Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
12. dec 2008

zuzka vidis to, aku temu si zalozila 😀
teraz sa tam zeru.... 😀

dididi30
autor
12. dec 2008

ahojte, juj veru zuzi fajnu temu si dala, ja zboznujem hadky 😀

erikasadek
12. dec 2008

vidno dididi, vidno.. 😀

zuzka1.
12. dec 2008

no idem sa pobavit aj ja 😀

dzanka3
12. dec 2008

no servuste
ja to tu nejak dnes nestiham...prevliekam periny potroske upratujem + 4hod vychadzky.. 😎
erikasadek drzime aj my palceky nech su priznaky co najmensie tej choroby "zahranicnej" ..a snad z toho vyrastie?ci to uz nafurt? 🙄

zuzka tak voditko???ale radsej ako keby malo dieta vybehnut na cestu alebo sa stratit - ked je velmi zive....aj som zacala citat tu temu a aj som to nechala tak vedtam je toho popisaneeeeeeeeee 😀
ved ci ho drzis za rucicku alebo na voditku (sprosty nazov to ma - potom to tak blbo znie...) - drzat ho musis tak ci tak nejako 😵

norik1
12. dec 2008

Ješkove oči mamule tak to bola zábava....vidím, že do zoznamu "funny"prispevkov zaradzujem ďalšiu mamičku he he

erikasadek
12. dec 2008

norik aj ja, som sa zasmiala... radsej na voditku ako mu vyklbyt rameno od tolkeho tahania... 😀

dzanka, no je to anomalia krvna dedicna, takze bohuzial je to na zivot.... ☹

dzanka3
12. dec 2008

jeej baby moj maly sa plazi!!!! 😅 😅 😅 ale cuva do zadu a ved nevadi len nech sa hybe nech tak nepribera 😨

dididi30
autor
12. dec 2008

hehe baby, ved my sme tu parta, ktora si vie presadit nazor, zato si rozumieme 😀 😀 😀

dzanka odfot malickeho ako sa plazi 😀

norik1
12. dec 2008

hej Dididi len nech sa niekto do nas pusti a potom uvidi he he 😀

dididi30
autor
12. dec 2008

norik jasne, sak sme nejake vychodniarky 😲 😀 😀 😀 😀

norik1
12. dec 2008

Do niiiiiich!!!!!! 😀 😀 😀

dididi30
autor
12. dec 2008

norik 😀 😀 😀 😀

idem na chvilu z netu, upratat 😀 😝

norik1
12. dec 2008

Dzanka ta to budes musiet zachvilu voditko kupovat he he

erikasadek
12. dec 2008

VYCHODNIARKY? to sme vsetky naozaj? 😀 teda ten svet je maly, no , s vychodniarkami sa tak lahko nehada..;ze?

dzanka, super to nevadi, on nato pride , ze aky je ten spravny smer... 😀

zuzka1.
12. dec 2008

Dzanka aj nas maly najskor cuval, to prejde a bude lietat!
Ja nie som vychodiarka, my sme zapad aj s dzankou!!!!!ale bojovnicky!!!!!riadne!!!!!
A papulky ako sa patri!!!!!!!

erikasadek
12. dec 2008

to nevadi sme aj tak spolu nie... 😉
clovece dohodnime sa ak sa zapojime do neakej temy a niektop nas atakuje, tak si napiseme , a pojedeme , vsetky napomoc , jednej z nas, co poviete?

erikasadek
12. dec 2008

inac , akoby naschval podte sa pozriet do temy ako stihate v babatkach , uz to zacina vriet... 😉
mozno..

dzanka3
12. dec 2008

no kebyze natrafim niekde aj voditko kupim a uvazem o seba ...ved ako budem obzerat vyklady???decko uvazem o seba a ideme nie 😀 😀 😀
- ja si myslim ze to je dobra vec - zuzka odskusaj na Samkovi a potom napises ako bolo - ci si to nepoodopinal alebo sa z toho nevyvliekol 😅

jaj baby vy este stihate aj niekoho atakovat?....no idem kuk kde to vrie 😀 ci mne voda na sporaku???

dzanka3
12. dec 2008

no chcela som Matka odfotit ako cuva , ale on ked zbada fotak alebo kameru v momente je tvrdy ani sa neusmeje a o chvilu uz sa po tom natahuje a je pofotene 😅

erikasadek
12. dec 2008

dzanka nevyvlecie, sa a ani mu to nevadi, ver mi... 😉

erikasadek
13. dec 2008

AHOJTE KOCKY DOBRE RANKO Vam prajem.. 😉

zuzka,!! 🙂 kvoli tej tvojej tema sa som sa dnes zobudila rano s rozbuchanym srdcom , snivalo sa mi, ze sa mi stratil patrick.. no hroza behala som , hladala no nemohla som najst, a okolo same somapiny.. no hroza...
neboj nevycitam ti to, len tym chcem povedat , aky mam podvedomy strach, stratiti mojho syna, je moja nocna mora....

dididi30
autor
13. dec 2008

dobre ranko

erika ahoj 🙂

co dnes porabate? darceky mate? nakupene na vianoce, potraviny a tak, a sladkosti napecene? 😀

erikasadek
13. dec 2008

ahoj didi, no ja mam popratane stale, len musim dnes dokoncit moju vitrinu tam je porcelan a krystal, a stym je paplacka....
napecene, vecra sme s detmi robili vanolkove rozky, , a zbytok az na stedry vecer....
darceky este nie, az ked sa vrati moj muz, teda nieco som uz objednal acez net, pre deti oblecenie;

erikasadek
13. dec 2008

poslalo mi to, ,ani neviem ako..
teda zbytok az sa vrati moj muz, v pondelok, az len dvakrat s avyspime a tatko bude konecne po 3 tyzdnoch doma, cely opaleny, , len neviem ze 3OC pride do strasnej kosy.. 😀

dididi30
autor
13. dec 2008

erika fiha a ty sa nebojis kupovat oblecko cez net? ja musim kuk omatat, ovonat 😀 😀 😀 mna baby nakupovanie, aj som manik, najme teraz co su akcie 😵
juj verim, tam tak fajne tepluco a tuna tiez kosa...fuj ble

erikasadek
13. dec 2008

didi, ja kupujem od vert baudet, ja mam rada ich kvalitu, a ak sa stane ze sa mi nepaci tak to vratim v pohode...
inak nekupujem od e bay a podobne, nie, len vert baudet a la redouta....
tie dve su kvalitne, a spolahlive, co sa tyka platenia, a celkovo...
vies ja si neviem predstavit ist s dvoma detmi do obchodov, taml ich pripucia, ludia, ked su vypredaje a vianocne nakupy su ako divi, , nepozeraju na nic a na nikoho....
tak ja radsej neriskujem.....
docerta chcela som ist s detmi do disneylandu dnes lae je kosa, dnes rano ukazoval teplomer -4...
tak radsej nie... ☹

norik1
13. dec 2008

cafte babule, jasne dohoda plati ak sa jedna hada druhe idu na pomoc 🙂 ja som za vsetkymi 10 he he

erikasadek
13. dec 2008

super norik.... 😉 aj ja som za vami.... 😉
no uz sa tam ukludnilo , ale zacinalo to priharat vcera...
clovece , clovek ani nemoze napisat ze ma cisto, pretoze zie co neprataju velmi, tak sa urazia, a hned ti povedia, ved ja nehovorim ze mam spinavo.....
boze moj.... 😵

co mate dnes na plane...ja sa asi pustim do tej mojej steny s krystalom, no a zajtra zoberiem deti do disneylandu, aby videli vyzdobu vianocnu.. pojedme na obed tak aspon neostaneme dlho;;;

ZUZKA SAMOZREJME BERIEM svoje voditko , obojok, na pata... 😀
inak si ani netrufam, najhorsie je , ked sa zmraka, tak tam , ked mi pusti ruku, pri tych osvetleniach vsetko sa miha, no hroza, uz ho nikdy nenejdem....

norik1
13. dec 2008

Inac ja sa priznam, mna tak ako kazdy rok Vianoce vobec netankuju... este som nepiekla, este sa len chystam, ale ja si vravim ze mam este casu.... oblepila som byt vianocnymi nalepkami, mam nakupene asi milion svetielok bo mm chce ovesat byt svetielkami.... a este sme neporiesili dilemu, ako na Vianoce - stale sme totiz po veceri chodili k nasim po darceky, teraz mm nechce...jeho rodicia su mimo KE.