Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
11. sep 2009

dzanka, chudacik.. ☹

danciacik.. no , mam za sebou slovensku pohotovost a tak sa ani necudujem..
ved naco brat , krv a moc 😠

je mi to luto, kvoli vam;; tak len dufam ze to nie je nic vazne, len neaka vioroza, a len sa vysypal s nej.. 😉

danciacik
12. sep 2009

Ahojte. Pekný víkend vám prajem. Aspoň vám.
Tak máme dobrú správu že Paťkovi vyrážky zmizli a zlú, že Larka ma horúčky.

erikasadek
12. sep 2009

danciacik, moja zlata, tak len sa rychlo , vyliecte.. 🙂

larke, cim skore vyzdravenei, a nie silne horucky prajeme.. 🙂

danciacik
12. sep 2009

Erika veď mi dala zabrať, lebo ráno o štvrtej chcela ísť ku nám do postele a keď som ju chytila za rúčku tak celá horela, ale keďže sú u nás ortuťové teplomery zakázané tak som jej merala dvoma digitálnymi, tak jeným nemala nič a druhým 38, no ráno som si vypýtala teplomer od svokry tak už teraz má 37 rovných. Blbé digitálne teplomere, normálne ma štvú.
A ani Paťo nespal, ide nám asi zubček tak reval celú noc.
Joooj a vonku je tak krásne.
No už som sa vysťažovala 😀

erikasadek
12. sep 2009

juj a uz je ti le^psie ze?????

neboj tu su uz davno zakazane, ortutove..
ja mam , thermoscan.. od braunu , do uska, uz 5 rokov..
nemozem dopustit.. to ist eako v ritke ak by si merala.
a tu v kazdej nemocnici tiez pouzivaju to iste, ako ja , len su profesionalne... 😉 brauny..

zuzka1.
12. sep 2009

ahojte kocky ,

pekny vikend zelame, peciem, co som vcera nepiekla, sme slopkali v zahrade a so susedmi.
sme to trosku presvihli, no 😝

idem robit gulas, MJS ma meniny, tak pridu znami a sussedia gulasovat, idmee na vinobrnaie. dnes mame nabity den 😀
a vonku je kraaaaaasne,. sad to vydrzi.

jaj boli ma hlava

zuzka1.
12. sep 2009

a danka nech larka rychlo prejde teplotka, nech s amozte vonku jasit 😉

erikasadek
12. sep 2009

baby len tak rychlo , uz nie som tehotna, rano som potratila.. 😉

nebojte sa uz je mi dobre..

danciacik
12. sep 2009

Erika, to vážne? 😕 To mi je ľúto. ☹
No my sme sa vytrápili, Larka mala doobedu teplotu 38,5, teraz chvalabohu nemá.

zuzka1.
12. sep 2009

co to za spravy??,erika???????????????ako ?preco?nechapéem

som rada. ze larka je bez teploty, klop klop nech uz zostane

danciacik
12. sep 2009

Zuzi, zakríkla som to, už máme zase cez 38 ☹

erikasadek
12. sep 2009

zuzka, jednoducho, proste to vajicko , pri schadzani, sa neuchytilo a dnes som vykrvacala.... ☹

uz je dobre, uz mam plac za sebou....; a je to tak

proste to tak malo byt... lepsie teraz ako potom..

len ma to zobralo nikdy som s tym problem nemala..teda obe tehotenstva na jednicku co s atakych problemov tyka;.

danciacik, fuj fuj, cim skor dole teplotka;.

danciacik
12. sep 2009

Jooj Erika to ma mrzí, ale neboj vyskúšate ešte a určite sa zadarí. Mrzí ma to, neviem si ani predstaviť ako ti muselo byť ☹ .
No máš pravdu, že lepšie teraz na začiaktu ako potom
Ďakujeme, teplota nám nejak neustupuje teraz íšla bubkať ale ju dusí kašel a teplota bola 38,5 😢

zuzka1.
12. sep 2009

erika velmi ma to mrzi, neskor to pride a vsetko bude v poriadku 😉 hlavu hore moja

my sme boli na slavnostich, ludi tam je este miloin, ale isli sme domov, malinky uz aj psinka, u nas bude teraz gulasovica, asi 22 ludi, tak idem nachystat, ked pojdu z dediny, nech sa rovno stavuju.
mm isiel pre nasich, ideme flamovat 😀

danka drzte sa v noci, chudiatko male, nech rychlo prejde.

danciacik
12. sep 2009

Zuzi ďakujeme.
No baby ja som nevydržala a napísala som do tej témy kde som chodila, je mi smutno za niektorými babami a tá koza tam až tak často nepíše tak idem vyskúšať.
Ale vy ste už number one. 😉

danciacik
13. sep 2009

Dobré ránko, ke ste všetky?

zuzka1.
13. sep 2009

dobre ranko,

my sme vyspavali, gulas dopadol vyborne, maly spinkal aj ked tu spievali a hucali.

posledni hostiaq odchadzali o pol 4 rano. ja som isla spat o 2, som bola rozbita zo slopkania zo dna predtym.

dam ako sa ma Larka,?uz je lepsie?

erika??ako??snad uz lepsie.

Jarka nema stihu v Austrii, Amatula ma svoje starosti teraz a ani nepisne, Dzanka bohvie kde, uz nech sa vrati norika, lebo vy nepisete a nepisete 😝

idem si dat kupel, precitat evu novu, malinky spinka. poobede pojdmee na dostihy.

danciacik
13. sep 2009

Ahoj Zuzi, no Larka od rána nemala teplotu až teraz má 37 ale už do zajtra vydržíme a pôjdeme zajtra ráno ku našej doktorke, zajtra ju ešte do škôlky nepustím, v utorok je voľno takže bude doma, no snáď v stredu bude môcť ísť do šôlky dúfam, na gauči som jej urobila postel tak pozerá Bambuľku a leží.
Páni Zuzi, ty dobre ponocuješ.

erikasadek
13. sep 2009

ahojte, zuzka, je mi luto ze ta sklamem ze nepisem, ale ver mi..
ze som nemala velmi nai chud pisat a raafat sa vcera tiez uplne zrutil , takze potreboval moju podporu psychicku.....

dnes v hlave ok , ale telo.. je v kybli.... ☹
strasne krvacam a je mi zle, ale je to vraj ok... 😉 takze s aneboj..

ja sa s tym zmierim , skoro , ale bolelo ma to strase vcera vyplakala som sa dost a teraz sa , sustredim na drobcov..

malo to tak byt...

norik kde si??? dlha dovolenka;..

DANCIACIK super sprava, ze teplotka isla dolu.. 😉

zuzka1.
13. sep 2009

no potom chodi jak zombie, ale dospavam kedy sa da.
s mm sme mladi, ja mam 23, on chudiatko "uz" 28 😀 😀 😀 bude mat v novembri.

citala som poprad, no je to ako keby si tam bola stale.
ja uz mam normlane pocit, ze tie kocky poznam 😀 ke dsom to citala a citala....

erikasadek
13. sep 2009

zuzka... este ste mlady.. 😉

danciacik
13. sep 2009

No vieš ja soms i včera čítala ten Poprad a som tam vlastne naspäť len kvôli tej Vinke, ona je veľmi zlatá baba a chúďa po celom dni si nemá ani s kým popísať ani posranovať, tak len kvôli nej. Počkaj uvidíme čo bude keď tam zavíta senorita Zdenocka. 😀
Zuzi ja mám tiež 23 a manžel 25 😀
Erika držte sa, ja viem že to teraz máte ťažké.

erikasadek
13. sep 2009

danciacik, neboj nedaj sa, ked bude treb atak tam vrazim edo tej temy za teba..

neboj len taklahko by jej to nepreslo ak by rypala.. 😀

blau
13. sep 2009

ahojte, no som vobec teda nestihala. Erika.......... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 , je mi to luto. Hlavu hore moja, ako si pisala, tak to malo byt...Posielame cmuk.
Ja uz ani neviem co mam pisat, teraz je M doma, tak sa venujeme a poobede ideme plavat...asi.

U nas je krasne pocko mohlo by tak byt celu jesen, zimu, a potom by sa mohlo vycasit 😉
Prajem Vam krasny den. Cheer up 🙂

danciacik
13. sep 2009

Erika ďakujem si zlatíčko moje 😉 . Tak potom sa budem tešiť že sa pustíme dve do nej 😀
Ale tu sa ma už tiež nezbavíte. 😀

danciacik
13. sep 2009

No baby, tak už mám po nálade, krstnej mojich detí zomrelo bábätko - bola v štvrtom mesiaci. 😢

erikasadek
13. sep 2009

Blau ahojJJJJJJJJ 🙂
hlavne staci ze napises ze sa mate dobre.. 😉

danciacik to mi je luto... 😔

danciacik
13. sep 2009

Erika - ďakujem.
No babule tak my sme mali hrozné poobedie, Larka teplotovala, grckala - chúďa moje. Ale ani za pána do nej nemôžem dostať čajík - chce iba džúsik.
Segra sa včera vrátila z dovolenky tak nás dnes bola pozrieť a (teraz sa mi budete smiať) doniesla mi parfém Calvin Klein no a ja sa vytešujem ako malé decko, lebo prvýkrát mám značkový parfém.

zuzka1.
13. sep 2009

danka co je na tom na smiech???? len sa z neho vytesuj, zacina nova era 😀 predpokladam, ze rpvy budes setrit, ale tie dalsie pojdu jak sprcha 😀

chudiatko larka, zajtra idete k lekarovi, ze??? ved sa uz trapi male zlato a ked ani nuofen nezabera. snad len nejaka viroza alebo co. drzime palce 😉

danciacik
13. sep 2009

Jooj Zuzi ďakujeme, hej som práve volala manželovi tak ráno pálime ku doktorke. Len mi až do plaču bolo keď sa ma pýtala že mamka čo sa to so mnou deje, lebo ona nechápe čo to je keď človek grcká. Taká bola vystrašená.

He, Zuzi, myslíš? Ja som ešte v živote nedostala do daru, nejaký parfém, nejakej známej drahej značky až teraz tak sa fakt cítim ako taký somárik - lebo sa hrozne vytešujem