Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
9. okt 2009

ahojte, blau , aspon ze sa ospravedlnil..

este ho podus.. 😀

no ked su nase deticky zdrave tak aj my sme ok.. ze??? 😉

norik josh ma este stale tolko zubov ako si ho naposledy ty videla nic moc a to bude mat o mesiac 2 roky... 😉

tak sa netrap..

http://www.vertbaudet.fr/fr/puericulture-sommei...
norik co povies na toto , ??
ja som dnes objednala pre josha tuto..
http://www.vertbaudet.fr/Fr/gigoteuse-bebe-sans...

zuzka1.
9. okt 2009

norik ak ti nestaci tesco, skus tu:
p://www.detsky-svet.sk/spacie-vaky-c-14.html
alebo
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/produ...

http://www.poruke.sk/detsky_tovar/spacie_vaky_....

http://www.detske-oblecenie.eu/detske-oblecenie...

inak ahojte, jarka tak je dobre.
uzite si pekne vecer s M, treba vyuzit, ked ma kto postrazit.

vinka
9. okt 2009

Ahojte baby.Volala mi Danciacik a poprosila ma aby som vám napísala,že tu nemôže teraz písať lebo je z malou v nemocnici. ☹ Tak myslíte na ne obe a držte palčeky malej.Danciacik vám potom napíše viac.

zuzka1.
9. okt 2009

booze Vinka dakujeme, ze si nam dala vediet.
Pozdravujeme ju, aj malu Larku, nech sa rychlo vyzdravia, ze na nich myslime. ☹

lamada181
9. okt 2009

AHOJTE BABY ZAJYTRA BUDEM VOLAT S DANKOU MAM JU POZDRAVIT OD VSETKYCH A ZE DRZIMEPALCE XZE

lamada181
9. okt 2009

no tak som volala s dankou mam vas pozdfravit a ze dakuju mala larka ma to cco mala paulinka zvracala a nic neprijmala ani stravu a ani tekutiny ze im odkvecla tak su v nemocnici ale to presne jak mi no este budeme volat tak potom dam vediet a mozno sa aj dabnka ozve ked sa upokoji a larka zaspi no uvidime no tak len drzme palce a ak nieco budem vediet noveho tak dam vediet ak by sa danka neozvala 🙂

erikasadek
9. okt 2009

danka drzte sa. 🙂 😉

infuzia a pokoj urobia rychle zazraky.. 🙂

drzkaj sa.. 😉

lamada181
9. okt 2009

no vidis erika presne to som vravela aj ja lebo viem ze paula dostala aspon 5 infuziek ak nie viac a pomohlo a hlvne to ticho ved som jej povedala ze v nedelu alebo pondelko pojdu domov pojde to rychlo
co ma snoveho co porabas 😀

vinka
9. okt 2009

Joj baby je super,že ste ju podporili.Teraz to Danka potrebuje.

zuzka1.
9. okt 2009

ved je aj nasa, tak ako vasa 😉

danciacik
9. okt 2009

manžel mi doniesol notebook aby sme si púšťali rozprávky ale Larka stále spí . infúzka pôjde ešte asi tak dve až 3 hodiny. Teraz jej robili ˇalší odber z pršteka lebo má veľmi nízky cukor. Ja sa nalievam kávou a sedím pri jej postielke a sledujem každy jej pohyb. Prosím myslite na nás. A ďakujem za podporu. Ja už ani plakať nevládzem

norik1
9. okt 2009

jejda Danciacik drzim palce nech ste z toho vonku rychlo, nemocnice su na depku, hlavne tie detske, ale neboj, ako vravi Erika, bude rychlo dobre... chce to klud a pokojne nervy...

zuzka1.
9. okt 2009

dani drzte sa, hlavu hore, aj ked je to urcite tazke(neviem osobne predstavit), ale ty si skusena mamina.

erikasadek
9. okt 2009

danka neplac, nepomozes si.. skor naopak, mala Ta nesmie vidiet , utrapenu.. 😉

neboj to bude dobre, bola len zdehydratovana.... 😉 bude dobre u deti sa to stava, ak neamju tekutiny a u va sto tak bolo.. netrap sa ahlavne si nic nevycitaj..

dam Ti typ, na buduce si nechaj neaku striekacku s nemocnice a ak sa znova zopakuje anebude chciet pit tak len na silu , hydratacny roztok , strieknut do boka nie , do stredu hrdla, ale do boka lica.. kazdych 5 minut trosku..

vzdy zabera.. 😉

teraz si oddychni ako mala opaiulinka a bude dobre..

ja lamada ja tu varim a zehlim a triedim na tu nedelnu burzu...

erikasadek
9. okt 2009

danka teda ak by sa zopakovalo u vas doma, nie teraz v nemocke;. 😉

norik1
9. okt 2009

ja som bola s malym v nemocke tyzden, to mal len dva mesiace, viem aky je to strasne bezmocny pocit pozerat na vlastne dieta s infuzkou (u nas bola este v hlavicke) a nemoct nic urobit... neboj, o par dni o takomto case bude sto raz lepsie 😵

erikasadek
9. okt 2009

norik napodobne mal 5 tyzdnov takze su to nervy...

lamada181
9. okt 2009

no baby aspon vidim ze niesme s dankou same ktore maju taketo skusenosti jaj boze eri aj ja dne smakam jak fretka aku burzu mate
😀

danciacik
9. okt 2009

Ďakujem kočky. Dodávate my silu. Teraz jej opakovali odber, chúďatko až sa bojí spinkať
Erika - hydratačný roztok? to kúpim? 😕

erikasadek
9. okt 2009

danka vzdy ho maj doma.. nech Ti ho predpisu..
teda neviem ci s ana slovensku predpisuje u nas je , automaicky.; vzdy.. 😉
ak nems tak si vyrob.. 1 L, vody, bez mineralov 1 lyzica soli a 6 lyzic cukru.. 😉

danciacik
10. okt 2009

ahojte, my máme za sebou zlú noc. Striedali infúzku za infúzkou, brali krvičku - stáe boli zlé výsledky. Haproval cukor potom aj niečo iné. A ešte k tomu bola pri sestričke asistentka, ktorá robila deťom napriek a tie čo boli bez mamky bila a vyťahovala im kanily. Ja by som také kravy zabila, nechápem že ich tu nechajú robiť. 😢

norik1
10. okt 2009

ahoj, neboj sa, dobre bude, ber to tak ze najhorsie uz mate za sebou a bude sa to len zlepsovat, uvidis 😉 Hlavu hore, musis byt ped malou silna, ale ved ty si 😉 drzte sa, myslime na vas vsetky 😵

roasha
10. okt 2009

som k vam nakukla,erika,aj tu je rehydratacny roztok,a v lekarni ho maju pod nazvom "kulíšek"
http://www.magister.sk/product_info.php?product...

blau
10. okt 2009

Ahoj dobre ranko. Dani: velmi na Vas myslim, Bud silna neboj bude dobre, tie prve dni su najhorsie a potom je stale a stale lepsie. Taku kravu asistentku by som udala. Toto keby vidim, tak jej hubu rozbijem a tak jej nadam, ze to by si za klobuk nedala----fuj krava jedna 😠

U nas prsi ake je pocasie u Vas?
Dede nam odisiel, tak nam bude zas trosku smutno, ale urcite tu nebudeme dlho, lebo treba nam dat spravit STK na auto, tak pojdeme v novembri alebo decembri domov.

Dani 😉 😉 😉 😉 posielame anjelika silacika, nech je to rychlo za V 😉 ami.

norik1
10. okt 2009

Cafte

Zuzi dik za linky, na jednom z nich asi jeden spaci vak objednam. U nas je ten problem, ze tiez mame ten z Tesca (9-12 mesiacov), ale uz mu je jednoducho maly. Tak hladam väcsi, taky 100 cm, na tom poslednom linku som taky nasla 🙂 Inac vsade ponukaju vaky do 80 cm a taky nam je prave teraz maly... 😉

Ideme dnes s kolegami na jeden ssssuper obed tak dnes nevariiiim 😀 😀 😀 len maly je od piatej hore, uz ho otrepava o steny ale nie a nie zaspat 🙄

blau
10. okt 2009

jej norik, to je super, ze nevaris....
ani ja nebudem, ale asi aj hej spravim vysmazany camembert.
Fil od piatej? Luca od 6tej ale uz spi 🙂

norik1
10. okt 2009

ta co si, vyvreskuje tu, knuci jak steniatko ale zaspat ani nahodou. Treba nam odist z domu najneskor o pol druhej a chcela som, aby dovtedy pospal...

norik1
10. okt 2009

no asi pojdeme o dvanastej z domu a v kociku v meste pospi... inak bude v restike pruser...

amatula
10. okt 2009

cafteeeee

ja som od strvrtka nakupovlaa ako šalena 😀 😀 😀 😝 😝 😝 som toho minula 😕 😅 ale mám skoro secko co som chcela...sebe som si tiez dopriala 🙂
mm bol vcera rano v pezinku v dakej firme tak samoska kupil vino aaaale sme sa vcera dobre doj..bali aj so segrou a svagrom 🤐

a boli sme vcera na obed v restike lebo sme boli celi den fuč...no to bol zasa maraton..ked tam Mato rozsypal cukor a zacal sa hazdat o zem tak sme radsej zaplatili a zduchli 🙄

noriiik som tu buchla smiechom...ze nie vsetky sviecky su pre teba na sfuknutie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blau
10. okt 2009

Ama tak super den. Ja som si tiez vcera na seba nieco kupila. No uvidime, kedy si to obleciem 😅
Norik tak do kocika, neboj v restike bude dobre a Fil bude spinkat.
Matko sa hadze o zem 😉 😉 ? Dobreee, nevadi.
V 😉 arim a kypi mi, lebo tu vysedavam 😀