Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
6. jún 2009

Dobre ranko, eri ja fajcim s mm marlboro, a krabicka stoji 2,52 mylsim, tak nejak. Najdrahsie stoja okolo 3 Eur mylsim Davidoffky a este jedny.

Do zufaliek nechodim, lebo som stratila it, pardni osm necitala a uz sa mi nejj knedalo a nechcelo zapojit, ale citam.
A chyba mi tam aloén a tie jej hlasky!

co dnes, ja ucit, ucit, ucit

dzanka3
6. jún 2009

dobre ranko
ako ste sa rozpisali 😉
my sme vcera s matkom sami cestovali - bol dobruckyyyyyy - cestou tam hned zaspal a cestou domov sedel ako peciatko - ani nedychal.....ale ked sme niekam dosli musel sa najskor oznat a az potom pestovat - inak plac ako besny......
dostal od kamaratky co v irsku robi krasne handry - uz ozaj nesmiem nic kupovat lebo nevynosi to co ma...
ale kadernicka na mna nemala cas...tak na druhy tyzden cestujeme zas - uz sa tesim 😵

no uz tu je krpec zaveseny
pekny den

erikasadek
6. jún 2009

dobre ranko.. vsetkym.. zuzka skoda chybate mi tam tiez , najprv ste mi pisali , aby som si konecne kupila antivirak , a teraz uz tam ani nepridete.. neskor mozno , spojime toieto dve temy co poviete ??

zuzka1.
6. jún 2009

Uz som nad tym rozmylsala, ked budeme mat tolk prspevkov, ze zalozime dvojky, tak spravime jednu, lebo risime aj tu aj tam, denne plany, zazitky a podbne, roasha, teodorka pridu aj knam aj miriam

erikasadek
6. jún 2009

jasne zufalky uz sme presli cez 8000 prispevkov tak , ked prekroci 10000 tak zalozime spolocnu typ zufale mamicky ktore si vedia ulahcit zivot...

alebo zufalky, mamicky a vsetky ktore si chcu ulahcit zivot .. ja neviem dava to zmysle , co poviete...
?

amatula
6. jún 2009

ahojte
erika super napad!!!!bo ja rada aj do zufaliek aj sa snazim ale nestiham 😒

ideme grilovat........dufam ze nezacne prsat

erikasadek
6. jún 2009

no tak mi dajte vsetky , svoj napad alebo suhlas aby sme to neskor spravili... 😉

dzanka3
6. jún 2009

erika ano moze byt taky nazov 😵
ja som tiez niekdedy citala aj zufalky...ale uz som tam nenakukla ani nepamatam......
maly zaspal ked som iuz chcela ist domov - tak teraz spinka v chodbe v kociku - aspom obcas sa v klude naobedujem..... 😉

erikasadek
6. jún 2009

dzanka ty normalne nestihas, tak len sa drz neboj to prejde.. vola la som s muzickom, je zavrety doma s mamou vonku je cez 45°C

blau
6. jún 2009

Ahojte, tak som si Vas pocitala. Ama- zakladna farba orieskovo hneda- nie velmi tmava a par highlights, troska meliriku, nie zlty ale polar striebro. Budes kocka v ziadnom pripade cervene, tento rok je to out.
Norik to uz je aka kaderka co ti spali vlasy??? v dnesnej dobe?? Juj, hned by som Vas chytila do parady 😵
Eri aj tu su drahe cigosky, ja by som im dala -krabicka po 50euracov a hned by si rozmysleli ci budu fajcit. Z mm rodiny fajcia jeho sesterka s muzom, ale tak, ze mala problemy, tak sa bala, lebo mala aj bolesti. Tak nefajcila a ked jej nic nenasli a preslo ju to, tak zacala znova.
Do zufaliek nechodim od volieb prezidenta- nejako sa mi to tam nedalo citat...a predsa tato tema zaostavala, tak som stihala akurat sem. Ale super napad, keby sa to spojilo bolo by to fajn. 😉
Ja som bola raz na strihacke v Passau a platila som 120euro a to bol kurz vyse 40sk-1euro. Ale bola som velmi spokojna. Tu prsi, mali sme ist k svokrovcom, ale maly zaspal az teraz tak nejdeme nech pridu oni zajtra.

blau
6. jún 2009

Jaj a este ma napadlo, ked si hladate kadernicku, mala by vas aspon trosku poznat. A hlavne si vsimnut ako ste oblecene aky je Vas styl a hlavne sa s Vami vela rozpravat. Co si predstavujete v com sa citite dobre atd. Tu ked pridem ku kadernicke poda mi ruku predstavi sa -tykame si a zacne rozhovor.... Potom sa dohodneme co budeme robit a ide sa na to. Spravi kafco donesie casak a ide sa na to. Ono aj kadernicke velmi pomoze obrazok. Kludne si doneste. Ja bez obrazku ku kaderke ani nejdem.

zuzka1.
6. jún 2009

blau otvor si kadernictvo tu na svk, my budem k tebe chodit a spojime to hned aj so stretkom!!!hm????

erika suepr napad, mne je jedno kao sa to bude voalt, aspon budeme vsetky po kope. Budeme jak tie bio maminy,co zakladaju pokracovanie temy snad kazdy tyzdne 😀 😀

mm zobral maleho von, ja sa chystam na ucenie, este pojdeme obedovat., maly spinkat, pride spoluziak a budeme sa ucit spolu.

s mojou kadernickou sme si potyxkali a vzdy debatime a vzdys a snazi prichadzat s nejakymi napamdi.

blau
6. jún 2009

No zuzik vidis, da sa najst aj super kadernicka. Ja neviem ci by som mohla robit na sk. Mne to doma uz moc nehovori... 😒 Ale to stretko by sme mohli dat by som sa tesila, keby to vyslo. Eri, kedy to presne ides na Sk?

erikasadek
6. jún 2009

ahojte blau idem 6 jula uz s ami to blizi...

janse spojime, ale teraz alebo az ked skonci zuaflky teda tych 10000 prispevkov poradte..

amatula
6. jún 2009

blau si ma presvedcila 🙂 mne sa paci melir aj ma momentalne láka.....farbu mám teraz hnedu uz skoro orieskovo hnedu 😉 a kadernicku mám fajn ...kamoska!!!

blau
6. jún 2009

No tak teda to je fajn, budes kocka.
erika ved to je za mesiac, ja by som po tolkych rokoch uz ani nespavala, keby mam ist domov 😅

amatula
6. jún 2009

ved eri ani nespava sak tu tvrdne kazdy vecer.... 😉

stretko by bolo fajn len kde ked ja som zo zapadu od samich hranic a norik z vychodu a erika ide tiez na vychod 😕

zuzka1.
6. jún 2009

amatulka, ja ty, blau a dzanka sme na jednej strane a norik a erika na druhej, musime to nejak dohodnut a ja toho mojho pritlacit, lebo to nezisti ani za 100 rokov!

Eri, neviem, dohodn to s babami v zfalkach a uvidime co povedia

erikasadek
6. jún 2009

nemozem zato ze som rodena presovcanka, ja by som vas najradsej vsetky videla, moje zlate aj s vasimi detickami ale zuzka nie a nie nieco nam vybavit..

zuzka prepac akoby to len na tebe zalezalo ze?? 😀

zuzka1.
6. jún 2009

nic sa nedeje, podme nadavat na mojho mm, ked to nevie zistit 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

erikasadek
6. jún 2009

ok dajme hlasovanie tu.. kto je za fuziu tem uz teraz....,?

a dam to iste aj v zufalkach..
mna len stve ze je to nasa spolocna tema, teda sme my vsetky zakladatelky , ale meno moze byt len jedno... 😒

amatula
6. jún 2009

erika ja jednoznacne hej..nazov vymysli...mne je jedno ja si vas najdem 😉 😉 🙂

erikasadek
6. jún 2009

amatula nazov som uz dala teda dve na vyber , ako naprikald'' zufale,mamicky ktore si vedia ulahcit zivot...''

erikasadek
6. jún 2009

alebo , zufale mamicky manzelky zienky , ktore si vedia ulahcit zivot...........

erikasadek
6. jún 2009

roasha je za prvu verziu ako ja... takze cakam. na vase nazory , som hrozna ako vas otravujem co, len ma uz naozaj nebavy neako prepinat mezdi dvoma temami..

roasha
6. jún 2009

erika,ja sa takto obcas objavim v tejto,ked vidim erikasadek....kliknem,odpisem a potom pozeram kde som 😀 ,ale je pravda,ze sa to potom zregulovalo,jedny baby chodia viac tam,ine tam,a takto sa to moze sklbit,a ty tiez nemusis jednu vec pisat do dvoch tem/resp.baby/ 🙂

erikasadek
6. jún 2009

no ved to ma stve... 🙂

amatula
6. jún 2009

zufale mamicky manzelky zienky , ktore si vedia ulahcit zivot...........

eri ten je OK!!a ja mam poziadavku nech je na konci 🙂)

lebo ja vzdy podla smajla hladam nasu temu 😀 😀 😀 😀 😉

sakra vonku sa griluje,,svokor sa trapi s detmi a ja na netee 😕 😅 tak prasim het 😨 😀

erikasadek
6. jún 2009

amatula moja tem aje uz zalozena, vsetky ste zduchli atak sme ju zalozili... prepac....

najdes pod zufale mamicky ktore si vedia ulahcit zivot... takze sa spojme tam.. 😉