Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
7. okt 2009

no toto erika

norik1
7. okt 2009

no Lamada aspon si sa trafila 🙂 mas odpustene 😀 😀
chodim na babybazar a prerabali stranku, aj menu je viac rozsirene, objavili sa tam aj nejake aukcie hmmmmm...... tesim sa....inac ja mam radsej baby ako mimi

eri mozes ty zato ze si taka konfliktna osoba??? ale kazdemu od srdca, co mu patri, nie???

norik1
7. okt 2009

baby moje dieta dnes spalo v jasliach az celu hodinu 😀 podla mna ucky vytiahli sampanske 😀 😀 uz aj je znamy, dnes som stretla kolegynu, co tam tiez dala svoje dieta a hovorila mi ze "mame tu jedneho Filipka co v jasliach vobec nespi" he he heeeeee

lamada181
7. okt 2009

norik a ide i mne ani zasvet

erikasadek
7. okt 2009

norik, konfliktna, som.. 😀 vazne.;
ale nie, len som tam napisal a skopirovala, tri prispevky, nespokojnych kupujucich s tym , ze nieco nie je v poriadku , s touto predavajucou ..
a nato bolo ja vas nepoznam,; a preco tu pisete,uz na vas podavam trestne oznamenie.. 😀 😕

no absolutna krava..

inak zastala som sa mojej znamej, tu odlubala;; no nehovorim atak ohovorila, na mimi bazare ze som sa jej chcela zastat bez toho aby ona o tom vedela..

inak ta osoba vraj naozaj nie je normalna..
podla mailou ktore som dostala od mamiciek ktore podviedla obtazovala a nadavala, dokonca s jednou aj prehrala, kvoli tomu sudny spor a administratorom to stale nestaci , aby ju dali stop, je to platena ionzercia a tak ju drzia ale kazdy je s toho hotovy..

inak zle kritikyna nu , hned mazu.. 😉 nechavju len dobre..
nieje to cudne?????
a ona predava next...

no a tak som jej odpisla,; uz ked s ami vyhraza tym trestnym nech si da pozor pretoze, ak predava bez blockov a bez zivnostenskeho tak to budem ja, kto ju moze dostat do slamastyky...

no uplne nenormalna zena;.

viem ze potom tie baby ked zistili ze uz tam nemam , konto pislai dost nazlostene, maily..
,o uznaj akoby si tu na koniku prispela 3 krat, bez urazok a bez hresenia, len by si napisla, davjte si pozor na tuto osobu a , za 48 hodin ta tu vymazu..!!!
nie je to cudne.... 😕

norik1
7. okt 2009

vies co mne raz otvorilo, ale mala som vymazane vsetky spravy, len inzeraty som mala nahadzane povodne.... a stranka nebola modra, ale biela 😉

erikasadek
7. okt 2009

no vidis, mas doma hviezdu.. 😀 😀 😀 😀

blau zabudla osm Ti napisat nepoznam velmi americke cislovanie .. prepac.. 😉

norik1
7. okt 2009

no vidis vidis eri hovorim ty si chodiaci konflikt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
7. okt 2009

ze zuza, ja odpadnem 😎

norik sak ho to zmohlo opatrovat 2 ucky, ked ostatni spia, nie? 😀 😀 😀 expert maly.

eri a co to??a preco ta vylucili??za to, ze si to napisala?neverim, ved to pise kazda druha

lamada181
7. okt 2009

norik dik som zvedava vcera som objavila overal taky na dvor k nasim a ak sa mi to vymazalo tal ma picne hladala som ho skoro tri hodiny taky ten pravy
erika ja ak kupujem tovar tak len na dobierku mala som fest zlu skusenost za sttrasne vela penazi a tiez poznam par takych ludi na ktorych by som vedela povedat tak jak ti 😀 😀 😀 😀

erikasadek
7. okt 2009

norik ty ma nemas rada..

zuzka ano;; prisaham TI; ze ano... 😉

presne som napisla, toto , skopirovane prispevky a pod tym bolo toto.. ako citam, tak tao predavajuca nedava velu doveru , takze urcite by som si od nej nic neobjednala..
nic viac..

a potom uz len s ami ona vyhrazala a ja s kludom som len odpinkaval, v pohode podajte trestne oznamenie, .. treba vediet kde ho podat a komu..
a potom zaco.. sloboda slova vam nic nehovori..??

zuzka s touto predavajucou maju , niekolke problemy, pockaj este som nechala maily mozno a hodim ich sem... aby si precitala ich nazor.. a

vazne..
nemal asom preco tam prispievat len som chcel sa zastat kamosky..
na druhy den, moje prispevky boli vymazane, a ona na koni tak som odpisala, zvlatne ze , tu sa nechavaju len, pozitivne prispevky na tuto predavajucu , a nieco tu ni eje s kostolnym poriadkom..
a za tieto slova som bola vymazana, uplne zrusili mikonto.;
po dvoch rokoch , tam byt clenkou to boli moje prve 4 prispevky ni eje to cudne;. 😅
a

norik1
7. okt 2009

jaaaj som hladala tu Zuzu ale ved hovorim, ze Erika je konfliktny typ he he eri ved vies ze si utahujem

Zuzi dnes som odskocila cez obed do skolky a otvorila mi taka mila mlada baba, no ani sa necudujem ze ten moj maly chlop nespi ked tam ma take kusy 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
7. okt 2009

Dobry vecer
aj tak vam to tu admin vymaze to hodnotenie co ste dala pani G{harvinke} uz s nou u admina takto jedname asi 4 co viem len ja a vsetko je marne.Zakazdym sa poztavy na jej stranu.

Vsetko co ste tam napisla vymaze a ona z toho vyde ako vytaz.

No ale aj tak ste zlata ze sa snou davte do krizka.Pobavila som sa.A zaden archyvc obednavok nebo ako to ona naziva nema lebo to som snou uz riesila.:O}}}}}}}}}

Pobavila som sa aspon tako pani je strasna mrch a averim ze na nu konecne pride rada a vykopnu ju z tejto stranky.

Pekny vecer s pozdravom Michaela ;O

TOTO JE JEDEN MAIL;; A HODIM TI DRUHY;;

norik1
7. okt 2009

erika a kde to bolo? na akej stranke???

erikasadek
7. okt 2009

Dobry vecer,
aj ked som celkom nepochopila vase hodnotenie petry glembovej, sme uz 4 ktore si dopisujeme s adminom pre jej neseriozne spravanie. admin vsak tvrdi, ze kym nebude hodnoteni viac, nemozu nic robit. moj prisevok zo vcera zmazali,pretoze mam novootvoreny ucet. Oni akoby nechapali, ze na objednavanie veci nemus clovek ucet mat, staci odpovedat na inzerat so svojim mailom. Adminovi staci, ze glembova povie, ze ma nepozna... moju znamu tu neuveritelne vyurazala, admin to napokon zmazal, pretoze na nu napisala, ze vybieluje byty. To je skutocne zalovatelne. navyse si pani Glembova neuvedomuje, ze ma zivnost od 7.aprila 09 a nas je 5, ktore sme u nej objednavali pred tymto datumom, takze z jej strany ide o trestny cin neopravnene podnikanie podla trestneho zakona. Ja vsak mozem vypisovat hodnotenia kolko chcem - kazde mi zmazu, lebo som novy uzivatel podla nich...jedna kamaratka je ale tak nasrana - dodnes jej zadrziava prachy za veci, ktore neposlala, ze na nu skutocne trestne oznamenie podava...
nemam slov

TOTO JE DRUHY MAIL OSTATNESOM VYMAZALA;;

inak chystala som sa jej tu urobit dobre zlu reklamu a su baby co chceli ist do toho so mnou..
no neviem nestoji mi ta chudera zato..

erikasadek
7. okt 2009

aby ste vedeli ze nie som , klamarka, 😉

ona je vazne chora ta zena, podla mna, ked jej trafne tak zacne ludi klamat a ohovarat tahat za nos, aky ma den.. zalezi..

norik1
7. okt 2009

no a kde to bolo?????

lamada181
7. okt 2009

n ototo baby co sa tu to deje
jaj jaj jaj no erika nechcela by siom byt nou 😀 😀

zuzka1.
7. okt 2009

kriste, ten rpvy mail kto pise????
same chyby krist epane, sa to aj zle cita. to je nieco pre jazykove okienko 😀 😀

no podla mna to na zrusenie konta nie je, ale s tym nic nepravis.

a ty to z Francie aj tak nevyriesi, tak sa netreba zbytocne zmaotavat, nie?

erikasadek
7. okt 2009

norik, ja neviem presne, najdi podla jej mena, petra Glembova.. NEXT;;; ja uz tam nemozem ist , mozem len pozerat recepty.. 😀
to co som robila aj pred tym.. aj tak je vsetko vymazane moja.. 😉

lamada181
7. okt 2009

no nic baby idem ja nakute torta skoro cela dokoncena uz len zajtra marcipan a ozdobit

norik1
7. okt 2009

ale to je na mimibazare? Toto sa pytam 😠

erikasadek
7. okt 2009

nezlost sa urobia sa ti vrasky ano... 🙂 😀
tam..

bubba
7. okt 2009

😀 😀 😀 😀 madááááárom 😀 😀 😀

bubba
7. okt 2009

erika inac ty pises riadne tazke texty 😀 😀 fakt sa v tom neda vytentovat niekedy 😀 😀 ale aspon je sranda ..tak tato teta G.predava oblecenie znacky N. a berie vopred 80 percent...a potom co?nedoda tovar cico?

erikasadek
7. okt 2009

ZUzka, noi neviriesim ale mozem ju bonznut nextu..mailom.. 😀

anglicky viem dobre..
vies ono , to ze to robi uz dlho a predtym bez , licencie na cierno a robi tym padom zle meno firme, pravne napadnutelne.. 😉

neriesim velmi len som chcela aby si davali pozor niektore mamicky na nu..

bubba?.. 😀

erikasadek
7. okt 2009

buba ktore, lebo toto su skopirovane maily.. 😀

norik1
7. okt 2009

asi cico.... ja by som vopred neposlala 80% ani keby som to predavala sama sebe he heeee

Eri smajlikovi vrasky nerobia nic, co nevies ze je odolny? Natiera sa francuzskou kozmetikou 😉

zuzka1.
7. okt 2009

bubba ty potvorka, citas a nenapises???
ved my ta mame radi, do desperate chodis ?

erika pise, ze mame nad tym cely den oc rozmylsat 😀

norik1
7. okt 2009

juj eri sorry didn´t mean it like this 😵 ved tam mate same sssssuper znacky, nie? 😵