Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
4. jún 2009

baby ma nejedujte s atu dohadujete, moj mm nie je schopny zavoalt tej sesternici o to ubytko!!!!no nezabi ho!!!musim pritlacit!!!!

dnes som vyhrala 2 akcie, pre seba nike tricko a pre maleho 4ks triciek(2xnext, 2xcherokee) za 7,33E. no nekup to.

vcera som vyhrala malemu nove sandale Adidas, a pani mi ich dnes doniesla, su vedla z dediny, aka nahodicka, ze???su super, kupovane pred 2 tyzdnami!!! ale malemu jej su male, tak su nase, paradicka.

Blau aj nas maly zboznuje byt na ihrisku, my sme boli v pieskovisku co je v skoel na ihrisku(byvame kusok od skoly, bola tam kopa deti) a nas may sa hadzal do piesku, normalne rybucky daval, ako do vody. tak bol podareny, zamazany az za usami, ale neskutocne statny.

zajtra ide to moje polepetko konecne pre piesok!!!!

baby ta alon je stale stratena????mne to nejde do hlavy!

erikasadek
4. jún 2009

zuzka tak pritlac moj aja sa na vas tak tesim... 😉

ty vecene kupujes.... 🙂

alon bude zahada ako to lietadlo air france..

dzanka3
4. jún 2009

no servuste
koonecne sedim
to moje decko ne a ne zaspat a to od 15.30 bol hore a boli sme tiez vonku 2hod tam okolo kocara pobehoval...jeho asi nic nezmori a vydrzi do odpadnutia......na zaver vecernej vychadzky isiel okolo svokor so svokrov - sa s nim pohrali a potom svokor vytiahol spinavu papierovu servitku - pouzitu - a chcel malemu slinky na ustach utriet- som po nom zvreskla ze sa vsetci na okolo divali - a nech - ma nasral riadne teda - asi k nim uz maleho nepustim a hotovo! 😠

tak som sa postazovavola ako som sa vecer riadne na.rala..... 😅

inak vam nezavidim ten piesok - ja viem ze decko sa tam super zahra - ale ta spina 😕 ...no nic budem si musiet o chvilu aj ja zvyknut....

ahojte a dobru noc 😔

erikasadek
4. jún 2009

dzank ano chudak bude mat este s teba traumu.. 😀 ale chapem ta aj ja by som takto jednala.... 🙂

no , deti cim su vatsie tym su , lepsie duracelky.. drz sa...

blau
5. jún 2009

Dzanka, tu servitku by mal ako ockovanie.... 😉
My sme sa rano zobudili neskoro, rychlo som navarila zobrala a auto a isli do nakupneho centra. Kupila som malemu tenisky na bicykel a tak aby mal rezervne, ale ako ty Zuzik, ze by dobra kupa...neviem 30euronov. Kupila som mu knizku, ja som si spodny diel plavok a tak sme sa poflakali. teraz spinka a ja cakam na M. Velmi sa tesi, ze pride domov a ma navarene, lebo od rana az do 1nej nic neje. Vcera mi vyznal lasku, ze ma miluje viac a viac, ked ma takto navarene. Mne bolo vcera cely den tak na prd, ale dnes je to dobre. Asi ma obchadza choroba. Ja som nebola od tehu vobec chora, len tak pobolievanie hrdla, ale tak richtig chora uz dlho nie.
A vy co dnes?

erikasadek
5. jún 2009

blau ahoj, tak len sa daj rychlo do poriadku... jej pekne ako ti pekne cez zaludok vyznal lasku.. 🙂

ja dnes som varila, a rada by som detom urobila po prvy krat buchty.. tak si ich zoberieme zajtra do disnyz , bude zamracene, tak hura do disnyelandu.. bude to fuska, sama, s detmi/// pata dam na voditko... ale aj tak zoberiem dvojity kocik, ked nahodou bude unaveny..ostanem s nimi az do konca...

a vy?

zuzka1.
5. jún 2009

ahojte zienky, my sme boli rano zaniest maleho, kamoske, co porodila pred 2 tyzdnami som bola zaniest nejake veci, jej malinka je taky kusticek, ale krasnucka!!taka mala nervacka!!

Potom sme boli na kavu s mm, bola som si kupit piercing nausnicu novu a nervacila, lebo som si ju nevedela nasadit, tak sa mi potom podarila nasadit naspat aspon ta co som tam mala.

Ja sa ucim, uz som si stihla aj podriemat, idem orkacovat a potom pre maleho. KOnencne je piesok, tak pofotim a dam na net fotos.

Amatulka je dnes kde??Norik v praci a dzanka asi maleho matka nahana!!!

blau
5. jún 2009

Zas druha strana to tu teda zanedbavate. Ja som mala chut na kebap, tak sme boli na cajgli a potom sme isli do praku za detmi. Toto je taky park krasny s kostolikom,ale stretavaju sa tam vacsinou turecke matky, ale aj rakuske a maly sa super zahral zadrbkany bol az po usi, ale ho to unavilo, lebo zaspinkal hned. Od zajtra ma M volno, tak vas budem zanedbavat aj ja , lebo budeme behat a pojedeme k mori....
jaj erika, aj ja by som isla do disney landu... a co si varila ? a ze buchty????!!! mnaaam aj ja chcem 😵

erikasadek
5. jún 2009

no som skusila po prvy krat , klasicke , plenene , vies ako ceske buchty.. kvoli joshovi s vajahitom namiesto vajec, a mandlove mlieko namiesto mlieka, su super zajtra im zoberiem ako olovrant obed im spravim , vyprazane file, s zemiakovo karotkovym pyre salad fruit... cerstvy...

blau idem lebo josh je blazon do mickeyho teraz, a pato tiez, a teraz , tema parku je , la fete de mickey.. josh sa zblazni od radosti ked ho znova zoberie mickye na ruky a bud es nim tancovat... co clovek neurobi pre svoje deti...

norik1
5. jún 2009

cafteeee jaaaj uspesnyyyyyy den, lahsia o par euracov he he no ale svadba je svadba neeee?

Tak som nakoniec kupila dalsie kennedyovky, tentoraz zelenkave s bielym a hnedym vzorom, veeelmi chic a velmi elegantne. Najprv som ale kupila hnede topanky spicaky - 16 euracov, no nechaj ich tam!!! Potom som vbehla do Orsay ze daco navrch a sup sup hnede sako 50% zlava 😀 😀 😀 za 17 eur he he no a hnede gulickove goralky do krku museli byt tiez, no nie???
Takze cely outfit za dve hodiny, poslo 100 eur no ale ved co? len ten mm hnedy oblek stal viac tak ak chce byt dopasovany a cierny nechce, musi kreditka trpiet, ne? 😀 😀 😀 Tak a teraz si moze kludne obliect zelenu koselu a tmavohnedy oblek, ja som uz spokojna 😀 😀 😀

Zuzka to porodila ta kamoska co bola na ten morfologicky utz v BA? ak ano, vsetko ok?

erikasadek
5. jún 2009

jej norik 17 euro, ja keby som chcela normalne saty tu, tak pod 200 auro , sa neoplati.. a topanky minimalne nad 100 euro takze si super nakupila...

zuzka zabudla som blahozelam tvojej kamoske..

blau
5. jún 2009

Jeej Norik, tak ty budes hviiiizda vecera potom hod foto som total zvedava, si mi nepovedala, ci uz mas ten melir??
zuzik si to krasne napisala, taky maly nervacik.
joooj erika, ked si to tak napisala tie ceny u Vas, hned som si spomenula na ChampsE. boze hned by som isla Louis Vuiton, atd atd.............aaach no co Paris je Paris 🙂

erikasadek
5. jún 2009

blau ja viem tu je vsetko, len treba mat...

baby des je svetova premiera filmu home, je dokument ale krasny nasej planety super kamera francuzskeho fotografa ktory filmoval ak by ste chceli vidiet davam vam link kde si mozete pozriet zadarmo...

http://www.youtube.com/homeprojectfr

norik1
5. jún 2009

eri no saty stali 53, len ten kabatik 17, aj to preto ze zlava 🙂 aj topky zlava 🙂 juj az mi srdce poskocilo he he... moj predchadzajuci prispevok bol z filmu "spoved nakupnej maniacky" he he he
aj saty su super cena, ved v butikoch mali take za 150 - 200 eur ale nedala by som za nich ani cent, ako pre staru babu a nie pre mladu zenusku ako som ja he he

Blau melir este eeee lebo po tom cokoladovom sampone z decmbra ostali trochu tmavsie ako som chcela a tak by nebol pekny, tak pockam este nech trochu odrastu, prestrihame a namelirujeme 😀

erikasadek
5. jún 2009

tak to si super kupila .. 🙂

blau
5. jún 2009

Neboooj, ked od decembra a zo samponu, ti sikovna kaderka ( ako napr. ja 😀 😀 😀 😀 ) spravila paradny. No ale ved ty vies, len som chcela vediet, lebo fakt ti to sekne. No a super ceny, aj ja sa vzdy tak tesim, ked kupim v akcoske. super nakup. Ano erika , len treba mat a ked aj nemas, tak to treba zahrat, ze mas, no nie??

erikasadek
5. jún 2009

😉 presne tak hlavne ked su vypredaje.. 😉

norik1
5. jún 2009

juj blau mi hovoris z duse🙂

inac skoda ze si tak daleko, lebo tu siroko daleko dobra kadernicka nie je, uz dve mi spalili vlasy lebo medzitym strihali niekoho ineho 😝

erikasadek
5. jún 2009

norik ja ked pridem domov uz sa tesim az si da urobit melir a vsetkookolo u mojej kamosky..... 😉

tu ma to stoji majetoka stoji to za h..O

inak zabudla som sa pochvalit joshovi vysli obe ocne zuby , tak sa tesim naraz, ma okolo 38 °c teplotu ale inak kludny ako nikdy, ja neviem co ja mam za deti, ani jedno som nevedela ako im idu zuby.. 😀

zuzka1.
5. jún 2009

ahojte zienky, konecne sa to tu trosku rozbehlo.
Zajtra pofotim to pieskovisko, lebo sme dnes prisli neskoro od nasich, tak s amaly ani nehral, isli sme rovno kupat uz a spinkat.

Norik som na teba pysna, ja velitelka maniacok, ta pasujem za podpredsedu!!len tak dalej!!! potom hod foto!

Blau ja idem kadernicke v stredu, aby som to mala relativne cerstve pre dsmakovou oslavou.
Mam taku sikovnu kocku, aj mm a j mama aj segra k nej chodime, ma cesala aj na svadbu, aj stuzkovu a podobne.

Minule ked mi prisla kamoska z UK, potrebovala ist kaderke a nijaku nemohla zohnat, potom s ajej jedna podairla, len to nevedela, ze je to ta najdrahsie, takze za melir a strihanie dala 80Eur!!chapete!ja davam za farbenie, melir aj strihanie a vsetko okolo 17!!!!

Oki, idem s aucit, lebo to musim prejst este raz, vobec sa mi nechce! uz nech je potom a potm budem vegetit!

norik1
5. jún 2009

kokso tu ide za melir a strihanie asi 30 E 😕 a to uz som si myslela ze je dost 😀

Erika my mame spodne dva, ale zerieme si to asi aj za vas....dnes spal maly pol hodiny 😝

norik1
5. jún 2009

krasne to je eri

erikasadek
5. jún 2009

norik myslis ten home? je uzasny, a hlavne teraz lebo ja teraz pozeram v telke davaju ako clovek zneuziva vodu a podobne no krasa s hrozou..

zuzka, tu ma v obycajnom kadernictve vyjde melir a ostrihanie 120 euro to bolo minuly rok za ostrihanie som zaplatila 44 euro..

keby som isla do specialneho , kde chodia herecky a podobne treba si pripravit aspon 2000 euro za farbu..ale ludia stoji to zato.. verte mi...

lenze ja nato nemm...

zuzka1.
5. jún 2009

no ceny su tu u kazdeh rozne, ale tato je dievka je z dediny, taka slusacka riadna, tak jej je hadam aj luto si vypytat, alebo s ahanbi alebo co, ale tak kto sa hanbi ma prazdne gamby!!!
ale zase asi nie, kedze ma stale plno!!!

erikasadek
5. jún 2009

baby chcela som vam sa spytat par veci, uz nechodite do zufaliek??

a dalsia vec kolko stoji balicek cigariet u nas?

amatula
5. jún 2009

eri a co ty fajdas??????? 😀 🙂 😉

amatula
5. jún 2009

inak caute 🙂
ja som dnes varila a boli sme u svokrusi..u nich na sidlisku je perfis ihrisko a uz som to Bobcovi slubila.....bolo fajn

zajtra varim plnenu papriku a grilujeme zo svokrovcami.............

ale ste dnes pekne popisali mám co citat 😕

a aj ja idem ku kadernicke 16.......a chcem meliiiiiiiiiiiiiiir...len neviem....segry radia melir...svagrine cervenééé....ja uz som bola od brunety po blond..tak neviem..mám rada zmenu 😀 .hodim foto a vy moje kamosky mi poradite 😀 😉

tak dobru nocku 😲 😵 🙂

amatula
5. jún 2009

norik no pekne si kupila uz si ta predstavujem 🙂

inak celi den nepisem a teraz tu budem trpiet samomluvou 😀 😀 😅

norik1
5. jún 2009

he he ze samomluva ber to tak ze je piatok vecer darling🙂

Eri nezanedbavame, len ja uz ltt stiham tu nasu povodnu... 😕 ved vidis ze aj tu to zaspava 😨

Ama ja som za melir 😉

Fotky hodim, jak inak 😉

erikasadek
5. jún 2009

NIE nefajcim, ale suseda chce aby som jej kupila balik, tu jedna krabicka stoji 5 30 euro.. tak hodte cifru..