Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
30. jún 2009

lamada sedatif pc ti urcite nezaberie, o com ty hovoris... 😉 nestaci na tvoj problem..

erikasadek
30. jún 2009

lamada taka super ponuka sa asi tazko odmieta ze, bude to pre teba velka dilema... 😉

odmieta; ktory s malych.; apreco. povedz viac.; moze byt ked je to drobec ze je to prva opozicia, starsi moze sa bat , takze sa skus aj porozpravat zistit , asi si to aj urobila ze... co je ako problem.; ak nie, je to batie, tak skus homeo , pockaj hodim ti, len mi daj viac info...

lamada181
30. jún 2009

neviem proste s kratke minuly tyzden bola v baraku diska mali to nejak nezvladol no proste sa nevyspal ten chuj to robil cely den nascval maly sa mi nevyspal no a este v stredu a aj piatok sme boli na ockovanie vcera tak plakal ze mu praskla zilka v oku rakze asu takno a od vtedy len sat na rukach nikde inde

erikasadek
30. jún 2009

tak prezil stres, viac nez , je schomny zniest... tak pockaj hodim ti , len dufam ze to zozenies na slovensku..

lamada181
30. jún 2009

no viskusam vsetko mala je v pohode ta uz sa tesi na skolku no nech je vraj september no len maliani dr si nevie radi a to som uz bola u jednej dr ktora by mohla s tim nejak pomoct no len skoro rocne dieta ti nepovie toho tak vela no ved poznas mm nechavam vyspat ked chodi do roboty no ale uz normalne nevladzem aspon ze je tento pc a ze uz mame net doma lebo by som sa uplne z cvokla erika on mi tak krasne spinkal raz zacas sa stalo nieco vinimocne ale to sa dalo ato nehovorim o kocoku tgam mi dokazal respat aj celu noc no teraz fakt neviem no a zuby to niesu lebo tie mame vsetky prerezane tak ako hovoris rezil stres a nevie sa stim vyrovnat co on ale ja ved som dostala predvolanie na policiu kvoli tomu hajzlovi

erikasadek
30. jún 2009

vol, jedne preboha, preco mas predvolanie..

dam ti par.. sus to , normalne to zabera, dam ti asi tak priblizne nepoznam drobca.. na slovensku kupis sirup, len uz sa nepamatam ako sa voal, je to to iste ako v fr.; len pod inym menom...
tu je to QUEITUDE u vas musi mpohladat .pockaj.;

norik1
30. jún 2009

No video je na svete, ale tu ho nezavesim, poslem vam ho do mailu. Tak mi ip-nite adresu kto chce 🙂

Lamada tak vselijak, Cervenej armady (neviem ci sa to dnes tak este vola), pod Ladovnou, chatu sme mali pod Stranami.... My sme cely zivot v KE, len som sa narodila v MT a kedze fotrovci su ucitelia, furt dva mesiace na Stranach na chate, u starkych, u krstnych....ale moja prva diskoteka bola na Ladovni, tam na zaciatku, uz som zabudla ako sa volala...na A sa mi zda 🙂

som sedemdesiat sedmicka. A ty?

erikasadek
30. jún 2009

vola sa sedalia.. a tu bude skombinavat. rano a vecer sirup.. pocas 15 dni....
a stym podvecer budes davat podla, jeho typu..
CHAMOMILLA 15 CH, ak je cholericky
IGNATIA 15 CH hyperaktivny
PULSATILLA 15 CH, asi to by najviac u teb asedelo. ak nechce ist , citi sa byt opusteny..
;-

daj mli vediet ci sa budi v noci, dam ti , skomletujem ti to..)
😉

lamada181
30. jún 2009

norik no poznam vsetky adresi hlavne cerveu armadu nlizko cez cestu take vyskove panelaky bjorsonka tak tam som vyrastala ja no ja som 85 ale podobas sa na spoluziacku zo zakladnky ona sa tiez prestahovala a vydala do zahraniocia tak reto moja
erika ved sa netrap zajtra pojdem do lekarne a vykupim celu len aby som sala aspon jednu noc lebo si to hodim teraz mam bohove odreagovanie uz zehlim dve hodiny a este to vidim tak na hodku
no ved serem to predvolanie hodila som to znamemu na policiu nech to vybavi ze ja nemozem a atd

erikasadek
30. jún 2009

ja s anetrapim, len je toho vela, tak by soim chcel avediet blizsie, lebop ak s abudi v noci na zle sny, aine, tak je este nieco naviac spolu tak preto.; zbyutocne budes vykupovat ak nedas spravne tak nebude , reagovat.; ak ani to nezaberie, takeste je spojenie s oligo .; teda ako magnezium.; a ina, latky , su tri, ked je , nedostatok spanku..

teda toto je pre deti co ti davam pre dospelych je upln eina formula.. 😉

lamada181
30. jún 2009

erika presne cele noci prereveme budime sa viem ze neni hladny max smedni vezmem na ruky a spi ale je strasne nervozny kazdeho sa boji ani ku mm nechce ist len pri mne co on taky nebol a hlavne riserne zuri ved vcerta tak zuril z nicoho nic a az tak ze mu praskla zilka v oku boze zehlim tie veci a spominam aky bol mailicky lebo zehlim novorodenecke kamosky chcu kupit a ja viem ze tretie urcite nie
len keby tak rychlo nerastli akurat mozem zacat riesit jesen pre maleho nemam nic
a obchodoch tunak to vobec

lamada181
30. jún 2009

erika a tu chamomilu ja mu davam taktiez ale ta je na zubky ci aj na nieco ine este aj capsiccum annum ze ak ma nejake bolesti alebo nieco ine

erikasadek
30. jún 2009

tak pridas vecer o 18 hodine, arsenicum album;15CH a tesne pred spanim..STRAMONIUM, 15 CH, ten je na zle sny. podl avsetkeho u neho , je to ze je mezdi spankom a realitau.; takze zle sny..
das ( granulkiek s kazdeho... aspon tych 15 dni..

logicky by malo zabrat.. ak nie, este s apozriem na nieco , uplne osobne, alebo navstvis homeopata, ale to ta asi vyjde draho..

erikasadek
30. jún 2009

lamada chamomolla nie je len na zubky...ona upokojuje, alebo na horucky, zalezi na vel aveci. homeo nie je ako , paracetamol, len na to.. ale je vela veci kde s apouzije, ta ista latka.. 😉

takze sirup + vsetko co som ti napisla.. 😉

lamada181
30. jún 2009

mi uz sme boli u dr ktora sa s tim zabera a povadala ze uvidimae ze dame tomu volny priechd dva tyzdne a potom sa to zacne riesit ale to uz potrebujem riesit teraz a nie az o dva tyzdne no dobre zajtra dokuim tie dve homeoatika a uvidime svinucha teraz spi ale je na gauci a ma vedla seba moje tricko ktore som mala olecene

lamada181
30. jún 2009

ok dik

erikasadek
30. jún 2009

logicke potrebuje citit tvoj zapach , ho to ukludnilo.. 😉

teda ak s atym zaobera tak nechapem preco ti dala, sedativ Pc, nei je pre deti.. 😒 normalne homeopat ti ho nikdy nepredpise.. 😒

ale nevadi.; ja som ti dala radu, ako by ti dal asi homeopat tu.. podla francuzskej skoly..
ty si vyber.. 😉

dzanka3
30. jún 2009

no nic som vas pocitala...idem spat - uz som ako macka ospala....
lamada snad sa to skoro upravi - ze to je len nejake prechodne obdobie......pozeram ze mame skoro rovnak starych syncekov - Matko bude mat 25.jula rok......

ahojte a este raz vam dakuje za drakulacie a gratulacie.....ide starsia pani spat 😀 😀 😀...mlade nech este pisu 😝
dobruuuuuuuuu 😔

norik1
30. jún 2009

Aj ja tiez drakulujeeeeem k tej krasnej 24-ke Dzanka, nech uz mas muzika viac doma a nech ste vsetci stastni 🙂

ja prave riesim Picasu, snad sa mi to podari 😀

erikasadek
30. jún 2009

neboj cez picass u to ide samo. 😉

dzanka starenka moja, tak nech sa ti snivaju pekne snicky.. 😉

norik1
30. jún 2009

no ja netusim, ako zavesim video ani cez tu Picasu....erika ako to tam davas ty?

norik1
30. jún 2009

mne tam berie len fotky

erikasadek
30. jún 2009

uz si to zvladla.. 😉

norik1
30. jún 2009

takze to bavilo ako video?

norik1
30. jún 2009

aaaaaa asi hej 🙂 tak teda mozno hodim aj tu tancovacku he he

erikasadek
30. jún 2009

jasne hazd vsetko ako , ja.. 😉 uz vies ako na vec, je to jednoduche nie?? 😉

zuzka1.
1. júl 2009

ahojte zienky, taktuto debatu som premeskala, my sme isli o pol 11 s mm spat a inak som si robila pedikuru, manikuru. No herecka som, dnes som obetovala aj mesto a kaficko na terase, budem sa opalovat.

Poobede , kedsa maly vyspi skocime na nakup s mm.

Maly je uz po ranajkach, dne smal roztek s maslom a lekvarom domacim jahodovym.

Norik maly Fil je jak satanca male, strasne vyteseny , ze bezka sam, totalna radost, sialenstvo v ociach a ideeeeee 😀

erikasadek
1. júl 2009

😉 dobre ranko.. 🙂

zuzka strasna obeta. 😀

ja som pochvalila viodeo v zufalkach.; aby ste si nemysleli ze so m na , norik zabudla. 😉

ja utekammmmmmmmmm 😉

zuzka1.
1. júl 2009

erika kam????

patko uz nema skolku , nie?nema prazdniny drobec?

ja utekaaam tiez, do zahrady s aopalovat, drobec spi, bol hore hadam o pol 6 krpec maly.

erika som silna a prezila som to!

lamada181
1. júl 2009

ahojte erika no noc ako tak spal ale na mne dnes som kupila tie homeopatika len sirup niet a tie sedativa to mam ja ako vam je fajn no A ta onuka o racu jesuper a nastastie to mozem robit aj na md takze som rada ozvem sa mozno vecer