Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
12. máj 2009

dobre ranko
no ja uz vecer som riadne kaput - mm nebol doma cely den...a maly zaspal az o 22.20!!!!!
ale aspom ze spinkal do 9.00 a ja s nim 😔 🙂

veru pocasie sa nejak po.ralo...ale hlavne nech cez den neprsi - v noci nech si robi co chce.....

no ako norik? pradelko malo uspech? na sak aj v tych steklach si mala nabehnut 😎

blau no mas to pestre s tvojou mamou - uz ste od seba uplne odvikli - a hlavne ona -a to sa mohla tesit ze ma maleho na dve hod len pre seba ......... a ved uz to nejak vydrzis do nedele....potom si zase budete po dlhom case vzacni 😉

zuzka veru hod sem to pieskovisko a kde zase ides davat kerku?ty si teda pripad - ale na take stihle pekne telo....na sak si daj teda 😉

amatula a vy kedy chodite spinkat? ked tak skoro si pisala ze idete sa kupat a spat? ved to mato vtedy len vstaval.....

zuzka1.
12. máj 2009

dzanka aj my chodime rano o 9 spat- kupeme vecer, to ide spat o 8, dnes sice buntosil o 6, ale pospi si aj do 7 niekedy.
zase az take stihle to telo neni, tse je co chudnut, ziadne strachy.
aj drzis tu dietu "kavovovu"?
dzanka na nohu, mala som tam ist uz davno, ale vtedy sa to nejak dodrb.alo, tak idem teraz.
ppotom hodim fotky, ked budu.

amatula
12. máj 2009

dzanka deticky mi chadia tak okolo osmej 😉 kezdy den...

a ja som tu bola do 22:10 🙂 a na SKYPE......len tu nikto nebol 😝

norik1
12. máj 2009

no pradielko malo uspech, pacilo sa mu, vraj aj ten zvysok 😀 😀 😀 😀 ale este to musime dotiahnut lebo mm zaspal kym som bola v sprche 😀 😀 😀 co uz ked pondelky ma v praci najtazsie 😀 😀 😀
tak mi to musi vynahradit he he

blau
12. máj 2009

Tak super Norik veru take pradielko nieje nikdy zle. Ja som bola na kozmetike na farbeni obocka mihalnice, este cistenie a masaz a som ready. No chodim tam furt na etapy, lebo inak sa s malym neda.
Dzanik no ved to, ze sa mohla tesit, ze ho ma pre seba, ale ona pomaly nezvlada samu seba, tak sa asi neni co cudovat. Kaslem na to. Mas pravdu odvykli sme si, ale my sme nikdy ani moc na seba zvyknute neboli. Preto som aj potrebovala odist z domu a to uz v 18tich. Aj ked ma na vysku zobrali kaslala som na to, lebo bolo jasne, ze by som musela zit s nimi a nebola samostatna. Hold taky je zivot.
Uz sa fakt tesim na nedelu.
Dnes pojdem na kavicku so svagrovou aj malou mame rovnako stare deti. Ona je zatial na kozmetike a deti nam spinkaju.Pekny den prajem a bez hadok 😉

norik1
12. máj 2009

dnes pridu kamoska s mangelom na minioslavu, idem robit chlebicky, trasenu torticku mnam mnam s lici ovocim a idem sa tesit na vecer 😀 😀 😀

norik1
12. máj 2009

No ta HALOOOO???? Kde ste kto???

blau
12. máj 2009

tu som, tak Norik zatial si mala napisat ako dopadla oslava.
jaj az cil citam, ze to az vecer.
My sme boli dnes na bicykloch s dedom kamoska ma restiku, tak sme si dali pizzu )zas) ja budem vyzerat 😕
a pifko a aj teraz pijem take malinke. Inak sa ochladilo, ale je fajn. A co budete robit zajtra? ja idem k zubnikovej posledny x a potom neviem kedy zas prideme naSk. Ale ked tak asi len tak na 2dni ako minule.

erikasadek
12. máj 2009

kuku 🙂

zuzka1.
12. máj 2009

ahojte kocky,
my sme grilovali, sihla som sa najest do 19, apson to.
Nalozila som fajnu krkovicku, mm mi ruky nohy bozkaval. Nakladat maso, toj e moja specialitka, dnes to bolo s grilovacim korenim, cibula, slanina na drobno, olej , smotana sladka. Vsetko pekne spolu, 30minut pod alobalom piect, potom na ostro.
ja som sa dnes objednala zubnikovi, pokial neboli, mam kaz.

blau
13. máj 2009

no erika kuku- uz prosim ta prid sem, lebo nam to tu viazne. Ja som uz od zubnikovej doma maly spinka potom pride kamoska a ideme na zmrzku a potom mam stretko s dalsimi kamoskami na kafco. tak dnes sa nudit nebudeme. A laskavo sem piste, lebo sem nebudem pisat ani ja 😒 budem lenivka 😉

erikasadek
13. máj 2009

ahojte blau si zlata no naozaj az do konca mesiaca to musite bezomna neako vydrzat a pisat cez telefon je blbe naozaj uz mi to ude na nervy moj muz bol aj rad ze sme bez oicitaca len nepocital s tym ze som az tak technycky nadana a vyriesila som to napojennim cez pkaystation a teraz aj cez moj mibil no co vam budem hovorit.

blau
13. máj 2009

no sikovnicka si ty velka darmo. Je mi jasne aj moj by bol rad, keby nemame pc teda internet, iba ked nieco potrebujeme pozriet.

erikasadek
13. máj 2009

no neviel ja sa neako vzdy dokazem zo vsetkeho neako dostat ale za aku cenu¨¨¨ verim ti vsetci chlapi su rovnaki pokial sa starame o nich tak vsetko je ok ale v momente ak nie sme plne k dispozicii tak je ohen na streche a teraz tercom nasich chlapov je pocitac

amatula
13. máj 2009

ahojte 🙂

blau kaficko dobre dopadlo........

norik este oslavujete ci ako 😕

ja som si saty sila!uz su hotovkove fajne..aj novu podprdku som si pod ne kupila,,som zvedava co mm povie na ne,,uz nech mi ich primorsky vánok podvihuje 😎 😎

idem sa natierat samoopalovacimi obruskami...uz ste to skusali...ja to prvy krat pocujem ......nie ze splesniviem 😝 😕 z toho

zajtra idem na sono mojho sebavedomia 😀 po kojeni....som zvedava ako su na tom 😀

blau aj ty pojdes ked dokojis ze!!ci ako to v rakusku chodí 😕

norik1
13. máj 2009

no cafte cafte

na dnes vynechavam lebo mm je doma tak sa musim venovat he he

oslava vcera dobreee, kamoska je 37tt takze pili len chlapi a ja trosku vinka aby sa nepovedalo 😀 😀 😀 mm som spravila trasenu tortu a vam poviem, ked som tam nabehla so 4 svieckami zapalenymi tak mu oci vybehli, sfukol ich spolu s Filipkom a este dnes mi dakoval ze bol paf z tej torty, ze sviecky nesfukoval asi 30 rokov.... takze najkrajsi darcek asi torta a az potom to pradielko 😀 😀 😀 😀

dnes som vybehla troska na nakupy, kupovala som si bluzky do prace tak som zvladla tri kusy he he jednu klasicku bielu, jednu zltu so satenovou maslou a jednu bielu s oranzovym pasikom... no cajoris budem, poviem vam... uz len zladit celkovy dojem a bude to ok 😀 😀 😀

co vecer???? ja dopijam to vino zo vcera ha ha

amatula
13. máj 2009

ha ha norik to dobreeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 zasa rovnaky cas

amatula
13. máj 2009

a dens som stastnaaaaa,spokojna mama!!!

Dalibor dnes jedol mäso mäso mäso 🙂

norik1
13. máj 2009

heeej Ama tak Bobo je uz fakt velky chlap!!!
hej zasa rovnaky cas, no co zabijes sa ked ta empatia funguje jak svina????

baby a to sa chodi na sono po kojeni??? to faaaakt? a nemala som ist nahodou pol roka po kontrole po sestonedeli na prehliadku???? sa mi zda... no neviem....vy ste boli?

erikasadek
13. máj 2009

ahojte nz udem vela pisat cez mobil ale amqtula tvoja radost a pizitivna energia ziari s teba som rada

amatula
13. máj 2009

norik ja ti neviem ja som u gyndosa stale 😀

a po kojeni sa ma ist na sono....ci nenastali dake zmeny na mliecnych zlaziach....ty si nebola 😕
nas doki hned posiela...
mas na to narok statne zariadenie ti hradi poistovna!ja ale chodim k sukromnej..platim 15 eur a ja super vsetko pekne vysvetli
v statnom to vraj flakaju 😒

norik1
13. máj 2009

ja som v takom polosukromnom, ale nie som moc spokojna s dokim, chcem ho vymenit len sa mi to doteraz nepodarilo he he asi by som si mala svihnut 😀

amatula
13. máj 2009

to som ja ale pisala o mamografii..tam chodim k sukromnej

dokiho mam akoze statneho,,ale zdiera ako svina 😕
no som snim spokojna.... 😉

erikasadek
13. máj 2009

amatula tazko sa mi oise prepac skomolila som ti meno

amatula
13. máj 2009

erika neva od teba 😲 😉

blau
13. máj 2009

Hojte, no amatula dobre, ze hovoris jasne musim ist aj na prehliadku ja som bola po 600nedeli a odvtedy nic. Ale zas si musim hladat gynekologa uz tretieho. Ja chcem zenu a tie su vsetky v Korutanoch sukromne, takze vsetko platim sama a potom mi 80% a u niektorych aj menej preplati poistovna. Chlapi nie, musim sa popytat nejakych mamiciek, sice znama mi hovorila, ze ma dobreho, ale ja mam odjakziva zeny neviem. No ale kontrola bude urcite.
Norik, torta a ceresnicka na nej si bola ty- dobry napad.
No dnes sme boli na pifku na kavicke cestou z domu som stretla asi 40ludi a kazdy ma pristavil, tak som meskala.
potom v cukroske sa mi maly po....l, tak som ho tam prebalila a kamos co to ma hovori, ze to premenuje na Cukraren u SRALA. Lebo aj minule sa tam po..l
Zajtra idem asi rano na tu navstevu, alebo co. Joj neste sa mi, ale musim. Uff som ja lenivec.
Teraz som maleho uspavala hodiiinu nervy, a potom zaspal ako keby mavlo carovnym prutikom, neviem ci mala tolko dojmov. Jaaaj a este dnes sme boli v takej predajni s ocinom a aj tam sa po..l, tak som ho prebalovala v kufri v aute to sa mu lubilo. Jeej sorry vypisujem tu len o ho...nach, tak to je taky pos...ty prispevok.

norik1
13. máj 2009

he he he he Blau ta to si ma normalne rozosmiala ze posraty prispevok he he he 😀 😀 😀 😀

dnes sa vyvalujeme, cakam kym Fil zaspi lebo sa ohadzuje o nabytok uz hodinu, ale ked ho okupes, prezlecies a nachovas ako keby si mavla carovnym prutikom, len u nas naopak - KONIEC NOCI!!!!! dovidenia, spanok je tataaaam a u nas uspavanie moc nefunguje, aj tak zaspi az ked sam chce.... tak neostava nic ine len cakat 😀

Zajtra mam plno vybavovaciek, idem ku kamoske co sme spolu boli s detmi v nemocke ked mal Fil salmonelu, to je taka hodka autom, do zlatnictva pre obrucku (nenosim, lebo ma majitel prehovoril nech si ju necham spravit mensiu lebo ju stratim a teraz ju sice na prst dam, ale potom LTT dam z prsta dole - ak ukazem blocek o kupe obruciek tak mam zväcsenie zadara 😀 blocek som nasla he he), do bytu (babkin, ide sa prenajat tak stretko so zaujemcom), k nasim pre kluce od toho bytu..... a to vsetko sama s Filom 😵 God help me tomorrow 😨

amatula
13. máj 2009

blau tvoj pos...ty prispevok sa mi paci 😀 😀 😀 😀

ale ja nepisem o gynekologovi...ja som pisala o sonografii prsnikov,,vies po dokojení 😉

zuzka1.
13. máj 2009

ahojte,
tak osm pokerovana, trvalo to 2,5hodky, zajtra hodim foto. 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Normlane som zmorena, idem si lahnut a citat ten ersonalny.
Pekne ste pslai, osm vas citala pocas tetovaia.
Prispevok dna dnes ziskava BLAU!!!a jej maly sralko krasny!!len tak dalej 😀 😀 😀

norik1
13. máj 2009

no toto toto, uz aj Dzanka by sa mohla ukazat, Erika ma ospravedlnenku, chuda musi mat strasne absaky!!! Erika sme s tebou!! 😵