Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
16. sep 2009

no nic baby prisiel mm tak sa idem venovat vraj ze ideme vonka a tomu dedovi gralutovat tak som zvedava hmmm baby neviem co sa robi ale dostal som kvietok ruzu

dzanka3
16. sep 2009

😀 😀 😀 ano ano ja mam ajv rodnom liste Janka tak si to prosim 😀 😀 😀 😝

a vies ze sme v tych mlynoch este neboli???ved stale sme chodievali teraz na dom....a aj tak sa tam neponahlam - ved nic nepotrebujem takeho - ale ked tam pridem urcite budem nieco potrebovat ved sa poznam 😉

my sme so zubami s matkom rovnako aj jemu jedna stolicka vysla a aj mne (ale mne von z ust ☹ )

zuzka1.
16. sep 2009

jani stale je taky veliky, ci uz tolko nepriberate?
minule sa ma mamka pytala, som nevedela povedat 😉

lamada181
16. sep 2009

niekomu dnu a niekomu von aj ja mam v rodnom janka a kazdy mi tvrdi ze to spravili omyl na matrike lebo je len jana v kalendari a nie janka ako keby to nebolo to iste 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
16. sep 2009

CO NECHAPES;;;; dni splodenia v mesiaci prekontroluj si to..
dala si mi september.. takze 16825 september chlapec..
a podobne uz chapes mloja... 😉

dzanka3
16. sep 2009

zuzka musim ho veru povazit a odmerat.....snad uz tolko nepribera...na poradni sme boli ked mal rok a teraz az koncom oktobra ideme......ale je to riadny chlapisko a bitkarisko - ked mi jednu zavali ze necakam az sa mi hviezdicky zjavia 🙄

najnovsie vsetky hracky nosi bud do vane alebo do truby na pecenie ...aj do pracky hodi nieco.....a robi riadnu neplechu - ale ved nevadi len nech je zdravuckyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😎

lamada181
16. sep 2009

baby mne mali meria 73 cm a vazi 9 kg tk mi nepovedzte ze mate viac teraz v nemocnici nam robili taketo veci
jani mas pravdu ja som si zvykla ze najdem par hraciek vo vani par hraciek pri smenom kosi to je pohoda len nech su zdrave tie deturence nase 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
16. sep 2009

my mame tiez oblubenu trubu, pracku lubi sledovat, vydrzi aj 10 minut
lamada, ved to drobcek, ja som myslela, ze moj je najmensi. my mame asi uz 80 cm a 10kg.
dzanka ty napis, lamadu aj prekoti z tvojho mladenca.

dobre, ak bol splodeny v septembri, ok a tie 16825 je co?

lamada181
16. sep 2009

no to hej no diky nemusi ma prekotit nestojim o to len zase ja musim zobrat ze mal ked sa narodil 2490 g a 49 cm

danciacik
16. sep 2009

No náš Paťko ukladá všetko rovno do koša takže ja sa každý večer hrám na smetiara a musím prebrať celý kôš s plienkami a nájdem tam napríklad ako minule pyžamko, loptičku, Larkine papučky, flašku na mlieko,....

erikasadek
16. sep 2009

ZUZKA? BIORYTMUS;;
16_25 september sanca na chlapca

3-11 na dievca

mesiac..

19-23 chlapec
26 do 7 oktobra na dievca.; 😉

tak ako ..?

erikasadek
16. sep 2009

lamada.. na teba sedi a 100% mesiac ako umna;..

takze vsetky ostane O bodov ako u vas..
cinsky , zase 0 bodov...
mesiac sanca na chlapca bola 9 -18
ana dievca 23 az 31
a u teba to bol chlapec
a u laurinky
2 az 10 dievca a od 17 24 na chlapca..
+ jeden dva dni na viac treb ato brat takto.. 😉

lamada181
16. sep 2009

no ved ja viem presne kedy jedneho aj druheho no som rada
baby kukam kociar mm ma zabije treti kociar neviem asi mam maniu

dzanka3
16. sep 2009

no vazila som ho teraz obleceneho, mal len suchu plienku a bez topanok = 13,1kg.....a nosime uz 92 v pohode - niektore nohavice akurat , niektore raz ovinute.......naposledy mal na poradni 12,5kg a 84cm.....snad uz podrastola nepribral 😀

no nic idem mu dat papat a este pokupit co treba - mame zameskane obchody 😝 😔

amatula
16. sep 2009

erika mne sa nechce uz premyslat..kedy kde kolko....ja som spokojna s tim co mám a hotovka a na trete si netrufam...ale nakolko nie som za tabletky,ani ine mireny ani iné....nic nieje nemozne...ale je mi to fuk....absolutne ma nezaujmaju ziadne datumi,pohlavia..ani nic podobne 😅
aj prve aj druhe som si planovala pocitala ale osud si zamioesal karty ako chcel....na bobovi sme makali dlho..potom potrat a mato sa narodil takmer na den po troch rokoch od Boba....uplne neplanovane pretoze sa mal narodit az o dva tyzdne....

zuzanka!!!!! 😀 😀 😀 😀 😝

baby ja som asi tava 😒 Bobo sa mi stazoval ze dvaja chlapci mu robia v skolke zle..a ja som im to hned vytmavila...to som asi nemala to si mali urovnat sami ze 😔 😔 😅 materinska laska 🙄

danciacik
16. sep 2009

Jani ja som už mala asi 7 kočiarov - manžel sa zo mňa smial.
Inak ja sa už asi zbláznim, Larka sa teraz zobudila a bledá ako stena a zase sa sťažovala na bruško tak som chytila antibiotiká a čítam vedľajšie účinky: nechuť do jedla, vyrážky, bolesti v bruchu, kŕče - všetko na ňu sedí. Ma porazí.

vinka
16. sep 2009

Zuzka až teraz som sa tu dostala.No rada pečiem to hej.Preto chcem ešte recept na croisanty.Joj hej on je športovec a im všetkým trom chutí.Ved sa mama moja smeje,že raz zjedia aj nás. 😀 😀 No a ja neperiem to perie práčka. 😀 😀 😀

zuzka1.
16. sep 2009

danka bude ako moja mama, vsetko co moze byt ako vedlajsi ucinok ma moja maka, bere asi 5 roznych liekov, furt jej nieco je. 😒

erika tak maly bol splodeny urcite pocas druheho tyzdna, tak nesedi teda. cinsky tiez nie, to som kukala aj ja.,

ap odobne ako mata, mne je jedno ci bude stado chlapcov alebo babinec.

matka tak treba, podla toho co islo musis vediet ci bolo treba zasiahnut.

danciacik
16. sep 2009

Bože ale ja nemôžem pozerať ako ju to bolí ma porazí z toho 😢

zuzka1.
16. sep 2009

kedy si jej davala atb?
ak je to uz viac ako 4 hodiny a dalsie ma az vecer, mozes jej dat ibac, to mi hovoril pediater

danciacik
16. sep 2009

o dvanástej som jej dávala, oni sa berú len raz za 24 hodín ale kašlem ich už jej ich viac nedám.

zuzka1.
16. sep 2009

tak jej daj normlane ibac, paralen alebo nieco,nech ju to neboli.

erikasadek
16. sep 2009

baby mal top byt test , ci sedi takato statistika..
chcela osm len aby ste mi pomohli..
na mna to sedi, na lamadu ano..
zuzka u teba nie;. je mi luto , ale pomohli ste mi.. 😉
amatulak moja, nedala si mi vsetky potrebne udaje alenevadi.. ked nechces nevadi.;

ja som to chcela ako pomoc pre mna , ste zlate ze st ehrali hru..

dakujem........ 🙂

zuzka1.
16. sep 2009

erika este nejaku vymsli, budeme sa hrat 😉

erikasadek
16. sep 2009

jasne vymyslim.......; aspon bola sranda

blau
16. sep 2009

ahoj tyyy jo ale stea popisali. Lamada, posielam pusinku paulinke aj k narodeninam aj za to ako to vytrela babke zabudlivke.
ja odpadnem ama, ze teplo tu zimsie a leje leje a aj zajtra ma aj pozajtra. Porazi ma........... 😔

zuzka1.
16. sep 2009

Jarka mi tu ozaj mame krasne 😉 takto si predstavujem jesen, prijemne, nie horuco, slnecno.

co kocky?idem mm vyvarit tvarohove gule s cucoriedkami, ide sa ucit, zajtra ma skusky.
ja idem s kamsokou do mesta a tu nastava rpblem, neviem co si oblecem 😀 no ved vymyslim

danciacik
16. sep 2009

Ahojte, tak my sme mali ešte rušné poobedie ale chvalabohu už je dobre. Už deti bubajú ale ja som už tiež nejaká k.O.

zuzka1.
16. sep 2009

co malinka???polepsilo sa jej?uz neboli?

blau
16. sep 2009

ja odpadnem aj ja chceeeeeeem pekne pocko. Do kelu tu je to vzdy naopak, no nist hadam sa polepsi....a vela stastie na skuske. Dani vy< ste co mali, soorry len som necitala pozorne..