Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
3. aug 2009

Dzani citala sm aprilovky, prave osm zistila, ze NAda Haladejka ma narodky vtedy kedy ja!

norik1
3. aug 2009

he he sikovniaci su ti nasi mali chlapi!!!

norik1
3. aug 2009

tak dobru nocku krasosky 😉

zuzka1.
4. aug 2009

dobre ranko damy,

ako?co dnes? plany?varite co?

idem ja k tomu gyndosovi, dufam, ze to bude rychlovka.

blau
4. aug 2009

Hojte modelky. No prave norik veru 2 narody darmo, ale M je fakt taky krotky a taaak. Ale ked ma chcel tak aj fajcil, ked som aj ja a bolo mu zle, ale len aby zapadol fajcil aj pil aj na disky sme chodili. A potom, ked ma dostal, tak sa to volako zopsulo ukazal pravu tvar, ze nepije a niiiiic. To jeho rodkaci su mlady vecne, ako ty zuzik.
Verru treba korenit vymyslat a tak, ale Vam poviem toto aka som, ze do telefonu nic ako rozhovor s bratrancom mu veru dava chrobaka do hlavy ´, lebo vyvolava ako o dusu.
Aj ja som mala anglicana a ved toho co je majster na podprdy a zobral si za zenu moju naj. kamosku sranda, ze?
Veru anglicania su este uplne inaksejsi ako rakusania.
Zuzik a toho svajciara si kde chmatla a anglicana? a potom ste sa s Tomasom ako dali dokopy a ste teda relativne kratko spolu a uz mate aj Saminka? Ak nestes odpovedat nepovedz 🤐
Dzanka to stahovanie gati poznam, on mne stahuje pyzamo.
Dnes je konecne chladnejsie, nech sa nam schladi ta izba, lebo sak dychat sa tam nedalo.
ama na nas kasle, alebo co je?
Veru Norik podoba sa maly na Teba a podobal sa na muza, oni sa tie deticky menia. Ale dzankin je total na maminu, teda mne sa podoba. Hlavne nech su zdrave 🙂

zuzka1.
4. aug 2009

Vsetky moje zahranicne znamosti som stretla na Cypre(bola som tam takmer 2 roky).

S Tomasom sme sa dali dokopy 2.jula 2007, odvtedy sme sa d seba nepohli 😀 😀 😀 Niekedy v polke septembra som bola tehu(podotykam , ze dieta sme chceli, chore, ale chceli tak skoro, o svadbe sme sa nebavili, nejak to vyplynulo same, prisiel, klakol a bolo. zeby to bolo hormonmi?????), v januari sme sa po natlaku na farara zobrali, maly sa narodil v juni, vlastne do roka, no a odvtedy si takzo pokojne zijeme.
Nasi nemohli povedat nic, svokrovci detto, kedze svokrovci sa brali po 4 mesaicoch chodenia, nasi po pol roku a tahaju to nasi 35 rokov, svokrovci 28.
to je nasa loves tory 😀

danciacik
4. aug 2009

Dobré ránko. Vlastne už deň, lebo ja vstávam s krpatým o pol šiestej. Už som odišla od našich a sme naspäť doma, varím obed a dnes som celkom akčná lebo konečne nesvieti slnko ale je pod mrakom
Zuzi ten myšiačik bol rovnako drahý ale ktovie ako to naozaj bolo lebo potom som si všimla že tá húsenica ma len jedno oko 😅
Blau tú tému nepochopíš lebo hrozne veľa vecí išlo cez IP ale cítim že tam už veľmi nemám čo robiť
Dzanka no mne manžel včera prišiel z roboty a ruku mal prepichnutú so šrubovák a bledý ako stena, skoro som umrela od strachu ale išiel ku rodičom si to vydenzifikovať ale odmietol ísť na pohotovosť tak som teraz zvedavá ako to dnes zvládne v robote, len on má takého šéfa, že je v Chorvátsku na dovolenke ale asi mu je smutno za mojim mužom lebo včera mu volal a vynadal mu do ko... a ch.. 😠

blau
4. aug 2009

No Zuzik, super, a ako si sa dostala na Cyprus?
aaaa vies co ta moja kamoska si zobrala toho anglana po 2tyzdnovej znamosti a klape im to doteraz 😵
dani, nooo takeho se´fa by som aj ja chcela mat 😝 debila

amatula
4. aug 2009

ahojte smiem sa pridat 🙂 😵 😀

amatula
4. aug 2009

juj vcera bol super den az na tie Bobove dva kazy 😒
potom v meste som pokupila drobcom hadry na jesen....potom u svokry..sama sak mam kluce nie ,..tak som sa obzluzila 😉 kafco navarila....potom v piesku ..a vecer sme este tulali...
Bobo si kupil papucky do skolky 😵 a vcera bol sam u bracha pre brusku muzovi....celkom sam po hlavnej ceste..asi 1km 😎 😵
dnes varim upratujem lebo zajtra budem asi off...ideme prec.....
blau som sa rehnila co sa ti sniuvalo 😀 inak zuzka neuveris ale aj mne sa o tebe tuto noc snivalo 😀 😀 😲 😲 ale to preto lebo som na teba myslela----pisnem ip....
aj Matko uz keca o dusu najlepsie je ked si kichne si povie nadadie 🙂

fuha vonku robi bum bum...asi vypnem PC a ideme pod paplon 😅 😀
cafte

mm sa stale cuduje ze co si svami viem vypisovat 😲 😵
no kde sa mám vykecat bez toho aby mi do toho niekto kecal 😵

dzanka3
4. aug 2009

dobre ranecky
vidim ze vy uz veselo pisete...
my sme spali do 9.30.....a teraz doma cucime - ked vonku sa certi zenia....

zuzka vy ste aky rychli boli????
danciacik uf ako silno makal az sa pichol srobuvakom.....si dobre pofukala?? 😎

blau no co kedy ides korenit???a sak cestou mozes a stipes paprikuna madaroch a pekne si vztah poprasit 😀

aj amatula nakupuje...secky len nakupuju a my doma cucime....na sakmi to dobehneme potom 😔 😀

danciacik
4. aug 2009

Dzanka veď mám tak spuchnutú ruku že pánabeka ☹

blau
4. aug 2009

hoj, no dzani ja korenim az ku koncu augusta. Vlastne ja uz teraz korenim a riadne, ale M zadok.
U nas zatial nic, vykuka slniecko ja ak stihnem pojdem na vlasy o 12tej a ak maly bude spat ako dudok , tak pojdem az zajtra o 1dnej. Uz to mam vyrastene a treba mi podstrihnut. Potom by som sa mala uz pofotit, lebo sak sa tu vobec nefotime hrozne, ale sak sa mi ani nechce v takom teple.
ama pozdrav muza a povedz mu, ze o nom Fseeetko vieme 😀 😀 a ze na pisanie je to aj na 12r. dopredu

dzanka3
4. aug 2009

veru veru aj my sme stale sami doma....s malym moc nepokecam.....este ze tu mam vas 😉
a dnes nic nerobi - tak co mam robit???

blau
4. aug 2009

dzani, ja vzdy ked sa nudime doma, tak idem kupit malemu nieco. Lego to velke ho naramne bavi, da sa dat aj do vody a tak. Ale viem ako to je ked musis byt sama doma s decko zavreta v dome. Bleee, esteze sme tu na sk.

amatula
4. aug 2009

paneboze skoro som infarkt dostala 🙄 ma raz klepne z tych mojich detí 😨
tak zotieram podlahy...Mato v ohradke,Dalibor mu dava chrumky aby mu nebolo dlho.vchodove dvere otvorené a za nimi 5 schodov.......lenze samozrejme sa museli o ne potrhat a prekotili ohradu...som pribehla ze co robia uz stal Mato pred dverami 😅 nastastie sa nic nestalo ale teda fuj 😨

idu spat obaja nech je chvilu ticho 🙄

zuzka1.
4. aug 2009

ahojte kocky moje,

no bola som u gyndosa, tabletky predipsla, vyhresil ma, ze preco ich berem rano a nie vecer, ze cez den, ked si dam rano a cez den svieti, tak je to ksodlive ci co! magor, nemohol povedat predtym!
inak dne sbola poradna pre tehosky, osm dostala nejaku chut nosit a rodit!!!Ja chcem moju malu Nelinku najbovsie! Alebo Adamka??? no neviem!

No boli sme nejaki rychli, ale darmo, geny sa nezapru!
ste toho popisali riadne zesnek, len nech prsi, apson pisete.

my ideme dnes kamoske na navstevu, tak sme boli v draku, kupit jej malemu nieco, sme kupili take auto, co je k filmu transformers. mm vybral, netusim co to presne je, ale ze sa bude lubit!

ja som vcera spisovala, co potrebujem malemu nakupit na jesen! ama cista telepatia, no!
inak Jarka kadernicke ideme s mm zajtra rano. Budeme zajtra inak spat asi u nasich, mam s babami klebetny kruzok, budeme grilovat a tak, tak budmee spat asi u nasich radsej v zm.
Jarka si tu az do konca augusta?

norik1
4. aug 2009

cafte mamuse,
ja prave peciem toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13547 lebo vyprazat nebudem v tychto horucavach ani nahodou, saleny ma nedal pozdravit....

u vas prsi? tu to vyzera tak tesne pred dazdom, doobedu sem tam aj slnko vykuklo ale teraz to vyzera na lejak.
MM vonku na trojklolke s ,alym a cez okno pocujem plac...hmmm co mu ju zobral a sadol si na nu???

kokso tu to rozvoniava....

norik1
4. aug 2009

juj fajne to bolo, s cokoladovym dzemom....a vy co? vsetky varite?tu uz je hrooozne skaredo, obloha cierna jak das...len cakam, kedy pride mm - v burke vypina pc 😠

blau
4. aug 2009

cokoladovy jam? to je aky? no my sme boli u bracha co ma o 2tyzdne mladsiu dcerku od Luca. Boli zlaty. Posluchali. Len jeho zena, velmi sa na nu stazoval. Vlastne nadaval .Nebavia sa, lebo ona je volaka divna. No nic, pozvala som ju k nam, ked bracho s frajerkou pojdu na vylet bude spat ich izbe a musim jej prehovorit do duse, lebo ten vzath je total v troskach.
Ano asi do konca augusta som doma. Idem zajtra k zubnikovej a ku tej kaderke, neviem ako to spojim casovo. No hadam volako , nooo ved.... 🙂
ama tak ti aj ritku stislo, booozinku takych situacii este bude... 😉

danciacik
4. aug 2009

ahojte tak ako?
Zuzi tak zapracujte na druhom prckovi nie? Ja som keď Larka mala toľko čo tvoj drobček tak som bola už v druhom mesiaci.
U nás sa prehnali dve búrky a zase je dusno.

blau
4. aug 2009

Dani a to ste tak planovali skoro? A dojcila si? No zuzik veru, ked mas chut ja by som hned. Ale mna chut uz volako presla. Ja si uzijem total maleho a potom druheho maleho ak volaky bude 😅

danciacik
4. aug 2009

no manžel chcel už keď dcérka mala jeden mesiac, ale bola som zásadne proti, ale začala som pociťovať chuť mať druhé keď mala Larka 9 mesiacov tak sme to skúšali no a o dva mesiace na to som už bola tehotná. A keby som mala vlastné bývanie - nejaký ten domček tak kľudne o dva rôčky ešte jedno. Kojila som Larku 3 mesiace ale som bola dosť v stresoch takže som mliečko stratila a malého 4 mesiace ale jemu som nestačila tak potom sme kombinovali a nakoniec sme prešli na Nutrilon a postupne na obyčajné mliečko.

blau
4. aug 2009

aha, tak tak to je. To je fajn, mne sa paci, ze ked mlady chcu mat tri deti 🙂
a byvate u svokrovcov? No nevadi urcite sa raz podari mat svoje a bude aj to tretie.

danciacik
4. aug 2009

chcem tri síce aj títo dvaja dokážu občas riadne potrápiť najmä z malého sa stáva veľký nepočúvny šinter ale čo už veď vyrastie.
No bohužiaľ áno u svokrovcov, rátam že tak o také 2 rôčky by sme mohli začať riešiť bývanie.

blau
4. aug 2009

NO tak budem drzat palce, nech sa podari aj byvanie aj treti drobcek.
ake je pocko teraz v poprade? u nas nevie zaprsat a brat byva pri Handlovej a tam prsi na poziadanie.

danciacik
4. aug 2009

je zamračené ale už neprší, poobede padali krúpy, ale je dusno lebo sa potím doma ako somár a to bývame na jednotke a pod nami sú len pivnice takže tu by malo byť chladnejšie
Blau a ty kde bývaš ak sa môžem opýtať?

blau
4. aug 2009

Okres Prievidza - Novaky. Teraz sme na dovolenke. Inak byvame v Rakusku 🙂

danciacik
4. aug 2009

a muža máš slováka? prepáč že sa pýtam.

amatula
4. aug 2009

bru nocku dámy....nestiham 😲 😵 😒