Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
7. máj 2009

no Matko má teraz 38 a chcem ist do mesta to by bolo asi na 4hodky 😒
a keby sa mu to vecer zhorsilo mm by ma asi 😝 🙄 🙄

ved este uvidim je vonku pekne......

zuzka1.
7. máj 2009

je celkom fajn, ved mu daj nieco na teplotku a na vecer mu aj tak moze stupnut, to nemusi byt tvoja chyba.
ale keby je vlemi nesvoj nesla by som.

amatula
7. máj 2009

praveze je veseli v pohode.....ja si mozno zavolam dokinke 😉 aby bolo vsetko ok,lebo mm je z doktorskej rodiny 🙄 tam je to zlozité 😝

ozi zuzka skusala si ako podoprnu liecbu rebrickom a alchemilkou???fakt dobre a zaberá!!!

dzanka3
7. máj 2009

no tak ste ma trochu ukludnili - ze ta jazva to tak byva....
amatula ja si tiez myslim ze ked je zvysena teplota z ockovania alebo zubkov tak sa moze ist von......horsie by bola nejaka choroba - to by som asi nesla von.......a vsetko naj naj Daliborkovi 😵 😵 😵

my sa ideme chystat von 🙂 ahojteeee

amatula
7. máj 2009

dakujeme za gratulacie
a ja za podpru..ja som v tomto strasne nerozhodna....vzdy potrebujem nazory druhych 😉 😅
ale ide vikend-oslava ..MS a ludia ktory vedia byt obcas J tu budu a keby sa Matkovi pohorsilo by som si to vypila 😝

norik1
7. máj 2009

Bobko vsetko najnajnaj a uzi si to poriadne ty velky stvorrocny chlapisko!!!! 😵

ja som si jazvu natierala nechtikovym kremom ale musim priznat ze nie som v tomto moc dosledna...tak mi treba. Zrasty asi nemam lebo nic take necitim. Ale musim priznat ze skoro rok po porode a furt je ta jazva tak divna, inak citliva, teda skor necitliva... ale to sa dlho hoji...

no ja sa priznam ze pri 38 teplote by som von s malym nesla ani keby bola len zo zubkov...nikdy nevies 🙄 ale my mame stastie na vsetky prusery tak preto sa bojim 😒 a Ama netrap sa ze ma po ockovani reakciu, je to normalne, kludne moze dva krat nemat a raz mat... ale zavolaj doki a spytaj sa co ona na to, ci mozte ist von, ona vie najlepsie, ved mate doki v rodine, nie? 😵

zuzka1.
7. máj 2009

ahojte zienky , boli sme na nakup,
maly spinka, idem si aj ja podriemkat asi
co dnes porababte???
v com je vakcina MMR horsia ako ostatne??preco s ajej hovori ziva? neviete nahodou?

norik1
7. máj 2009

lebo je to jedina vakcina ktora obsahuje zive tie virusy, len su oslabene - telo si proti tym virusom samo buduje imunitu. Ostatne vakciny su rovno protilatky, telo si nic same nebuduje... tak nejak....

my tiez spime konecne!!!! to bolo grecko-rimskych zapasov!!! som zvedava dokedy 😉

zuzka1.
7. máj 2009

my sme pred chvilo vstali, obidvaja!!!!
baby zase sme boli na druhej strane!!!!
teda, polepsite sa!

blau
7. máj 2009

No ja nestiham, lebo je tu mala Lili neter, ale dava nanho pozor a boli sme prec, tak preto. Dnes je celkom fajn, ale ked zafuka je zimsie.
ze teraz vstat, ja odpadnem...dobre aspon budes oddychnuta zuzik.
Vecer idem na pivko, tak tu asi nebudem ☹

zuzka1.
7. máj 2009

mm isiel pre pizzu, normlane mi povolil vynimku, asi nieco chce 😀 😀 😀 😀
boli sme vonku, kamartka prisla s kamosom z UK, doniesli mi WKD-blue ak poznate, tak soskam!!!!
zajtra rano mam skolu, tak neviem kedy s aozvem aj v sobotu mam do pecka, to zas bude nuda!
v sobotu snad aj na pifco vybehneme, aj ked ja pivo neppijem.

amatula
7. máj 2009

ahojte
tak mi sme boli v tom meste.....

na pizzu...Bobo si prial k narodkam 😉

a kadeco som nakupila...zas som neodolala 🙄

kim sme cakali tatika sme boli na zmrzku a bol tam taki anglican ..sakra vyzeral ako Vin Diesel 😵 skoro som tam deti zabudla 😀 😀 😀 😝

Matko v pohodke uz ani teplotka 🙂

a nakupila som baloniky a kravinky na nedelu 🙂 😉 😀 budem zdobit.....

bru nocku a zajtra pekny den!!!!

blau
8. máj 2009

Ahojte, ja len tak kuk a uz sme na druhej strane. Dnes je krasne mala Lili spala s nami, az na to, ze chrapala sa nam spalo dobre. Idem nieco porobit, lebo Luca spinka. Tak Matka vsetko krasne vyzdoba a uzite si to. Pekny dnik prajeme 🙂

erikasadek
8. máj 2009

ahojte 😉

norik1
8. máj 2009

jeeeejda ludkovia ja som dnes spala do jedenastej!!! take daco nepamätam uz skoro dva roky...mma sa staral o filipka a ja som bola v risi snov... juj idealne 😀

zuzka1.
8. máj 2009

ahojte, uz aj skuska z anj hotova, amerika ,hole baby, uz en 2 skusky!!!!personany manazment a narodohospodarska politika!!
zajtra na prednasku!
aky dne sprogram?
my ideme s mm na prechadzku, na zmrzku s malym.

dzanka3
8. máj 2009

servuste krasavice 😵
norik no to je zivot ze do 11.00 spat - ved to uz sme po vonku bludarili - ale veru vydrzala by som aj ja...ale to mm by nikdy pre mna neirobil - lebo on spava skoro kazdy den do 10.00!!!!...preto este aj teraz robi.....
takze my sme samucky ako dva prsteky.....
vysmazame fasirky a sledujem kde zas mi to decko vystava 😅

a vy ako sviatkujete?
zmrzku lizete??? 😝

erikaaaaaaaaaaa? no co stale joistikujes?(ci ako sa to pise...)

norik1
8. máj 2009

hej hej ruska zmrzka prave dojedena a na prechadzke bola hruskova a cookies 😀 doteraz som neprisla na to, co za zazrak to bol 😀 😀 😀

zuzka1.
8. máj 2009

ahojte, ja idem napsasat aspon 5 stran bakalarky, ale mm otravuje,tak sa pojdem asi radsej vneovat.
rano vstavacky k nasim, do ksoly, potom ideme na milu pre mamu, o 4 mame aj ukazku cvicenia na loptach. saminkove prve verejne vystupenie profesionalne!!!! 😉

zuzka1.
8. máj 2009

jaaaj zabudla som vam povedat, ze dnes ked som boa v skole moja MJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJS dala malemu arasidy!!
neviete si predstavit ten bordel co som robila

dzanka3
8. máj 2009

zuzka ze arasidy - ozaj JS.......musis jej vyhladat na nete ako sa s tym jedno dieta zadrhlo a umrelo...nieto ze je to este alergen a nevhodne....
no ja uz len cakam kedy sa mi dieta unavy a zacne si brhlit ocka a ideme haja haja... 😔

zuzka1.
8. máj 2009

My uz spime, sorry to obli arasidove chrumky, ale to je jedno!!
a to tu etse bola jej sestra s vnuckou a ta mala soplana, ma uz asi 4 mesiace kasel a nwevedia z voho, a kasle si sice do ruky, ale potom vswetko chyta.
chcela tlacit trojkolku, smaozrejme som jej neodvolila, a ked som isla na wc, ta mala sopliacka sa chytala maleho!!
tak osm mm zavelila, ze idmee k sestre nieco zaniest mojej a odchod.
prisli sme az na kupkanie a isli rovno dovnutra!!!
hajzlane, mna nebudu srat!!
zajtra budeme cely den u mojej maminky, aj v nedelu, lebo ma narodky!!!bude pokoj!
potom idu chvalabohu prec a MJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJS do prace

norik1
8. máj 2009

Juuuj Zuzi tak to si viem predstavit tie nervy...kokso by som vrazdila, jeden z najsilnejsich alergenov!!!!!! Aj ked - mozno sa riadi heslom ´Co ta nezabije, ta posilni´ 😉 este mozes byt rada ze este chodi do prace, JS!!!!!!!!!! Poldeci na ukludnenie to spravi 😉 ale dve 😀 😀 😀

my ideme zajtra ku kamoske zajtra, trosku povegetit a pogrilovat takze v nedelu sa ukazem 😉

zuzka1.
9. máj 2009

dobre ranko, idem do ksoly, sa mi nechce, by som najradsej zalahla!!
malemu chvaaaaala bohu z tych chrumiek nic nie je!
ja by som tu staru k.rvu asi usliapala, keby neco!
pekny den prajem.
my vecer asi vyrazame do ulic!
ved vas citnem, tak hlavne piste!

blau
9. máj 2009

Ahojte, tak my sme boli vcera s kamoskou na pive. Do tej krcmy sme chodili kedysi davno, tak sme zacali znova, lebo sa tam aj nefajci aj je to take fajn posedko v zahrade.
No, ale stretavame tam nasich byvalych(EX) Z jej strany je uz zenaty a ma velkeho chlapca, ale z mojej nie a je sam emigroval do USA a teraz sa vratil a podnika a vyzera strasne dobre, vlastne rovnako.
Niekedy spominam, ako to bolo a co by bolo vlastne s nami teraz, keby sa s nim nerozidem. Mavate to aj vy? Ci to len nam sibe. Lebo ta kamoska, tiez na to mysli. Sranda a pritom sme obidve v stastnom vztahu.
Fakt to plati stara laska nehrdzavie? 😵

blau
9. máj 2009

ozaj zuzik, neboj z tych chrumiek mu nic nebude, ja totiz som vydavala tu mamicky, ktore v Saminkovom veku uz jedli fakt vsetko. JS to nemyslela zle. Ale uplne si viem predstavit ako si reagovala...
Mne totiz MJS slubuju tiez stale, ze maleho vezmu na zmrzlinu. NO naco by som mu to akoze mala davat neviem. Jaaajha

amatula
9. máj 2009

ahojte 🙂

zuzka norik ..tu bude samé MJS 😀

blau a sikovno sa prac domov za svojim Bredom 😠 lebo ten osameli EX znie dobre 😀 😵 😝

mi vcera pohodka volny den...
vecer sme zaviezli Boba k svokre lebo dedo mu vymyslel na dnes program tak pride az v nedelu....a ja mám len jedno decko 🙂 😉 😀

a dnes makacka,,varim este som jeden zakusok piekla a upratovanie 😝

uz máme aj tortu..vlacik potom pofotim a v pondelok hodim foto
len ma ta baba sklamala,lebo doteraz mi piekla fakt pekne torty a toto ma daku novinku a teda nic moc 😒 ,ale bobco bude mat radost aspom ze tak

blau
9. máj 2009

Ale sak to nic, len to je take zvlastne. Jasne, ze sa budem pratat za svojim Bradom o tom potom, len ma zaujima ci aj Vy mate taketo stavy 😀 😀
Inak ty si aka sikovna : odkaz muzovi, ze lepsie by si uz nemohol vybrat 😉
Dnes je mila pre mamu, ale volako mi to nevyslo a neviem ci pojdem. Pa

blau
10. máj 2009

Bre raaanko, teda dievcata to tu flakate teda poriadne...To tu pisem iba ja? Dnes sme zas ranny vtaci 🙄

amatula
10. máj 2009

ahojte

blau musim ta podporit lebo fakt poctivo len ty prispievas 😉

inak mi sme vstavali o siestej 😝 🙄 samoska len vdaka Matkovi