Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
28. apr 2009

7:1
s mm sme sa zodli ze to bude gol kazdych 5 minut no a celkom to sedi... len uz nasi dlho dobre brania tak uz 10 minut gol v nasej brane neskoncil 🙄 🙄 🙄

dzanka3
28. apr 2009

no kolko sme prehrali? ja som sa bola sprchovat a teraz neviem ako ten cirkus dopadol?

jaaj co sa mne stalo - sa mi nesmejte!!!ja som si v tom madarsku kupila 750ml balenie palmolive milk....tak som sa po sprche s tam natrela a co to nejak stipka??? pozriem lepsie a tam ze bath milk - ze do kupela...no do kelu - znova sprcha! 😉

zuzka uciis? a tu oringku si daj radsej do pahara na noc ako stare baby zuby - nech ju nespapas 😀

norik1
29. apr 2009

Ja som vcera vecer v osmej minute ci kedy sme to dostali druhy gol zavesila, ze pche, aj tak ligneme 7:3 A mm sa smial ze odkail by sme naskrabali tri goly - my Kanade!!!! No a kukaj sem, aky je vysledok????? asi som carodejnica...

Dzanka dobreeee ze bath milk... 😀 😀 😀

blau
29. apr 2009

dobry den, tak my sme boli na ihrisku a maly si pomylil, ze to niesme na kupalisku a tak si plaval v kamienkoch, no spinavy sme domov prisli ako ciganske hracky. Hruza. teraz spinka potom obedik a ja padim ku tej kadernicke.. Dufam, ze budem spokojna lebo ja nikdy nie som 😀 Aspon dnes menej fuka, to je hruza. mm hovoril, ze dobre ze sme na sk, ze odkedy sme odisli u nas len prsi. Nazvala som ho mm, lebo vsak v skratke nie moj muz, ale moj mario. Dzanka tak stipkalo? 😀

zuzka1.
29. apr 2009

ahojte kocky,
no bola som na spinningu!!paradne toj e, len svalovicu mam uz teraz a to bol po skonceni aj riadny strecing, bohvie aka by vola bez neo.
tak osm si kupila pernamentku, pondelky, stredy bude spinning a utorky,stvrtky aerobic, som zvedava na vysledok.
co dne sporabate?
ja som dala piect jaternice aklobasy, zdravy obed dnes.
pojdem s aucit. vecer som uz o 22 spala.

amatula
29. apr 2009

ahojte
ocividne tu erika a moja malickost chiba 😀
nakolko od rana az tri prispevky 😕

mi sme boli na poradni...dokina musela nutne odist tak nic sme navibavili 🙄
tak som dala Boba ostrihat....ked uz nic

chceli sme sa ist teraz kupat,ale dnes je sauna len pre zeny tak mm by mal smolu..tak asi zajtra

zuzka ty s takimto zdravim jedlom chudnes 😉

blau a chlapa neberes na slovensko?ci len teraz nieje?

idem zehlit lebo zajtra cadram do mesta 😎 😀

norik1
29. apr 2009

blau a mm nie je tvoj mm? nebrali ste sa?

my dnes zafa flakandelos po meste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale odolala som a nic som nekupila 😀 😀

zuzka1.
29. apr 2009

baby co je s tou erikou, ja uz mam normalne strach!
nemate na nu cislo, napisem jej sms

dzanka3
29. apr 2009

ahojte
zuzka mna napadlo erika nieco niekde pisala ze jej vyprsal antivirak a tak asi aj tri dni nebude na nete...nieco take...

ako sa mate?
my sme dnes boli poobede v parku - bolo tam nadherne...vseliake preliezky, trampoliny...kozicky, srnky...fontanky...aj kolotoce... - zuzka ved ty to tam poznas .... uz sa tesim ako v lete tam budeme cupkat 😀

blau
29. apr 2009

Ahojte, tak som krasavica prenadherna 😀 😀 😀 ale nie, len som spokojna po dlhej dobe.
Maly chce byt stale len vonku. Otec mi hovoril, ked ho zobral dovnutra tak mu vylepil facku. Zasranko uz vystrkuje rozky asi ho zacnem bit 😀 😀 ale nie robim srandu.
Ama- nie Mario je doma, teda chodi do prace) Niekto musi zarabat eurony, ked ja si sunky valam) a my ideme na Sk vacsinou na 2-3tyzdne, tak aj preto tolko dovolenky este nema. To kvoli tomu strojceku mojmu, musim stale dochadzat na dotahovanie.
Norik nie nie sme zobraty, som tu jedína z Vas co zije s muzom na psiu knizku. Brat si ma chcel, 2tyzdne pred porodom a to som ledva fucala. Ale ja sa ani vydavat nestem, moznó niekedy.....

zuzik , erika nieje ani na skype a cislo na nu nemam.

zuzka1.
29. apr 2009

no dufam, ze je to len tym antivirakom!
mame navstevu, prisiel mm kamarat, asi aj prepsi, idem si rychlo docitat poslednu kapitolu a pojdeme von na chvilu, aj ked by som sa mala radsej ucit, lebo osm z toho uplne vytreta 😅 😅 😅

norik1
29. apr 2009

jaaaaj Blau ved nie si jedina a ani prva ani posledna.... niekedy rozmyslam ci nahodou nemas jedina z nas rozum he he 😀 😀 😀
No a nas filip nas vsetkych veselo trieska hlava nehlava, my sa len smejeme ze Killing me softly, Tvoja laska boli, a Too much love will kill you.... a ked nebije tak kope nozkami vsade a vsetkych...

blau
30. apr 2009

Uz druha strana, 😨
Dobre ranko, dnes sme zavcasu vstavali a uz zas spinka. Dnes je pekne, tak pojdeme trajdakovat po meste trosku.A vy dnes mate co na plane?

zuzka1.
30. apr 2009

ahojte, ja som doma, sama. maly je u nasich, idem sa ucit.
hroza!!!!nic neviem!

zuzka1.
30. apr 2009

ozaj zabudla som na najdolezitejsiu informaciu dna, maly uz nie je chudokrvny, zelezo je v poriadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa strasne tesim, ved sme sa trapili 7 mesiacov s maltoferom. tak konecne!!!!
v pondelok ideme na rpeventivnu a na ockovanie a mame doniest aj moc.
Na preventivku s ateism, ockovanie ma uz tolko netesi, hadam ho bude znasat dobre, aj ked vraj druhe davky deti znasaju horsie, tak nachystam cipky a octan pre istotu.
inak blau plany ziadne, ja len ucit a ucit, nebudem varit, nech spravi svagrina ak dnes pride, ja mam ine starosit, apson s adievca nauci konecne syr obalit v 3obale. poobede pojdem pre maleho.
dnes sme kupili malemu v lidli bazenik, taky aj so strieskou, zlto modry, za 12E, tak sa tesim kedy ho uz napustime.
zajtra su tu v dedine velike slavnosti, otvoreny den v narodnom zrebcine, pride aj mister prezintos, bude dobre, odbra akcia to byva, stanky, kolotoce, otvorene vsetky 3 muzea zadarmo, milion ludi a cukrova vata, asi zajtra zhresim

norik1
30. apr 2009

jeeej zuzi tak to drakulujeme!!! my si na to este asi pockame, ficime opät na maltoferi 😖 😖

takze budete mat prvomajove obzierky, heeeej? ja si dam na ranajky spisske parky ako spomienky na casy ked to bol jediny den kedy ich bolo dostat 😀 😀 😀 😀

inac dnes tu mrtvo strasne, doobeda som tu mala dve kamosky tehule, boli sme na prechadzku, nadherne, slniecko.... a poobede vietor, skaredo, no fuj humus bleeee pocasie 😝 😝 😝 len som zvedava dokedy...

a vydrazila som na ebay dve rovnake knihy po anglicky - midsomerske vrazdy.... asi mi uz sibe 😅

dzanka3
30. apr 2009

servuste babulence
veru dnes je tu nejak ticho 😕
ja som sa pridala ku teme kavova dieta - no neviem ci to pomoze - ale skusim - mohla by som uz veru schudnut - ved co sa 13.juna (inak Samko vtedy rocik oslavuje ze zuzka..) dokotulam na tu stretavku zo ZŠ po 20 rokoch???

zuzka super ze zeleza je uz dost 😉 norik a ved aj ten tvoj honey bunny bude mat dost zachvilu nie? ved ho nechaj nech oblizuju srobik na ohradke - ako nas Matko 😀 - postavi sa na roh ohradky a oblizuje ten srob - spoj....alebo ked je strede ohrady lize to drevo ako postovu obalku pred zalepenim..... 😅

zuzka1.
30. apr 2009

drzte mi zajtra palce na tu skusku, je to bieda, no uvidme, nejak mi to nejde do hlavy.
nas amly dnes zbadal otvorene dvere na vecku, postavil sa, a u sa clapkal vo vode!!!
skoro ma porazilo, ocko ho mal na starosti.

dzanka3
30. apr 2009

😀 😀 😀 😀 zuzka ale si ma rozosmiala - ze sa clapkal vo vode 😀 😀 - no este ze si ruky aspom nepooblizoval - ci aj to stihol?

a neboj - ty skusku zvladnes lavou zadnou ako vzdy...a keby aj nie - treba aj to vyskusat 😉 -ci u vas sa za reparat plati? tak radsej neskusaj a urob na prvy sup ako vzdy!!! 😵

blau
1. máj 2009

bre ranko, ideme do topolcianok na vylet. Tak uvidime, inak nie som tu svojim autom a dedove nema klimu, tak sa tam aj uvarime. 🙄
Vcera sme boli na stavani maja, ale traperi ho uz rano postavili na namesti a oslava akoze bola na stadione. Maly liezol muzikantom do aparatury..., tak som ho musela zobrat. A nespal skoro cely den len doobeda tak 18.20 zaspal a spali sme az doteraz. On si to vzdy vynahradi, aby mal tych svojich 14hod. Tak vam zelame pekny den.. 😵

zuzka1.
1. máj 2009

blau ja byvam v topolciankach ,takze s amozno stretneme a ani nebudeme vediet!!!!!!!!!!!!!
keby si bola dala vediet skor, ja odpadnem!!!!!!!!!!!!!!!!
akurat idem nalozit masko na grilovnaie a ideme do dediny!!!!!!!
milion ludi je tu uz.
baby sksuku mam za B, keby idem este odpovedat da A, ja som bola rada, ze som spravila medzi 5 najlepsimi, 55 ludi nespravilo, je nas 75

dzanka3
1. máj 2009

no vidis zuzka - ty si ina hviezda 😎 gratulujem

vy sa ako mate -vsetky vyletikujete...a my s Matkom zase len tu po sidlisku sa sami tulame ☹
uz musim urobit bordel s tym mojim muzom - 3 auta mame a jedno pojazdne...preto my furt len doma susime 🙄

blau
1. máj 2009

Zuzik uz sme doma, som ta hladala pozerala, vsak viem ako vyzeras ja by som ta oslovila. No bolo nie milion, ale kikilion ludi. Maly nespal , potom zaspal v aute , ale len na polhodinku, tak neviem . Ide az teraz obedovat cele to ma dopletene. Dzanik riadne sprav s muzikom poriadok.
a ostatne modrokonikacky su kde, vari v Topolciankach?

dzanka3
1. máj 2009

blau a ty si to odkial ked si na SR? ja hlava derava som uz zabudla 😕

amatula
1. máj 2009

caute caute

nestiham

vcera som bola s Bobom na kontrole..potom sme sa boli v cechach kupat...a na nakupy..kupila som darceky mojim dvom krsniatkam k narodkam...maju 8 a 5 rokov 🙂
a celkom nahodou som prisla k novim ADIDASkam...GOOD YEAR 😀 😀 😉

dnes sme celi den vonku,teraz sme prisli domov 🙂 idem drobcom napustit vanu,som im slubila 😉

amatula
1. máj 2009

este som chcela dat typ 😉

toto ide mm robit MATKOVI na oslavu rôcka 🙂

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42825

a ja peciem traktoriky 😀 a vo velkom smazim palacinky 😵

norik1
1. máj 2009

cafteeee jeeejjda tie backory su super, tiez nad nimi vazne rozmyslam 🙂) ved o tri tyzdne mame tiez rocik 🙂 a musim vymysliet nieco skvostne, aby som tromfla svagrinu 😉 he he

ja peciem v rure francuzaky, mnam mnam 🙂

zuzi drakulovacka ku skuske (sorry blau, ale nejako mi to slovo ucarovalo 😀 😀 😀 ) ty sikovnica jedna!!! Ja som si vcera kupila v Orsay hnede nohavky po kolena, velkost 36!!!!! bud sa niekto hrozne pomylil alebo orsay ide touto taktikou - veci oznacia o cislo menej a zeny budu mat cool pocit ze ako schudli he he

amatula
1. máj 2009

norik dobreeee 😀 😀 to musim ist omrkat mozno sa mi ujde daka 38 😀

ja som tu sedela na konivi a Dalibor nedockavi sám si napustil vanu aj sampon si dal..a sa kupal 😅 co uz za 5 dni má 4...uz je velky chlap 😨

blau
1. máj 2009

ama sikulka je ten tvoj synator..
dzani som z PD- exkluzivne z Novak 😒 😀
norik v poho to drakulovanie mam od svojej neteri. Ze francuzske mnaaaaaaaaaam. a aj tie backory su super, len to sa da spravit len tu na Sk, lebo v At nemame taky chlebik 🙄
zuzik sikovna si ty si spravis mozno pri druhom babu aj druhu vysoku, nie?
idem spinkat ahoj zajtra

zuzka1.
1. máj 2009

ahjoter, nasich osm bola pred chvilou zaviest, sme grilovali, rnao vstavacky do ksoly, prednaska, potom skuska.
Blau taky je plan, ze ked bude druhe baby, bude aj druha skola.
Inak my sme isli do dediny, len o pol 3, to ste vy uz boli odma, ale boli tam obe moje segry, to si si nas mohla aj pomylit, podobame sa vlemi, len mame kazda ine vlasy, ale inak sme rovnake, len ja som trosku chudsia od nich 😝
idem spat.
som rada, ze sa vam pacilo, je to pekna tradicia, najviac casu sme stravili na degustacii vin, len ja som bola sofer, tak si to chlapi(muz, otec, svokor) uzivali.
dakujem za gratulacie, snad budem mat stastie aj zajtra na medzinarodnom obchode.