Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
13. okt 2009

cafteee idem vas pocitat co ste dnes robkali lesne vily 😀

norik1
13. okt 2009

juj ale ste sa dnes pobavili 😵 a ja s vami 🙂

zajtra ide mm na tri dni prec, zasa slamena vdova jaaaj...
Blau super ze M tie skusky spravil !! 😉 napis, ze ake bo nevieme 😉

ja si idem pozadavat kodiky z poharikov z prace, mam objednane salky z Nescafe dve, este jedna musi vyjst lebo mm chce do roboty http://sk.1nescafe1alpy.cz/Wins.aspx scrollujte dole, tam je ta salka 🙂

amatula
13. okt 2009

cafte

norik mm.chce ten pobyt v Alpach 😎

mm teraz odbehol..neviem kedy pride..detiska sa tu biju na nasej manzelskej posteli 🙄 uz su aspon po sprche pojdem dat mlieko sebe dnes asi ppohar vina..dnesny den bol blbec.....a hadam aj trochu pozehlim ak sa dovtedy mm nevrati..lebo on neznasa ked zehlim

blau
13. okt 2009

he norik to bolo dobreak zlata ``super ze M tie skusky spravil 😀 😀 😀 `napis ake: No on je cil veduci oddelenia a mosel robit z toho skusky, a postupuje dalej vies na bigger sefa 😵 to je na dlho, ale v skratke si dufam pochopenzi.

Ama, tak je mi jasne., ze chce to do Alp, ked je taky lyziar.

norik1
13. okt 2009

Noooo ved aj ja chcem do Alp, otestovat nove lyziarkyyyy 🙂 ale ako poznam svoje stastie, co si nekupim, to nemam 😀 😀 😀 takze aj tie Alpy si asi zatiahnem z vlastneho...jedneho dna....

Blau tak povedz M ze gratulujemeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎

blau
13. okt 2009

No poviem, teeeda bude kukat. On sa z toho smial, lebo doniesol aj certifikat, a prislo mi to ako diplom, ked sme boli na ZS. za zber gastanov, alebo take daco.

Mati ty si mala den blbec? Ja po dlhom case taky Happy Day., fakt super, ale vzdy ked toto poviem , tak sa to bud skonci na h...o, alebo zajtra bude na prd, tak som akoze nic nepovedala.
Jaaaj baby zajtra mame akoze to ockovanie, ale tam nejdem...a ma to byt do 18mes. heeehe, tak nic, noooo

u nas je to 4te preockovanie tej hexa kedy? ak je to vlastne to...tu sa to vola 6fach impfung-pertusis atd, to je myslim, ten cierny kasel a tich viac ockovanie v jednom. Kedy sa to u nas preockovava? Mati ty si hovorila az v troch rokoch?

amatula
13. okt 2009

jarka ja ti uz presne neviem ale zajtra idem na poradnu tak potom ti napisem ze kedy presne viem isto ze najblizsie nas ziadne ockovanie necaka...ale nááás neviem co ostatne

idem dat tie decka nepodarene spat lebo uz mám velku hlavu 🙄 po kom to je preboha 😕 🙄 😀 😝

zuzka1.
13. okt 2009

ahojte kocice,

my sme boli cely den u nasich, doobeda v meste, fukalo jak besne, maly cucal v koci.
vcera mi kocky poposielali linky na baby z mmb, ktore predavaju next a hm, za dobre ceny, nieco som poobjedsnavala, vychadza to o nieco drahsie ako zo shopu, ale zase u nas take nebude, takze odbra kupa.

jarka tesim sa s vami, ze ste skusky zvladli.
maly ma 25??velika nozicka, my kupujeme tak 22-23 ako ktore.

brusisko moje, 9.mesiac, este to sem hodim, nech sa pokochate zenou znicenou teplom, tehu, opuchom a hektolitrami vody v tele 😀 😀 😀

norik1
13. okt 2009

juuuj ja som sa nefotila lebo som si pripadala ako tank, aj ked sa dnes pozriem okolo a voooobec ani zdaleka som tank nebola he heeee len taka V3S 😀 😀 😀

Zuzi no my mame teraz na nohach 21 a ze vraj ma velku labku hee heee ale uz pomaly ideme na 22 😉 nic nerobim len mu papuce kupujem jak dilino - jedny domov, jedny do skolky.. o tri tyzdne zasa....

Zuz posli nejake tie linky, co su to dobre ceny?? VIes ja som si z englandu objednala take speci tienitko na kocik co nepotrebujes slnecnik - pamätas? hadzala som link.... myslela sim si aka som cooool a ze v celych Kesiciach som sama jedina ja a kamoska, ktora to chcela tiez. No a minule, asi pred dvomi tyzdnami som si myslela ze mi prechadza zrak, ze mi proste niekto vymenil svokru!!!! Ide ide moj kocik, presne ta ista farba, ten isty model, ibaze este bol hlboky, s tym presne istym tienitkom, len ina babka!!!! Som myslela ze ma jeb 😠 ne z toho!!

Takze stare cinske prislovie hovori, ze ak si myslis, ze take nikto mat nebude, stretnes troch presne v tom istom 😢 aspon moje skusenosti toto potvrdzuju 😠 😠 😠

blau
13. okt 2009

nema teraz ma 23jky, ale povedala, ze 24 mu budu akurat aj s ponozkou teplou a ked to ma vydrazt aspon do marca( ta topanka), tak preto aj 25! vyzeraju velke, ale co uz. 70eurove topanky, nemozem fakt kupit na december a januar. A ine nemaju, teda co sa mi pacia, alebo mu tam nevpracem nohu, lebo ma vysoky nart.
Ama ved viem, ja si to ockovanie mozem kuk aj na nete, len som chcela tu debatuvat, ale uz idem aj ja sa vecernit.
Po kom tie decka su, ked neposlucachaju? no len po otcoch, to dobre maju po nas maminkach.
Zuzi ja som mala tiez najvacsie brucho v Korutansku, pribrala som 25kg, ale brusko vydrzalo aj vsetko som zvedava ako pri druhom., ak volake bude
😉
bruuu noc moje pekne tak zajtra

amatula
13. okt 2009

he norik to je strasne 😀 ale fakt to vie nastvat ze..
my máme nozku 21 a Dalibor v Matovom veku uz mal 24 teraz má 30 😨 to mi niektora piste o kupovaní topanok..ma z toho slahne..kupim nove tenisky a za mesiac uz ochka ze ho bolia prsteky.. a teraz na zimu potrebuje aspon dvoje zimne..iba ze by chodil na lyzovacku uz v lyziarkach 😕 to nieje zli napad 😀 😀 😀

zuzka1.
13. okt 2009

preposlem ti tie ip, ok??

matus den blbec?musim precitat o stranu dozadu, pokial osm ja napislaa, vy ste pisali jak salene

zuzka1.
13. okt 2009

no investujte do lyziarok 😀 😀 😀 ja mam zimne ako tak nakupene, etse snehule a oteplovacky jedny treba.
ale ako sa poznam, potreba nieco kupit bude aj tak 😀

ja uz rieism vianocne darceky 😀 😀 co kupite detvakom?norik prebrala som ti vyraz

blau
13. okt 2009

ja uz tiez pomaly kupujem vianocne. cil su celkom akcie, tak vyuzijem tento este neblaznivy cas.
no ama aj nam tak rastie noha, Luca je velky chlapik fakt,
neviem co kupim ,ale viem, ze toho bude vela. Aj ja musim nakupit este par veci, joooj, ale dostala som zas krabicu od tej znamej, takze fajn.

ama som sa smiala, ze ochka lebo ho bolia prsteky.
som sa tu zacitala na odmietnutie ockovania, ja to decko moje uz asi fakt nedam vobec zaockuvat 😕
ahooooj

norik1
13. okt 2009

sak ved dobry je, nie? DETVAKY 😵

ja mam jedny cizmicky pre Fila, este jedy poriesim, mam dve bundy len oteplovaky treba....darceky??? ta cosi!!! este mama narodky, ja narodky, svokor narodky s meninami.... a az potom viaaaanoce sa la laaaaa....

zuzka1.
13. okt 2009

ja viem, ze nekake oblecko, malemu chcem taky traktor s vleckou veliky, slapacai, sna dbuduci rok bude vediet slapat na nom, nie??

a nam netusim vobec, inak si s nikym darceky nekupumee, kupuje sa len detom, sme sa dohodli, takze to je ok

erikasadek
13. okt 2009

baby vy uz tu riesite vianoce?... 😀

ja este riesim len , narodky, deti a a muza;. 😀

blau.. 😉

amatula
13. okt 2009

lyziarky uz máme tak aj usetrim 😀 😀 😉
ale nie pre Mata mám dva krat bundu s oteplovackami zimne topanky asi tri pary..to viete aj po daliborovi 😎 dedí..tak ten je na zomu obleceny aj na lyzovacku
ale dalibor potrebuje este jedny oteplovacky ,snehule a zimne boty..a samosky obaja termo pradlo lebo ideme na tyzden do tater ne 😎

jarka sak uz si isla vcernit 🙂

amatula
13. okt 2009

zuzka nechcem prehanat ale musel by byt velmi sikovny aby vedel dvojrocny slapat...to az okolo troch rokov 😉

darceky..Dalibor lego uz si vybral a helmu k tomu zeriavu co dostal minuli rok 😉 jak je dobre ked uz sa vie dieta vyjadrit...a Matko neviem 😒

norik1
13. okt 2009

Zuzi ved posli link co chces a ti to zbehnem kupit do HM tu v KE, ne??? 😀

zuzka1.
13. okt 2009

my mame hm v nitre, ale vyber strasny, to je hroza.

booze mata a co mu kupim, do ritky, alebo bude mat zatial na hranie, alebo prilepim nohy,m necho to vie cim skor, lebo nas to napadlo, ked sme boli v draciku, maly sa tam vyskriabal a hrajkal sa. Tak sa nam to pozdavalo.
musime prehofnotit, vidite na toto je dobre, ze uz riesime vianoce, nech nepokupime hluposti co bude mat v puberte ako to my lubime.
no dnes som mu chcela kupit dakeohlad, lebo s ami pacil, no som normlana???

norik mate dobry vyber??alebo ti poslem linky, ze co a ty kunes ci maju?

amatula
13. okt 2009

no ved to ani ja nviem ze co Matovi 😒 viem ze jeho potesí kazda hracka ale aku kupit s ktoru sa bude hrat,neublizi si a bude ho bavit...to neviem..no omrknem hrackarstva

traktorik nechaj na dva roky ako darcek..mi sme ho tak kupil bobovi a naucil a sa vdaka nemu na nocnik 😉 to bola super vec ale slapal az ako troj rocny bez nasej pomoci 😉 dovtedy bud slapal alebo len riadil volant spolu to sklbit mu neslo a neslo 😀

norik1
13. okt 2009

hej kludne posli 🙂 urobim kuk ci to tu maju

u nas vyhravaju knizky, Bobacik ich furt cita a cita a cita... Len musia byt leporeloveho charakteru lebo papierove letia hned a dokaze sa hrat aj hodinku... a teraz konecne ten tescovsky bubon ho zasa ocaril 🙂 stoji pri nom a tancuje 😀

zuzka1.
14. okt 2009

dobre tanko, my dnes strasne skoro hore, aj to som ho nevyberala hned, uz o pol 6 bol hore.
som zvedava ci bude doobeda spikat, alebo zase len na obed ako skolkarik 😒

inak pekne ranko, co dnes?ake plany???

ja nemam tusenie, asi skocime na nakup ak mi nieco chyba, chcem robit babovku zajtra, na obed pangas a zemiacky. inak budeme asi len vegetit, tak zbezne uracem a pokoj. pocko na prd, snad sa vietor ustali, nech mozme ist von

lamada181
14. okt 2009

ahojte mi sme stali len terz a kuknem von a mi mame pol metra snehu nepridate sa
detom netusim co idem kupovat pod stromcek sad jezisko dobre vybere dobre nie
no baby ja nechcem vediet koko bude snehu ked dnes skonci snezenie tunak no co vam poviem aspon ze mam kociar s velkymi kolesami no nic idem robit ranajky pa

zuzka1.
14. okt 2009

aj tu poletuje , ale to len trosku, to je nic.
Jani pofot, amatula vcera pofotila, nech sa spon vykukame, ked mi nemame.

maly napapany, lezi v postielke, som vedava ci zaspi-

amatula
14. okt 2009

caute hehe zuzka to bolo dnes rano a furt sneziiiii....ma slahne dako skoro 😕 🙄

varim polievku a zapekanu brokolicu polotovar omacku s vrecka 😉 🤐
a idem na poradnu s matkom....
rano sa dalibor nahundral,...najskor ked vstal ze jupúi snezíí a cestou do skolky uz aj fnukal ze mu stale pada do ociek...inak to je drina po 20 metroch som asi 1000ci krat zopakolvala a ukazovala ako má drzat dazdnik 😖
mokry prisiel do skolky hned sme museli obliect nahradne veci..ja neviem co budeme robit ked bude meter snehu a na krajnici dva 😨

Mato od rana chodi za mnou a stale ze Mata Mata 😀 😀 😀 😵

zuzka1.
14. okt 2009

dnes rano?ja ze zo vcera, no ja sa tesim, ked to bude opakovat tisickrat ja, booze skuska trpezlivosti.

kedy maju deti obdobie preco??preco?preco??,

Matko je podareny, taky sikovnik, ze,???

lamada181
14. okt 2009

zuzka nechodim teraz na autoskolu nemam kedy ale vraj do skoly nemusim a jazdy fajn uz mam 2 a ucitel povedal ze to je sediet ako za volantom ferari no co ti budem hovorit zabava zuzi velmi rada by som pofotila neviem kde je fotak lebo nejano veci su novom byte a niekote este tu s nami asi tak vies moja
zuzi to odobie bude coskoro aspon nasa paulinka ho mala dost skoro lenze ona mala 15 mesiacov a vedela pekne rozpravat a tento ani zasvet ale eurologicka povedala ze to je nasledok traumy ze to zacne pockaj potom budes hovorit uz dost uz dost ked sa ta to opyta 1000 razy a povie a preco preco preco
zuzi a ti co varis
ama mi ide do chuti len brokolicu nechcem zas robit mali sme minuli tyzden no nic idem kuknut jak to vyzera vonka a musim ist do obchodu len budem musiet zaniest deti ku susedke nech postrazi nechem ist s nimi von

amatula
14. okt 2009

zuzka tie otazky zacnu tak okolo dvoch rokov a aaaa...minule mm zmoreny skostatoval ...ze ja som myslel ze to obdobie preco uz má Dalibor za sebou 😀 😀 😀 😀 😀 takze sa mas na co tesit

to ti poviem to su ine skusky trpezlivosti.....napr ty sa ponahlas rutis sa davom ludí v OC a tvoje dieta s rukami za chrbatom okukava okolie a vyklady 🙄 🙄 😅 😝 😀 😀