Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
9. aug 2009

nooo, ten keksik ....ale nie vobec mi to nevadilo od Teba. Teraz tu bola kamoska a tiez som spominala ako maly jedava a minule mali obed a maly za nou chodil a zobral a presne povedala to iste, ked on sa na mna tak pozera. Hej Luca popapa vsetko. JAj to by bolo, ze vsetky stret.
Urcite ked pojdem okolo dam ti vediet. Ozaj este raz dakujem za pozvanie, tymto pozdravujem tvojho muzika 😵 😵 to nevadi, ze si prenho nic nemala ...
no beziace schody to je nieco....

norik1
9. aug 2009

juj blau ten bob bol coool vyzeralo to very fajn 😉 ja uz sa chystam ku kaderi faaaakt

babule chystam sa do BA na dva dni takze sa ozvem az v stredu vecer. Tesim sa na vas a v BA na nakupy!!!!

idem zmyt haro a este kuknem

norik1
9. aug 2009

baby pls hodte mi niekto Zuzkin mobil do IP, neviem ho tam nikde najst....ved mam iba 12 stran ip, bolo by vhodne aj premazat 🙂

norik1
9. aug 2009

zuzi ja uz idem, zavolaj mi pls ze co a ako 🙂

amatula
9. aug 2009

norik sak Do blavy mozes aj okolo Tn 🙂 😉 ale to uz by bolo vela ze 🙂 juj dufam ze sa stretnete..potm daj zuzi vediet

chcela som tu hodit moj darcek ale nemozem ho na nete najst ☹ 😒

take krasne baleríny mustang 😵

dzanka3
9. aug 2009

no ahojte
ako sa tu dobre mate.... 😉
aj ste sa stretli po niektore - super...zavidim.....

my sme vcera boli s mm na dome...a ked matko spinkal som trhala zelinu - zihlavu - viete ake mam ruky???mala som rukavice ale kratky rukav.....tak som ako taka sedlana doslahana......a zajtra asi pojdem pokracovat...

doobeda upratat, varit.....a teraz mi kooooooooonecne decko zaspalo - jeho uspavat zacinaju byt riadne nervaky pre mna a asi aj pre neho - besni sa v postielke, sipky hadze....aj krv mu tiekla z ust ani neplakal....???

blau aj ja chcem uces poradit aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 aky pre taku starsiu pani aky????

amatula a ty co aky darcek preco????nieco mi uslo???

a norik sa dnes so zuzkou stretne coooo????to aj na markize asi ukazu ze dve blaznive baby na pumpe vystrajali 😀 😀 😀 ...ale v dobrom blaznive..... 😎 😉

blau
9. aug 2009

Ahoj, no my sme mali navstevu, bolo super, ale potom prisla moja ina svagrova a som sa len nasrala. Ona sa nevie chovat...no nic a nech si ma tu aj precitaju kto ma smyruje, jedno mi je to.
Zuzka a Norik to som zvedava veru aj tv bude vysielat nejaku dokrutku z pumpy 😵

dzanka to co, ze pre starsiu pani??? si ta idem kuk. Aku farbu vlasov mas najradsej. Obliekas sa elegantne? Mas svoje od prirod(zenia) vlnite vlasy?
hod sem co mas rada, nieco vyberieme.
ama ty mas dobre vlasy zehlis si ich, ci ich mas take rovne? taky uces ti pristane a mas velmi pekny usmev a hlas 😵

blau
9. aug 2009

dzanka: http://www.ucesy-pro-polodlouhe-vlasy.info/fotk...

alebo:http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.mujuces....

mozno ked sa s tym pohras tak sa ti nieco zapaci 😉

lamada181
9. aug 2009

dzani hodim foto nejake ale tazko niesom moc fotofenicka a neviem sa ksichtit

danciacik
9. aug 2009

ahojte, tak ako sa mi tu máte? ja som dnes nestihla tu ani kuknúť lebo som bola u rodičov s deťmi a oslavovali sme segrine narodky a ešte som ju zlanárila nech mi ide pomôcť vybrať nejaké pekné šaty.
Blau normálne som teraz v depke, segra mi radila dať si trvalú, ale keď som videla ten link od teba tak teraz zvažujem ten ale pôjde to aj k mojej tvári?

lamada181
9. aug 2009

danciacik trvalu nie uz som to mal a vyzerala som ako baran ten uces je fakt super a myslim ze pojde ti
blau nenasla som viac dala som ku fotkam asi tak 4 -5 kusov uvidis

danciacik
9. aug 2009

Lamada ja si od vás asi dám povedať, ale farbu si nechám takú asi ako mám teda hnedú s blond melírom ale neviete mi ešte poradiť ako z toho videa narobiť fotky pre kaderníčku?

lamada181
9. aug 2009

jaj no moja ja som akurat pisala znamej muzovej tete ona je kadernicka ze nech kukne aky pekny uces atd tak to ti neviem povedat no som zvedava co povie blau mne inac ja som si skoro vybrala len niesom este na 100% rozhodnuta rozmyslam nad ucesom ako ma ingola

dzanka3
9. aug 2009

ahojte
dakujem blau - ten prvy link su krasne vlasy.....ale ja som chcela po svadbe tak ist a mm ani pocut - ze dlhe - teda take pod plecia - mnedlhsie nikdy nenarastli - sa mi nicia konce a lamu........

ja som skor taka sportova elegancia....niekdedy to boli len kostymi...teraz rifle a tenisky.....ale nie az tak moc sportovo...a moje vlasy su take hnede vlnite - teraz ma melir....

decko este nespi a jeduje....som zvedava kedy zalomi 😅

blau
9. aug 2009

ved to mne by sa to pacilo, ak mas hranatz tvar. Trvalu? ved to sa uz teraz ani nerobi. Ale to ja iba radim...neber to moc vazne, ale fakt sa mi to tazko podla tich fotiek, kde je vas slabo vidno.
lamada pozriem, pozrite si ten posledny link a vyskusajte nieco.
dani nic, daj si do google napr. victoria beckham, no a tam ti ju vyhodi a ak mas casopisy, kde je ona, tak to je jej uces. Ved to tam aj ten kadernik hovori 🙂

lama a aky ma ingola hod link 😉

dzanka3
9. aug 2009

trvalu nieee - nemam...mne sa tak vlnia...trosku sa vlnia.....ale za mladi som nosila trvalu - bola som ako baranca 😀

blau
9. aug 2009

aha tak kratsie nieco, no pozrieme teda... 🙂
http://media.photobucket.com/image/hally berry/...

bola by si odvazna na take kratke?

dzanka3
9. aug 2009

ach hracky som uz upratala - uz je tu bordel zas 😠

blau
9. aug 2009

narovnako 😀 😀

dzanka3
9. aug 2009

😀 😀 😀 😀 skoro ako ja ked som mala 18
http://s278.photobucket.com/albums/kk118/krishn...

kratke mm nedovoli ......take polodlhe.....nosim to furt jednako odkedy som s nim...este aj ked si dam hrdzavu alebo medenu farbu neni dobre, len melir 🙄

zuzka1.
9. aug 2009

no ahojte kocky, asi pred 90minutami sme dorazili z blavy, boli sme pre svagrinu, je dost chora a nechceli sme aby isla busom, tak sme leteli pre nu.

Stretko sme nestretli, herecky vleike, ani jedna nenasla v ip cislo, kedze ip nase maju nielko stran.
Tak som si dala namahu, nasla som ho koencne, pislaa norike, isli s aubytovat a ideme volat. stretko vymyslime , ked budu na ceste naspat.

Ale celu cestu naspat, od NR do ZM, osm sledovala protismer a predstavte si, ja som ich videla. NOrik potvrdila, ze to boli oni!sme mali s mm kukaki nachystane, nech ich vidime🙂)))))

idem ckaat, bude volat mja kamoska vycohdniarska!!!uz podla hlasu v tleefone cisty blazon, ozaj by to bolo na tv noviny, ale kocky nesmutte, ked sa stretneme o 2 dni, bude blazinec etse len.

Jarka, MAta, Dzanka, mate to blizko, nedame stretko???ked aj v NItre.

lamada181
9. aug 2009

no www.ingola.sk mala by to tak ist musim koncit mm ziarli na vas ahojte

dzanka3
9. aug 2009

my stredu ideme k mojej mame....tak kedy sa to norik vracia? a kam isla???

danciacik
9. aug 2009

Blau no tak teraz som to ukázala mužíkovi lebo práve prišiel z práce tak sa mu to páči, schválil tak niekedy v týždni keď mi niekto postráži deti tak ideme na to 🙂

dzanka3
9. aug 2009

lamada hodi blby link a zdrhne 😝 😎

alebo vam ide?

zuzka1.
9. aug 2009

mylsim, ze to bude mat 2 dni, asi v utorok koncia, pojdu dom, takze to stihas Jani.

dzanka3
9. aug 2009

OK...v nR dojdeme aj ked busom...alebo u nas sa stretneme a mame bez problemov 😀

danciacik
9. aug 2009

juuuj baby ako vám fajne že sa stretnete - potichu závidím 😉

blau
9. aug 2009

bozeeeeeeeeeeeeee zuzka ja som ale krepaaaaaaaaaa, ja som dostala sms a ja som nemala cislo tvoje v mobile , a reku sa niekto pomylil, Do kelu a ja nemam norikine cislo ulozene uz ho tam idem aj dat ak ho najdem.

ja som ale tuta.
dzanka ale to nieje dobre, ked ti mu brble do vlasov, to znamena ze je velmi ziarlivy. uuuuha poznam taky pripad. Len si daj co sa ti paci. Potom ti to uz neprerobi 😅
dani no tak to som zvedava ved aj kadernicka ti povie co a ako mne sa to fakt zle radi, lebo ta nevidim a poznam takto kratko, ale ked sa ti to popacuje a nezavrhla si to hned tak preco nie, je to pekny uces mozno ten predok az nie taky dlhy aby nezavadzal 😵
ja som pozerala ingolu no nieje to moje 😒 ale proti gustu ziaden disputat, nie?

blau
9. aug 2009

idem spinkat popiste papa este