Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
5. máj 2009

ahojte super valanie sa v posteli blau este stale fungujem cez playstation ako pozeram stav konta tak skor to ani nebude☹

amatula
5. máj 2009

ahojte

mi sme nejak skapaty ☹ Bobo soplik a mna bolí kocka 😝

norik si ma pobavila,,ze je to namahave takto sama ked ja muz na sluzobke 😀 a co mam vravet ja ked kazdy vecer dokola oboch sama okupat,nakrmit,ulozit..................a ked chcem aby mi mm pomohol povie ze on to tak nevie 😠
v podstate som snimi dokola denodenne sama 😕 co sa opatery tíka

mm zarába,ty sa staraj a reprezentuj 🙄

ja dnes pracovne...varim,zehlim,periem ved ako vzdy 😝 😀

tak sa valajte aj za mna 😉

sinty
5. máj 2009

Ahojtee My sme sa akurát vrátili s mesta.Malá je rozšantena behá po záhrade a ja tu pri nej sedím na dvore.Ale je kosa 😖 Ešte som nevarila sa mi nechceee 😅 😝 čo ste dnes varili?

amatula
5. máj 2009

dnes tu ako tichucko 😕

sinty ja som varila sosovicovu polievku so zeleninou aj Matko mal 🙂 musim mu uz viac davat strukoviny lebo doteraz papal len pohanku 😅 a to uz má rok

a na veceru bude mozarella s rajcinami 😉

ale sa nam ochladilo ze a zajtra má byt vraj nejak skredo? 😨

sinty
5. máj 2009

Ja spravím Melisse rybie prsty zemiačiky dám si to aj ja 🙂 Na večeru ešte netuším čo bude 😅
ama chodí ti už Maťko?Naša je strašne ulietana.Ale zase je tichučká nechce sa jej hovoriť 😒

amatula
5. máj 2009

chodí uz tri tyzdne 🙂 a uz zacina ja kecat asi tak ze Dado,mama a tatíí....to je najlepsie,to az tak kricí 😀

blau
5. máj 2009

hojte, jaaaaaaaaj bola som v solarku a bolo horuce a stipe ma to idem si kupit pantenol . Inak maly sa dohaduje a debatuje s dedom a reve na celu ulicu smiesny je. Idem lebo stipkaaaaaaa, uz tam nepojdem. A mam zakryte didky a to ma nebavi si asi pockam na dovolenku.

amatula
5. máj 2009

blau a to kolko si bola hned 10min. ci ako 😀
a kam idete na dovcu?

blau
5. máj 2009

ale nie 2x som bola na 3min. A uz mi povedala, ze mozem ist na 6. No a....bolo rozpalene a teraz ma to stipe. Je to nejake nove solarko najsilnejsie v PD, tak somar mohla som ist zas len na 3min. Neva uz nepojdem. No my chodime do Lignana, hodka a pol autom. Mario teraz bol a hovori, ze super sezona uz v plnom prude. To len na 3dni a potom domov, len kvoli moru, lebo inak pocasie a jazera teda vodu mame krasne aj v Korutansku.
A vy sa niekam chystate?

amatula
5. máj 2009

hej hej uz som pisala ideme do chorvatska v juli....
a nemecko sme na teraz vypustili,lebo sa nam posral dáki filter v aute ktoreho vymena nas víde asi na 300eur 😠

blau
5. máj 2009

ano do Chorvatska? velmi dobry vyber len je tam draho, ale zas krajsie plaze. Mozno aj my pojdeme ani tam nemame daleko, len neviem ako bude mat mm volno a dovolenku. Vyzera to biedne, lebo v tomto novom jobe mu hned napalili 46hodin za 5dni, tak robi az je cerny 😅

amatula
5. máj 2009

draho ako sa to vezme..mi sme zohnali super lacne ubytko a ked porovnam posledne roky sme chodili do tatier kôli detom ze je to blizko a tam su pálky 😖
a co robí tvoj chlap?

erikasadek
5. máj 2009

ahojte sme doma konecne uz si nohy necitim boze vy uz o dovolenke🙂

amatula
5. máj 2009

erika ved je máj uz zacina sezona 🙂 😎

erikasadek
5. máj 2009

jasne🙂

zuzka1.
5. máj 2009

ahojte zienky, mala som tu kamaratku, pisali sme prace, smeinarky, 3 mam hotove, len to musim prepisat do pc.
temrin ma 29.5. a ma zle pecneove vysledky, tak bude msiet ist buduci tyzden asi do nemocky lezat a asi aj rodit uz.
Jedna kamoska dnes do rnaa porodila, o 6tt skor, male ma 44cm a 2,3kg, ide do inkubatora. To je tym fajcenim v tehu, no, ked si niekto neda povedat.

amatula
5. máj 2009

zuzka aj som potratila aj Mata rodila predcasne a to som nefajciar!!!!! 😉

blau
5. máj 2009

erika ahoj ty tu len tak potroske prispievas ja som prihoreta a mam jogurt na ksichte hruuuza.
fajcenie je najvacsia blbost,
ama ako myslis, co robi? ci pracu teraz? No zauca sa na sefa 😵

amatula
5. máj 2009

blau hej ako jeho zamestnanie...nie akoze co prave teraz robí 😀

sefik teda ako moj 🙂 😉
a ozi co robia vasi chlapy??ako zamestannie 😀

zuzka1.
5. máj 2009

moj je umelecky stolar, ale robi normalnu stolarcinu-zivnostnik, dielnu mame za domom

amatula
5. máj 2009

zuzka to je super muzik v praci za rohom 😉 ked pisknes je pri tebe keby si potrebovala 😉

idem spratat kuchynu,osprsit....a do hajan

zajtra ideme na poradnu dufam ze sa konecne vybavim....

erikasadek
5. máj 2009

blau no ide to blbo pisat bez klvesnice no mozno sa uz dockam antiviraku coskoro

moj je pizzaiolo

zuzka1.
5. máj 2009

erika akoze pizzamen?

erikasadek
5. máj 2009

zuzka ano

norik1
5. máj 2009

tak posli pizzu 😀 ja som tu teraz mala kamosku, dali sme si vinko mnam mnam pokecali 😉

ja vam nenapisem co robi moj muz lebo nikdy neviete kto to tu cita 😠 ved viete.... 😝 😝 😝

erikasadek
5. máj 2009

norik jasne mne to jedno kto cita moj je sef pizziolo v restike na champ elyssee

boze blbo sa pise stou playstation

blau
6. máj 2009

Bre ranko, tak pizza to by bolo pre mojho on strasne lubi. Norik veru nepis ani ja neviem, ci ma tu niekto nespionuje 😀
zuzik, to je krasna robota, ze umelecky stolar. Dnes je zima, trosku som zbledla, ale still cervena jeeejda som tomu dala a o 9.30 idem k zubarovi na PP a on je taky fesak´, si bude mysliet, ze sa cervenam.
Maly je uz vonku s dedom, neviem co tak skoro vstava a o 8.30 ho zas odpali. 😵 😵 Tak ahojte pekny den Vam prajeme. U nas zamracene a u Vas? A ozaj kde je Dzanka a sistin?

blau
6. máj 2009

jej som napisala ze sistin a mala som na mysli teba sinty. Mala je krasna a je ti jasne, ze je tu jedina baba, lebo my mame vsetkych chalanov. Sa ma ako princeznicka. Az teraz som si pozrela foto, teeeeda tlieskame.....mala je strasne zlata aj Zoe 😉

dzanka3
6. máj 2009

ahojte dobre ranko
mne vcera bolo otrasne - dosla cervena armada - a ja som veelmi chcela dietovat a vecer ked som uz aj dlazky poumyvala taka slabost na mna dosla - skoro som sa vykotila...tak som sa normalne najedla a preslo to 😅
no uvidim ako dnes.......

amatulka a moc predcasne si rodila?ale uz je vsetko OK a to je hlavne ze?....
no tie co fajcia maju vysoku pravdepodobnost na predcasny porod a podvyzivene dieta - co uz s nimi.....
blaua ten tvoj Luca o kolkej uz buntosi? ved by ma porazilo tak skoro vstavat s nim 😉

pocasie aj tu vyzera ze otras - a este aj fuka sprosty vietor ako vzdy 😠

zuzka1.
6. máj 2009

ahojte,
maly pred chvilou zaspal, nechcelo sa mu v noci psinkat, alebo nedalo, kedze sme kurili amali sme v izbe 19 stupnov, tak nemohol spat. Bezne mavame 17, vtedy spime vsetci normalne.
Mne bolo vera vecer na prd, vybehla mi teplota, ale apson som dopisala tie seminarky, a vylahla som.

Dnes je skaredo. aj tu.

Musime skocit do MC zaniest ceny do tomboly od svoktorvej firmy, ved bude mila pre mamu, idete dievky na milu??ja ak stihnem po ksole pojdem, moja mamka pojde s malym a potom dojdem po pripade.