Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
3. máj 2009

ahojte

norik1
3. máj 2009

welcome back Eri 😀 vsetko ok?

norik1
3. máj 2009

inak hlasim pozehlene aj ja 😀

erikasadek
3. máj 2009

ahoj moja sme o.k. ale pisem cez playstation nemam stale antivirus takze pocitac je vypnuty ide to komplikovan

amatula
3. máj 2009

erika 😲 😲 🙂 😉 az mi srdce poskocilo 😀

erikasadek
3. máj 2009

amatula ahoj ,dakujem si zlata tu nie su smilovia takze mam smolu baby strasne mi chybate

zuzka1.
3. máj 2009

erikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!konecne!!!daj mi do ip cislo na mobil, ja som nevedela, ze nemas antivirak, uz som mala hororove scenare v hlave!!!!!

erikasadek
3. máj 2009

zuzka ahoj ja som to stihla napisat 5 minut pred vyprsanim do zufaliek a teda teraz som ja zufala

tutu vetu pisem s joystikom playstation

nech zije ahlavne ze ona nepotrebuje antivirus

norik1
4. máj 2009

eri a kedy bude antivirus? lebo s takym joystickom to musi byt "sranda"....

amatula
4. máj 2009

dobre ranko

vcera som isla spat o deviatej...lebo doma to skriiiiiiiiipe 😒a som sa zobudila o tretej v noci ze uz je ráno 😀normalka som sa prespala

ake dnes plany?
ja idem prezliect periny a vymenit za letne....a asi upeciem linecke traktoriky 🙂

dopijem kaficko a idem cosi 😖

norik1
4. máj 2009

ja kafco dopite, mm vyslany na sluzobku a co budem robit dnes? este sa rozhodnem 😀 😀 😀

zuzka1.
4. máj 2009

ahjote, ja som soplava, maly tiez trochu, tak sme nesli ani cvicit, ani ja na spinnig, ani maly na lopty.
Mame dnes ist na ockovanie, idem volat dokimu, ze co a a ko, mame mat aj prevnetivku a doniest vysledky mocu, tak som vedava co nam povie.
Dufam, ze zas nezacne zvelicovat a vyhlasi, ze maly ma zapalenu trubicu a da nam atb 😝

Ozaj najvacsia novinka!!!!nas Samko CHODI!!!!!!! vcera presiel viac ako 10m po dovre, potom uz len stale bezkal sam, aj doma prejde, ale na ulici si pytal radsej ruku sinter jeden.

amatula
4. máj 2009

gratulujem SAMKOVI 🙂 sikovnicek!......oni sa vzdy po ulici najskor boja asi im to pride nezname 😉
neboj lepsie si to nacvici a pojde..... 🙂

norik1
4. máj 2009

jeeeej aj my gratulujeme!!!! to je super, sikovniak maly!!

my este nechodime sami, ako by sme aj mohli ked ani zuby este nemame 😀 😀 😀

amatula
4. máj 2009

norik ved to neva aj mi máme len 5 aspom ked spadne si nic nevybije 😀

zuzka1.
4. máj 2009

dakujemeeee, idem upratovat, lebo tu mame jak po vybuchu! maly spinka, tak musim zamakat, aj ked mi je na hovno!

erikasadek
4. máj 2009

ahojte zuzka gratulujem samkovi
amatula uz zase mate tichu domacnost moja to mi je luto norik neviem ti povedat rodinny rozpocet tento mesiac nedovoluje😢

amatula
4. máj 2009

erika vidis zasa 😕 to uz je snami hrozné 😨

erikasadek
4. máj 2009

asi mate blbe obdobie neboj to prejde aj my sme tym presli ale vzdy ma to stvalo

budes dnes piect?tak ho zaval sladkym a mozno sa rychlo udob rite

amatula
4. máj 2009

hehe mm sladke neje,navise má dietu tak neje skoro nic a navise pride dom okolo siedmej- osmej ☹

tak sa asi tim sladkym zavalim ja 😅

blau
4. máj 2009

Ahojte, no erika konecne si nam tu chybovala riadne. Zuzik ja odpadnem akeho sikovnika mas doma. S tym mojim svokrom si to uhadla uplne on je total fan of Rolling Stones. Fuckt chodi na koncerty aj Mario, ale toho pomaly rusim, ze je to hudba pre stareho otca a nie jeho.
amatula tak sa trosku popchaj a udobrite sa 😉
ani ja neviem co budeme robit dnes. Tak je stale krasne, ze to az lezie na nerby, ze? 😅

amatula
4. máj 2009

traktoriky upecenéééééé,dva plechy zhoreli 😖 😀 ale co uz ked mám tak dobreho pomocnika ze muka bola po celej kuchyni 🙄
a ideme sa naobedovat lebo mám hlad....

a pojdeme asi von....

blau
4. máj 2009

ze dva plechy zhoreli, ale aj tak si sikulka aj ja idem jest ahojte

erikasadek
4. máj 2009

blau ahoj aj ste mi strasne chybali amatula a mozno s tymi plechmi zhorenimi odislo aj vas hnev mozno sa aj este dnes udobrite teda zelam ti to

inak zlutovanie so mnou majte blbo sa mi pise😖

norik1
4. máj 2009

my sme boli v meste a kraaaaasne bolo len sa uz zatahuje a dviha sa vietor, hmmmmm uz dlho asi slnko svietilo he he

erikasadek
4. máj 2009

a tu je krasne😉

norik1
4. máj 2009

eri u vas je krasne furt

amatula
4. máj 2009

no mna koplo svedomie a normalka som sama pokosila,vyhrabala a pozametala travnik okolo celeho domu...a to je dost .....
Bobo pekne pomahal a na svojom malom furiku odvazal odpad a Matko sedel v kociku a pozoroval nas 🙂
priznavam ze padli za obeť aj dake kvietky,ale moja mama si obcas dvor zmyli s garden centrom 😀 tak jej to musim preriedovat

norik ty mas super priezvisko aj rodne aj po muzovi,fakt pekne take dobre sa cita aj pocuva...teda ak to mas priezviska a si to ty na fejsi koho myslim 😉
aj ja mám priezvisko na S ale take smiesne 🙂

sinty
4. máj 2009

Ahojte mamičky dobrá diskusia.Ja si ten život viem uľahčiť 🙂 môžem sa k Vám pridať? 🙂

norik1
4. máj 2009

Ahoj Sinty, vitaj a pridaj sa 😉 ako si ulahcujes zivot? daj dajaky tip

Ama hej hej to som ja 🙂 aspon som nemusela menit podpisovy vzor v banke he he rodne je to kratsie