hadzat na hokejistov

blau
28. apr 2009

boze zuzi ty si dobraaaa, co si myslis to aj povies to sa mi paci. Tak sa troska pouc, a sup do postielky, Ja ta obdivujem kde na to vsetko beries energy.

zuzka1.
28. apr 2009

blau sama neviem, nejako to ide aj samo, ja som bola vzdy svihnuta. 😀 😀 😀

blau
28. apr 2009

Vy ste tam take vtipne natury aj dzanka, ked zahlasi tak to stoji za to. A aj ta moja kamoska z Mankoviec 😎

zuzka1.
28. apr 2009

no asi to bude ovzdusim🙂)
kde je ta erika dnes???dufam, ze je to len tym, ze ma nieco s neotm, krieste uz mam hororove scenare v mylsi

dzanka3
28. apr 2009

halooooooooooooooo
ja uz po zahradke mam - teraz az vo stvrtok 😎
a vy ako?
jaaj sak neska je hokej - ale ich vytrepu - idem kuk aspom aky je stav a do sprchy a asi spat - decko spi uz od 20.00 - taky ho dnes nakupy zmorili 😀 - len aby uz o 6.00 nekikirikal 😕

a ozaj gelove som mala aj ja na svojej svadbe - este ze mi to skor nalepil - vo stvrtok...lebo som v tom bola riadne nemozna.....a potom mi to do tyzdna poodpadavalo - mm mi kupil ojazdene auto a musela som ho vypulirovat nie? 😀

dzanka3
28. apr 2009

ta hamba ta hamba ze 6:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!! no naco tam isli? ostudu robit? mohli aj doma sedet nie? 🙄

dzanka3
28. apr 2009

erika??????????????????????????????????????