Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
18. máj 2009

po smiechu pride plac, v anglictine

dakujemeeeeeeeee!no sme fesaci z Ilavy ale fesaci

norik1
18. máj 2009

juj ta to pravda... a vzdy je to tak 😠

dzanka3
18. máj 2009

😨 no zuzka - kukam ako puk 😨
ake obrazky mate po sebe...a ty kde mas meno muza ha???

zuzka1.
18. máj 2009

nemam nemam, ani maleho, maleho si dam, muza si rozmyslim 😀 😀 😀
malinkeho chcem len neviem kde

dzanka3
18. máj 2009

na sak tam odkal dosov nie? 😀 😀 😀 😀
ale nie zartujem.....

tento moj zasran konecne zaspal...koonecne mam fajront 😝

dzanka3
18. máj 2009

bolo by to zaujimave mat mena deti aj na bruchu...ale ked priberies raz mozno ak - tak potom co?

dzanka3
18. máj 2009

a ved su aj cele plavky noa co 😉

norik1
18. máj 2009

ved to bol aj vtip ze chlap mal na pipiku slovo "marne" a ked sa ho pytali ze preco marne, tak povedal ze ked sa postavi, je tam Marianske Lazne 😀 😀 😀 😀

Zuzi muza si nedavaj 😀 dieta je tvoje navzdy, u chlapa to nie je take iste 😀 😀 😀 😀 ... ozaj ako sa vola krstnym tvoj muz? ci by to bolo dlhe...

zuzka1.
18. máj 2009

Tomas sa vola tomas, ved to sa da prekryt, on toez hovori, ze ked ho naserem da si to pretetovat 😀 😀 😀 durko

to jedno tetovnaie mam dole na podbrusku a cakala sm cele tehu co sa bude diat, nic sa mu nestalo, tak sa mi koza nenatiahla, chvalabohu pson ju nemam na kolenach.

amatula
19. máj 2009

bre ranko 🙂

ja tiez postu pre teba nemusim
modre z neba je ok,ale niesom na take veci...ja sa hambim a ked sa hambim som trapna 😀

zuzka kde mas to foto aj chcem vidiet 😕 ved som v albume nenasla 😕 😕
urcite to dobre vyzera,ja tetovanie mozem!..

tie moje decka rano 😠 😠 Dalibor trucoval ze som ho nezobudila a nechala sameho v spalni a Mato reval od hladu!!!tak som mu uz dnes dala 150ml mlieka...dufam ze nic nebude 😅
to je hrozne detom co zboznuju mlieko davat daku nahradu 🙄

idem vykuzlit daku polievku a poobede pojdeme von.....bo vcera sme tvrdlli len doma...

norik1
19. máj 2009

Ama paradajkovu? 😀

boze baby ja som sa o tretej zobudila na zvuky, kukam a maly sedi v posteli a kuka....tak som ho polozila a spal dalej. O stvrtej som sa zobudila na vyteseny vreskot z postielky - kukam a on stoji, skace a krici na nas ze sa chce hrat... uz vyzeram jak zombie, toto nacvicuje uz mesiac "normalne" len vstava az po piatej... a to zaspava okolo deviatej - pol desiatej.
Svokra povedala - a co cakate? ved je to cely otec! ten vraj nespal ako bol den dlhy...ach boooze 😔

norik1
19. máj 2009

Zuzi tak ked sa to da pretetovat tak to je ina kava 😉 ale to musi sakramentsky boliet....

dzanka3
19. máj 2009

dobre ranko
amatulka tak asi ste uz lepsie - len nech pekne papka anabera sil 😵

norik vy ste tiez divnu noc tusim maly - ja som zas musela ho posuvat 3x nizsie v postielke - stale sa nejak dostane hore a potom tlaci hlavickou do paliciek a pistiiii a o pol tretej vietor a burka - zase okna zatvarat...potom teplo po burke okna otvarat...a stale nieco 😠

amatula
19. máj 2009

norik paradajkovu mm nelubi,,len Dalibor 😉 tak je zeleninkova

mi tiez máme tie noci take kadejake 😖
dzanka aj moj Mato to robí,presne tlací sa hore a vzdy sa zobudí s odtlackom na hlavicke 🙄
teraz som mu tam dala take to hniezdo len na tu hlavu a je lepsie 😉

Matko stale kaka take nic moc 😕 som ho musela dvakrat przliekat od rana..teraz buva,Daliborovi som spravila v jeho izbicke bunker 😀 zo stolika,stolicky a paplon..ten tam bude v klude minimalne do obeda 😀 tak idem vegetit...asi si spravim pedikuru 😎

dzanka3
19. máj 2009

amatula veru idem mu aj ja cele hniezdo za hlavicku previazat - uvidime ci aj nam to pomoze 😅
a dalibor nechodi este do skolky?

a blau??? odkedy odisla zo SR tak sa neozavala co?

amatula
19. máj 2009

Dalibor nechodí este do skolky...mi ho nevzali,lebo som na MD 😠 u nas tak!!
od septembra by som ho chcela dat.......no uvidim.zatial to vyzera ze uz ho zoberu....dufam!

norik1
19. máj 2009

ja tiez idem dajaku uvarit ked sa mm vrati z prace aby bola 😀

a chcem tu k nam skocit do skolky sa opytat co so zapisom, mam skolku priamo pod oknom tak to by bolo sssssuper aj ked to este dva roky dovtedy, dnes uz nic nie je iste 😠

amatula
19. máj 2009

nooo norik to hej,,uz aby si šla!!!dnes je skolok málo a deti vela.....tak je boj 😒

Mato spinka,dalibor spinka aj ja som uz skoro spala a mm ma zobudil telefonom..ze co robime 😠

norik1
19. máj 2009

no uz len sa tam dovolat....

he he ama zavolaj muzovi o tretej rano na mobil ze co asi robi he he

ericienka
19. máj 2009

ahojte zenicky,
ahojky norik,tak ako je v KE?ja som u nasich,tu nam dnes prsi,a ozaj nastupujes do prace?

amatula
19. máj 2009

booooze ja uschnem...Mato spí uz 4 hodiny............preco tak nespi ked chcem nieco robit 😕

zuzka1.
19. máj 2009

ahojte zienky,
nesiel mi net po tej vcerajsej burke, citala som vas cez mobil, ale nechcelo s ami pisat.
erika chapem, ake je to priserne prispeivat cez mobil.

amatulka som rada, ze je maktovi lepsie, spinka, lebo bol vysileny z tej crevnej, chudatko, uz bude ok.

idem s aopalovat, potom pridem navecer.

ved je paradne vonku, to je pocasicko pre mna, maly spinka uz, tak mam frei.

erikasadek
19. máj 2009

zuzka no je to fakt blbe cez mobil asi nikdy som tolko nenahresila ako teraz dzanka mas chlapa doma a poriadneho moja josh ma 18mesiacov a take iste miery 83 cm 11 900g takze bud hrda na drobca moja amatula tak to je do re ked uz je lepsie mas pravdu je to srdce bol vidiet dieta ktire zboznuje jest a pit mlieko a ktore musi jest len nahrady nechutne 😒

amatula
19. máj 2009

heeeeeeeeeej kde ste?????????? 😕

a blau...sa nam neozve 😨

norik1
19. máj 2009

halo ha ha ha.... prave mi volala kamoska co mi bola svedok na svadbe no a o tri tyzdne ideme ozrat pysky 😀 😀 papame velkou lyzicou 😀 hned zajtra prestavam jest a setrim zaludok na obzierky 😀 😀 😀

norik1
20. máj 2009

caute caute🙂 🙂
ako dnes?

erikasadek
20. máj 2009

ahojte dobre ranko dnes bude perny den pre mna

norik1
20. máj 2009

jaj ale vas tu je 🙂

ja idem do mesta s mamou 😀

amatula
20. máj 2009

vau 😕 tu to dnes zije........................

tak nic idem dozehlit a na slnko 😎

dzanka3
20. máj 2009

ahojte
ja nejak dnes nestiham - varim,zehlim,prach utieram.....a hlavne kukam kde to decko zase vystava 😅 ...a on vobec nechce chodit za ruky - divne....ale v ohradke sa sam drzi a chodi..aj o to chicoo choditko sa opiera a chodi..ale ked sa pri mne postavi a chcem s nim chodit - da sa na brusko... 😒

norik co idete na svadbu?
amatula aj my pojdeme ale za pol hod na slnko - sice je teplucko ale fuka vietor....ja som uz ako cigana podla tricka opalena...matka natieram on ma rucicky len tmave.....