Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
21. jún 2009

caute baby uz sme po schodzy prisla aj jeho mama porozpravali sme sa a dali sme jej super navrh takze som rada bol tam aj mlady to ste mali vydiet co sa robilo mali by ste kino on bol tak zdrogovani alebo coooo jaj len nech ma niekto ochranuje aby som take deti nemala potom sa zblaznim no krupicovu kasu klasicku robim velmi rada lebo to je jedinne co mi zje malý a mala ju ma najradsej este ked jaj dam na tanier ze granko maslo troska potom nalejem krupicu azase maslo a granko alebo med alebo co mam nam tie instatne kase deti vobec nechcu jest no babky ja na dnes koncim idem do sprchy a hybaj na kute som taka unsvena a tak ma boli hlava caute

zuzka1.
21. jún 2009

Ahojte baby,

tak sa hlasim, stravili sme s mm krasne rande po obchodoch v Nitre. Nakupili sme si handry, aj malemu, pominli penazi, ukoncili to na kave, cestou domov v mc donalde. Maly bol so svokrou u starej mamy.(teda prababaky)

malemu sme kupili sandalky nike a v cocodrile take platenky. MM si nakupil ako keby doma nic nemal, chytil nakupovaciu maniu a ja len 3 tricka a kratase. Inak velek vypredaje su.

Ja nebudem odnaucat od pisanie, je jedno ci lavak alebo pravak a amatula, kludne mozes krupicu, ziadne strachy. ja davam malemu nie uplne prisne, dodrziavam, ale tak stredne.

A zajtra idem do papeirnictva kupit pastelky poriadne aj omalovavanku, aj ked bude zatial na nic, ale co nech mame(chora som) a budeme si kreslit s mojim drobcekom.
Bordel ma nesere, aj tak upratujem ja, takze to po nom upracem.

A niekedy ho necham krmit sameho, niekedy nie, ked sa ponahlame. Ale ked ma chlebik so syreckom a sunkou, tak mu to natrham na kusky a on sa krmi.

norik1
21. jún 2009

Cafteeee

no konecne pojazdny pc!!! mame ho doma od vcera ale mm nevedel spojazdnit cely den internet a vecer sa mu to konecne podarilo 🙂

Kukam kukam ze ste toho popisali!!! Chvalim vas mamuse, ste sa fajne cinili, idem vas teraz citat 🙂 Dufam ze to do rana stiham 😀 😀 😀

Ste tu niekto?

erikasadek
21. jún 2009

norik , ahoooooooooooooooooj 🙂

erikasadek
21. jún 2009

inac baby, asi narazate ked som pisala, aby dobre drzal v rucke, pero, farbicku.. nemyslela som to , ze lava praa.. , to pride samo.. ale medzi prstami.. 😉

norik1
21. jún 2009

Ahoooj Erika🙂
pofukaj Joshovi za mna pipika, nech sa mu rychlo hoji....

no som vas docitala, fuska to bola faaakt!!! tolko ste toho prekecali az strach!!! 🙂

Inac, mm je preuceny pravak, dodnes pise pravou (neprecita to ani on sam, ma zakaz pisat nazvy na DVDcka lebo nikto nevie, co na nich je 🙂) ale lavou robi vsetko ostatne... takze ani u nas sa preucat nebude, aj tak je o tom rozhodnute skor ako vyjde mimi z bruska 🙂

Krupicu idem uz vyskusat aj ja, ale budem ju robit s dojcenskym mliekom, kravske sa bojim este davat. Skor ma zaujma, ze odkedy mozme sunku. Citam, ze Zuzka uz davate, a ked tak aku? Prazsku? Vraj je najmenej solena....

Uz dva tyzdne sami stojime, ale betar jeden, doma to nespravi ani za svet, len na chalupe ked je v strede travnika a dookola nie je nic, coho by sa chytil, lenoch jeden!!! Tak sa proste postavil a stal, trosku ho kymacalo, ale vydrzal pekne stat.... potom cely tyzden doma nic, len sem-tam sa pusti nabytku, a zasa v sobotu na zahrade sa staval sam.... vybity jak poistky je ten nas maly Fil 🙂

erikasadek
21. jún 2009

norik dakujem; neboj uz sa hoji.. 🙂

ae dobry je betar nechce a nechce netrap sa , este budes banovat ked zacne vsade , liezt. 😀

tak ako v praci??

norik1
21. jún 2009

He he on uz lozi vsade, len byt je maly, takze furt je nablizku nejaky nabytok o ktory sa postavi 🙂

Sak ved vonku rychlo pochopi ze po styroch sa stale neda 🙂 Ale ked sa drzi jedneho prsta tak lieta ako zmyslov zbaveny po celom byte, ako Mesiac okolo Zeme kruzi...he he

v praci som uz zabehana, normalne makam ako ostatni 🙂 teraz sme mali trosku fofry tak dufam ze bude zas chvilu klud 🙂 Len sa trapim s novym Excelom a Wordom, dali nam Office 2007 a tam je vseeeetko inak poprehadzovane, funkcie su inak potriedene a kym spravim jeden maly grafik tak vy aj obed uvarite....ale uz si zvykam aj na to 🙂

Filip sa naucil povedat Havo a teraz to vykrikuje vsade kde sa da, hlavne na kazdeho, vsetci sme teraz havo a rbime hav hav, s nim na cele 🙂 Bude z neho ukecanec lebo ak nekrici Havo, Tata alebo Pa pa tak aspon vydava zvuky velmi podobne tym dzunglovym, samozrejme volume uplne doprava...hra sa s hrackou a sam pre seba si vrieska.... dnes som uz skoro sahla po ibiku 🙂

Juj a dnes som upiekla svoju prvu bublaninu, fasla som ceresne zo zahrady, ze co s nimi tak je bubla na svete 🙂
Celkom sa da aj jest🙂

erikasadek
21. jún 2009

tak blahozelam k tvojej prvej bublkanine...

no , neboj zabehas sa rychlo..
ja som nebola za pocitacom 14 rokov, az minuly rok ked mi kupil pocitac muz tak si vies predstavit, ako som cumela.. nato.. trvalo mi 2 tyzdne nez som prisla nato , co a ako.. tak ty moja neprides, nato?? 😀 este rychlejsie ako iny.. 😉

teda filip je al escislo len sa s neho raduj.. 😉

norik1
21. jún 2009

hej hej radujem, rozkosniak moj maly 🙂

no idem ja do hajan lebo rano vstavacka 🙂

pa pa zajtra 🙂

zuzka1.
22. jún 2009

dobre ranko zienky,

norik konecne! ja som mylsela, ze maly uz beha!!!!!!ale ked za jednu leita jak besny, tak to uz pride, lebo nas Samko lietal za malicek jak sarkan, sam nechcem, a prislo to behom mesiaca.

zuzka1.
22. jún 2009

Inak norik k tej sunke, ja davam malemu, ako kedy, ak mam cerstvu, prazsku, dusenu alebo baby sunku.
Niekdy chce s rozkom alebo chlebikom, inokedy len skrutenu do rolky a papka. a tiez syr, eidam alebo co mam lubi aj salatovu uhorku. to ma najradsej na hryzkanie.

parky davam obcas, ked dostanem kuit, lebo kupujem krasno, take fajne maskove a nemaju ich casto.

Inak sme na rezime, ze rano mlieko
potom nejaky chlebik, rohlik, vianocka alebo nieco podobne
potom pred spanim jogurt
obed-masovo-zeleninove vacsinou
mlieko
ovocie, kasa
mlieko
a pomedzi to milion sprostosti, baby susienok, piskot a podobne.

dzanka3
22. jún 2009

dobre raaanko 😵
vy ste sa ako vecer rozpisali 😉
aj norik dosla....a Filipko takto na travicke frajeriii 😵

zuzka aj my nejak tak papame.....
ale mliecko mava len rano a vecer....

a nedavam mu nic medzi papanim - ved by potom bol aky tucko tento nas......

idem lebo ma tu taky maly chlap obtazuje 🙂

blau
22. jún 2009

ahojte, no dnes ma nas M narodky tak sme mu hned rano o 6.3 drakulovali a maly mu podaval darceky (teda cokoladu a pohladnicu) bol uzasny. Neviem kedy dnes pride z roboty je to prvy den, tak dufam, ze zavola. Nie ako minule, ze pridem o 14.30 a majster prisiel pripity o 20.30!!! My sme boli v meste, ze idem malemu kupit mikinu a v tom sa mi tam poserinkal...tak hybaj domov 😠 Sedel na tych hovnach ako 5penazi. Vyvesala som pradlo prezliekla postele a este ma caka zehlenie, ale nech caka, ved mi neutecie. Mala by som si ist nieco spravit pod zubobed, ale ani to sa mi nechce 😅
Sunku Norik mozete v poho od roka. Ja som mu ju najprv aj umyvala, lebo sa mi zdala slana. Teraz ju nechce jest ani syr, len Kiri to ma skoro stale na ranajky. Aj my mame taky jedalnicek zuzka 😵

erikasadek
22. jún 2009

ahojte... 🙂 nestiham...................................................

blau
22. jún 2009

a coze robis??? ja vypinam nikto sa somnou nehra ☹

zuzka1.
22. jún 2009

ja sa idem hrat, boli sme s mm v meste a na kafe s mojou mamkou, maly spinkal, svokra strazila, amerika 😉

teraz som doupratovala, tak mam veget uz. pojdem asi podriemat, ved co v takomto pocasi.
Len dam tse malemu mliecko a pojde spinkat drobcek.

aj ja davam kiri blau 😉

blau
22. jún 2009

ano maly sa ide utlct po nom. Dnes som sa otocila a na stole bol nozik a na nom kiri a on olizoval ten nozik 😨 a potom vycuckaval s rozka syr. No co chuti mu slane to je 😉
boze aj ja chcem svokru co mi postrazi!!!

erikasadek
22. jún 2009

blau anjelik, ja od rana lietam, , s patom rano do skolky potom som mala pohovor u jeho riaditelky.. a teraz rychlo domov navarit im obed a uz utekam ho odviest naspat do skolk.. obednajsia prestavka je len 2 hodiny a stoho 1 hodina, je hore dolu, cesta.. 😠 neskor pridem..

zuzka1.
22. jún 2009

erika preco maly neobeduje v skolke??im tam nevaria?

blau
22. jún 2009

to mi je tiez divne, alebo mozno preto lebo je alergik 😨 no tak to lietanie nezavidim

erikasadek
22. jún 2009

zuzka, lebo je to drahe moja.. ja nemam 6 euro na obed kazdy den.. 😉

blau ni eje alergik, je vel adeti co takto odchadza na obed domov.. 😉

zuzka1.
22. jún 2009

fuuh to ani ja, ved by ma porazilo, ale boli by pekne nohy, ale ja by sm chodila hniloba hnila asi na aute 😉

erikasadek
22. jún 2009

zuzka, tak ja pekne nohy nemam , a to sa nachodim denne aspon 10 km.. 😀

a kila dolu tiez nejdu no hroza.. no nic muz doniesol s egypta, orlystad liek.. silna verzia alli.. 😉

tak idem na vec...

inak zuzka, bude stretko neake??? pracujes na tom... 😉

zuzka1.
22. jún 2009

pracujem, len ta sesternica mm nie je schopna s aozvat, asi ma toho vela, neviem.

mne sa potvrdzuje co som si myslela, maly ma asi zase anemiu.

spinka viac ako predtym, je unaveny velmi rychlo, menej papka. volala som dr, zajtra dohodneme termin na krv rano, lebo uz nerobia. Dufam, ze je to "len"anemia!!!

erika ty len tie pripravky 😉
mne sa osvedcilo nejest, vecer max po 18 vobec, cez den je obed a nieco pred 17-18h a brusaky rano vecer. ide to, pomaly ale ide. Este aspon 2-3kg, 5-8cm a budem spokojna. Drzim uz skoro 3 mesiace, mm si pochvaluje, kamosky drzia palce a chvalia. tak to pomaha.

erikasadek
22. jún 2009

zuzka, chces vediet pravdu , ja som celky zivot bola na dietach takze moje telo uz len tak lahko nespusti.; to mam potvrdene,a j lekarom..

takze, aj ked nejem vecer, mala som dni ze som snejedlka 2 dni a vaha mi ukazala o 400g viac!!! isiel ma slak trafit..
a mam 33 rokov takze uz to nejde kao predtym..
ja sa pamatam, najlepsie a najrychlejsie som schudlla po prvy krat.. ale potom uz top vzdy islo tahsie a tahsie..
takze uz som sa zmierila s tym ze neschudnem rychlo alahko ako niekedy. ale pomaly isto.. lenze ja nato nemam naladu.. ja chcem rychlo.. aj ked drasticky.. ale rychlo.

boze moj anemia.. tak si nato m ako my, josh tiez dokonca som videla, na krvnom obraze ze mal velmi nizske , leukocity.. tak , uvidime co mi povie lekarka, podla vsetkeho, to moze znamenat vela veci.. ja s aidem zblaznit s josha..

takze viem ako ti je, ked vidis maleho takto.. 😉 ☹

zuzka1.
22. jún 2009

on je normlane ok, len spinka viac ako predtym, teraz spi tak 4h denne, predtym max 2.
Boli sme anemicky od 3do 11 mesiaca, takze nic nove. len ma to trapi, ze zase bojovat. Ale hlavne nech je v poriadku drobcek.

erikasadek
22. jún 2009

moja neboj to bude dobre, pato je anemik od mala ale uz nesmie zelezo, kvoli jeho thalasemii..
josh taktiez.; a pritom ho berie aj v sirupe.. ja sa idem s nich zblaznit a moja lekarka len kruti hlavou co to mam za deti. 😀

zuzka1.
22. jún 2009

snad zase zabere ten maltofer co sme brali, ved uvidime🙂

erikasadek
22. jún 2009

urcite moja, neboj s toho vyrastie.. 😉

no ja idem na umyvanie riadov.. a potom sviham pre pata.. 🙂